6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • kicsitkiraly
    #3006
    de ez tök értelmetlen, a kártyám benne van a support listben, és a hl2 is gond nélkül ment!
  • FLeK0
    #3005
    dx9-es kártya kell hozzá
  • kicsitkiraly
    #3004
    Hahó
    nekem az lenne a bajom, hogy marha bugos a graf, a demóban is ez volt a bevezető intrók (meg egyébként a videk helyett) csak fekete a kép és egy fehér keret van, u.e mikor megsérülök, tudna vki segíteni, hogy mi a mákot csináljak? graf. drivert már frissítettem, de még mindig ugyanolyan kex :(
  • bandika64
    #3003
    IDirect3DDevice hibát ír ki de egyre többszr már rohadtul idegesít!
  • bandika64
    #3002
    Nekem működik rendesen csak Chapter 3 végénél már elkezdte az Error-okat írni.Ez az alapjátékban is így van? Mert ha igen akkor kidobhatnának már egy peccset.Szerintem ezt a Demolition verziót is lehet majd peccselni hiszen nincs krekkelve.Vagy igen?
  • Ikarus
    #3001
    mind a két verzió kidob a játékból a chapter 1-nél.
    a clone engedte elindulni A PÁLYÁT, DE amint átadja az irányitást, nem mozdul a kép. : (
    minden beállitást próbáltam már a leg minimumabbtól szinte a legnagyobbig, ráadásul nincs is olyan rossz gépem.
    senki nem tudja mi lehet ez?
  • xido
    #3000
    na..mondanék egy érdekességet Detonation verzióhoz...new game esetén prologue betöltésének elején kidob asztalra...ámde..optionsban levettem 1024-ről 800-ra és utána betöltötte és fut..sőt pár lépés után megkíséreltem visszatenni 1024-re,kicsit gondolkodott és engedte..hátha ezzel adtam ötletet valakinek a közeljövőben
  • Halfer
    #2999
    Chapter 5-ben van a második műhely, addigra lesz arany tömböd amivel el tudod készíteni. Miután a sziklák oldalára épített ork-házakban mászkálsz, majd elindítod a lifet amit kerestél, azon folyosón menj tovább és meg is találod. Azt már remélem nem kell sztem megkérdezned hogy kell összeeszkábálni, mert tök egyszerű
  • widerx
    #2998
    Hi!

    Az zsákodban nem lehet sok cucc, mert a gyorsgombok alatt lévőket is berakja a hátizsákodba, dobáld el a felesleget mielőtt a koponyát felveszed...
  • widerx
    #2997
    Nem a legtetejénn kell kimászni, hanem az oldalánn van egy folyosó.
  • widerx
    #2996
    Tűzkardot kovácsolni lehet a chapter 7 elejénn, ugyan ott a börtönben kapod vissza a cuccaid is.
  • FLeK0
    #2995
    képes végigjátszás
    ...
  • Mr_no_NaMe
    #2994
    Visszamész a lukba és a falon keresel 1 láncot és meghúzod...én is szoptam vele vagy fél órát...
  • MiB
    #2993
    Hi

    A Spider of Temple palyan hogy kell kinyitni a csajnak az ajtot. A kar letort felvenni meg nem lehet!
  • Mr_no_NaMe
    #2992
    Hmm elakadtam...van 2 kristályom és azt is tudom, hogy hol a harmadik. Ha minen igaz akkor egy főterem közepén egy sír mögötti ládában. Csak az a gond, hogy nincs meg a kulcs hozzá :S
    Valaki tudna segíteni?
  • lalakov
    #2991
    Amikor visszateszem a kristályt a helyére, utána jön egy csapat ork. Én az elsőtől kifekszem. Van valami tipp?
  • adammmmmmm
    #2990
    Na ez érdekes lesz.(Még kaphatok valami útmutatót hol van kovácsműhely mert eddig nem találtam)Nem akarok megint elakadni a pókoknál.
  • Morisz
    #2989
    oh bameg!hát én nem kaptam vissza!csak a pontjaimat!mert ha nyomok egy tabot akkor nem nyílik meg az inventorym, nincs más fegyverem!oh basszus
  • FLeK0
    #2988
    kovácsolni kell, van úgy 3 lehetőség a játékban, próbálkozz.
  • FLeK0
    #2987
    A skillpontjaiddal együtt kaptad vissza a cuccokat is. még mit akarsz?):
  • adammmmmmm
    #2986
    VALAKI MONDJA MÁR MEG HOGYAN LEHET TŰZKARDOT SZEREZNI?
  • Morisz
    #2985
    de nem arra gondolsz ahol az az ajtó van ahol nem tudtam bemenni??mert abban a teremben van egy láda de ott csak a skill pontjaimat kapom vissza és ha tovább megyek akkor lesz még 1 láda de az zárva van!különben itt van egy kovács műhely
  • FLeK0
    #2984
    miután elveszik az első teremben egy dobozon van pár ork körül mellett.
  • Morisz
    #2983
    nem használok csalást!nah de te hol kaptad vissza??
  • FLeK0
    #2982
    2 perc lehet egy ilyen pályát megcsinálni hammerben
  • NEOreg3
    #2981
    érdekes, mert ahhoz, hogy eljuthass a küklopszhoz kell a ropebow, ami a zsákodban van (én legalábbis csak azzal tudam továbbjutni)...

    noclip?=)
  • adammmmmmm
    #2980
    Én is kiváncsi vagyok hol lehet tűzkardot szerezni.Valaki!!!!
  • Morisz
    #2979
    vki kérlek!hol találom a cuccaimat!eljutottam egy küklopszhoz és megis öltem 8 élettel de nála se volt azt hittem!!merre találom?
  • Mr_no_NaMe
    #2978
    Eztet most hogyan?
    Ezt a mapot betöltötte az emberke és spawolt sok orkot és öli? Vagy már van olyan mod ehhez mint a cs:sourcehoz a Gary's Mod?
  • Evogordon
    #2977
    Na gyerekek.. VÉGIG VITTEM :D
    Igaz amikor haverommal beszélgettem akkor kiderűlt hogy a csajt nem mentettem ki az órjáspók markaiból.. Kicsit zombis volt de nembaj. :D
    Meg haverom 5 klüpklopsz helyett csak 4-es találkozott... megesik :D
    Nekem ez a játék kúrvára bejött!!!!44 :D
  • FLeK0
    #2976
    a valve fejleszti az első 3 epizódot, a 4.-et lehet kiadták másnak, de erről még nincs infó.
  • adammmmmmm
    #2975
    NEM FONTOS VÁLASZOLNI: Egyépként a z amikor fel kell jutni egy torony tetejére akkor kb még mennyi van a játékból? Ezt azért kérdezem mert annyi jó járékban csalódtam hogy rövid. Lesz-e benne még valami város? FONTOS VÁLASZOLNI: Hol lehet tűzkardot szerezni?
  • mucsácsó
    #2974
    ezek nem tudnak ezzel az engine-nal bánni...
    én már megjegyeztem a SiN: Episode 1-nál: a Source-szel csak a Valve tud rendesen bánni...akármilyen fejlesztőnek a kezébe kerül, kegyetlenül szarra sikeredik az egész...

    érdekes módon HL2, CS: Source simán fut, teljesen max grafon...még a SiN is jobban futott, mint ahogy ez a vacak fut pff..kegyetlenül optimizálatlan, bárki akármit is mond...a játék viszont jó, bár néha már kicsit azért lineáris, kezd ellaposodni az egész.. szvsz maradhatott volna még egy fél évet egy kis optizmizálásra, fejlesztésre (bár azt meg nem bírtuk volna ki már :P :D), és akkor tényleg istenkirály lenne az egész cucc...nade ííííígy???

    és sajnos pont most olvastam, hogy a HL2 Episode 3-at az Arkane fogja fejleszteni...remélem ez csak pletyka az egész...
  • STFU
    #2973
    engem a masik verzio dobott igy ki mindig, levettem a gravikat csak ugy nem dob ki ezzel. de mar sikeresen attert a mm.exe hibat erzekelt ezert leall ra. 10percet nem tok folyamatosan jatszani ezzel a szarral! hl2 ben erdekesmod meg mukodott rendesen ez a motor
  • Morisz
    #2972
    fleko mikor kapom vissza a cuccomat??mert igazad volt kitudtam nyitni de utána lévő orkoknál nem volt
  • adammmmmmm
    #2971
    Hol lehet tűzkardot kovácsolni?
    Jól jönne a pókoknál.
  • lizmak
    #2970
    nem az a legnagyobb bajom, hogy a fény elvakít, hanem, hogy hogyan jutok fel a temple tetejére
  • adammmmmmm
    #2969
    alig várom hogy tovább jussak hogy meg tudjam mi köze van az álmoknak meg ezeknek a sztorihoz?Egyépként a választásoknál lehet még valhol menteni hogy meg tudjam nézni mindkét verziót?
  • NEOreg3
    #2968
    tipp: kapcsold ki arra a részre HDR-t
  • lizmak
    #2967
    segítség please!? a chapter 5-ben elakadtam, amikor egy toronyban kiálló fagerendákra kell a köteleket kilőni, és úgy feljutni a temple tetejére. Már majdnem a tetejénél vagyok, és a fény elvakít, hogy lehet továbbmenni?