6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Garfi81
    #3970
    Hali!

    Ujabb help :)

    A pokoknal elakadtam mikor a kristalyokat kell beletenni!
    Az elso megvan.. (ezzel nyitja az elso ajtot)
    Aztan meg van a 2,3 (kek, baracssarga, a potrohaba betettem mind a kettot!)
    De nincs meg az elso kristaly.. azt hol talalom?!

    LAci
  • banyek79
    #3969
    Köszi, ez a leveszem a textúrákat kissebbre-dolog megoldani látszik a bajom :) Köszi! Nem baj, amúgy is csak egy 9600XT, így még gyorsabb is kicsit.
    Deltoid:
    Ne varázsolj, és verd le a főnököt. Ha nem használsz mágiát, akkor nem megy neked a többi, csak azt az egyet kell megölnöd. Na persze nem lesz könnyű...
    :)
  • deltoid
    #3968
    HELLÓ! Tudna valaki segíteni? Elakadtam 1 kicsit ott hogy a Chapter 5-be, hogy berakom a kristályt ahova kell, és akkor lezárul minden kapu 5 katona jön és mindig kinyírnak. Tudnátok valami tippet adni hogy hogy nyírjam ki őket? Előre is köszi!
  • Speedy86
    #3967
    A 3. a falon van a zombiknál ahol szerintem el se kezdj harcolni a 4. pedig továbbmenve van egy leszakadt hatalmas híd! Na ott le kell esned és a vízparton lesz valahol!
  • Daniel Ryan
    #3966
    EZ egyik abban a szobában van ahol sok zombi volt és lekellett menni!!Na ott van fenn a falon!!A másik a sirkőn van az első az könnyű a negyedik pedig már magától értetődik!!
  • ploteus83
    #3965
    Valaki tudna segíteni nekem is?
  • Stief
    #3964
    ?
  • Stief
    #3963
    tört verzíód van!
  • Stief
    #3962
    légyszi vegyél már fel msn-en [email protected]
  • veri5
    #3961
    Van multi te...
  • Stief
    #3960
    Sziasztok Darkhoz nem lesz multi ? Nagyon szomorú lennék, ha nem :(
  • Daniel Ryan
    #3959
    Na szóval a Patch (1.01) felrakása után is ugyan úgy kidobált!Levettem medium-ra a texture guality-t és így nem dobott ki!!
    Végivittem!!Szerintem könnyű volt egyik főmonszta vagy hekus sem izzaztott meg sőt talál túl gyengék is voltak!!!Játék maga jó szép helyek jó kis érdekességek!!Nekem tetszett csak egy kicsit egyszerűre sikeredett de egyébként KIRÁLY volt!!

    Akinek bármiben segíthetek esetleg elakadtatok valahol csak írjatok nyugodtan segítek szivesen!!Bár nemvoltak olyan furfangos helyek de nem mindenki olyan leleményes!!
  • grebber
    #3958
    Azt teszem de időm de olyan okádék hogy alig ugrik a csóka azt mindig vannak akadályok.
    Azt kb nemjutok el 50 métert azt elkap :(
  • dienesoft
    #3957
    a lényeg, hogy fuss mint az őrült!
  • STFU
    #3956
    patch 1.01
  • STFU
    #3955
    elvileg az 1.1es patch segit csak ha nem eredeti verziod van akkor nem akar elindulni utana de ha megis sikerul elinditanod akkor ird le hogy hogy sikerult
  • grebber
    #3954
    Eddig a Chapter 7 a legnehezebb számomra.
    Mindig kinyir az a kurva Worm.
  • Garfi81
    #3953
    KOszi!

    Rohanok :)
  • ploteus83
    #3952
    Garfi semit nem kell csinálni, menj visza a csajhoz, ahonnan jöttél!

    Kérdés: Az első két kristályt megtaláltam a pókba, de nem tudja valaki hol a 3. 4.?
  • Garfi81
    #3951
    Hoppsz.. oda csapdat akartam irni :))
  • Garfi81
    #3950
    Hali!

    Elakadtam meg az elejen (vagy kozepen?)!
    Bent vagyok a templomba, es egy csabda utan (falak akartak osszenyomni) van egy hid a masik oldalan egy kapu. Ha elindulok fel akkor lezarodik a kapu, mugotte megjelenik 5-6 kis goblin (vagy mi a csocs) es kovekkel dobalnak. Szepen lenyilazom oket, de a kapu nem nyilik fel. Alattam szakadek... merre mennyek?! LEntebb latok egy kis hasadekot a hegy oldalaban, de nem tudok beugrani...

    Kerlek segitsetek!

    Elore is koszonom!

    Udv.
    Laci
  • dienesoft
    #3949
    *15-20 perces művelet :)
  • dienesoft
    #3948
    Úgy kell kinyírni, hogy becsalogatod a házba, ő behajol, a feje kilóg, és így csapkodod a szemét sokáig, legalább 25-20 perces művelet így kinyírni, de ez az egyetlen lehetőség.
  • rogan99
    #3947
    Hali!

    A 8. fejezetben az élőhalott küklopszot nem úgy kell kinyirni mint a többit? Már fél órája csépelem a szemét amikor lehajol de nem hal meg.
    Bug, vagy máshogy kell kinyírni?
  • banyek79
    #3946
    Sziasztok!

    Abban kérnék segítséget, hogy mit tehetek akkor, hogy ha a játék nálam teljesen instabilan működik.
    Akkor szokott elszállni, amikor pályát töltök, olyankor sosem, amikor mentett állást töltök vissza. Igen nagyon bosszant a dolog.
    Nem futott valaki ilyenbe bele?

    üdv,
    banyek
  • STFU
    #3945
    na 1.1 es patch utan hogy lehet elinditani??
  • SötétBarom
    #3944
    Én csak úgy vittem végig ugyhogy nemtom mennyivel nehezebb.. De tapadni kell az F6-ra rendesen.. :)
  • Hardstyl3r
    #3943
    hard fokozaton mennyivel nehezebb, valaki végigvitte úgy?
  • wedge31
    #3942
    A necrovárban van a pók, valszeg nem mentél le a liftel hanem elolvastad a tervet és egyböl mentél vissza a csatornába.
  • Joshuaa
    #3941
    Sziasztok!!!!!
    Segitsetek plz,a végén a csontfejü paokai-t hogy kell kinyirni,mert nem jövök rá!!!!!
    Valaki segitsen :)
  • reger
    #3940
    Lenne egy kérdésem azokhoz akik már végigvittem

    [spolier]Többen írták azt hogy meg kell ölni valami nagy pókot ,és kiszabadítani Leannát ,de nekem ilyen jelent egyszer sem volt ,pedig már végigvittem ,valamint a 9.chapterbe Leannát lichként le is kell csapni.Hogy lehet ,és mikor kiszabadítani ,és akkor elő lehet hozni egy harmadik befejezést?[/spolier]
  • dienesoft
    #3939
    Na már a prologue vbolt hátra, zuztam mint atom egyszer csak textura hiány miatt kidob a játk, vmi izének nem talált texturát. Nincs is kedvem már elíndítani, a sok töltögetés elveszi a kedvemet attól hogy befejezzem a gamet.
  • Gideon Wieth
    #3938
    pls választ...
  • minimize
    #3937
    visszaolvastam, megvan.
  • Gideon Wieth
    #3936
    sziasztok...Lehet hogy már írták akkor elnézést de én nem találom... Mért van az hogy a videóknál meg az elején a logoknál meg ezeknél egy fekete képernyő van csak fehér vonallal áthúzva? és csak a hang megy...Lécci segítsetek mit lehet csinálni,...
  • himpike
    #3935
    Felmegy erre a verzióra?
  • Gazsi19882
    #3934
    Már vagy 50* próbáltam,de annyira felbaszott,hogy ott járok letörlöm a játékot
  • Seth
    #3933
    Sajna egyeseknél nem így működik. Az istennek sem akar átugorni a köv pályára, ez egy a sok bug közül. Quicksave a kijárat előtt, próba, nem jó, még1x...
  • Gazsi19882
    #3932
    Milyen loadig képernyőt??(a főmenüre gondolsz?)
  • dienesoft
    #3931
    semmit, egyenesen mész és benyomja a loading képernyőt és átérsz egy másik helyre, ennyi