6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • teofilius
    #3890
    Dehogynem!
    Msn, vagy skype?
  • grebber
    #3889
    Biztos lehet de szerintem másképpen ,azért kérdezgetem két napja egyfolytában megvette-e valaki a magyar nyelvű verziót mert akkor feldobhatná a fájlokat amik kellenek!
  • Gazsi19882
    #3888
    Sztem jól menne,nekem 3500+ amd processzor,G-Force 6600 videokártya.512 RAM
  • 6600GT
    #3887
    hy! ezen az alábi kondűfigon hogy menne? 3000-es intel, 7600GS 1GB ram
    mert nem akarom hiába leszedni,kössz a segitséget!
  • Gazsi19882
    #3886
    És nem tudnál nekem küldeni az elejéről egy mentést,mert így sose jutok tovább
  • teofilius
    #3885
    Hááát passzolok nem emlékszem ilyesmire. :( sorry
  • Gazsi19882
    #3884
    Teofilius, arra a részre gondolok:az elejétől nemsokára a várban az első kapunál vagyok,ott bementem egy csaj után,és ott nem enged semerre.A felső sarokba kitette a pálya végének a jelét,de nem történik semmi.
    Segíts lécci
    (Ha gondolod adj msn-t)
  • Crazy Mate
    #3883
    Van benne külső(tps) nézet is?
  • teofilius
    #3882
    A sárkánynak vond magadra a figyelmét, és menj be azon a kapun, ahol kijöttél. Ha benéz, engedd rá a nyakára a rácsot.

    Gazsi!!
    Pontosan milyen 2 kapu közt? Ha ott vagy ahol a falak összemennek, akkor lőjj kötelet a mennyezeten lévő gerendába, és mássz fel. Ha a falak visszamentek, többet nem mozognak.
    Ha nem ez a rész az amit mondasz, akkor kicsit konkrétabban pls.
  • Gazsi19882
    #3881
    Légyszi segítsetek,megakadtam a két kapu közt,ahogy bementem egy csaj után oda,mit csináljak????
  • krayziebone
    #3880
    cső!
    elakadtam segítsen légyszi valaki.
    ott járok h a sárkány bszakította mennyezetet és betámad..
    hogyan tovább?
  • Gazsi19882
    #3879
    Vki küldjön már nekem egy msn címet,mert nagyon kellene egy mentés nekem!!!!!
  • wedge31
    #3878
    Nem erö függö amig benned van a démon csaj addig nem tudod használni.
  • csuripi
    #3877
    A dragonclaw nevü kardot miért nem tudom használni 3 szintü erővel?
  • Gazsi19882
    #3876
    Tudna nekem adni vki egy mentést nemsokkal az eleje után,mert hibás a játékom???!!!Ha ad vki mentést,írja utána az msn-jét és felveszem hogy könnyebben el tudjátok küldeni. Előre köszönöm!!!
  • foldi6
    #3875
    nem tudjatátok h lehet e magyarítani a játékot? mert én is tudom h magyarul is kijött, nem lehet-e ugy magyarítani, mint a Gothic 3at?
  • Daniel Ryan
    #3874
    NA mindegy most megvan az a verzió ami telepített de ha felrakom a patch-t akkor ahhoz kellene a hozzá való crack!Azt honnan tudnám leszedni vagy jó hozzá az 1.0-s crack?
  • grebber
    #3873
    Magyar verziót megvette valaki?
  • Gazsi19882
    #3872
    Tudna nekem adni vki egy mentést nemsokkal az eleje után,mert hibás a játékom???!!!Ha ad vki mentést,írja utána az msn-jét és felveszem hogy könnyebben el tudjátok küldeni. Előre köszönöm!!!
  • Magiszter
    #3871
    Eddig én csak 3 hibát észleltem ami nem volt zavaró egy cseppet sem. De majd megpróbálom feltenni amint hazamentem. HA addig nem megy megírom hogy siekrülte (és hogyan), avagy nem.
  • Daniel Ryan
    #3870
    Ahhoz a verióhoz amelyik már eleve telepítve van ,hogyan kell felrakni a patch-t?
  • Magiszter
    #3869
    Spoilert tessék használni!!!
    a megoldás:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ölöd a csontsárkányt míg el nem tűnik, vagy meg nem dermed. Akkor odamész a pókemberhez és csapod mint a hétszentség. Utáne ezt a kört még egy párszor és végül a pókfazon kihasal és onnan már menni fog
  • pharao
    #3868
    Hali skacok, köszi az infókat az előző problémámhoz, a szemem elött volt egy alagút, és nem vettem észre... Azóta már asszem a 10. chapter-ben járok. A pókemberrel kell harcolni, vagyis inkább a summon sárkányával... A sárkányt meg sikerült már 1X ölnöm, de mindig újra idézi a tata... Na itt hogyan tovább? Valaki help!!!
  • teofilius
    #3867
    Tiszteletem!

    Nos köszönöm a tippet, én voltam a suta majom. Keringtem körbe, mint gólyafos a levegőben, és egy bejáratot kihagytam.
    Viszont, mikor mentem kifele a portálhoz, hogy elhagyjam a nekró várat, az a kis önző liba, nem jött velem a lifftel, hanem visszament ahonnan jöttünk. Csalogattam, a drágát, de nem jött így hát otthagytam - majd szerzek másik nőt :) - Ebből nem lesz gondom ugye?
    Most éppen ég a város...:)
  • Knox
    #3866

  • Magiszter
    #3865
    Amúgy a gólemeket nagyon utáltam. Főleg hogy a demóban lévő szerintem sokkal jobb volt(kinézetre is). Annak adtál 3 villámot és hasresett aztán szemetszúrtál neki. Ennek adhatok villámot olyan m.def.-je van hogy hajam ketéáll. Csak a szemét lehet bántani, de hát könyörgöm. Azért hasson már rá az hogy májon lövöm egy fireball-al! Szóval az volt az ideglelés netovábbja. Ja a pókokat meg hát.. bírtam mikor 20-an egyszerre csipkedtek halálra én meg kétpofára vedelhettem az antipotit, hogy életben maradhassak. Azért az már hogy néz ki hogy kétkézzel vágod a pókokat egy harmadikkal vedeled az ellenmérget és egy negyedikkel meg zabálod a pitét, csirkecombot, kenyeret és közben néha leöblíted healt potival :D. Azért ez a fazon akik vagyunk nem egyszerű alak X-D.
  • Magiszter
    #3864
    Pontosítok ha nem bánod:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    power attack-olni kell a szemét. hátra+egérlenntart, akkor úgy hátrahúzza szúráshoz a kardot, megcélzod vele a szemét, aztán egér elenged és fröcsög a vér :D
  • csuripi
    #3863
    Köszönöm!!!!!!!!
  • foldi6
    #3862
    Várható a játékhoz magyarítás? Mert mintha ugy hallottam volna régebben, h magyar felirattal jelenik meg...
  • Knox
    #3861
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    célozz a szemére vagy, keress a környezetben lehetőségeket amivel ki lehet nyírni.amikor legörnyed és kardmagasságba ér a feje, akkorkell még adni a csipázójnak
  • csuripi
    #3860
    Cső!
    Srácok a gólemet,hogy lehet kicsapni?
  • Mephike
    #3859
    Oks, nekem így nem működött:) Nekem csak az unprotectedes fájlokkal volt hajlandó menni:)

    Magiszter varinak a köv. kombó ajánlott szerintem: inferno, mert "egészen jól lehet ott boldogulni" + shild, hogy a "kis" kukac se tudjon megkarcolni + poison ellenállás, hogy a méreg se fogjon. Pár manát adó cumó, és még mindig tudsz később gyúrni ezek mellett amire csak akarsz.
    Ez az én receptem, eddig bevállt:)
  • balinov #3858
    na,ugynézki megvan a mgoldás detonation verzióhoz,az a,mi az unprotected files-ban van,azt békébe kell hagyni,leszed,unrar,mm.exe.s semmi más.az agyam eldobom
  • Magiszter
    #3857
    Inferno-val egészen jól lehet ott boldogulni :)
  • doncarlos
    #3856
    csak azzal az egy lementéssel van baj ahol pont járok.... az előzőek bejönnek. mehetek vissza...pont a pókokhoz... áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • doncarlos
    #3855
    nemsikerült. levettem mindent low-ra, meg 800x600-ra de nem tölti vissza
  • koschwarz
    #3854
    hihetetlen, már egy hete megvan a gém, de még odáig sme jutottam el, hogy ozthon bekapcsoljam a gépem
  • doncarlos
    #3853
    ÉS IIIGGGEEEENNNNN!!!!! Lenn van! 30 perc alat uninstalláltam a HL2-t! yessyessyess
  • doncarlos
    #3852
    Még mindíg törli ezt a kib. HL2-t.... ilyen nincs
  • doncarlos
    #3851
    Vége lesz valaha? Már unom.