6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Vass Gábor
    #6573
    Nálam a kinti résznél már szaggat mint az állat sajnos.
  • Rage47
    #6572
    Multit azért kérdezem, mert csak multis game-t szeretek venni...
  • Ombika
    #6571
    En elkezdtem ,de vista szarakodott, ugyhogy most lehet nekilatok meg1szer, bar ps3 mellett nem sok ido marad! :)
  • Rage47
    #6570
    Rajtad kivül is játszanak még vele?:D
  • steweee
    #6569
    olyan crack vagy trainer kellene, amivel max skillpontolni lehetne. ha még 1x végigviszem, először harcosom volt, de szeretném kipróbálni a tolvajt és a varázslót is
  • Vass Gábor
    #6568
    Én szoktam játszani vele.
  • Rage47
    #6567
    Multija él még ennek a játéknak? Játszanak még vele?
  • Vass Gábor
    #6566
    Ja aha, értem köszi szépen.
  • xido
    #6565
    mikor bemész az első kisvárosba és az meg beront?..majd felmész az egyik szobába és katapult cuccokat/vagy nyílvető,már nem mondom meg..azzal párszor rá kell lőni
  • Carmang
    #6564
    Hol is van az? Elég rég játszottam már vele...
  • Vass Gábor
    #6563
    Csak tudja már valaki.
  • Vass Gábor
    #6562
    Azt a nagy böhöm ellenfelet hogy kell kinyírni a második pálya legelején?
  • Vass Gábor
    #6561
    Már megvan, csak a magyarítása hiányzik, az este sikerült elindítani már.
  • mike0013
    #6560
    tessék itt a működő crack
  • Vass Gábor
    #6559
    Hehehehe nagyon vicces, csak azért írtam le mert ahogy elindítottam szar volt hozzá a crack.
  • Ombika
    #6558
    Ird le azt is, h mikor mesz WC-re!!!
  • Vass Gábor
    #6557
    Sikerült feltelepítenem a játékot.
  • Vass Gábor
    #6556
    Nekem is megvan a játék már régóta,de még csak most jutottam el hogy feltelepítsem a nagy helyigény miatt.
  • steweee
    #6555
    a nagy átalakító modról vmi hír? amiben újraosztott skillpointok meg átdolgozott harcrendszer meg iylenek lesznek? akkor újra kéne játszani még1x
  • #6554
    Helósztok bajban vagyok multizni akarnék a gémel van steamem meg minden indítanám a multit és baszik elindulni akármit is csinálok!
  • Empty
    #6553
    Második részről hallani valamit?
  • Empty
    #6552
    Én Ork pajzzsal és a hosszú karddal levertem elsőre egy egységnyi életerővel! A legjobb ha sarokba rúgdosod és ott ütöd! Bár lehet szerencsém volt!?
  • skeleton01
    #6551
    Hellóka!Egy kis segítség kellene a játékhoz!
    a 7 fejezet vége fele járok amikor sok orkot megöltem és egy terem után egy nagy lépcsőn kell felmenni amin egy nagy hordószerüség gurul le azt kikerülöm és felmegyek ott mennék tovább és töltési részhez érek amiken eddig mindig simán átmentem most pedig nem tölti be hanem hibaüzenettel kidobb hogy vmi memóriacimkén nem tud irni és már mindennt próbáltam lejjebb vettem a grafot drivert frsissítettem és semmi hogy lehet ezt orvosolni a segítséget előre is ksözi!
  • nud
    #6550
    köxi a választ!
  • steweee
    #6549
    igen, felesleges letölteni. a készítéséről van benne riport, meg betétvideók, concept artok
  • nud
    #6548
    csá!
    találltam 1ilyen verziót:Dark.Messiah.Of.Might.And.Magic.BonusDisc.
    tudja v.ki h ez mi?
  • KaszaN
    #6547
    Sziasztok szeretnék kérdezni valamit.
    Nekem eredeti a játék, és egy csomót játszottam már vele de mindíg feljön az a hiba egy idő után, hogy elakarom indítani a játékot, és egy kis töltés után, befeketedik a kép mintha elindulna aztán egy másodperc mulva kilép. És akárhányszor próbálom eztölténik. És mindegy hogy honnan indítom el ugyanez. Sőt még a dvd berakásánál sem jön má elő az az ablak ami szokott. De a lemezt érzékeli, csak nemindul el. Milehet a gond? Segítsetek, köszi.
  • steweee
    #6546
    sztem könnyű megölni, csak kell hozzá jó kard
    azzal a teljesen átdolgozott kiegészítőjével van már vmi? megjelent?
  • Carmang
    #6545
    Én közelharcossal harmadik, negyedik újratöltésre leszedtem. Kifejezetten nehéz az a rész ez tény, sok futás, és heal ajánlott. Asszem nem egyedül van, előbb a kíséretét kell leszedni, mert azok csak sima orkok, könnyű velük elbánni, aztán 1v1-ben a boss-t.
  • shootme99
    #6544
    Sziasztok !
    A pók temploma pályán (5.) vagyok, a végén, és az ork sámán Aratrok-okot nem tudom a jó istennek sem kinyírni. van valakinek tippje, hogyan lehet viszonylag egyszerűen? mert akármit csinálok, mindig lekaszabol...lehet csak egyszerűen én vagyok béna?
  • mike0013
    #6543
    szia! nincsen sajnos, multiplayer részében csak élő játékosok ellen tudsz játszani, de multiplayerhez eredeti kell...:)
  • szapor
    #6542
    Hy all!Ezen a játékon van Coop mód?
  • RMarvin
    #6541
    - LAN résszel rendelkezik a multi
    - A multis része steam alatt megy, tehát crackelt játékkal nem hiszem, hogy sokat lehet kezdeni, még akkor sem, ha csak LANon akarjátok pörgetni. Azért nézz utána más helyeken is, hátha tévedek.
    - szerintem annyian nem lesztek, hogy a maxlétszámmal gond legyen
  • Kaszi46
    #6540
    Sziasztok nemsokára lanozni megyünk, és szeretnénk kipróbálni multiban a játékot. Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

    -van e lan része egyáltalán a multijának, ha nincs meg lehet e valahogy mégis oldani
    -mivel a társaság nagy részének nincs meg eredetiben, lehet e krekkeltel multizni
    -mennyien lehet egyszerre játszani?
  • Bamanna
    #6539
    oké próbálom, remélem sikerülni fog.
    köszi
  • mike0013
    #6538
    hmm, ilyen volt nekem is, legalábbis hasonló, újraraktam > siker...
    próbáld meg, sokat nem vesztesz, vagy előtte még próbáld ki patchelve
  • Bamanna
    #6537
    Így elindította, viszont még a menü sem jött be, lefagyott. ctrl+alt+del-lel megpróbáltam kilépni, most úgy néz ki a képernyő, mintha 100-as nagyításban nézném a windows asztalt. A gépem megfelel pedig a követelményeknek. Van ötleted esetleg erre is?
    Köszi
  • mike0013
    #6536
    kapcsold ki a daemon tools-t vagy az alcohol 120%-ot
  • Bamanna
    #6535
    Hali Mindenki!
    Eredeti játékom van. Feltelepítettem, de amikor elindítanám a játékot, azt írja ki, hogy: "összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel. További részleteket keressen a Securom.com-on"
    Ez mitől van?
  • Lord RZA a PUNK
    #6534
    köszi :]