6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Zsolo007
    #1521
    Mekkora szar ez a GSTV..
  • Szega87
    #1520
  • reger
    #1519
    Már csak 10 nap!!!
  • Newfronter
    #1518
    GSTV DM movie
    Mivel a GS e havi DVD-jén lévő videó megsérült, így kitették a honlapjukra, tessék nézni! Van 1-2 spoileres rész is...
  • PunkZoli
    #1517
    énis warrior leszek ,még szerepjátszottunk gimiben és ottis énvoltam a fizikai megtestesülés:D szal innen az motiváció:D
  • Newfronter
    #1516
    Marha jó ahogy elcsúszik az ellen, és ha már pedig a földön van, akkor neki annyi, mert onnantól a tört bele is döfhetem.
  • Szega87
    #1515
    és van még a töpöritő varázslat ami után ellehet taposni a fél cm es orkot :D tiszta duke nuke 3d feeling xD
  • Szega87
    #1514
    tátva is maradt az állam , mikor megfogta láthatatlan mentális öklével az orkot a wizard és lekurta a mélybe utána meg a szöges vlminek nekibaszta és "szétdöfödött" , ja meg van az a jég varázslat , az mekkora 1 suxx , nagyon gagyi a grafika ahogy elcsuszik és vajon ez mitől halálos?:DDD erre nem jöttem rá , a nightvision féleség is elég rövid szvsz , fire bolt túl gyenge , nem baj majd fire ball meg thunder bolt , esetleg chain lighting :DDD
  • Newfronter
    #1513
    wizard... imádtam minden game-ben a varázslókat, itt is ezzel kezdek, ha nagy a baj, ott a lábam. :)
    Demó alapján a tárgyakat is szinte kötelező lesz használni csatában...
  • Szega87
    #1512
    akkor evezzünk más vizekre előzetes trailerek alapján ki milyen irányba fejleszti első karilyát majd ? :)

    -wizard?
    -warrior?
    -roque?
    -vagy turmix ?:DD

    Én mindenképp warrior azt ha lesz tapasztalatom elinditom a wizardot ami mindent tarol majd :D

    MULTIPLAYERRRŐL MIT LEHET EDDIG TUDNI?
  • Amiga
    #1511
    Pedig ennyi lesz.
  • PunkZoli
    #1510
    ez a várható ár... sztem nem valószinü hogy "ilyen olcsó" lesz ,főleg hogy a stemen már alapból drágább :S pff
  • PunkZoli
    #1509
    énismegveszem:D multija is felcsigázott:) (ha szingli lenne csak nem tuti hogy megvenném)
  • FLeK0
    #1508
    Szerintem nem, a demoban is voltak .gcf fájlok de mégse kellett hozzá steam, és a kiadó oldalán se szerepel, hogy kéne net hozzá. Majd meglátjuk.
  • Szega87
    #1507
    ugy néz ki ez lesz az első game amit css után megveszek eredetibe :) Steamen keresztül kell ezt is majd "encryptelni"?
  • FLeK0
    #1506
    9990Ft lesz magyarországon, magyar felirattal.
  • Gear
    #1505
    hát az mégsem 16e :)
  • Szega87
    #1504
    dobozba is lesz ~12 ezer
  • FLeK0
    #1503
    csak ~13 ezer ( (50+20%)*215 ), de sehogy sem éri meg ezt a steamen venni.
  • Gear
    #1502
    Számolgattam kicsit és hát nagyon nem magyar áron van a cucc. nem vagyok teljesen naprakész az árfolyamokban de ez cirka 16.000,- környékén lenne ha steamen venném meg. Hát kissé sokallom.
  • Amiga
    #1501
    Remélem, a dobozos verziónak nem lesz online aktivációja.

    Otthon a modememmel a Half-Life 2-vel is majd egy órát szívtam, mire unlockolta és kiegészítette a filejaimat...
  • Mr Bishop
    #1500
    Ha végre valahára elő lehet tölteni a STEAM-en keresztül, akkor a játék megjelenése napján a Steam automatikusan decrypteli a fájlokat, ez pár perc.De fogalmam nincs, miért csak mi magyarok nem tudjuk előtölteni...
    Kedves UBI...
  • Serpa
    #1499
    ha itt nem is, a dobozban biztos le lesz írva, h.
  • Newfronter
    #1498
    Azt nem tudjátok, hogy a dobozos verziót kell a neten aktiválni?
  • Bence94
    #1497
    bocs azt hittem tudjátok. tessék
  • Szega87
    #1496
    linK?
  • Bence94
    #1495
    hy a sevenm-en elő lehet rendelni a sima változatot és a gyűjtőit is.
  • strebacom
    #1494
    Info......
  • bcrics
    #1493
    "Az egyjátékos módot fejlesztő Arkane Studios és a multiért felelős Kuju Entertainment közös fantasy akció-szerepjátékát már régóta várjuk, hiszen megjelenését már hónapok óta csak halogatják. Láttuk már a projekt demóját, részt vettünk a bétatesztjében, de egy valamit hiányoltunk: mégpedig a teljes játékot, mely a kiadó Ubisoft bejelentése szerint elkészült, aranylemezre került és startra készen várja október 24-t, mikor is körülbelül 10 ezer forintos áron a boltokba kerülhet."

    Wúúúú


  • Magiszter
    #1492
    szorri:fojtatom=folytatom
  • Magiszter
    #1491
    Hali!
    Rég nem írtam tudom. Sok meló volt (és van). Ezért maradt abba az oldal fejlesztése, mert az egyik munkám most szintén weboldal készítés és 1x-re kettőt valahogy nem bírok. De mivel a játék is lassan megjelenik amint végeztem ezzel a munkával fojtatom és elkészítem, a v2.0-ás változatot. Addig is jó várakozást, pezsgőt behűteni mert amint megjelenik az oldal is feléled (remélhetőleg végleges formájában).
  • mikisanzi
    #1490
    Pont a múlt héten kaptam meg az usából a rendelt árut. És nem volt semmi gond. 5 nappal a feladás után már itt volt. Ems gyorspostán vettem át a keletiben. Eddíg nekem nem volt gondom a postával. De nem hiszem, hogy nálunk szarabb a posta mint pl Grúziában. Valami oka van ennek, hogy a ubi mellőzi a magyarokat. Lehet az itthoni forgalmazójuk nem engedi? Bár kétlem. Ha valaki tud valamit a gyűjtői kiadás itthoni beszerzéséről az jelezze. köszi
  • Bucser
    #1489
    Mert Magyarországon a Posta olyan szintig megbízhatatlan, hogy pl amazon . com-ról sem lehet Mo-ra rendelni. Velem is előfordult, hogy nem érkezett emg a megrendelt termék. Sőt volt hogy haveromnak bedobták a ládába az elsőbbségi llevelet amit alá kell íratni az átvevővel. Sőt előfordult, hogy a távirat hétfőről péntekre érkezett meg országon belül... Eléggé lol..

    A 25€ pedig futárdíj a legközelebbi elosztóból házhoz.
  • mikisanzi
    #1488
    Bocsánat nem Macedónia, hanem Moldávia akart lenni, ami szinte Románia. De ezek az országok miért előnyösebbek? nagy betüsek a nem eus országok.
    Germany, Andorre, Austra, Belgium, BULGARIA, Cyprus, CROATIA, Denmark, Spain, Estonia, Finland, France, GEORGIA, Greece, Irland, Iceland, Italy, Letonia, Liechtenstein, Lituania, Luxembourg, Malta, MOLDAVIA, NORWAY, Netherlands, Poland, Portugal, Czech Republik, ROUMANIA, UK, Slovakia, Slovenia, Sweden, SWITZERLAND, UKRAINE, Vatican, YOUGOSLAVIA.

    Norvégia, Svájc belefér
  • mikisanzi
    #1487
    Ezek szerint csak a francia ubi gondolja ezt így? A paypal-nál a lengyelek, csehek mellet mi is utalhatunk, fogadhatunk manit, az új eu tagok közül. Érdekes, hogy lehet, az hogy Macedóniába free a kiszállítás addig ide maora +25 euró? Valaki magyarázza már el. Írtam nekik levelet, hogy mi ez a diszkrimináció hazánkkal kapcsolatban, de nem válaszolnak. Bezzeg nagyromániába lehet ingyen kiszállítás.
  • Bucser
    #1486
    NA nem kezdek széleskörű vitába:D biztos nem jártál még Albániában:) Inkább fogalmazzunk úgy hogy itt a legrosszab a vásárlási morál:D (azaz amit ellophatsz azért minek fizess)
  • Esrohnoil
    #1485
    Mert itt a legrosszabb a gazdasági helyzet egész €urópában.
  • Szega87
    #1484
    ha megveszem a gammát ha kijön steam en át kell encryptelnem?:D
  • mikisanzi
    #1483
    Magyarországon lesz aki forgalmazza a collector's editiont? Mert a ubionline-on európában csak nálunk nem lehet rendelni. Románia,Macedonia, stb nem eu tagok is megrendelhetik, de mi vajon míért nem?
  • Rick Wyeth
    #1482
    annyi a bajom csak vele ..Hogy rengeteget tölt :(és rövidek a pályák... Bár az én gépem se naon ok... 1.2es proci ati 9200 256 mb ram.. De a demo minimális beállításnál minimálisan szaggatott csak.. Élvezhető volt a játékélmény...