6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • XeroX
    #3087
    Help. A Faq -ban nemtaláltam választ rá, visszaolvastam, de semmi :(
    Nincs beszédhang!
    Megoldás ?
    Thx.
  • heliosz007
    #3086
    ja és eddig hibátlan! semmi bug! (még)
  • heliosz007
    #3085
    én a Procyon-ossal nyomom és ezzel a crackkel
  • bandika64
    #3084
    Balfasz vagy te és nem bolti hanem Demolition.
  • Jak16
    #3083
    Ti ketten miylen verzióval nyomjátok?
  • heliosz007
    #3082
    ja nekem is nagyon teccik !! most kezdem a 6. chapter-t !! állat ! má 7-es sebzésű karddal nyomom, így má nem is olyan vészes!
  • Cassell
    #3081
    Ez a játék iszonyat jó!!! Ha nem lenne a szabadtéri jeleneteknél szaggatás akkor hirtelen nem is tudnék negatívumot mondani. Az elején nem volt túl könnyű de most így chapter 5-ön már eléggé zúzok! A Gothic 3 fejlesztői talán kérhettek volna 1-2 tanácsot optimalizálás terén mert ez szép és fut is ragyogóan!
  • Mr_no_NaMe
    #3080
    Felesleges...lesz 1 kard amit úgy hívnak, hogy Souldrinker.
    Ez 1 kurva erős kard + életet lop
    Addig is démon formába gyakjál mert szerintem a démoni alak bármely kardnál jobb, aztán ezt a souldrinker kardot is hamarosan megtalálhatod.
  • Anotino
    #3079
    en szetlottem a szemet es meghalt. tovabbmenni nem arra kell, hanem fent az emeleten. (az egyik feljaro felig le van omolva, ott fel kell menni egy letran es balra - jobbra egy kilato van ahonnan loheto a kuklopsz)
  • Gabisan
    #3078
    Szia ! HELP!
    En is itt tartok,de en nem tudom megolni a kuklopszot,mikeppen kell kivegezni?!Chapter 5 vegen es utana en sem tudom merre kell menni.
  • CS@
    #3077
    Mindez nem ez nem konkrétan ere a játékra vonatkozik csak, úgy általánosságban:
    No igen ez is csak nézőpont kérdése, mert ha optimalizáltabbak lennének a játékok, akkor lehet, hogy a fejlesztők/kiadók nem esnének el akkora köteg pénzektől. De így, hogy nem feccölnek bele még fél évet, mert nem éri meg nekik, így nem lehet azon csodálkozni, hogy a játékosoknak sem éri meg súlyos(legalábbis az én mércémmel) pénzeket kiadni.
    Ráadásul szoftverek terén a fejlesztők/kiadók az eladók és a játékosok lennének a vevők, ilyen téren, ha letöltesz egy warez játékot, akkor azzal lopást követsz el, de ha a fejlesztők/kiadók orrba szájba hazudnak a játékukról és te megveszed, majd meglepődve tapasztalod egy, jól átvágtak, akkor mehetsz a p***ába reklamálni, mert a kutyát nem érdekli.
  • genRob
    #3076
    Szó volt már a tűz kardról. Az említet orc műhelyben vagyok de nincs gold barom vagy mi kell hozzá. Hol találok olyat?
  • Csero90
    #3075
    Van a gémbe 5 küklopsz. Melyiket ölted meg??
    Hol vagy? Chapter? Vmi konkrétabbat.
  • j0nNyKa
    #3074
    bizonyara a bolti verziod produkal ilyen hibakat
    balfasz..
  • gery36
    #3073
    Hy all! Segítség kéne elakadtam annál a résznél amikor megölöm a küklopszot és nem tom merre kell menni kinyitom azt a kaput és rámentem a hídra , ha a hídon átmegyek a pálya elejére jutok vissza! pls help
  • bandika64
    #3072
    Ez a játék egy nagy vicc. Olyanokat csinál hogy megyek megyek mutatja hogy következik egy új pálya rész és fent a sarokba kiírja hogy xy cannot load file és nem tölti be a pályát.Vissza kell mennem az ikon kijövetele elöttig elmenteni és újra betölteni aztán beszokta tölteni a dolgokat.De akkor is ez nevetséges.Reggel úgy berágtam hogy majdnem lerúgtam a monitort az asztalról,és elhúztam BF-ezni :D
    De nem lehet normálisan játszani.Kevés az ellenség túl sok a rohangálás ezt a pókos részt meg nem naon csipázom.Szentem picit gagyi így.Majd ha kidobnak egy peccset amivel kiajavítják ezeket az óriási hibákat akkor adok neki esélyt.Az a szerencséje hogy nagyon hangulatos és királyak a harcok.Ha ezek nem lennének ilyen frankók egy szempillantás alatt letörölném a francba!
  • Jak16
    #3071
    Miért van aznekem amit írtam?
  • genRob
    #3070
    Köszi! :-)
  • el Boogie
    #3069
    becsalod a rácsos ajtó alá és amikor bedugja rácsukod a fejére
  • el Boogie
    #3068
    Lehet, hogy kiröhögtök, de szerintem kinézetre (1-2 effektet leszámítva, mint pl. víz, stb) a Thief 3 - szigorúan!! - a JohnP. féle textúra csomaggal se sokkal csúnyább mint ez, sőt...
  • genRob
    #3067
    Bocsi tudom, h volt már róla szó de nem találom. A Templomba bejön a sárkány, hogyan kell kinyírni? Előre is köszi szépen! :-)
  • Amiga
    #3066
    Haa warez miatt nem esnének el a fejlesztők/kiadók egy köteg pénztől, lehet, hogy optimalizáltabbak lennének a játékok is és belefeccölnének még fél évet. Így nem éri meg.
  • el Boogie
    #3065
    halfer, koschwarz: thx!
  • PunkZoli
    #3064
    hihi ,ottvagyok ,hogy azt a nyamvadt kaput kell kinyitni egy karral me nincs kar... hát szerzek kart :D de nem tudja megfogni csak kinesissel..loál...peg van hely az inventoriban ,nemtommiva ,nem nyissa ki :)
  • The Fugitive
    #3063
    Hali!
    és azt nekem honnan kellene tudnom az előtte lévő pályán, hogy nem lehet nálam sok cucc, mert a következő pályán elveszik a hátizsákomat???
    ez így elég gagyin hangzik! biztos jól értem én ezt? azt akarod mondani, hogy amikor abba a szoborpókba behelyezem az összes kristályt, és kinyitja a termet, ahol megkapom azt a sárkánykoponyát, ott mielőtt felveszem a koponyát, dobáljam el a feleslegesnek vélt tárgyaimat??
    ha ez így van, akkor nagyon gáz... nem tudták azt megoldani, hogy annyi cuccom legyen amennyi elfér?
  • BEAST #3062
    a jatek egyik legerosebb fegyveret is igy lehet elkesziteni , amivel a legtobb ellenfel hard fokozaton is 2 power strike , de tenyleg felesleges veszodni vele ... minden ellensegtipusnak vannak gyenge pontjai , ha a megfelelo fegyverrel tamadtad volna a zombikat akkor csapasonkent hullottak volna , az hogy az ellenfelek tul sokat kibirnak , eleve rosszul altal a harcrendszerhez ... a harc blokkolasbol es powerstrike-okbol all , a gyors sorozat arra valo hogy az ellent blokkolasra kenyszeritsd mert akkor fel rughatod vagy stunolhatod + lefegyverezheted ... nagyon jol csinaltak meg a harcokat , csak esszel kell csinalni ... a monotonitasra pedig , mindenkit mas kot le , engem pl a 2. palyatol kezdve annyira elragadott a jatek hogy majdnem vegig is vittem xD ... nekem annyi volt a bajom hogy 1-2 helyen idegesito bugokkal talalkoztam de vegul mindet megoldottam magamtol es hogy az elore kikeszitett tuskes cuccok nagyon szemet szurnak es vicces hogy az egesz vilag tele van veluk , ez altal tul konnyu lesz a harc meg hard fokozaton is
  • koschwarz
    #3061
    én inkább azt mondanám, hogy más. az oblivion szép alacsony beállítások mellett is, de azért szerintem combosabb gép kell hozzá, mint ehhez. a DM demója alapján, a source-motornak köszönhetően majdnem mindent high-ra rakott a játék automatikusan, de ennek ellenére nem dobtam hátast a grafikától (vagy már megszokott volt a HL2 miatt), viszont az obliviont alacsony-közepes beállításokkal valahogy szebbnek látom. de lehet hogy ez csak a design-on múlt.
  • BEAST #3060
    tenyleg benned van a hiba
  • Jak16
    #3059
    Akinek det. verzója van: Miért van ha kicsomaglom és "crackelem" elindul a játék fekete képernyő és hibaüzi nélkül visszadob az asztalra? Pedig egyszer már ment !!!!!

    P4 2.66 GHz
    1 GB RAM
    6600 GT 128 PCI-E
  • Halfer
    #3058
    el Boogie: nekem az Obli sokkal de sokkal jobban ment, pedig valljuk be az a kidolgozottabb

    Demeter: 4.06
  • pinterto
    #3057
    CRACK?
  • Demeter
    #3056
    Skacok csak egy gyors kérdés. Melyik daemon-t használjátok hozzá amivel nálatok műkszik?

    Thx!
  • el Boogie
    #3055
    Egy kérdés evribádi: a gépigény milyen ill. mekkora az Oblivionhoz képest? Elég sok "rémhírt" hallottam ezügyben ... Gyors kivégzem a Sötét Messiást, aztán tolom is fel az Obliviont.
  • el Boogie
    #3054
    Van abban valami, amit mondassz! Bár én azért végigtolom, annyira nem tartom sz@rnak, hogy félbehagyjam, sőt, de ki tudja.. én még nem tartok ott ahol te, viszonylag az elején vagyok, mert bár megvan már 4-5 napja, de hétvégén is a melót toltam a játék helyett Most délután azonban nekiülök kifulladásig. Aztán lehet, hogy én is beleunok. Mindenesetre nem hozta (számomra)az előzetes beharangozás után azt pl mint a Thief
  • heliosz007
    #3053
    őő , ha ez az a pókos rész akkor nem is kell feljutni a tetejére! de a teteje felé lesz 1 ajtó/kapu és ott bemész majd le kell ugranod ismét 1 olyan póküregbe!!
  • Gabisan
    #3052
    Segítség please!? A chapter 5-ben elakadtam, amikor egy toronyban kiálló fagerendákra kell a köteleket kilőni, és úgy feljutni a temple tetejére. Már majdnem a tetejénél vagyok, és a fény elvakít, hogy lehet továbbmenni?
    Nem az a legnagyobb bajom, hogy a fény elvakít, hanem, hogy hogyan jutok fel a temple tetejére?
  • haab
    #3051
    Hi. Vki help pls a game mindig kivag hogy az mm.exe hibát észlelt ezért leállt ez volt a demonal is. A DETONATiON féle verzió van meg. Videókari driver directx a legújabb. PLs help mert szeretnék vele játszani végre.
  • pinterto
    #3050
    Valaki belinkelné a cracket, mert egyik link sem működik!!
    Köszi!!!
  • Maxtreme
    #3049
    azért mondom hogy ÉN :D
    Azzal nem játszottam :)
  • koschwarz
    #3048
    "legalábbis én még más játékban nem láttam"

    gothic