6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • neptum
    #4130
    nekem is az van vezeték nélküli
  • Agy Halott #4129
    Aha ismerem, most ahogy a screenhost-od nez, abbol az iranybol furdulj el balra 90°-ot es total hatulrol gyorsfutasban ugorj a szemkozti reszre ami alacsonyabban van, mint ahonnan ugrassz!
  • Agy Halott #4128
    Nem meg, sajnos tovabb megy!
    En vmilyen hardware "izé"-re gondolok.
    Neked milyen billentyuzeted van?
    Nekem vezetek nélkuli....
  • Agy Halott #4127
    Az lesz az!
    Telleg vettem fel egy ijat.
    Most akkor azzal kell a lancra loni v. a teton ahol besut a nap oda kell loni?
    Megprobalom mindkettot
    KOSZI
  • Driver99
    #4126
    neptun ezt kinek írtad? :-o
  • neptum
    #4125
    meg tutad csinálni hogy nem mennyen folyamatosan előre mert nekem nem sikerült? :(
  • Driver99
    #4124
    ez az ugrós rész
  • Driver99
    #4123
    Valaki plz help! elakattam a 3. chapterbe az ugrálós részné..nem tok átugrani :(help plz
  • Daniel920123
    #4122
    Hali! Elakadtam. Ott tartok, hogy már megszereztem, és el is veszítettem a koponyát,(az életemmel együtt)és miután feléledtem, és visszaszereztem a cuccaimat,nem tom mit kell csinálni. Vki tudna segíteni?
  • Seth
    #4121
    juteszembe, nem akartam kipróbálni, de a köteles íjat el lehet dobni?? Csakmert így van 1-2 rész ahol elég macerás lenne átjutni nélküle. Vagy mindíg van a közelben egy? (ha jól emlékszem, összesen két darabot vettem fel)
  • csuripi
    #4120
    Vedd fel az ork hulla mellől az íjjat-soxor fogg kelleni-nyíláson át ahol besüt a nap,ahol a láncot működtetted, fába bele lő,kötél le,kimászik.Bár lehet,hogy ez nem az a rész de szerintem igen.
  • Agy Halott #4119
    hopp elbaxtam, tessek:
  • Agy Halott #4118
    Most itt az 5. Chapterben akadtam el. Jottek pókok kinyirtam oket, majd egy szuk folyoson haladtam elore (mas ut nincs, csak volt egy helyseg, ahol a falban egy lancot meghuztam) es eljutottam egy olyan kis lyukba, ahonnan nincs tovabb ut.
    HELP. koszi

    [URL=http://web.netipar.hu/agyhalott/dark_messiah.jpg][/URL]
  • csuripi
    #4117
    Ha még nincs meg olvasd el a 4008-at
  • Magiszter
    #4116
    Mikor jönnek már az első modok? Jó lenne ha valaki összedobna valamit. Bár lehet majd én is beleásom magam a témába csak mostanság nincs sok időm :P

    Addig is: DM rúlz!
  • Agy Halott #4115
    szoval akkor nem is itt fent kell szuttyognom, hanem le kell mennem innen a letran amin feljottem és ott balra kell megkeresnem amit irtal?
    Koszi majd holnap megprobalom, mert mar keso van! :)
  • jazzy
    #4114
    Ahogy a screenshot van abbol a szogbol: Lemaszol a letran es balra van egy pallo amit le kell engedni, azaz ra van zarva egy fadarabbal.
  • foldi6
    #4113
    Amikor megszerzem a 6. fejezetbe a 2. követ, h tudok visszajutni abból a nagy csarnokból a pokhoz, amibe bele kell rakni?
  • Agy Halott #4112
    nem olyan sok, sztem igy is neha tobb kellene, mert a HARD-dal jatszok!

    Milyen csaj segedjet? ellenem csak a varazslo es 3 lovag jon! nincs senki mas! csak olyat olok meg aki ramatamad!

    Te arra gondolosz, hogy a varazslonak kellene kinyitnia a csapoajtot?
    vagy merre kell menni?
  • macesz
    #4111
    Hát itt vmi nincs rendben túl sok a skilled is meg a varázslatod is (mentés vagy trainer?? :)
    A csaj segédjét meg nem is kellett volna kinyirni :D
  • Agy Halott #4110
    hoppá! akkor ez megint egy bug?
    en mar mindenkit kinyirtam... (magust is)
    csajjal meg a kozelben sem talalkoztam!
    ???
  • macesz
    #4109
    Az ajtót egyenlőre hagyd....törődj az ellenekkel ha minden kinyírtad azután a mágus :D kinyítja majd az ajtót ja és védegesd a nőt nehogy kinyírják
  • Agy Halott #4108
    megoldva, bug volt; egy restart segitett!

    most ennek a hajonak eljutottam az orrahoz és itt elakadtam, mert van egy csapoajto elottem, de nem nyilik, mar vissza is mentem, de semmi!
    HELP.
  • Agy Halott #4107
    "...alul meg van egy ledeszkázott resz, mit sehogy nem lehet attorni!"
    Megtalaltam, de nem lehet semmivel sem attorni!
  • Gazsi19882
    #4106
    köszi szépen a mentést,innen le tudom szedni
  • Gazsi19882
    #4105
    nem tudjátok részletesen elmondani haveromnak hol a 4 kő?
  • Agy Halott #4104
    Feltettem a sajat FTP-mre.
    Probald meg innen letolteni, mert nem hasznalok MSN-t.
  • AtkariZsolt
    #4103
    Enyhén jobra tőled van 1 furán bedeszkázótt fal. Azt verd szét.
  • AtkariZsolt
    #4102
    Sziasztok! megint hozátok fordulok, ugyanis elakadtam. Nemtalálog 1 gővet. 3-megvan de 1 hiányzik. Hol lehet?????
  • Gazsi19882
    #4101
    Agy Halott,lécci vegyél fel,mert kellene a mentés
  • Agy Halott #4100
    Most van egy hajo, az oldalan sikerult bejutnom a belsejebe és van fent 1 ajto ami nem nyilik, alul meg van egy ledeszkázott resz, mit sehogy nem lehet attorni!
    Help! koszi.

  • Gazsi19882
    #4099
    lécci vegyél fel msn-re
    msn: [email protected]
  • Agy Halott #4098
    nalam muxik!
  • Gazsi19882
    #4097
    Nem engedi letölteni,azt írja ki hogy a lap nem jeleníthető meg
  • Agy Halott #4096
    http://www.sendmefile.com/00481091

    Ide feltoltottem a menteseket!
  • Gazsi19882
    #4095
    Vki!!!
    A chapter 1-nél a város végén mit kell csinálni,amikor bementem a csaj után a két kapu közé?????
  • warass
    #4094
    Menj vissza ahol találtad a kötél-íjat, a falban ott a lánc húzd +.
  • Agy Halott #4093
    koszi meg is probalom furdes utan! :)

    A masik problémara meg jo lenne vmi megoldas!
  • Agy Halott #4092
    tudom, mondom, hogy nalam is ez van!
    de ez nem attol fugg, hogy milyen a geped, mert az enyemen 45-50 FPS-sel fut (akadasmentesen) és megsem all meg a fickó ha elengedem a "W" gombot.
    Fogalmam sincs mi a baja!
    Vki?
  • neptum
    #4091
    huzd meg a kart ami van a celáknál elkezdik verni az egyik rabot nyuld le a követ és onatol adja magát (fus ara amere be mentél és ott fohsz tartani ahol én )