6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • neptum
    #4090
    nyomom a gombot elengedem és megy továb egy ideig
  • Agy Halott #4089
    Neptum - erdekes, de nalam is az a helyzet ami nalad, hogy nem all meg a ficko amikor mar nem nyomom a gombot! Az tuti, hogy nem az a baja, hogy gyenge a gépünk, mert nekem szinte full-on van es 45-50 FPS, ami jo ertek sztem!
    En sem tudok rajonni, hogy miert nem all meg a csavo, ha nem nyomom a gombot!
    :((
  • Agy Halott #4088
    Sziasztok! ujbol elakadtam a 3. Chapternel. A kepen lathato az a fomuki, amikor a tarsaimat kiengedem a cellábol, akkor megprobalok kozel menni, erre elkezd felem jonni es megol! Mi a teendő? Elore is koszi

  • neptum
    #4087
    lejebb vetem a garfból de semmi változás és igy nagyon sz@rok a harcok hogy nem ál meg az ember :(
  • Gazsi19882
    #4086
    Vki tud nekem egy mentést küldeni a chapter 2 elejéről,mert bugos a game és nem eged tovább
    MSN:[email protected]
  • KOVU
    #4085
    leagalábbis azokat fejlesztettem
  • Maksi
    #4084
    Valaki meg tudná mondani annak a hozzászólásnak a számát, ahol le van írva, miként lehet elindítani okosan a CLONEDVD-PROCYON-os változatot? Végigolvastam már tizenvalahány oldalt, de már jojozik a szemem.
    Előre is köszönöm!
    Esetleg linkelhetnétek "krekk" egzét, ha csak annyi kell neki. :)
  • KOVU
    #4083
    sikerült megtaláltam thx a helpet a liftest
    tovább is jutottam csak most egy kicsit pihi mert láttam h pokot mutat azon a képen ahol tölt én meg a leg kisebb poktol is féleg ^^

    szerintetek az assasin milyen kaszt benne? mert én olyant keztem ^^
  • Mr Bishop
    #4082
    Amúgy meg én nem tudom, emberek, de én annyit szívok itt a 9. fejezetben, amíg megtalálom azt a Percyt, hogy szörnyű !
    Bár szó mi szó, elég rendszertelenül fejlesztgetem a pasast.
    Azt hiszem ezt a játékot nem nekem találták ki.
    Megdögleni kell minden méterért, amíg egy-egy utcán végigjutok.
    Lehet, hogy uninstall lesz a vége.
  • Mr Bishop
    #4081
    BFG kellene neked is
  • IgH
    #4080
    hát nemtom én szerintem összesen nem játszottam vele 4órát és már az 5.pályán vagyok..ha ez így megy tovább akkor nem leszek túl boldog..szal vki tudna segíteni mi lehet a problem az imént leírt bajomra?
  • Garfi81
    #4079
    AAAA bocs a helyesirasi hibakert... :(
  • Garfi81
    #4078
    Technikai kerdes:

    En megvettem a jatekeot :P de a CD kulcsot kurvara (elnezest) nem kerte sohol. Van itt valaki aki eredetivel nyomja?!

    Illetve Steam ala hogy kell betetnni?! mert Steam alatt nem tudom megvenni, csak a demot lehet letolteni? Masoknal ez hogy van?!

    Laci

    Ui: A jatek egyebkent egyszeru volt.. 2 helyen akadtam el.. de az utolso helyen csak nem vettem eszre hogy fel kene maszni :)

    Ijasszal mindenki 1 loves volt a vegere.. nem volt valami kihivas... az "elektromos" palyzstol meg mindenki doglott mint a legy. De az ilyak nagyon durvak voltak.. na meg a kardok is.. a vegere jott egy kard +7 sebzes +13 ha elohalott.. hat a legtobb abbol van ;) De volt egy masik ami +9 sebzes (vagy kevesebb) es 30% HP ad utesenkent.

    Viszont ami nem tetszett hogy a jetek elso feleben sehol sem volt HPs itoka ugy kellet kenyeren es vizen elnem. Viszont Mana-s lotybol vagy 30 osszeszedtem. A vegere legalabb fordult az arany.. de nem sokat :)

    Ha jol szamoltam bo 10 ora alatt siman vegeig lehet vinni, ha nem szarozik 20 percig egy teremben mert nem talalja a kiutat :)
  • IgH
    #4077
    re ismét kéne egy kis help. Kösz az előző kérdésemre a választ a grafikát lejebb vettem így télleg nem fagyott annyit játék közben,de töltésnél mindig,így a textúrákat is le kellett..hálás,mert ugye a gépem minden előzetes infó és a demó szerint is maximálisan elég a játékhoz. Mind1,szarul optimizálták.
    Kérdésem a következő lenne: 5.pályán vagyok ott ahol feljöttem a kötéllövős "james bond" íj által a felszínre és a csaj meg a mágus nem tudnak egy ajtó miatt csatlakozni hozzám. Rögtön gondoltam is mi a hiba,ki kell venni egy másik ajtóból egy olyan favmit amit beleilleszteni annak az ajtónak a nyitójába és levan a gond..odamegyek,interakcióba lépek azzal a rúddal,erre az kiesik a nyitóból,de felszedni nem tudom,így az ajtóhoz odavinni se..vmi tipp?
  • deestroy
    #4076
    vedd lejjebb a grafikát, és nézd meg hogy úgyis megy- e tovább.
  • neptum
    #4075
    edig semmi baja nem volt a hétvégén szereztem meg de most jöt be ez a Chapter 4
  • deestroy
    #4074
    Lehet hogy Kevés a géped, vagy eagad a dupla W XD
  • neptum
    #4073
    hát egy ideig
  • deestroy
    #4072
    És sokáig megy még előre, vagy csak pár lépést?
  • neptum
    #4071
    lene egy oylan problémám hogy megyek előre elengedem a gombot de az emberem még mindig előre megy ez mitöl van vagy mit lehet elene teni ??????
  • Agy Halott #4070
    Köszonom. megtaláltam!
    [kint az udvaron és meg bent kerestem]
  • jazzy
    #4069
    Lemész teljesen a lépcsőn és rögtön jobbra lesz egy párkány, mellette a mélység.
  • Agy Halott #4068
    Párkány?
    ahogy megyek le a lépcsőn, vagy hol van ott párkany?
  • jazzy
    #4067
    Menj onnan le a lépcsőn, a párkányon kell továbbmenned.
  • Agy Halott #4066
    Sztem a 2. Chapter
    Kattints ra a kepre ugy nagy meretben lathatod!
    Amikor egy konyvtarban kellett feljutni a tetore, majd egy csigalépcson jutottam ebbe a helysegbe!
    Innen viszont nincs tovabb ut, csak vissza!
  • deestroy
    #4065
    Egy magyarosítás azért kajak lenne hozzá nem? Mondjuk eddig mejdnem simán ment minden....
  • Mr Bishop
    #4064
    Azért bevallom nektek, barátaim, itt a 9. Chapterben vért izzadva, köpködve, monitort szétrugdosva szívesen elfogadnám a Doom3-ból azt a BFG-t valamelyik sírkamrában elrejtve, de szívesen elfogadnám, hogy a fészkes fene vinné el ezeket a nyavalyás élőhalottakat!!!!!!!
    Shotgunt se tud senki, hol találok itt a Dark Messiahban ?????
    AAArghhhh....
  • deestroy
    #4063
    Ez hányadik Chapter???
  • Agy Halott #4062
    Sziasztok! Itt elakadtam! tudna vki segiteni? Elore is koszonom!
  • aricsi
    #4061
    Kössz.Kösssz.
  • Magiszter
    #4060
    Ott van ahol a csaj megállt. csak kicsit balra az első szoba végén :P
  • wedge31
    #4059
    Elolvastad a könyvet amiben a terv van?
  • aricsi
    #4058
    *portálhoz
  • aricsi
    #4057
    Hali,nagyon leakadtam,jó lenne ha segítene vki.A necrók városában lemészároltam mindenkit,pókot kinyírtam,Leanna megmentettem,gömbbel mindent kinyitottam,visszakerültem a portálra.Már mentem azóta még1 kört az egész chapteren,de már elegem van.:)
  • Magiszter
    #4056
    ...pedig már feltalálták a liftet, elvégre liftel mész fel majd :D
  • Magiszter
    #4055
    Igen arra ahhol a lájtning degőrszt megtraláltad :D ÉS igen k*rva sok lépcsőn kell lemenni. :D
  • KOVU
    #4054
    már nam naon emlékszem ahoz le kell menni vissza azon a sok lépcsön?

    de tom mit mondasz mert ott a sirban meg találtam a lighting töröket is ;) thx
  • Magiszter
    #4053
    Menj vissza oda ahol a faltörővel betörted a falat és egy kriptát találtál. Na ott a faltörőnél menj balra és ott a lift (elveator)
  • KOVU
    #4052
    hi
    segitene valaki ott akadtam el ahol meghuzok egy kart és egy csomo fogas kereket inditok el.
    a szöveg meg valami elvatort ir.
    ott merre kell menni?
    pls help
  • Higany
    #4051
    Szerintem szedd le, ha van fent valami codek pakk, mert pár havernál is ez volt a gubanc és az ace mega leszedése után ment frankósan! Nálam eddig 2x lépett ki! És már elég sokat nyomultam vele! Cső!