6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • martinho040150
    #6173
    köszönöm szépen
  • Silent Knight
    #6172
    az engine nem 2004es, hanem 2006 októberi. erősen javított Source engine (a.k.a felturbózott Half-Life 2 motort használ), ne tessék lenézni, még a mostani izomgépeket is képes elgondolkodtatni, szóval nem lebecsülendő a grafika.
  • Silent Knight
    #6171
    martin testvér, tessék patchelni, az 1.01 majd 1.02es patchet tedd fel (20+20mb) ha kalózjátékkal játszol, tölts 1.02es cracket is a patch után (mindent linkeltem kicsit régebben, pontosan itt ezek javítják a memórihibákat, amik sűrűn előfordulnak a "meztelen" (nem patchelt) verzióban. szóval patchek, ha eredti, akkor indítás, ha tört, akkor crack és utánna indítás, memórihiba is előfordulhat, de az bármikor jelentkezhet, windows alatt is (fagyások, újraindulások) próbáld ki a Prime95 nevű progit innen "a program használata itt: leírva
  • Ombika
    #6170
    Talan ,mert hibas a memoriad?! :(
  • martinho040150
    #6169

    miért irja ki mindig ezt???
    a gépem pedig megvan hozzá:
    geforce 7600GS,1GB ram,stb.
  • lololol
    #6168
    2004es engine, csak meg highon egy újabb gépen
  • Silent Knight
    #6167
    háhá, megjött az MX1000-es. emberek, egérnek merem nevezni. csak ajánlani tudom mindenkinek!
  • Silent Knight
    #6166
    igen, menni fog higon, nekem is ilyen konfigom van, kivétel a vga, nekem Gigabyte 7600GS-em van 256os DDR2es, a többi ugyanez, minden higon, 1024x768, 2x AA és 4x AF, FULL HDR és Vsync társaságában, néha beszaggat (tűzlabda, de neked erősebb a vga-d így szerintem bírni fogja, bár jólenne, ha tudnál DDR3as karit szerezni a 2es helyett, márha van belőle.. (nem értek az ATI, bocsi, AMD karikhoz, csak az nvidiakat ismerem). szóval hajrá!
  • watto
    #6165
    na cs!gépfrissités lessz valszeg:)
    ilyen gépen menne highon?:
    Pentium 3GHz
    2GB ram
    Ati Radeon HD2600Pro 512mb DDR2
    remélem igen:)
  • Pityesz
    #6164
    Sziasztok!
    Köszi a segítséget!
  • Silent Knight
    #6163
    holnap végre valahára megjön a Logitech MX1000 . két hét után még jó, hogy nem felejtették el a rendelést a kedves Lord Computer-nél....
  • Silent Knight
    #6162
    egyébként a 6105-ig kell visszaolvasni katt ide, és odakerülsz (tiszta Portal felling lett ez a link :D)
  • Silent Knight
    #6161
    tanult kollégánk jól emlékszik, csak ez a sima adrenalin utés (ha tele van) power strike ugyenez (full adrenalin mellett), csak CTRL (nyomvatartva)+bal nyomva (cél ellenfélre), és minden elenged. a magyarosítást énis megosztottam veletek :D a visszajelzések alapján elég jól sikerült (nemcsoda...)
  • doncarlos
    #6160
    Ha jól emléxem, akkor lenyomva tartod a jobb kliiket, majd hírtelen bal klikk. De nem ma vittem végig
  • Pityesz
    #6159
    Szia,
    visszaolvastam, de nem találom!
    Segítsetek már légyszi!
    Az erős csapást hogy kell kivitelezni?
    Előre is köszi!
  • doncarlos
    #6158
    Csak senkit nem leltem aki bele tudná tenni a faq-ba. Pedig az lenne a jó.
  • doncarlos
    #6157
    Fenn van magyarul, csak olvass vissza. én osztottam meg veletek még anno
  • doncarlos
    #6156
    Ja, és nekem amikor sikerült egyszer feltenni akkor 2x 8 gigányi cuccot rakott fel, a multi ekkor működött (volna) de a single meg fehér képernyős lettt.
  • doncarlos
    #6155
    Válaszom erre nem jó. Nekem is ugyan ez a gondom (eredeti magyar verzió) és pont ugyanígy jártam, nem beszélve arról hogy a kis aranyos steam kb 4-5 órán keresztül ellenőrízgette a fájljaimat. Szóval neked is írnod kellene az illetékesnek ([email protected]), mert én is megtettem, és mindössze annyit mondott hogy a honlapjukon fenn van az 1.4-es patch, és az jó lesz. Namost nekem más szolgáltatótol lett netem (DigiNet) és ezzel újabb káosz let úrrá az amúgy sem telepíthető játékomon. Mikor feltelepítette a steam-et akkor leválasztotta a hálózati kapcsolatomat, és kiírta hogy nincs net, ezért nem fogja tudni ellenőrízni a játékot. Most így állok. Annyit teszek még hogy visszaviszem a boltba ahonnan vettem, mert állítólag van egy ész aki ellenőrzi hogy tényleg a játékoknak van-e baja, és majd ő eldönti a sorsát. Annyi értelme legalább volt, hogy a magyarítás amit megosztottam veletek az ebből a verzióbol lett kiszedve. Nem dióhéjban ennyi.
  • Silent Knight
    #6154
    akkor mentések ki, majd uninstall, és utánna install, és válaszd ki a multit is.
  • RMarvin
    #6153
    Sajnos nem lehet. Azonnal nekilát újra telepíteni.
  • Silent Knight
    #6152
    akkor mentést kapd ki (Dark Messiah\mm\SAVE a mentések helye) és újra felrakod. vagy a javítás folyamán nem lehet választani a multit?
  • RMarvin
    #6151
    ...Sajnos csak a kijavítást és az uninstall-t ajánlja fel, a Modify-t nem. De azért kösz!
  • Silent Knight
    #6150
    hát, hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, próbáld meg a következőt. hanyagold az autorunt, ha bejön az ablak, zár be, majd orientálódj a dvd gyökérkönyvátárban lévő setup.exe felé, és ne késlekedj azt elindítani, itt, ha minden rendben folyik, be kell jönni 3 lehetőségnek, egy modifity, egy repair és egy uninstall opciónak, válaszd a modifity-t és innentől egyértelműnek kellene lennie, ha ez mind így van, ahogy leírtam... este van, félig alszok már, de holnap megkeresem a sajátomat és megnézem mit lehet tenni (szintén eredeti, Collector's Edition, és csak a single-t telepítettem). ha esetleg előbb olvasod, próbáld ki, az insallshield-es játékoknál (bizonyos verziókba) működik, és a DM installshieldes.... másrészt a javítás-ban elméletileg benne kell lennie a részkomponensek-nek is, itt egy pipát a mulitra, ha van... najó, megyek aludni majd holnap.... írtam pár tippet :D jóéjt annak aki véletlen erre tévedne! :-)
  • RMarvin
    #6149
    Kérdés: megvettem eredetiben a Dark messiah-t. Ez mind szép és jó, csakhogy:

    ...első nekifutásra egyszerre telepítettem a single és multiplayert. Ezzel az lett a gond, hogy az általam megadott könyvtárba kb 600 megát telepített, a többit a steam könyvtárba. Ha sima asztali normál ikonra kattintottam akkor nem indult el a gém, csak ha a steam-esre böktem.
    ...ezután uninstall az egész, majd csak a single-t újratelepítettem. Nagyon frankón működik, gond egy szál se.
    ...viszont most szeretném külön a multit is feltelepíteni, de azt már nem lehet a lemezről, mert az autorun csak a javítást és a törlést engedi. A Steam pedig mintha hallani sem akarna arról, hogy ott van az anyag a dvd-n, neki akar állni a netről letölteni az egészet. Ez miért jó? Hogyan lehetne, hagyományos módon telepíteni most csak a multit? Előre is Köszi
  • Silent Knight
    #6148
    Crysis demo (hivatalos single player, nem kamubeta) ÁLLÍTÓLAG kb most valamikor válik tölthetővé. még nem találtam rá, de biztos ígyvan :D . és mivan a Painkiller Overdose-al? . kellene egykis hent, hiányzik a DM után a jókis hentelés XD
  • tarti19
    #6147
    Na ja:P
    De grafikai megnyílvánulásba a ps3-t még jóideig nem fogja megverni a PC
    Crysis gyönyőrű tényleg, de majd meglátjátok a MGS5-t RE5-t és még sok-sop ultrabrutál kis gamet:)
  • Silent Knight
    #6146
    hát ezaz, minek egy gigás videokari, ha még az 512is sok, minek 4 giga memória, ha jelenleg a 2 bőven elég, állítólag majd a most megjelenő nagyágyúknak kell a jó gép (Crysis, Gears of War, Unreal Tournament 3, Alan Wake (ez speciel nagyon várom!!!), de be kell vallani, hogy a DM is szereti az erős gépeket :D nálam pl fullon megy 4X élsimítás és 8X Anizo szűrés mellett, átlag 40fps, de ha előkapom a tűzlabdát, irtózatosan beszaggat (5-13fps), sőtétebb helyeken és vízben eléri a 60fps-t is (tovább nem megy a Vsync (Vertikális szinkronizáció) miatt. viszont szerintem gyönyörű a játék, annak ellenére, hogy "régi". és a KOTOR2 sem ronda, csak a mostani grafikus trendhez képest csúnyácska :D
  • tarti19
    #6145
    ps3-t biztosan nem tudja ütni:P
    hiába kerül 3-szor annyiba:)
    persze díjjazom hoyg ilyenek is vannak csakhát egy darabig nem lesz oylan pc-s game ami kihasználná ezt a configot:)
  • Silent Knight
    #6144
    egy 8800Ultra SLI-be kötve és egy X6800, valamint 4GB DDR3 (1600MHz-vel) simán veri a PS3at, igez, majdnem 3x annyiba kerül az összeállítás XD, én Nvidia párti vagyok, így AMD-t (tudod, anno ez volt az ATI, még fel nem vásárolta a nagy procigyár) nem vennék. én egy rakás pénzt költöttem a gépemre, szép lassan, de most eljutottam oda, hogy ennyi elég volt. egy 3GHz-s P4 Prescott, egy ABIT IS7-E, egy Gigabyte 7600GS (256), 2GB Kingstone RAM (DDR, 400 Dual), egy Western Digital 250GB (16M) és egy aranyos ASUS Silent Knight (mivel a Sam/Samy/Samus foglalt volt, és épp regisztráció előtt nemsokkal vettem a hűtőt, innen a nevem) hűtő számomra elég mindenre. itt a gépem :D : http://www.freestart.hu/album/knight/album/83591
  • tarti19
    #6143
    bár most lenne egy
    x1550-es vagy x1300-as 12 ileltve 10k-ba mindkettő 256mb-os kari.
    fene se tudja megéri-e?:D
    de most biztos nem kell:P talán karácsonyra:d
    TALÁN talán:)
  • tarti19
    #6142
    Őszinte leszek 5k-ba vettem ezt a vga-t:)
    gépre nem akarok sokat költnei elég ha normal grafon elfut a játék én nem avgyok a grafika híve elsősorban:)
    ha grafikázni akaork ps3 és azt semmivel nem ütika pc-s cuccok :)
    Nekem a játékélméyn ami nagyon száímt és ahangulat
    KOTOR2 grafikával én már bőven megelékszem:)
  • Silent Knight
    #6141
    nah, a bonus disc tartalma: 1 játékos skin (külső) multihoz, 4 fegyver a single részhez (megne kérdezd, mikazok, még nem találkoztam velük), egy kb félórás így készült a DM video, a teljes soundtrack (van benne jósok jó zene :-) ), egy térkép a multis páláykról, tippekkel (szép nagy, ha szét van hajtva), egy rakás háttérkép, pár képernyőkímélő, heroes V demo kb ennyit találtam rajta. jah, és a Collector's Edition tartalmazza (7e pénz volt, az 576kbyte-ban vettem)
  • Silent Knight
    #6140
    hú, elpirultam. mondjuk tényleg nagy, nincs 1 mega sem, és tényleg sokáig tartott! volt vagy 10 perc, míg megírtam a tekepítő szövegét és a licenszet :D . egyébként örülök, hogy ennyi embernek segítettem ezzel a kis munkámmal. és még1x köszi Smöre kollégának, aki ugyan egy másik fórum tagja, tehát ezt nem látja (:D), de Neki köszönhetem az eredeti nyelvi fájlokat.
  • Silent Knight
    #6139
    és mit cserlész 6600-ra (mondjuk én a helyedben Gigabyte 7600GS-t vennék, most 18e, nagyon megéri az árát, de 25ért 7600GT-t adnak, ami 2x gyorsabb a GS-nél (már bánom, hogy nem ezt vettem, mikor én vetem a GS-em, akkor még 15e volt a különbség). egyébként én Inno FX5200-at cseréltem Gigabyte7600GS-re, szóval nekem hatalmas előrelépés volt, és megis érte, szerint megfelelően teljesít ennyi pénzért.
  • blackcalibra
    #6138
    Na végre valaki aki nem csak nyálaskodik hogy: "nekem megvan magyarul de nem rakom fel sehova mert sokat foglal, nem találom, nem akarom, nem tudom..."stb.stb

    THX.
  • tarti19
    #6137
    nem nagy dolog:)
    egy sima 6600-as vga:P
  • Silent Knight
    #6136
    hűűha :D asszem pont az enyémet találtad meg :-) , ha működik, írd meg! köszi :-)
  • Abitia
    #6135
    ööö
    Heló megint!
    Már nem kell,ugyanis visszaolvastam
    Azért Köszönöm!
  • Abitia
    #6134
    Sziasztok!
    Azt szerettném megkérdezni, hogy megvan e valakinek magyarul a Dark Messiah, és ha igen akkor megtené; hogy feltölti valahova a magyar nyelvi fájlokat?

    Előre is Köszönöm!