6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • nyomott
    #4010
    Sziasztok! Hogy kell megölni a sárkányt????? Lécci vki!!!
  • Kiru
    #4009
    A legjobb lenne, ha valaki képen berakná hol vannak. Nekem egy hiányzik, de piszokul idegesít, hogy nem találom sehol
  • csuripi
    #4008
    Van a leszakadt híd ahol oldalt 1 láncon kell mászni,hogy átjuss rajta,kapu kinyit vissza jutsz a pókhoz.Na most ott először lefele menj.
    A másik magasan fönn a falon,sárgán világít.1 másik teremben,ahol megy lefelé 1 csiga lépcső.
  • deestroy
    #4007
    Látom mindenki ezekkel a szemát kövekkel kínlódik! Valami okso emberke, aki már tűljutott ezen, leírhatná hol vannak a kavicsok!
  • deestroy
    #4006
    A Francba!!!! Akkor elhagytam kettöt???
    Nem!!! Rosszul mondtam! Egy kő van nálam, és egy kő a pókba.....
    akkor egyet hagytam el???
  • albertattila
    #4005
    melyik utólóra gondolsz amelyik legfelülre kell rakni mert azt tudom h hol van... én a többit nem tom
  • albertattila
    #4004
    én is pont itt tartok nekem meg 1 kó hiányzik....
  • albertattila
    #4003
    tudnátok nekem segiteni ha megkérlek benneteket? ott tartok h a pókba be kell rakni azokat a kristályokat vagy miket.... elég szar rész már az összes kristály megvan kivéve a Maiden's Eye nevezetű nem tudnátok segiteni valahgy hogy hol van???? előre is köszönöm
  • deestroy
    #4002
    A Chapter6-ban egy követ szereztem meg eddig a pókhoz,a másik 3 még nincs meg. Most találkoztam azzal a Lich- el, ami kijön a kőkoporsóbol, és varázsolni is tud. Szal arra lennék kiváncsi, hogy idáig nem- e hagytam el köveket..?
  • albertattila
    #4001
    szia ezt nem tod kinyitni :) a másikat amin kívül a csaj meg a másik mágus kinn ragadt azt kell kinyitni :) csak úgy tudod kinyitni azt h egy láncot megúzol a falban majd ami valahol ott lesz az íj mellett amit találtál
  • AtkariZsolt
    #4000
    Sziasztok tudnátok segíteni abban, hogyan lehet kinyitni ezt a rácsos gaput. (mikór megfogtam a kapunyitó kart - kiesett a főldre) ?

  • veri5
    #3999
    Megint elakadtam.Bent vaok abban a qurva nagy téren,van egy ajtó de oda nem enged be.Arasos házában.Mit tegyek?
  • Hardstyl3r
    #3998
    nekem meg volt olyan bug mikor a 9.chapterben az égő városban jöttek ellenem a ghoulok és az egyik fennt mászott a levegőben de egyhelyben: aztán meglöttem fagyasztott nyillal és széttört!elég lol volt:))
  • Gazsi19882
    #3997
    Igen,nagyon kellene egy mentés,lécci küldj
    MSN [email protected]
  • Mr Bishop
    #3996
    Az a kő, amit kerestek ott van abban a teremben, ahol többek között ledöntötök egy bazi nagy oszlopot, ami a terembe lépés alapján a bal oldalon van, a kő pedig a bejárattal szemben fenn a fal 2/3-ánál virít.
  • Mr Bishop
    #3995
  • 22Barna22
    #3994
    Más mentéssel a karakter is máááááás....szval én nem jánlom de ha neked mindegy milyen karakterrel nyomulsz :S
  • Kiru
    #3993
    Én sem találom az utsó követ, azt amelyik fent van a falon.Hol a falon van az a kő?
  • zero977
    #3992
    1.1 No-DVD Crack (még nem próbáltam ki)
    http://rapidshare.com/files/2605576/Dark_Messiah1.1_no_cd_gore_by_WildGunMan.exe
  • veri5
    #3991
    Megvan a narancssárga,lila és a fehér kő.De hol az ucssó?
  • veri5
    #3990
    Elakadtam!
    Amikor a pókba belekell tenni a köveket.Beleraktma 3-at jött is a 2 látomás,de az uccsót nem találom!
  • Gazsi19882
    #3989
    Vki küldjön nekem mentést a 2. fejezet elejéről
    MSN: [email protected]
  • minimize
    #3988
    csontsárkány a végén hogy eliminálható??
  • Daniel Ryan
    #3987
    1. a zombiknál 2. fent a falon 3. a síron 4. már nem emléxem de azt tudom ,hogy ha a síroknél mész tovább ott van egy ilyen tekerhető bigyó ami felhúzza neked a vaskaput ahonnan rengeteg zombi jön ki és ha ott tovább mész ott lesz

    Ez az után van mikor a nagy falat szétnyitod és bemész a zombikákhoz!!
  • Seth
    #3986
    lol, én 1x sem használam, tök megfeledkeztem róla hogy olyan is van :D
  • Gazsi19882
    #3985
    Vi küldjön nekem egy mentést a chapter 2 elejéről!!!
    MSN: [email protected]



    Minél hamarabb ha lehet,mert így nem tudok jáccani
  • Mr Bishop
    #3984
    Sziasztok !
    A 8. fejezetben egyszerűen bugos a démon-mód, vagy ez nálatok is így van, hogy ha bekapcsolom "v"-vel, akkor eszetlenül csapkod össze-vissza,
    anélkül, hogy bármit is tennék az egérrel ?
  • X Revenge
    #3983
    vki küldjön az első pályáról egy mentést pls! msn/e-mail [email protected]
  • STFU
    #3982
    na yasu nevu kis progival vegre elindul patch utan link
  • ploteus83
    #3981
    Daniel Ryan KÖSZI!

    De a 4. nekem nem érthetődik annyira magától :D:D:D
  • STFU
    #3980
    hogy inditod 1.01es patch utan?
  • grebber
    #3979
    Igen Obliban lehet és kurvajó game!
  • nyomott
    #3978
    talán a harcos szerencsésebb választás...
    nem?
    A oblivionban lehet fajt választani? állítólag elég jó az is
  • Garfi81
    #3977
    Hali!

    Ujabb help :)

    A pokoknal elakadtam mikor a kristalyokat kell beletenni!
    Az elso megvan.. (ezzel nyitja a jobboldali ajtot)
    Aztan meg van a 3,4 (kek, baracssarga, a potrohaba betettem mind a kettot!)
    De nincs meg az 2 kristaly.. azt hol talalom?!

    LAci
  • Garfi81
    #3976
    Hattt... En Ijra gyurtam de rajottem hogy az nemeleg :( Kell melle kard is..

    Mi szeretnel lenni? Varazslo vagy Harcos?!... Aszerint oszt szet (erdemes az elejen gyujteni is)

    Laci
  • nyomott
    #3975
    Aha.Köszi. Az elején tartok.Mire érdemes adni a pontokat?
  • Garfi81
    #3974
    Nem nem lehet...
  • nyomott
    #3973
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem,h lehet-e fajt válszteni a dark messiah-ban?
  • nyomott
    #3972
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem,h lehet-e fajt válszteni a dark messiah-ban?
  • veri5
    #3971
    Nem gyárim van,vagyis nem megy neten(ha nem tört szerveren)