6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • RMarvin
    #6613
    Elsőként assassinnel verettem (a Thief-feelig kedvéért), a következőnél már félig harcosként, a harmadik és negyedik alkalommal tisztán harcosként, legnehezebb fokozaton) Na, az nem volt semmi mutatvány....
  • koschwarz
    #6612
    igazad van, meglehetősen kielégítő orkokat lerugdosni a sziklákról :), de hidd el, megéri varázslóként és assasinként is végigmenni. és ezt úgy mondom, hogy én is mindig harcosként kezdem az ilyen játékokat.
  • koschwarz
    #6611
    harcosként a legnehezebb, varázslóként sokkal könnyebb de szórakoztatóbb, de a legizgalmasabb és szerintem a legkönnyebb assasin-ként végigtolni.

    a megfelelő fejlesztésekkel varázslóként a pajzs-spell nagyon odatesz, assasinként pedig nem látnak, nem hallanak az ellenek. nincs is annál szórakoztatóbb, mint odalopózni az ellen mögé és nyakon döfni :)
  • steweee
    #6610
    igen, nagyon jó kis játék volt. amire én már kb egy éve várok, az egy olyan mod, amit ígértek hogy átalakítja a skillpontrendszert, és kiegyensúlyozottabbá teszi a játékot, intelligensebbé az ellenségeket. sajnos a linkjét már nem találom, nem tudom azóta befejezték e.

    amit hiányoltam belőle, hogy harcosként játszottam végig, de szivesen megnéztem volna mit tud orgyilkosként vagy varázslóként is.
  • Ombika
    #6609
    mm.exe has stopped working Ezzel a hibaval szal ell.. Van vkinek vmi otlete, mert a neten erre rakeresve nemigazan ertettem,h mi is a megoldas! Vista 64 bit sp2om van..
  • RMarvin
    #6608
    Én szó szerint végigpüföltem a népet mind a 4-5 végigjátszás alatt. Alapvetően mindig is rühelltem a fantasy-stílust, de ez a játék messzire viszi a prímet! Jóformán egyszer sem használtam varázslatot (max a tájékozódáshoz) mert számomra pont a közelharci küzdelem okozta a legnagyobb örömet. Az a nem semmi, amikor egyszerre verekedsz 3-4 ellenféllel, na ott aztán észen kell lenni! Isteni feelingje van a bunyóknak, nemegyszer tényleg felhúzza az embert a gép előtt ülve is. S a legjobb az, hogy az íjat kivéve nincs is más lőfegyver (varázslat nem játszik nálam eleve)

    A sziklás rész nagy kedvenc: felszaladsz a lépcsőn, aztán a fenti hordókat dobálod az utánad szaladó orkokra. Helyenként annyira ötletes a játék a környezeti elemek felhasználásával, mintha egy régi kosztümös filmben játszanál, egyszóval maradandó élmény ez a játék szerintem.
    Van az a rész, ahol azzal az agyonrapáncélozott főorkkal kell megverekedni. Na az viszont tényleg nehéz munka, ellenben ha a terem oldalfala mellett levő olajoskancsót hozzávágod, majd a tüzes bottal megpaskolod, pillanat alatt lángra kap...:)))

    Szerintem a harcrendszert (leszámítva a rúgást) a Thief c. másik örök kedvenc játékomból vették át: erős csapás, befolyásolva az aktuális haladási irány szerint...stb.

    Viszont aki csak varázslatokkal szarakodik, az egyszerűen lemarad a Dark Messiah legnagyobb egyediségéről, mindenkinek jó szívvel ajánlom a "kétkezi piszkos munkát" ...:)
  • Ombika
    #6607
    Igen rogton elejen lepcsore csaltam fel oket es lerugdostam oket, ez nagyon bejott nekem, nah meg a tuzbe! :)

    Tul gyorsan elmegy a felirat nekem, mikor betolti a mapokat es tanacsokat adna...
  • Carmang
    #6606
    Piros lötyivel gyógyíthatod magad, nem emlékszem már, hogy mennyire sűrűn fellelhető, de azt tudom, hogy a gyógyító varázslatot felvettem, hogy csata után helyre tudjam magam állítani.

    Védekezni asszem bal egérgomb nyomva tartásával lehet, de az első "tutorial" pályán kell, hogy mondja a mestered.
    Egyébként a harc nagyon erősen építkezik a környezet kihasználására. Tehát sokkal egyszerűbb megjátszani,pl egy szakadék szélénél, hogy belerúgd az ellenfeled, mint nekiállni harcolni. Vagy belerúgni egy kiálló hegyes valamibe, hogy felnyársalódjon.
    Oblivion-féle adok-kapok-megpróbálok védekezni típusú harccal itt csak 1v1 felállás esetén mész valamire (sajnos, vagy nem sajnos, kinek mi jön be), ha többen is támadnak rád egyszerre, akkor a környezet "igénybe vétele" elkerülhetetlen.
  • Ombika
    #6605
    Ahh koszonom ertem es vedekezni hogyan tudok, van vmi pancel alul az inventory, mar ha az az lenne?! Mellesleg ,ha eleterom fogytan van es alig latok mar, hogyan tudom feltolteni, mert eddig csak kek lottyot talaltam, de gondolom az csak a mana a varazslashoz?! Thx infot!
  • mdonee
    #6604
    Megoldódott. :)
  • mdonee
    #6603
    Hi!

    Közben épphogy elkezdtem folytatni a játékot a pókveremből, máris elakadtam. :( Ez a részt nagyon nem érzem...

    Tehát bemegyek valami barlangrendszerbe, ahol van egy kis víz/tó. Egy leírásban találtam a net-en, hogy oda le kellene úszni, és meghúzni egy kart. Viszont én leúszáskor csak egy titkos ládát találtam, amiben pár cucc volt, kart sehol a vízben.

    Biztos hogy a vízben van az a kar? Kb. hol lehet? Valakinek ötlete?
    Előre is köszönöm!
  • mdonee
    #6602
    Hát a harc még nekem sem megy valami fényesen, ezért inkább varázsolni szoktam. :(

    Viszont amit a kézikönyvben írtak, az az, hogy van sima ütés, illetve úgynevezett "Erős csapás": A bal egérgomb nyomva tartásával támadóállást veszel fel. A gombot eleresztve Sareth erőteljes csapást mér az ellenfélre. Ötféle módon hajthatsz végre támadást, attól függően, hogy melyik iránygombot tartod lenyomva csapáskor. Alább látható az öt kombináció (Bal egérgomb+W/A/S/D).

    Meg még van a "Végzetes csapás": Ha az adrenalincsík tele van, vigyél be egy Erős csapást, mely azonnal megöli az ellenfelet. Figyelem: a csapás a célponttól függően más és más lesz. Pl.: ha a fejre célzol, lefejezed az ellenfelet.. (Ebből következik, hogy a bal oldalon lévő fehér csík az adrenalin erőd).
  • Ombika
    #6601
    Nos ujbol elkezdtem gamet, mert legutoljara eladtam gepem! Itt igazabol a harcnal adjatok mar tippet, mert mindig kinyiffanok!! Par kard szuras es fekszem is. Ha jol ertelmeztem ,ha lenyomvatartom egeret sokkal nagyobbat tudok utni karddal pl.. Neha van mikor a kepernyo szele ilyen langcsikokbol all az mit jelent harc kozben es mi ez a feher csik nekem lennt harcnal?
  • mdonee
    #6600
    Köszi az infot, közben valahogy sikerült összemákolnom meg lövöldöznöm azt a vermet, hogy kijussak onnan. :)
    De most lehet visszatöltök egy régit, mert az a tegez jól hangzik, amit említesz. :P Bár nem fűzök hozzá sok esélyt, hogy mégegyszer meg tudom csinálni, ráadásul magasra tudnék menni...

    De köszönöm a tippet, meg bátorítást!
  • RMarvin
    #6599
    Hát, azt nem tudom, hogy pontosan hol tartasz a kútban, de azt tudom, hogy a tetején van egy láda, amiből megszerezheted a kifogyhatatlan nyilvesszős tegezt. Annál tovább már nem lehet menni felfelé, de addig bizony trükközni kell rendesen, mert nem adják olyan könnyen az ilyesmit...
  • mdonee
    #6598
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre, javaslatra lenne szükségem.
    Talán az 5. fejezetnél járok, és egy nagy pókveremből kell kimásznom.
    Elsőként fel kell mennem egy láncon, majd kötelet lőni a gerendákba, és így egyre feljebb és feljebb.

    Sajnos a 2. belőtt kötelem után nem tudok fentem menni. Nem tudom mi lehet a gond. Lehet át kellene ugranom a kötelemről egy már gyárilag ott lévő láncra, mert látom, de túl messze van, és nem tudok odáig elugrani. Máshova meg nem lehetett lőni kötelet, csak abba a gerendába, amibe lőttem.

    Van ötletetek, hogy miért nem tudok fentebb haladni?

    Előre is köszi!
  • skampi
    #6597
    közben megtaláltam a megoldást
  • skampi
    #6596
    ja,végül is nem ronda.
    más. a templomban a küklopszot h kell kinyírni?
    ha kardozom,lenyom,íjjal meg elég nehéz eltalálni a szemét,ráadásul sokszor kell. villám varázslatom meg még nincs kifejlesztve.
  • kri555
    #6595
    Szerintem nem nagyon.
    Nekem így tetszett
  • skampi
    #6594
    helló!

    nemrég szereztem a játékot és az érdekelne,h van-e hozzá valami mod,amitől kicsit jobban fog kinézni?
    szebb textúrák,ilyesmi
  • kisAKOSH
    #6593
    drága hölgyek-urak tud nekem infót mondani valaki arról hogy az eredeti dark messiah multi nyelves-e? és ha igen van közte német (felirat + szinkron)

    kérem írjon egy mailt nekem ide: [email protected]
  • steweee
    #6592
    van vhol pc gurun vagy vmelyik oldalon én találtam annak idején. a titkos helyeket meg a képeket hozzá gamefaq vagy gamewalkthrough on találsz

    sz
  • Bence94
    #6591
    meg kéne csinálni a bennert! nincs valakinek meg ?
  • koschwarz
    #6590
    na, nekem van valami hosszú kódsoros papír a tokban...
  • koschwarz
    #6589
    ha hazaértem, megnézem :)

    egyébként mintha nem kellene, de nem mondom biztosra.
  • Doki17
    #6588
    A játékhoz jár serial? Szeretnék egyet venni, de a tulaj azt állítja hogy nem jár hozzá.
  • Emcsy
    #6587
    Akinek megvan a magyar végigjátszása, kérem jelezzen!
    Köszönöm!
  • Ombika
    #6586
    Mi a faxom ez a banner?! :(
  • Vass Gábor
    #6585
    Nálam a kinti résznél a második pályán onnantól teljesen játszhatatlan volt mert annyira szaggatott a játék.
  • mike0013
    #6584
    mai viszonylatban elég alacsony a gépigénye...:)
  • Vass Gábor
    #6583
    Nem is szaggat?
  • supersheep
    #6582
    Elindult :D :D :D
    Tök jó game. 1000x köszi.
  • Carmang
    #6581
    A DirectX-szel van valami nyavalyája, töltsd le a linkről a 9-est, és telepítsd.
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0cf368e5-5ce1-4032-a207-c693d210f616&displaylang=en
  • supersheep
    #6580
    Heló.
    Van egy gondom a játékkal.
    Föltelepítettem.Fölraktam az 1.01-es patchet.Megcrackeltem.
    Elindul,végig mennek az intrók.Utána fekete a képernyő.Alt+tab.Vissza.Akkor jó a képernyő.Elkezd tölteni.És kifagy ezzel a szöveggel.

    Engine Error
    Internal driver error IDirect3DDevice9::Present()

    Utána le okézom.És kivág valami memóriaterületen nem lehet readet végrehajtani blablát.
    v1.02 vel is próbáltam de azzal is ugyanez
    Mi lehet a baja?
    Előre is köszi a segítséget.
  • RMarvin
    #6579
    Én 4-szer vittem végig, de lehet, hogy ötödszörre is nekiugrok szétkapni a népet... (ilyenre cirka 16-17 éve, a wolf3d óta nem volt nálam példa) Pedig ha valaki, akkor én tényleg rühellem a fantasy stílust...
  • Amiga
    #6578
    Jaja, ultrajó ez a játék. :)
  • Ombika
    #6577
    Most kezdtem el a jatekot meg elegge elejen vagyok, mikor varba betornek, de vmi fantasztikus game,h eddig miert nem probaltam, pedig megvolt! :)
  • steweee
    #6576
    mi a vége?
    1.2? attól van újabb? 1.1 a alap warez :)
  • Magiszter
    #6575
    Sziasztok! Nem tudja valaki merre találom azt a fájlt amiben a potik tulajdonságai vannak? Régen csináltam egy olyan potion-t ami egyszerre tudta az összes tulajdonságát, de már nem tudom merre találhatnám meg újra azt a fájlt.

    A segítséget alőre is köszönöm!
  • KaszaN
    #6574
    Szevasztok csak annyit kérdeznék hogy ha énmost felteszem az utolsó patchet az a régebbi patcheket is tartalmazza?