6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • reeves
    #3730
    A Fable-t 2-szer is végigvittem.
  • j6
    #3729
    Ha ez tesztett, akkor a Fable is fog.
  • Magiszter
    #3728
    :( tuti meg lesz oldva/törve... tudod amíg a számítógépes programok 0-ákból és 1-esekből épülnek fel addig feltörhetőek, megfejthetőek :) csak idő kérdése.
  • koschwarz
    #3727
    "stratégiai"...ezen gondolkozz el egy kicsit
  • The Fugitive
    #3726
    TISZTELT ÉRDEKLŐDŐ!

    A Dark Messiah of Might & Magic MAGYAR kiadása egyelőre
    még csúszik, a kiadó jelenleg a megjelenésre a december
    hónapot valószínűsíti.

    A nagy érdeklődésre tekintettel addig is MEGÉRKEZETT a

    Dark Messiah of Might & Magic COLLECTORS Kiadása
    c. PC-s játék (teljesen angol, gyűjtői kiadás), ára: 12.990 Ft.

    A termék NEM cserélhető át a később megjelenő magyar kiadásra!

    :(
    ezek szerint vagy a fordítót kellene megkeresni, vagy még várni egy kicsit.
  • Amiga
    #3725
    Köszi! Azt hiszem, nem megfelelő keresőszavakat használtam.
  • reeves
    #3724
    Mondjatok már kardos/varázslós játékokat amik nagyon, de nagyon jók.Az obliviont ne.Meg bármilyen K.rva jó gamét.Köcce
  • Amateur
    #3723
    Kösz! A többi meglesz!
    Kevésbé lett stratégiai a játék mint vártam...de cool!
  • ThugEdge
    #3722
    egyébként:
    rooftop=tető
    innen már csak kitalálod mi a szitu
  • ThugEdge
    #3721
    nem kell felmászni a fára
    dzsaljál ki az ablakon aztán gyorsan figyeld merre kell/lehet menni
    ez a rész jó kis pörgős,tetszett
  • Amateur
    #3720
    Hali mindenkinek!
    Lefagytam a 3-as chapter(ha jól tudom) elején. Nem értem hogy mit akar nekem mondani mikor leesek és valami "rooftoops"-ot emleget...Valami olyasmire gondoltam hogy másszak fel a fára...de hogyan? Vagy ha nem akkor mit kell csinálni? Help Please!
  • genRob
    #3719
    Egyébként a #3280 számú az. Köszönet érte himpikének.
  • genRob
    #3718
    kb. 300 hozzászólással visszáb egy spoilerben.
    De copyzom:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na szal az első sárga gyémánt a falon található fent, kötélről lehet elérni abban a teremben, ahol sok zombi jön, és egy kötelet elvágva ingáztathatunk ide-oda egy összekötözött karórakást.

    A második innen lefelé van, ahol a dragonknight kard hever a földön, ott van a falon egy kar, amivel kinyithatunk egy ajtót, én ezt nem igazán vettem észre.

    A harmadik abban a teremben lesz ahol ghoulok támadnak ránk, valahol lent a vízben. A láncokon lehet ugrabugrálni, hogy a leszakadt hídrész túloldalán lévő ajtón majd kijuthassunk.
  • Mr Bishop
    #3716
    Mégcsak itt tartok, de lassan járok, szép módszeresen legyilkolva mindenkit
    [IMG][/IMG]
  • Magiszter
    #3715
    Megkíméljük az életed. De csak akkor ha leírod százszor hogy: Sternocleidomastoideus :D Copy-Paste nem engedélyezett. Vigyázz a gépedre spyware települt tudjuk milyen gombokat nyomsz meg :D:D:D

    Amúgy meg tényleg. Hogy őszinte legyek nekem sem voltak túl nagy elvárásaim a játékot illetően és végig játszás után is hiányzott valami. Hangulat jó, bár láttam már jobb sztorit is (kotor,fable,area 51,fear...), a grafika szerencsére valamennyit ellensúlyozott. az utolsó két pályán jöttem rá hogy lehet kihajolni is :D A helyszinek egyediek és jól kialakítottak voltak. Az ellenfél a végére szerintem táposra sikerült.(spoiler)/// Azok a mezíttelen albinó emberkék akik csaholva ugrottak rád és kikerülték a kardot... az azért kicsit sok volt. No meg az órjáshernyó. Mikor megláttam azért haltam meg mert kifordúltam a székből a röhögéstől :-D.///(spoiler vége) Első próbálkozásnak jó, no de az Arx Fatalis után... No mind1. Reméljük hogy lesz folytatás ahol már okulnak ebből. Sajnálnám ha nem lenne. Kicsivel több sztori, kicsivel több csavar, kicsivel több skill és fejlődési lehetőség. És kicsivel több fantasy. (bírnám ha a WoT könyvből csinálnának már végre játékot fp/tp nézetben rpg kategórában).
  • Magiszter
    #3714
    Gógli?
    Dark Messiah Filefront?
    Magyarítások Portál?

    Ha találsz valamit plíz írd meg hogy mit és hol! Mert szerintem még nincs közkézen.
  • acs
    #3713
    Üdv mindenkinek!

    Tudom, hogy fogok kapni hideget-meleget, de meg kell mondjam, én, aki végigtoltam az MM VI.-tól MMIX.-ig mindegyik Might & Magicot, nem igazán erre számítottam. Szóval ez a Game elvesztette az előbb említett részek hangulatát. Nem kell félreérteni, én is toszogatom a gamét, most készülök éppen az ork főnökkel megvívni a csatát, sőt végig is akarom tolni, de ez akkor is egy teljesen más kategória mint amire számítottam!
    Na, mostmár levehetitek a fejemet, de ezt akkor is meg kellett írnom!
  • Mayday
    #3712
    Nem tudjuk.

    Egyebkent javitsatok ki, ha tevedek, de ugye meg nem kaphato a magyar verzio, ezeltal nincsenek magyar nyelvu szovegfajlok sem? Az angol nyelvu CE tulajdonosok szamara persze!)
  • daneelolivaw
    #3711
    plz segítsetek! nekem a dark messiah angol verziója van meg, és kellenének a magyarosított fájlok! nem tudjátok honnan lehet letölteni
  • Magiszter
    #3710
    Igen az egy érdekes dolog. Majd ha vége a munkának megyek haza és a konyhában kovácsolok egy kardot. Egyszerű nem? Kell hozzá egy darab fém, a sütő a mosdó meg egy csavarhúzókészlet cérnával. Hármat ráutük kalapáccsal és kész is az Earth Fire Sword :-D

    avengir:
    Ez az a rész mikor a terem közepén egy pók van? Mert ott én is vagy 1-2 órát bénáztam a pályán mire megtaláltam mind a 4 kristályt.

    Erről egy kérdés a nagyérdemű közönségtől(SPOILER VESZÉLY): A dragonclaw sword, a dragonhorn bow, és a dragonbone staff (remélem nem keverem a neveket), csak ezért nem érhető el mikor megszerezzük mert....??? Miért? Mert én ezt hittem hogy miután a póktetkós pali elbánt velünk és a démoncsaj feltámasztott minket ugye "megfertőzött a gonosz" és ezért nem használhattuk a "holy" fegyvereket, csak miután "megfürödtünk" a templomban. De a dragonclaw sword-öt már a "baleset" előtt is megszereztük valami pali sirkövéről. Nos akkor még nem voltunk megfertőzve. Akkor miért nem használhattuk? Csak azért mert a fater volt a főfőgonosz?(SPOILER VÉGE)
    Illetve a másik kérdésem meg az hogy nem lehet valahogy kitrükközni hogy minden (a végére)megszerzett fegyverrel kezdjünk új játékot? Mert próbáltam a végéről consollal map-parancsal betölteni egy pályát az elejéről de nullázta a skilleket és az inventory-t is. (HL2-ben ki lehetett trükközni így a super-gravgun-t). Szóval ebben kérek segítséget.
  • Knox
    #3709
    Kovácsoltam kardot! feeling!
  • avengir
    #3708
    Elakadtam, most jutottam be a skullhoz, de nem tudom kinyitni az ajtókat, hogy megszerezzem a kristályokat. Mit kell csinálni?
  • Magiszter
    #3707
    Nah végigtoltam. Meg kell valjam tetszett. Bár volt 1-2 labirintus rész aminél már a hajamat téptem, de összességében jó volt. Szerintem az a nagy baja hogy rövid és nincs akkora lehetőség a fejlődésre. Jó maxra húzva minden azért megteszi a hatását, de én aki rpg-hez van szokva azt várnám hogy pl varázslónál a legelején még csak kis kavicsokat tudok mondjuk emelgetni az elmémmel, maxon meg tömegeket elsodorni. De nem ez lett. A másik meg ha harcos vagyok akkor a végén 1-2 vágás egy nyomi kis pucér gnóm. No mind1. Azért még vannak benne lehetőségek. Remélem csinálnak folytatást (nem nem hl2-ep1 szintűt).

    Addig meg marad az hogy én húzom fel a varázslatokat manuálisan (mm/scripts/spells) :-D. Múlti meg majd akkor ha nem lesz ilyen drága :P

    Csak így tovább fp nézetű rpg szerű kalandjátékok. XD
  • Amiga
    #3706
    Help!

    A pókszobros pályán vagyok (chapter 6), az első vackot meg is találtam. Azionban most valami gemet keres és nem találom sehol... Bóklászom össze-vissza és nem tudom, hol vannak a keresendő artifaktok...
  • The Fugitive
    #3705
    sajna nincs rá megoldás, csak előző pálya visszatölt, mielőtt felveszed a Skull-t el kell dobálnod jó sok cuccodat. :( viszont nem kell mindet! ki kell tapasztalni, hogy mennyivel engedi még, hogy felvehesd a táskát. viszont ha nem olyan fontosak a cuccaid, és tudod őket mellőzni, akkor a történet további részében szépen vissza is kapod őket!

    lenne kérdésem! lessz ebből reloaded verzió?
  • izsook
    #3704
    Én meg csak magicra raktam semmi másra, hardon megyek és szó szerint csak megyek nem okozott eddig semmi olyan hatalmas nagy kihívást még az az ork se őt nagyon megbozotam. Gyakorlatilag azt kell mondanom, hogy az elején dobtam kettőt közelharcra meg egyet íjászatra, de ennyi kellett is, meg meg is érte.

    A botról meg annyit, hogy nagyon gagyin sebez, de könnyű vele földre vinni az ellenfelet utánna meg jöhet a kivégzés :)))
  • Mihail
    #3703
    Nagyon komoly hogy ennyi választási lehetőség van a játékban :) asszem elmentem ezeket a pontokat hogy majd a többi módon is végivihessem :D
  • mac83
    #3702
    sztem azokat amugysem tudnád mozgatni, ez nem cellfactor
  • rogan99
    #3701
    Kimaxoltam a manámat +van rajtam manát adó cucc így 130 összesen de így sem tudok nagyobb tárgyakat mozgatni amiken
    megjelenik a telekinézises "effekt" ergo lehetne mozgatni.
    Ez később megváltozik, kapok még manát és tudom mozgatni vagy bugos a játék?

    Bazi nagy szekrényekre, meg összetört ledöntött szobormaradványokra gondolok, hátha így érthetőbb.
  • Mihail
    #3700
    a francbe nekem is kilép amikor újra fel akarnám venni a cuccaimat.. tuti nincs erre vmi megoldás? konzolparancs v vmi?
  • SickBump
    #3699
    Nos, végigtoltam démoncsajjal, embercsajjal, faterral+anélkül. 4 féle befejező videó. Mind rövid és semmitmondó. Mindegy, a játékélményért megérte! Azt mondják a Multiplayer sokkal izmosabb élmény. No majd egyszer, ha lejjebb megy az ára...
  • The Fugitive
    #3698
    Hali!
    azt az ajtót ki tudod nyitni, csak menj az ajtó bal oldalára! ott a másik ajtó, nézd meg azon, egy retesz lesz rajta, és azt kell csak eltolnod.
  • SötétBarom
    #3697
    Van egy zárt ajtó, amin nem tucc átmenni.. Azt kell kinyitni.. (egy retesz van rajta, a túloldalán..)
  • minimize
    #3696
    köszönöm.
  • pharao
    #3695
    Ja ez az Assa dologra annyit mondanék, én féligmeddig közelharcra gyurtam, egy titkos helyen megtaláltam a fire mágus botját, ami ég a kezedben és azzal megcsaptam, földrekerült és nem hagytam felkelni, a kezdő rugást kaptam csak meg tőle, így nem volt gondom a heal-lel.
  • pharao
    #3694
    Hali arcok!
    Valaki tudna nekem segíteni? Elakadtam, méghozzá a 6-os fejezetben, ha jól emléxem.. Megkaptam xana alakomat, és azzal bóklásztam egy picit az orkok bázisán, megtaláltam a tatyóm egy cellában, csak abból a cellábol nem tudok továbjutni mert az ajtó zárva van, én meg nem találom a kulcsot sehol, valaki tudna segíteni? Ha kell, majd legközelebb képet is mellékelek, csak most sietek... Köszi
  • himpike
    #3693
    Sajna elcsesztem ma a gámát.. taskot váltottam és megfagyott. Reset, utána már nem indult el, feltettem megint, ugyanaz. Mérgemben töröltem hogy "fiszfasz szar törés", aztán más se indult el :D
    Kivárom a reloadot az újrajátszással.

  • Yossarian
    #3692
    jaja, én is ezt szívom. Elején mágiára költöttem a pontjaimat, most meg harcra. ergo mindenből gyenge vagyok :)
  • X Revenge
    #3691
    Amikor kezdek egy new gamet a töltő bár megáll 75%nál és kipróbáltam a nyelvi/területi beállításoknál a nyelv átállítást is, de nem akarja betölteni teljesen a pályát.(A demonál az első részt betudtam tölteni,a másodikat nem) Pls vki segítsen.
  • himpike
    #3690
    Totál nem lehet magicra gyúrni, nagyon kopik a mana.. a három hadonászásfajtát mindenképpen meg kell tanulni szerintem. Én assával nyomtam ki elsőre, és nem volt charm tekim. Amúgy engem azért is levertek mert megittam a stoneskint.