6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Alwares
    #3127
    Ahamm köszi, megnézem.
  • ati2002
    #3126
    Ott lent ahol felvetted a Rope Bow-t van egy lánc a falban, azt kell meghúzni.
  • Alwares
    #3125
    Nekem is pont ez a bajom, hol találom azt a rohadt kart? Hiába törik le a másik ajtónál a kar nem lehet felvenni, megpróbáltam telkinézissel is de nem sikerült. Légyszi aki már járt ennél az orkos templomnál az légyszives segitsen!
  • obe
    #3124
    köszi, köszi, köszi..:)
  • lalakov
    #3123
    Ha ott mész be a terembe, ahol az ajtó be lett törve, akkor fordulj balra és menj arra, a sarokban balra meglátod a továbbjutást.


    Ebben a szobában a lezárt ládában van az utolsó kő?? Hol találom hozzá a kulcsot?
  • adammmmmmm
    #3122
    hopsz háromszor küldtem el(bocsánat)
  • adammmmmmm
    #3121
    Akkor nyomd hosszan a gombot erő ütésre,és az egy csapástól meghal az ellen(pl:lefejezi)
  • adammmmmmm
    #3120
    Akkor nyomd hosszan a gombot erő ütésre,és az egy csapástól meghal az ellen(pl:lefejezi)
  • adammmmmmm
    #3119
    Akkor nyomd hosszan a gombot erő ütésre,és az egy csapástól meghal az ellen(pl:lefejezi)
  • adammmmmmm
    #3118
    Segítsetek nagyon gyűlölöm ezt a templomot. Ott tartok hogy meg kell kereseni a pók kőbe a három kristájt az első ajtó mögött egy nagy teremben akadtam le ahol vannak azok a gohulok és az a rakás zombi hogy onnan csak egy ajtót találok ahol még nem jártam és ott van egy ojan szöges csabda.Roszfele megyek? Merre kell menni a termtől?(Annak az ajtaját kellet a fával betörni)( Ha valaki men tudná pontosan hol járok)
  • obe
    #3117
    köszi...még egy kérdésem van...amikor olyan izzásféle van körülöttem(harc közben), az mire jó?akkor nyomhatom meg a special abylitit?vagy nagyobbat sebez?
  • Mr_no_NaMe
    #3116
    Hát de istenem ha letöltöd nehogymár fizessél érte eredeti árat :)
    Akkor inkább mennyél el a boltba és vedd meg. Vagy töltsd le ingyér.
    Haverom azt mondta, hogy tört accal szedte le...nemtom hogy csinálta csak mondta hogy csináta.
  • Zizzencs
    #3115
    Nem kell tört acc, szivesen fizetek érte, csak a lehetőség hiányzik...
  • Mr_no_NaMe
    #3114
    Tört accal asszem igen. Legalábbis haverom steamról szedte.
  • Mr_no_NaMe
    #3113
    Kb :)
  • Zizzencs
    #3112
    Sziasztok!

    Steam-ről letölthető már ez a játék? Nekem csak a demo letöltésének lehetőségét ajánlja fel :-(
  • Jak16
    #3111
    Ez a játék...nagyon über...igaz a CS-en felnőtt vérpistikéknek nem fog tetszeni, de a hardcore RPG (és horror) gamereknek nagyon !!!! Engem letaglózott...amikor a lovon ülve beszélgetek, egyszercsak leomik a várfal, kapokdják a kamerát összevissza, csak foszlányokban látod hogy jön valami, s közben húznaak be fedezékbe...aztán mondod ok nyugi van itt nem tud betörni hál istennek a várba, kilépsz és szinte a pofádba nyomja a várkaput...aztán csak rohansz, be a pajtába, jön utánad egy kis micsoda, lerugod, hallod hogy jön futsz a lépcsőn fel, lerugod ujra, kinyitod az ajtót és magad mögött bezárod....valami eszméletlen feelingje van, én még soha nem játszottam M&M-el, e az első nekem.
  • genRob
    #3110
    Én az Orcok nagy pajzsát és a kardjukat használom. Az elég ide vagy kellett volna találjak/csináljak vmi jobbat?
  • Isegrim
    #3109

    Simán agyonvertem a pajzsal; varázsolni + ilyesmi nem ér.
  • genRob
    #3108
    Oks. Akkor lenyomom. Block, kick, power attack és menekülés :-)
  • markastor
    #3107
    Úgy kell megölni, hogy ütöd, ahogy csak bírod.
    Tényleg nincs rá semmilyen spáci trükk. :)
  • wander01
    #3106
    Hali!

    egy kérdés:
    mikor az orkoknál kiszállok a hajobol és lenyomtam öket, és a kar kellene az ajtohoz, és a csaj vár a küszöbön,hol találom a hiányzo alkatrészt? keresztbe kasul bejártam az egész kocerájt és nem találtam semmit. illetve a kapun belül egy másik ajtonak kiesik ez a karja de nem lehet felvenni és használni. tudna ebben segiteni valaki esetleg? :D
  • genRob
    #3105
    Aki mondja, hogy ha lenyomom akkor elmehetek szabadon.
  • genRob
    #3104
    A Sámánt miután beuzemeltem a a fényt a kristályal.
  • Mr_no_NaMe
    #3103
    Melyik ork főnök? Hol tartasz? Én szerintem csak 1 van
  • Halfer
    #3102
    Aratrokot? Fogtam az izzó staffot, hozzávágtam, elterült, a földön még 3-at odacsaptam neki és meghalt.
  • NEOreg3
    #3101
    vágtam egy darabig, aztán mikor az adrenalin felszökött max-ra átszúrtam a hasát
  • genRob
    #3100
    Az ORK boss-t akkor, hogy kell megölni? Vki? :-)
  • NEOreg3
    #3099
    hátöööö nem lehet nem észrevenni:D
  • Joe004
    #3098
    Gondolom valami nagy dög ami nekem nem jelenik meg? (Hol van?)
  • NEOreg3
    #3097
    a főpókot kell kinyírni D:
  • Joe004
    #3096
    Hali! Van 1 kis gondom necromancerek városában vagyok a fő questet + csináltam, a csajt meg is találtam a pók barlangban, kiengettem de nem csinál semmit a pókokról beszél de 10 percig őltem őket és semmi...
  • Halfer
    #3095
    Van egy kis kételyem a játékkal kapcsolatban. Az eddigi legnagyobb ötletet láttam amit valaha csináltak játékba, de mégis van egy kis ellenvetésem, hogy így kell ennek lenni?

    Aki nem járt Chapter 6-ban annak spoiler lehet (nem a sztorit nézve). De ha makróval írom senki nem olvassa el :D Tehát:
    A Lightning Daggerrel egybeépít minden fegyvert vagy együtt használja őket. Ez eddig oké, mert bug nem lehet, marha jól bánik velük. Akár a kard mellé, akár a daggerek egybeépítéséről van szó, akár 4 fegyver két kézben, még a varázslatokkor is fogja a kezében a daggert. Viszont mikor a 6. Chapter végetért, felkelek a holttestek mellett a 7.ben és lebeg előttem a két Lightning Dagger és use után megint egybeépültek a katanammal. Viszont, semmilyen más fegyvert vagy mágiát nem használhatok. Úgy gondoltam hogy nem is kellene, eltűnt minden cuccom, de akkor ez miért van ott? Előre is köszönöm annak aki eloszlatja a kételyeimet.
  • Alwares
    #3094
    Én is igy voltam, táncot jártam mikor 5 óra útán fagyott ki elösször, akkor is tüzfal volt a ludas, ez az idő remek a G3 30 perces átlag játszhatósági idejével szemben...
  • adammmmmmm
    #3093
    Én éppen a 6. résznéltartok úgy hogy elcsesztem és az 5 felétől vissza kellet mennem az elejére
  • FLeK0
    #3092
    nincs, skillpontok vannak, nyomj tabot
    .
  • obe
    #3091
    mikor kell kasztot választanom?.már a chapter 2 ben vagyok, és még nem kellett...vagy nincs is kasztválasztás?
  • wedge31
    #3090
    Hát ez a játék királyul sikerült gratula a fejlesztöknek egy pillanatig se unatkoztam a 15 óra alatt.A G3 után felüdülés volt a minimális gyakorlatilag elhanyagolhato egy-két bug.Maga a game valoszinüleg csak az igényesebb gémerek közt lesz nagy siker,mivel nem lehet benne hülyegyerek modjára harcolni mint a hl2 vagy doom3 esetében.Minden ellenfélnek megvannak a gyengéi / aki vágja az angolt az olvashatja a töltések alatt / és a környezetet használni kell ami egy kis gondolkozást igényel ez persze sok kis pöcsösnek renkivül megterhelö.
  • genRob
    #3089
    Démon formában?! Azt meg, hogy kell? :-)
    Az orc főnököt a végén csak le kell gyakni vagy van vmi trükkje?
    Előre is köszi :-)
    Lentebb a Küklopszot nem muszály megölni.
    De ha meg akarod akkor a teremben ahol kijön a falból azzal szemben van egy rögzített szobor. Oda csalod az egyszeműt és rádöntöd a szobrot. az letaglózza és mikor lent van kivájod a szemét. Ennyi :-)
  • FLeK0
    #3088
    kapcsold be a feliratot (audio options) és olvasd fel.