6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Magiszter
    #4050
    Tegnap meglepődtem:

    eljutottam arra a részre mikor portálon átmész necroland-ba. No ott ugyebár így szétesel és a túloldalon összeállsz. Nah meg is lepődtem mert amint áttléptem az fps 0-volt. előtte 30-35 stabilan(átlag). Gondoltam egyet és visszatöltöttem egy mentést még a portál előttről. Mindent lehúztam csont minimumra és próba2=0fps. Volt nagy fejvakarás. Ugyanis mikor előzőleg vittem végig semmi problémája nem volt. No a megoldás úgy kerekedett hogy csont minimumon átlépek és mikor megjelenik a másik oldal akkor kvikszév->kilép->visszatölt->azonnal felhúzni mindent oda ahol jó és körbenézel a pályán (360fok az y,z kordinátákon = nyakkörzés). Aztán megint minden ment normálisan. Nemhiába ez a játék mindig rejteget valami újat.:-D
  • MerlinW
    #4049
    Azt hiszem sikerülni fog törést csinálni az 1.01-hez. Ehhez szükségem lenne egy kis segítségre. 2-3 ember kihalászná nekem az összes dark messiah-hoz tartoó registry bejegyzését? (ubi/mm.exe, valve/steam/mm, microsoft/currentversion/uninstall/mm, stb) Amit csak talál. Csak összehasonlításként.

    Az SF-es dolgokat már elmagyarázták a GCW-s srácok, elolvastam amít írtak az okosok, már csak a registry-s műbalhéra kellene rájönnöm, mert ott is sunyizik valamit.. Mail-ben jöhetnek a kiexportált reg file-ok:)
  • Amiga
    #4048
    Ja, vedd mediumra a texture qualityt.
  • Speedy86
    #4047
    Vedd lentebb a grafikát high-rol médiumra és nézd meg ugy.
    Szerintem az lehet a baj!
  • dienesoft
    #4046
    Engemet a Prologue-ba elkezdett kidobálni, akkor aztmondtam, abba is hagyom mert előtte is igencsak sokszor dobott ki és felidegesített a végére teljesen. Amugy éppkézláb ötletem annyi, hogy kapcsolj ki mindenféle tűzfalat és egyebet, ami fölföghatja. Mást nemtudok!
  • IgH
    #4045
    Re. Egy kis segítség kéne. Megvettem a játékot,mert a demo marhára bejött jól futott stb. A gépem: Amd Athlon 64 X2 Dual 3800+,2gb ram,Ati Radeon X800 GTO...először felraktam össze-vissza kidobált a gém meg lefagyott..hétvégén jutott időm újraraktam az egész gépet most szüz rajta minden..directxet felraktam,drivert meg a kijött patch-et...erreföl ugyanazt csinálja...chapter1 betöltésénél kibasz vagy ha betölti akkor fagy le és kidob...mi lehet a hiba oka?? mert ugye én hülye megvettem,szal elég fontos
  • grebber
    #4044
    Na végigvittem tárgytalan!
  • AtkariZsolt
    #4043
    Menny vissza az útólsó főldalatti terembe, ahól a kimásztál az új nyilad segítségével. Abban a teremben a falban van 1 lánc. Húzd meg, és mássz fel újra.
  • grebber
    #4042
    A végén az epilogusnál a varázsló előidéz egy előhalott sárkányt annak mi a trükkje hogy kell megölni?
  • Hardstyl3r
    #4041
    Combat Skill fullra fejlesztve(adrenaline) dragonclaw karddal + villámpajzs elég hatásos a végén , kettőt csaptam akárkire azt lerepült keze lába:)
  • Gazsi19882
    #4040



    mit kell csinálni a chapter 1 végén?vagyis a város végén,amikor két kapu közé bemegyek?

  • himpike
    #4039
    No, varázslóval lassan a végére érek megint. Hát, szerintem ezzel nagyságrendekkel könnyebb, mint assassinként, ahogy először végigtoltam. Sok ellen 10-15 sec, ami előtte sok időt igénybe vett. Orkok, küklopsz átlag 10sec, pókok ügyeskedve az Adrenaline-al kb ugyanennyi(mondjuk 6 db) Most, a végén, mikor jönnek a vámpírharcosok, kezdődnek a gondok, mert nem akart megrogyni 4 villámtól se, nyilván a tűz fogja. Majd kitapasztalom.
  • Gazsi19882
    #4038
    mit kell csinálni a chapter 1 végén?vagyis a város végén,amikor két kapu közé bemegyek?
  • albertattila
    #4037
    jha én asszittem h úgy is meglehet csdinálni h alapból nem változol át :) mert szerintem ez elronja kicsit a játékot..... ::(:(:(
  • Garfi81
    #4036
    rwzs=resz.. bocsi :)
  • Garfi81
    #4035
    van egy kis rwzs amit sehogy :) at kell valltoznod mert nincs fegyvered.. de utan mar nem kell.. csak pofazik az a ..... :)
  • Garfi81
    #4034
    de meglehet :) En is ugy vittem vegigf.. de ugyis csak az utso resznel tutod eldonteni hogy akarod vagy semm a csajszit.. (tul jo no.. jobb nelkule :))
  • albertattila
    #4033
    miért úgy hogy lehet megcsinálni h nem vok démon?????
  • Garfi81
    #4032
    Ha megnyomod a "V" akkor "atalakulsz" demonna.. vagy a csaj testet iranyitod.. fenese ertette mit pakolt a csaj a lenyeg hogy tapos kis csirke leszel :))
  • deestroy
    #4031
    Miééért? Meg leszek szállva?? :-DD
  • Garfi81
    #4030
    DE lehet hogy visszatoltom es vegigviszem ugy hogy demon vagyok :)
  • Garfi81
    #4029
    Meg nem volt idom tesztelni.. de az biztos +10 Skill pontom maradt a vegere :))
  • SötétBarom
    #4028
    Ebből következik, hogy elvileg 4 féle.. 1-1 rossz és 1-1 gonosz, attól függően h meg vagy-e szállva még..
  • albertattila
    #4027
    okés áj tráj nagyon szépen köszönöm!!!!:)
  • Garfi81
    #4026
    Hali!

    Ahol a hidat beomlasztja a hid elott fordulj balra.. nincs sok menekves.. Loj egy kotelet a vegen levo gerendaba es masz be a lyukba.. onnan le fog "fujni" egy godorbe... onnan mar egyszeru! :)
  • Garfi81
    #4025
    Jeee vegigvittem...

    De szerintem lehet egy 3 is.. vagy nem tudom mennyire befolyasolja.. mert mikor visszaertel a varosba ami epp romma romboltak, ott van egy mellekkuldetes amiben a csajszit ki tudod uzni magadbol... (bel kell allni a szenteltvizbe) En kiuztem.. de mivan ha nem uzom ki?!

    Laci
  • deestroy
    #4024
    elvileg 2 befejezése van a játéknak!
  • albertattila
    #4023
    sziasztok elakadtam:)tudom nem meglepő egy bazi nagy giliszta üldöz és nem tok meglógni előle amerre futok van egy híd de mikor ráfutok kb a felénél tartok és leomlasztja a hidat ha nem a híd felé akkor merre kell mennem me nem ttaláltam semmit ahova lehetne valaki leirná hogy kell elmenekülni előle?
    előre is ksözönöm
  • Joshuaa
    #4022
    THNX Fiúk,akkor nem sokára átrakom öket 1 másik dimenzióba :)
  • Gazsi19882
    #4021
    Vki vegyen fel msn-re mert segítség kéne
    MSN: [email protected]
  • Seth
    #4020
    belenyilazol 2-3-at,aztán eltűnik, ilyenkor odarohansz a csókához és püfölöd, ezt kell ismételni 1-2x
  • j0nNyKa
    #4019
    utni kell
    gecinehez.
  • strebacom
    #4018
    Jó játék, de elég hülyén van vége(és hirtelen)!
    Na de majd a folytatás.....
  • sunci01
    #4017
    Sziasztok!

    Elakadtam az ötödik chapternél Temple of the Spider ahol nem tudom egyszerűen belerakni a kapcsoló rúdját a helyére, így nem tudom a rácsot felhúzni.
  • deestroy
    #4016
    hány chapter a gém??
  • Joshuaa
    #4015
    Veri5 ,segits nekem :)) PLZ
    A végén hogy kell kinyirni a csontsárkányt,vagy nem azt kell támadni??????
  • Gazsi19882
    #4014
    veri5,megadod az msn-ed?kéne egy kicsit segíteni
  • veri5
    #4013
    Na végigtoltam.
    Tényleg 2 vége van a történetnek.Nekem ez a game elnyerte a tetszésemet:)
  • Gazsi19882
    #4012
    Na,vki vegyen már fel msn-en:[email protected]
  • veri5
    #4011
    Csalogasd a kapuhoz és csukd rá a fejére ha odamegy,vagyis lőjj bele h odajöjön.
    A sárga gyémánt ott van ahol jön sok zombi ott világot a falon.