6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Gazsi19882
    #3930
    ha egy chapter végére érek,kiteszi a pálya végének jelét,mit kell csinálni,vagy milyen gombot nyomjak?
  • dienesoft
    #3929
    Na mostanra teljesen kész lettem a játéktól.Teljesen ujrakezdtem a chaptert, le is győzöm a pókot, végre valahára elkezd követni, erre mikor mennénk már a termek felé harcolni,harc után megál és semmit se csinál. Elég volt ebből a játékból, asszem elég sokáig elvittem (8 chapter végéig és ennyi, asszem meg is állok mert már csak szenvedek vele), amúgy nagyon jo volt csak a vége nálam iszonyat hibás. 3 negatívuma van, ami a mostani játékokról bizony el is mondható: -Gépigény az egekbe -Swapolás(töltögetés) a végletekig - sok bugos rész. Ezeket sztem ki lehet javítani, remélem a következő részben kijavítják (ha lesz, remélem) :P
  • minimize
    #3928
    Arantir-t keresem, a Necrók kastélyában, felszedtem a gömböt a könyvtárból, aztán itt el is akadtam...://
    merre induljak, vissza az East quarters-felé, vagy valami mást kell tennem??
    jah, 8.fejezetben vagyok. köszönöm.
  • Gazsi19882
    #3927
    És ha egy chapter végére érek,kiteszi a pálya végének jelét,mit kell csinálni,vagy milyen gombot nyomjak?
  • Yossarian
    #3926
    de más mentésében lehet, hogy egészen más a karakter is...
    inkább az egész chaptert csináld újra, valszeg hamarabb is meglesz, mint mentést szerezni!
  • dienesoft
    #3925
    Sziasztok! Még mindig nem tudom megcsinálni azt hogy Leanna továbbjusson, rájöttem, hogy bemek abba a nagy üres térbe, és sehol nincsen nagy pók, akivel meg kéne harcolni. Visszatöltöttem jóval korábbi állást, ugyanazt csinálja.Vki tud küldeni msn-en egy mentést, amikor elméletileg van már nagy pók az üres terembe?
  • STFU
    #3924
    es fuss de gyorsan
  • STFU
    #3923
    tedd fel az 1.1-es patch-t
  • Blacksheep333
    #3922
    Hi

    Valaki nemtud nekem segíteni? Amikor 10körül van a hp-m akkor így elkezd belaggolni és megáll a kép, és egy idő mulva visszaáll de amikor megint belémcsapnak akkor ugyan ez és meghalok. Eddig nem zavart annyira, de most ott járok hogy a Fire in the blood fejezetben ilyen hatalmas giliszta szerüség elől kell menekülni ami a föld alól jön, és ha egyet belém vág akkor lemegy minimálisra a hp-m. Valaki tud rá megoldást?:S a Detonation ossal tolom, ami alapbol fel lett telepitve, csak ki kellett csomagolni. Nem hiszem hogy a grafika lenne a hibás, mert minden maxon van és ha leveszek mindent lowra akkor is azt csinálja. Előre is köszi.

    Peace
  • Gazsi19882
    #3921
    Vki vegyen már fel msn-re aki tud nekem segíteni
    MSN: [email protected]
  • STFU
    #3920
    hogy lehet 1.1es patch utan elinditani a tort jatekot?
  • himpike
    #3919
    Bug, tölts vissza korábbi állást. A nagy pók megölése után mennie kéne veled.
  • himpike
    #3918
    Nagyon picivel visszább nyilik meg a továbbjutás. Lassan odaérek megint, ezúttal varázslóval :) szerintem játszható, ha az ember nem FPSt akar tolni, és nem rohadt elővenni a botját, ala Gandalf :DD
  • TopGun
    #3917
    Hi! ezt valamiert nem lehet letolteni! :(( megtudnad maskepp oldani a letoltest? elore is koszi.
  • foldi6
    #3916
    Elakadtam, a 6.részbe vagyok ott amikor kötelekkel kell felmászni egy helyiségbe ahol a Dragonclaw kardot felvettem. van 1 kar amit meghúzva mozognak a fogaskerekek, de nem tudom merre kell menni? segítene vki
  • Gazsi19882
    #3915
    Teofilius,gyere már fel msn-re mert kellene vmi még!!!Köszi
  • dienesoft
    #3914
    Hogy kell megölni Pao-Kait:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fuss be az egyik terembe, csalogasd be őt(küldjél rá pl tűzlabdát) és mikor benyúl a feje és meg akar harapni, csapd rá a vasajtót, átmegy a fején és ennyi volt!
  • dienesoft
    #3913
    Sziasztok!

    Amikor ki kéne szabadítani Leanna-t a pókhelységről, ki is szabadítom ,de nem mozdul sehova, mutogat a pókokra és hogy nyírjam ki őket. Kinyírom az összeset, mindig jön újabb kettő és egyszerűen nem fogynak el a csaj meg ordíbál hogy "lúk, kill dö szpájdőr"! :D plz help!
  • KOVU
    #3912
    hogy kell meg ölni a pao kaot vagy mit? a chapter öt ben aszem pls help
    elöre is thx azt a sárkányt
  • Hardstyl3r
    #3911
    milyen progival csinálsz képet a játékból??
  • littleNorbi
    #3910
    Melyik a jobb Gothic vagy ez ????
  • teofilius
    #3909
    Nos, bevégeztetett. Még egyszer végigviszem úgy, hogy megfürdöm, és a jó oldalt választom. Nekem tetszett, tényleg nem túl sok benne az rpg elem, de arra ott van az oblivion. Bár az egy idő után nekem unalmas lett. Egyetlen dolog van a DM-ban, amit szerintem máshogy is meg lehetett volna oldani. A skill-pontok elosztása. Túl sok kell, és túl keveset kapsz ahhoz, hogy valamelyik irányba fullra fejleszd a karaktered. Én nem igazán gyúrtam mágiára, mert ebben a játékban nem éreztem sok értelmét...végeredményben ez egy "menj oszt csapd szét az ellent" játék lett sztem. A nagyobb ellenekért, kicsit több skill-t kapna a playa, akkor ez talán jobb lenne, ill ha eléred az adrenalin módot, akor is kellene 1. No mindegy tetszett, és ha minden jól megy a jó oldalon is végigtolom. Érdekel az a jó kis dragon-bicska.
  • Eagle16
    #3908
    Hali!
    Elakadtam ebben a nagyon jó kis játékban:sok pók, fölmegyek nagyon magasra vmi póklyukban, a legtetején vok de onnan semerre sem lehet menni...és lődözni kell a nyilat amiből kötél ereszkedik le
  • Blacksheep333
    #3907
    Hi

    Valaki nemtud nekem segíteni? Amikor 10körül van a hp-m akkor így elkezd belaggolni és megáll a kép, és egy idő mulva visszaáll de amikor megint belémcsapnak akkor ugyan ez és meghalok. Eddig nem zavart annyira, de most ott járok hogy a Fire in the blood fejezetben ilyen hatalmas giliszta szerüség elől kell menekülni ami a föld alól jön, és ha egyet belém vág akkor lemegy minimálisra a hp-m. Valaki tud rá megoldást?:S a Detonation ossal tolom, ami alapbol fel lett telepitve, csak ki kellett csomagolni. Nem hiszem hogy a grafika lenne a hibás, mert minden maxon van és ha leveszek mindent lowra akkor is azt csinálja. Előre is köszi.

    Peace
  • Magiszter
    #3906
    Vicces lenne ha még a kovács kalapácsot is kovácsolni kellene :D. Amúgy én azt hiányoltam a kovácsműhelyből hogy meglévő kardot lehessen erősíteni, mondjuk edzéssel és akkor adna +1-2-3 sebzést, vagy neadjisten villám,tűz,méreg... sebzéseket rákalapálni valahogy. No mind1. Beletörődtem hogy nem egy RPG hanem FPA(Főrszt Perszón Eksön). Remélem csinálnak még pár részt, csak jobban RPG-esedik és esetleg Választható Nézdahátam vagy FP nézetben lehessen vinni.
  • dienesoft
    #3905
    baszus eldobáltam az összes olyan kalapácsot azthittem semmi hszna :D:D:D Oksi, majd szerzek egyet :)
  • Seth
    #3904
    kardpengét bevágod a tűzbe , felhevíted, után kirakod az üllőre, megkalapácsolod kovácskalapáccsal,majd ezt berakod a nyélkészítő bizbaszba,ennyi
  • dienesoft
    #3903
    köszi szépen, bevált :) basszus, télleg láma vok a játkhoz,de a kardkészítés nem megy! Addig OK, hogymegcsinálom, lehűtöm vízzel, aztán utána leteszem arra az asztalra, és semmit nem tok vele kezdeni, aztán valami kis apró bigyó amihez oda van írva hogy vmi "sword hilt" a vége, de azt meg nem engedi. SAzal, valaki leírná részletesen, esetleg egy F.A.Q-ba hogy lehet csinálni kardot?
  • Magiszter
    #3902
    Még az elején? Az amikor a csaj beszélget egy katonával, azán odamész hozzá és bemész vele egy barominagy vasrácsos ajtón? Mert ott elméletileg mögötted becsukódik a kapu és akkor jön hogy itt a vége. De szerintem menj neki a máodik rácsnak és akkor lép tovább.
  • sek300
    #3901
    Ez se rossz!
  • sek300
    #3900
    Szia!Megosztanád velem is én is ott akadtam el...
  • Seth
    #3899
    ahol a cumódat felvetted, ott van egy kifelé vezető rácsos ajtó ami zárva van. Úgy olvastam ki lehet nyitni belülről is, nekem nem sikerült, úgyhogy lőttem egy kötelet a gerendába pont az ajtó felett és kiugrottam
  • dienesoft
    #3898
    *kulcsot sehol sem :)
  • dienesoft
    #3897
    Sziasztok!
    Már megcsináltam a pókos kristályos részt, közvetlen azután következik a chapter 7, de itt is elakadtam!
    Eccerűen itt tényleg nem tudom merre kéne menni!Rohangáltam a pályán fél órát, a csomagomat már felszedtem, kiprobaltam az összes vaskaput de nem nyílik egy se, egyetlen egy láda van amihez kell egy kulcs de azt a kuclsot dehol se találom. PLz help!
  • foldi6
    #3896
    Most már nem kell rájöttem :D hogy kell megölni süsüt!
  • foldi6
    #3895
    az 5 chapterben hogy tudom megölni a sárkányt? vagy h tudom az elérni, h a csaj ne haljon meg korán?
  • Hardstyl3r
    #3894
    miért mindenki a varázslást fejleszti ki legjobban? a berakott képeken ezt látni...
  • teofilius
    #3893
    Nos, ugyanarra mész ... én egyszerre szedtem össze a 2., 3. és 4. kristályt ...egymás után felülről lefelé beleraktam a pókba, és az kinyitja a lezárt ajtót.
  • dienesoft
    #3892
    Sziasztok!

    Lenne egy tömör kérdésem: Amikor berakjuk a pókba a második kristályt a kriptában (lila színű kristály, és asszem chapter 6-ba vok).Először ugye meglátjuk a csajt akit soha nem láttál de beszélt hozzád, aztán visszaeszmélsza pókhoz, és onnétol fogva nemtom merre kéne menni.Mert ugyanazt az utat már egyszer megtettem,más út fele meg nem lehet menni. Akkor merre is kell mennem?
  • Gazsi19882
    #3891
    MSN
    Az enyém: [email protected]