6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Seth
    #4170
    felnézel, kötelet kilövöd, felmászol,alattad összemegy a fal,ha befejezte lejöhetsz a kötélről
  • Agy Halott #4169
    geggencs - sikerult tovabb jutnod?

    en tovabb mentem, és eljutottam oda, amikor atmegyek egy folyoso-szerűségen és a ket oldalfal elkezd osszepréselni.
    Ott mit kell csinalni?
    HELP



    Hardstyl3r - képeket ugy csinalsz, hogy a jatekban megnyomod a PrintScreen gombot, majd a képet ekkor vágolapra rakja. neked csak be kell illeszteni a Paint-ba.
  • albertattila
    #4168
    ott el kell menned jobbra és 3 kristályt össze kell szedned és akkor kinilik de a jobb ajtó sem nyílik ki akkor az azért mert nincs meg az 1. kristály nincs meg menny kicsit visszább ott lesz balra asszem
  • krayziebone
    #4167
    Cső
    megint sikerült kicsit elakadnom,segítsen légyszi valaki!
    ott tartok h ilyen zombik jöttek ellenem,kinyírom őket és feljutok egy emeletre és ott egy ilyen nagy kőpók van..beszél hozzám vamit a csaj és nem nyílik ki a két ajtó amin szintén egy pók van rajzolva.
    mitévő legyek?thx
  • Hardstyl3r
    #4166
    hogy csináltok képet a játékból vagy esetleg videót!?? Fraps-el??
  • rcsaby
    #4165
    Elakadtam az ötödik pályán.Egyből az elején a csajt kéne elkisérni.Gondolom Úgy hogy ne vegyenek észre.Az első kettőnél még el tudok menni.Aztán hogyan tovább.Mert ha elkezdek harcolni a csajt mindig kinyirják.
  • Agy Halott #4164
    Ez hihetetlen, igazad van!
    en kapkodtam...nalam sem jo a vezetekessel sem.
    ÁÁÁÁÁÁÁ grrr
  • Agy Halott #4163
    geggencs és én szeretnénk, ha vki segitene.
    Koszi

  • Agy Halott #4162
    Mindenfelekeppen kell a kulcs, de hogy azt hol talalod... az mar jo kerdes...
  • foldi6
    #4161
    Sziasztok a Maiden's Eye követ hol találom meg? azt irja, h a kriptában van a falban de sehol sem találom :(
  • reger
    #4160
    nem neked mondtam ,ha megfigyeled
  • Daniel920123
    #4159
    Ott ahol az orkok a hullákat 1 kupacba dobálták. Felébredek mellette, és lecsapom az összes orkot, visszaszerzem a táskám, de az ajtó, amelyiken tovább tudnék menni lezárják. Vki segítsen!?
  • Daniel920123
    #4158
    Hali! Elakadtam. Ott tartok, hogy már megszereztem, és el is veszítettem a koponyát,(az életemmel együtt)és miután feléledtem, és visszaszereztem a cuccaimat,nem tom mit kell csinálni. Vki tudna segíteni?
  • gamerboy91
    #4157
    most akkor én mit tegyek?????
  • neptum
    #4156
    vagyél visszáb pár dolgoból és müködni fög nekem ugy ment szagatás nélkül
  • neptum
    #4155
    nekem a vezetékesel sem müxik a játék :(
  • geggencs
    #4154
    Agy Halott én is ott tartok ahol te de én se tudom mit kell csinálni.
  • gamerboy91
    #4153
    AKKOR MOST MIT CSINÁLJAK????


    Meddig menjek vissza?
    Vagy most mit tegyek?
  • Maksi
    #4152
    Van valakinek ötlete arra, hogyan tudnám orvosolni azt a problémát, hogy a játék néha iszonytosan laggol, beszaggat? X800XT kártya 3,2 GHz P4, és 1GB RAM-mal fut a gép.
  • Agy Halott #4151
    Abban a helysegen ahol van ez a "zárt ajtó", ahhoz korabban fel kellett venned egy kulcsot, amit sztem elhagytal...
  • Agy Halott #4150
    Itt tudna vki segiteni? légy szíves!
  • gamerboy91
    #4149
    HELP!
    Elakadtam a Chapter 4-ben. Egy hajón vaok mentem és henteltem de elakadtam egy teremben a hajón van egy kar amit ha meghúzok kinyilnak a goblinok ajtajai meg van egy zárt ajtó is. és csak visszafele tok menni. ha kimeek a hajóból lenyilaznak.



    HELP!!!!!!!!!!


    Merre menjek???????
  • geggencs
    #4148
    Van egy lift de nem tudom lehívni mert hiányzik a kar.Mit csináljak?közben a sárkány öli a csajszit a teremben.
  • geggencs
    #4147
    nem csíttel nyomom
  • geggencs
    #4146
    Sztem nem egyről beszélünk
  • reger
    #4145
    Te amúgy ugye csíttel nyomod?
  • neptum
    #4144
    nem voltam bene biztos
  • deestroy
    #4143
    Nem lehet, hanem biztos hogy így kell! Rá kel ereszteni a rácsot!
  • neptum
    #4142
    akor aszem be kell futnod egy kapun oda rpül és amikror be néz rá csukni de nem biztos
  • geggencs
    #4141
    The temple of the spiders.Ennyit udok.
  • neptum
    #4140
    hányadik Chapter ?
  • geggencs
    #4139
    Sziasztok a nagy repülő sárkányt mivel lehet kinyírni a csarnokban?lécci lécci segítsetek.köszi.
  • Agy Halott #4138
    Itt elakadtam, egy noi hang beszel és ugyanazt hajtogatja...
    HELP. koszi
  • Agy Halott #4137
    meglestem es azzal muxik, de nem tom hasznalni a vezetek miatt, tul rovid, ugyhogy maradok a v.nelkulinel, bar idegesito, hogy nem all meg a csavo!
    Talan vki tudja ra a megoldast!?
  • Agy Halott #4136
    Driver99 - szted a #4129 hsz-t kinek irtam? vissza is kene olvasni!
    ott leirtam pontosan mit kell csinalnod!
  • gamerboy91
    #4135
    HELP!
    Elakadtam a Chapter 4-ben. Egy hajón vaok mentem és henteltem de elakadtam egy teremben a hajón van egy kar amit ha meghúzok kinyilnak a goblinok ajtajai meg van egy zárt ajtó is. és csak visszafele tok menni. ha kimeek a hajóból lenyilaznak.



    HELP!!!!!!!!!!


    Merre menjek???????
  • krayziebone
    #4134
    Cső
    megint sikerült kicsit elakadnom,segítsen légyszi valaki!
    ott tartok h ilyen zombik jöttek ellenem,kinyírom őket és feljutok egy emeletre és ott egy ilyen nagy kőpók van..beszél hozzám vamit a csaj és nem nyílik ki a két ajtó amin szintén egy pók van rajzolva.
    mitévő legyek?thx
  • Driver99
    #4133
    valaki help!! #4123-4 plz:S
  • neptum
    #4132
    ok nézd meg lehet adig énis meg nézem
  • Agy Halott #4131
    akkor ez jelentosen leszukiti a hiba lehetoseget
    varj atrakom a regi vezetekeset es kiprobalom azzal...
    ha mukodik akkor a vezeteknelkuli a baja, de, hogy miert azt mar nem tom...
    esetleg vki tudja, hogy miert van ez?