6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Maxtreme
    #3047
    Te is úgy vagy vele mint én :D Mindig a legnehezebb utat választod :D :D nem ott kell bemenni :p :D
    1ébként addig még nekem is bejött.
  • Maxtreme
    #3046
    egyéBként nekem 1 dolog tetszett bent igazán, ami tényleg egyedi. (legalábbis én még más játékban nem láttam) A kardkészítés. Ezt nagyon eltalálták. Alapjába véve semmi értelme vesződni vele, de akkor is tetszett :)
  • PunkZoli
    #3045
    énmég a hajónál tartok ,és eddig bejön :D bár a hajó mögé úsztam de nem sikerül bejutnom azon a nyamvadt szar ablakon:D
  • adammmmmmm
    #3044
    Egyépként nagyon tetszik!!
  • adammmmmmm
    #3043
    Nekem tetszik a gama de annyiban eggyet értek hogy az ellenségeket eltúlozták pl: az pofáját at szúrom a kardal és csuron vér a feje még fogjamagát és tovább üt.
  • Jak16
    #3042
    nekem detonation verzióm van ,el is indult először simán, de most inditom fekete képernyő és viszadob..már ujra kicsomagoltam de semmi új...help e !!!!!
  • Isegrim
    #3041

    Na én azt jól megszívtam az aranytömbbel, az Ork kovácsbarlangban nem volt kovács kalapács, sok sikert anélkül befejezni a kardot mert én ugyan nem hordok magamnál kalapácsot...

    Vezeklésként magammal vittem az izzó pengét :)
  • Maxtreme
    #3040
    Kövezzetek meg de szerintem iszonyatosan unalmas, és monoton ez a játék.
    Pedig a demo után igyekeztem objektíven hozzáállni a dologhoz, nem lehet mondani hogy nem kapott esélyt.
    Tegnap chapter 6-ig vittem el. (ahol a kristályokat kell összeszedni)
    Kevés játék van amit jóval a fele után (60%+) abbahagyok, de ez azok közé tartozik. Számomra annyira lapos, unalmas a gameplay hogy az eszméletlen.
    Az még csak hagyján hogy 1 középkori komoly samuval van dolgunk, de még ráadásul itt ez az eszméletlenül rosszul kivitelezett harcrendszer is, (bár biztos van akinek bejön) ami valahol a játék veszte számomra. Baromi fárasztó tud lenni hogy 1 ellenséggel percekig kell vesződni.
    A fegyverek amik a rendelkezésre állnak nevetségesek. (pl a zombik ellen.) Kardal + az eddigi legerősebb pajzsal vagy 8x pofán kell baxni hogy megmurdeljen. Persze ha ő 1x hozzádér az minusz sok hp.
    Lehet bennem van a hiba, de valahogy nem jön át a hangulata.
    Maga a game pedig tényleg nem lenne rossz, jól össze van rakva. (nagyon jó fizika, érdekes változatosnak mondható tájak, szép gfx, viszonylag kicsi gépigény) Nekem valahogy mégsem tetszik.
    A kaput a kristáylkeresősdi tette be teljesen. A kis tököm kószál 1 zombikkal teli labirintusba 4-5 loading screen között órákon át.
    Szal részemről ennyi.
    HANGSÚLYOZOM EZ CSAK MAGÁNVÉLEMÉNY, nem kérek kurvaanyázást mint a carbon topikba..
  • Headers
    #3039
    Valaki aki már a detonation veriót már kipróbálta az légyszíves mondja meg, hogy működik-e?
  • Jak16
    #3038
    Mi van akkor ha előhuzom a kardom és minen sötét ? De csak a kép, toolbar látszik meg minden, csak maga a kép sötét, a kezem meg a lábam is látom ha lenézek....
  • el Boogie
    #3037
    Arról fingom sincs nekem se, hogy milyen/melyik az ami a játékhoz/ban adtak/van, de az tuti (nyilván), hogy az jó a gammához. Mindenesetre 1 próbát megér szerintem. Nekem volt, hogy ez jelentette a megfejtést a problémámra.
  • heliosz007
    #3036
    én az 1-re szavazok! állj be abba az alagútba ami a torony előtt van, és akkor szépen 1esével jönnek rád! ( szerintem nem is kell védekezni , csak üsd őket és töltsd az életed!)
  • obe
    #3035
    már a második chapter-nél tartok, de eddig nem találkoztam olyan lehetőséggel hogy kasztot választhatok..vagy csak annyi a kaszt válsztás hogy az első skill pontokat melyikre rakom akkor az a karakter leszek?
  • FLeK0
    #3034
    hajrá
  • adammmmmmm
    #3033
    Végre el jutottam oda ahol eddig tartottam!!!
    Szerintetek mit csináljak toronyba való feljutáshoz?
    1:Törődjek a pókokkal.
    2:Fussak és ugráljak mint a hülye és ne pazarolyam a mana italomat.
    Én a 2-re hajlok.
  • Rage47
    #3032
    tegnap raktam fel egyet innen
    game-hez nemtom milyen direcx-et adtak:S
  • el Boogie
    #3031
    Mikori a directx-ed? próbáld meg (ha nem tetted eddig) a gammához adott directx-et feltolni.
  • el Boogie
    #3030
  • Rage47
    #3029
    yah, tegnap még az is ment, igaz néha kilépett engine error-al
    ma meg vagy a fömenü betöltésekor, vagy a pálya töltésekor kikapcsolja a monitort, majd szerencsés esetbe kilép az asztalra
  • Tomi2345
    #3028
    Szevasztok.
    Én az 5. chapter-nél vagyok, és megöltem már a szörnyet, utánna egyszintel feljebb megyek, és ott ahol töltené be a következő pálya részt, mindig exe hibával kidob. ez a crack hibája?
  • adios
    #3027
    Kösz mindenkinek a választ
  • el Boogie
    #3026
    a Detonation verzét is próbáltad?
  • el Boogie
    #3025
    Rage mi a problémád?
  • el Boogie
    #3024
    ja, műxik. 2féle képpen is el tudod indítani. securom loaderrel, de 1szerűbb ha a tört mm.exe-vel indítod.
  • Rage47
    #3023
    nekem egyik sem az:)
  • adios
    #3022
    A Clonedvd Procyon-os verzió működőképes ugye?
  • petjocc
    #3021
    Az autosave kikapcsolása megszünteti az akadásokat. Viszont így ne felejtsetek el menteni! (1GB RAM feltételezve)
  • heliosz007
    #3020
    az én intel 2600-osommal és 1gb ram-ommal is simán megy! most fejeztem be az 5. chapter- !! állat volt! az első 4 chapter az nagyon rövid!! de az 5. az viszon elég hosszú! remélem a többi is ilyen hosszú lesz! isten jó játék!! ( nekem még nem volt semmien bugom és remélem nem is lesz)
  • Alwares
    #3019
    Nekem 2600-os AMD-m van és lazán megy 512 RAM-al medimumon 1024-ben. Csak a betöltési idő sok egy kicsit...
  • Code92
    #3018
    jah boccs az az oblivion configja bár ehhez sem árt egy jóbb kari meg egy jobb proca de ha minimal ra veszed a grafikát akkor elmegy csak a töltéssel ter is sokat fogsz mlég idegeskedni
  • Code92
    #3017
    tuti nem indulnba mert a minimal gépigénye egy 3 ghz-s proca moindjuk hallottam már h. 2.66 oson is ment de csak nagyon gyengén
  • Amigoss
    #3016
    Császtok!
    Szerintetek a gépemmel indulna szaggatás nélkül?
    min.600x800-as felbontásba?
    Ott van a kiírásomnál a gépem!
  • Amigoss
    #3015
    Császtok!
    Szerintetek a gépemmel indulna szaggatás nélkül?
    min.600x800-as felbontásba?
    Ott van a kiírásomnál a gépem!
  • Lazlo
    #3013
    szijasztok bár vagy 4x vagy 40x eéhangzott :) spider of temple orcs városba kinyirtam mindenkit jo ajto megvan nemnyitható megáll a csaj 1 rácsos lukfelett beugrok leesek......ott lent elindulok egyenesen 50m-után 3mini pok rámtámad aztán ott is leesek 1 fa rácsozott sztem ajtó(hoz) és onnét nemtudok visszamenni se kinyitni valaki valami útbaigazitást pls köszi előre is.
  • bandika64
    #3012
    Hát ezt nem hiszem el.Megcsináltam a Sea of Blood ot (Chapter 4) vége van a videónak és kiírta hogy meghaltam,és már be sem tölt.Hogy lehet ez ilyen szar?
  • UltimateGamR
    #3011
    3. fejezetben , valami alagutban van egy kohó műhely ahol lehet csinálni fegyvert!!!!!!!
  • dienesoft
    #3010
    Én azt ajánlom, telepítsd újra a directx 9.0c-t, majd utána válts át a 6.4-es driverre, nekem amikor még ati-m volt, megoldotta a problémát!
  • dienesoft
    #3009
    sziasztok!végre megvan a gém, jól is menne, csak kicsit néha beakadozik a hang és grafika, akkor lejjebb huzzam a játékot és nem fog?mert maxon megy
    a game csak néha csinál ilyen 1-2mp-es beakadást!
  • Jak16
    #3008
    Az miért van, ha felemelek egy tárgyat (dobozt) vagy eelőhuzom a kardot fekete lesz a képernyő???, Miden fekete, de látszik a barom, és a kezem is ha lenézek.....
  • csabesz1987
    #3007
    nekem itt is ujraindít a prológ végén