6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Rick Wyeth
    #1481
    Én már nagyon várom a játékot, és remélem hogy ha a demo ment akkor ez is fog .. Még nincs az a hudejo gépem :(
  • quack
    #1480
    ááá, az sokkal jobb amikor majd jönnek a jövőhéten hogy nekik már megvan és deistenkirály, mert ő tud egy oldalt ahol minden játék pontosan két héttel hamarabb fenvan a megjelenésnél (Y)
    amugy ütni fog remelem, ev jateka gyanus (nalam eddig a company of heroes vezet)
  • Mr Bishop
    #1479
    Szevasztok !
    STEAM-en már elő lehet tölteni, azaz lehetne, de mire odaérek, hogy fizetni, kiírja, hogy ez a tranzakció az Ön országában nem okés.
    Hm. Pedig így vettem meg a HL2 Episode One-t, meg a Sin ep.-t, meg a Counter-t is. Ha valakinek van ilyen gondja írja meg ide, remélem a Valve részéről ez csak átmeneti kérdés.
  • 22Barna22
    #1478
    tudom...csak ha valaki...na érted:D

    És én ProGabe-nek válaszoltam, de nem akartam személyeskedni.

    Sorry progabe!
  • bcrics
    #1477
    hű de fog ütni

  • reger
    #1476
    Nem neked válaszoltam ,ha megfigyeled
  • 22Barna22
    #1475
    Bocsi már kicsit sok lesz, de hogy értse mindenki:

    "ha én komolyan gondoltam volna":ezalatt azt értem, hogy ha 10 nappal előtte jön ki, akkor is sok az a 6 nap.nem volt egyértelmű BoCSI
  • 22Barna22
    #1474
    szesztetés???:D Csesztetés
  • 22Barna22
    #1473
    eh...ha én komoolyan gondoltam volna, akkor nem azt írom hogy akkor IS még hat nap...

    Egyszerűen annyit írtam volna: AKKOR MÉG HAT NAP!


    Tehát szesztetés előtt tessék gondolkodni.De senki ne vegye magára.
  • reger
    #1472
    Nekem et csak a véleményem hogy hamarbb fog megjelenni ,de aki ennek hatására elkezd örülni ,és anélkül kezd el tölteni valami faket ,anélkül hogy leelenőrizné mondjuk nforcon ,az meg is érdemli
  • ProGabe #1471
    már megint egy jós -.-
    nem kötekszek,csak mindig vannak akik miatt lesz egy láma-áradat mert ilyeneket beírogat,ezért azok meg jönnek folyamatosan hogy:"na van már,én úgy tudom hogy torrenten előbb fönn lesz",miközben azt sem tudják mi az,csak annyit tudna róla hogy ott jelenik meg a cucc relatíve leghamarabb
  • 22Barna22
    #1470
    akkor is még hat nap :S
    :(




    ...
  • reger
    #1469
    Ilyen nagy kaliberű játékból úgyis lessz szeritem jácható verzió a megjelenés előtt 10 nappal
  • 22Barna22
    #1468
    EZ KÍNZÁÁÁÁS!
  • strebacom
    #1467
    jaj!! Még 16 nap
  • 22Barna22
    #1466
    én is azt figyelem...:(
  • deadcode82
    #1465
    Sosem jár le az az óra ott fent?!
  • deadcode82
    #1464
    ne bátsad őtet, biztos csak nem láttaja hogy hova köll kattogtatni
  • Bucser
    #1463
    nem látsz vagy csak hülye vagy?M:)
  • 22Barna22
    #1462
    hehe
  • Zsolo007
    #1461
    Valóban poénos :)
  • tugyiti
    #1460
    http://www.gamona.de/video/detail/id-kill_kevin_movie_8_171321.htm
  • kiskorúbézoltán #1459
    2 perce még tuti működött ...
  • strebacom
    #1458
    Esetleg valami jobb linket,mert ez szar!!!
  • ThugEdge
    #1457
    nézzétek meg az új kill kevint, a "sztár vendég" megpillantása után sikítoztam:))
    az ubi nem csak zseniális játékokat pátyolgat,de mindent elsöprő pr-ja is van,ez a kiadó 101%-os nálam:
  • Rick Wyeth
    #1456
    MIndegy most egy szar tűzefekten nem fogok parázni a game megy én meg vívni szeretek :D karácsonyig meg csak kibirom valahogy :D:D:D
  • Rage47
    #1455
    :)
    jelenne már meg!!
  • Newfronter
    #1454
    biztató
  • Rage47
    #1453
    esetleg ujabb driver...
  • Rage47
    #1452
    sztem a vidi kari a gond
  • Rick Wyeth
    #1451
    sziasztok! Nekem amikor tűzet vagy bármit varázsolok elvileg ahol a tűzefekt helye lenne fehér kocka jelenik meg egy pillanatra és az szál el (csak a tűzgolyó vége fehér kocka) meg amikor megütnek egy kocka behúzott átlóval látható de nem akad meg semmi ilyesmi ? ati 9200 vidi kártyám van ! Mi lehet a baj ? Amúgy lazán fut a játék néha akad meg egy icipicit:D 1 ghrtzes proci 512 rammal :D
  • deadcode82
    #1450
    Pontosan!
  • deadcode82
    #1449
    Ez nem csak attól függ, nálam annyira sz@r volt, hogy egyik szerverre se tudtam fellépni, igaz én vagy egy héttel ezelőtt próbáltam.
  • Rage47
    #1448
    az is sokat számit h Beta...
  • Bucser
    #1447
    vegyél erősebb gépet? Mert pl nekem nem akadt...
  • Dodo55
    #1446
    Kipróbáltam az open Beta-t, de nagyon akad, még ha nagyon le veszem a grafikát akkor is. Visszaolvastam kicsit most, és olvastam, hogy a multi részében valami szarul van megírva, ezért mindenkinek akad. De nem lehet valamit csinálni, hogy egy kicsit tűrhetőbb legyen?
  • Rage47
    #1445
    asszem ehhez kapcsolódik :)
  • 22Barna22
    #1444
    mit kapcsoljak ki?
  • Thanatos
    #1443
    245ezer év..., kérem kapcsolja ki...
  • 22Barna22
    #1442
    A game mennyi ideig PC exluzív?