6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Silent Knight
    #6133
    demonoid egy torrentoldal, a legnépszerűbb és legjobb (legtöbb felhasználó és legnagyobb adatbázis), hát "fizetős" sms warez magyarul.... nem vagyok híve eme szolgáltatásnak.a DMet is megveszem nemsokára. 4000ft, mihelyt összejön, megrendelem, és megtudjuk mit rejt a bonus disc :D
  • Silent Knight
    #6132
    előfordulhat, hogy inkompatibilás van.... (a járék még hírből sem ismeri a vistát), ajánlom, hogy patchelj!!! (ha kisciti visszaolvassol, linkeltem, először az 1.01 majd 1.02 kell. ha ezekután sem jó, állíts be kompaktibilitást. (jobb gomb a parancsikonon, és valami kompaktibilitást keress és ott XP-t állts be neki)
  • daneelolivaw
    #6131
    ja,és eredeti játékkal játszom!
  • daneelolivaw
    #6130
    most valamiért miután megcsináltam a prologue pályát, utána a köv. töltésénél minjdeig kilép és kidob egy hibaüzenetet, h dark messiah működés közben leállt blablabla... ugye ennek nincs ahhoz köze, hogy vistám van?
  • steweee
    #6129
    nem tudom mekkora a bonus disk, de érdekesebb az hogy mi van rajta. amúgy a reloados verzió a jó, a nagy, a peccselhető, neked is az van meg

    az a demonoid comos letöltögetés nem igazán tudom hogy kellene csinálni, vmi torrent szerűség lehet, de fizetősről sztem sokkal jobb.
  • Silent Knight
    #6128
    a crackje reloados az én verziómnak.... van bonus discje????? még1 dupla dvd? :D
  • steweee
    #6127
    megvan, nekem a reloados kell. wanadoo-ról, de ezt is megnézem mindjárt, milyen szerver.

    amúgy a bonus discen mi van,tudja vki?
  • Silent Knight
    #6126
    nemtudom, én ezt a verziót használom : Dark Messiah - Demonoid.com , mellékelve a patch és a crack is, eredeti dual layeres, királyul működő, nem kifagyós, jó (kopp-kopp), ha gyors neted van, letöltheted (7.15Gb) :D nekem két hétig tartott XD (384kbps-el :D)
  • steweee
    #6125
    melyik volt belőle a jó, felpeccslhető eredeti dual layeres verzió törése? most ahol nézem az a detonationos van fennt, de mintha az lenne a kicsi, de már nem emléxem. nekem a nagyobb kell, ami peccselhető
  • Silent Knight
    #6124
    a villámtőr zombik ellen nem, de "katonák" ellen nagyonis hatásos, tűzbot zombi ellen jó, bármilyen tűz hatásos ellenük (és a pókok ellen is), az 1.02es patch javít az egyensűlyon, az inteligencián nemtudom, de némely "főgonosz" és a küklopszok erejét egyensúlyozza. állítólag (ÁLLÍTÓLAG), készül egy DM: Elements nevű Xbox360as verzió, ami a PC-s átirata lesz, extrákkal, ÁLLÍTÓLAG ezt mi is megkapjuk egy addon fomájában (új fegyverek és mágiák, gondolom).
  • steweee
    #6123
    egyenlőre sehol. újat fogok kezdeni. nekem gyors volt peccs nélkül is, de abban vannak játékmenetett javító dolgok is. nekem az elektromos tőr meg a tűzbot a két legjobb fegyóm, vagy legalábbis az volt meg vmi erősebb hosszúkard, de semmi élőholtak ellen. pedig megpróbáltam mindent felfedezni

    na majd kiderül közben

    ja és vmi nagy modot akartak hozzá, ami teljesen átgyúrja a szörnyek intelligenciáját, a játékegyensúlyt meg ilyenek. arról tud vki vmit?
  • Silent Knight
    #6122
    hát, nemtudom, de a tűzkardot csak az orkbarlangan lehet legyártani, énis bejártam mindent, és nem találtam mást. hát igen, a poison resistance-ra kell gyúrni, és a vegyes karakter hülyeség, mindenki arra fejlődjön, amit csinál, ha kaszabolsz, erőre, ha varázsolsz, mágiára (tűzlabdát fejlessz ki mindenképp, a végén jó szolgálatot tesz majd!!!) zomik ellen pedig poison resistance-t "megvenni (beváltani rá a skileket), mert jó, és olyan fegyvert, ami halottak ellen van (nekem ilyenkor már volt vagy 3), sajna a tűzkard a végén lesz meg, viszont akkoris jó lesz, hidd el, mert az epilógus tele van zombikkal, többel, mint a katakombák. pontosan hol tartasz most? (jah, én az 1.02es patchel játszottam végig, és nem vettem észre hibákat, patch előtt játszhatalan volt az optimalizálás miatt, egyszerűen szaggatott, mint a dia, patch után megvolt az átlag 40fps, ami elég volt :-) )
  • steweee
    #6121
    na én mikor nekikezdtem annak idején, akkor megpróbáltam mindent felderíteni és megcsinálni. vki azt a tippet adta hogy a vegyes karakter a legjobb. na ez jó is volt egy darabig, de pont hogy a katakombákba kerültem és ott volt a mocsok sok zombi, mivel nem volt meg a tűzkardom (és addigra már össze lehet kovácsolni mert itt írta vki korábban) alig tudtam megölni őket, csak úgy hogy lerugdostam szakadékba, de elég necces volt, soxor leköptek és az összes életerőitalom odaveszett a katakombák végére, meg nagyon idegörlő is volt

    és mikor ott megtaláltam a kardot, nem tudtam használni mert nem volt elég erőm hozzá, mivel mindent fejlesztettem. szopás. na akkor letöröltem, mert az még az első peccselhetetlen verzió volt, és azóta meg nem kezdtem neki újra a másik peccselhető verzióval
  • Silent Knight
    #6120
    másrészt zombi ellen olyan fegyvert használj, ahol fel van tünteve, hogy +x again undead creatures (vagy valami hasonló) van olyan kard, ami +6 halottak ellen, azzal már lehet hadonászni, ha pontos vagy, akkor hosszúkard és célzás fejre, nyomva tartott egérgombal
  • Silent Knight
    #6119
    a tűzkardot a játék végén, pontosabban az utolsó előtt 2 pályáav kaphatod meg, pontosabban készítheted el (amikor "meghaltál" anna a pályának a vége felé). az ork barlangrendszerben, egy kovácsműhelyben kovácsolhatod meg. egyébként ezzel toltam végig a játékot miután megszereztem (és a "rossz oldalon" maradtam, előtte villámtőrrel aprítottam. viszont a játék kétségkívül legerősebb fegyvere a Sword of DragonClaw (remélem jól írtam), még a játék eleje felé a katakombáknál egy elrejtet kripta tetején van, de akkor még nem tudjuk használni, csak ha megtisztulunk.
  • steweee
    #6118
    a tűzkard elemeit hol találom meg? mert a katakombák végén van egy jó kard, de addig a zombik teljesen kikészítettek, addig is jó lenne azért vmi értelmes fegyó ellenük
  • Silent Knight
    #6117
    pontosan mit is veszel :D ? öszd már meg velünk is, hadd folyon a nyálunk :D
  • tarti19
    #6116
    Megoldoma kicsike baját:D
    most rendeltem egy vga-t és egy alaplapot amivel tuti elfut a game:P
    szal 3 éves dinasztitát fogok most ledönteni:P
    Közsönök minden segítéget amit eddg kaptam
  • Silent Knight
    #6115
    mindenki azzal tökölt, hogy oda felmászott, én kikaptam a terem közepéről a falból telekinesissel :D:D
  • Silent Knight
    #6114
    abban, hogy a "régi" lelkes emberkék által készítette, az "új" (lásd enyém :D), pedog a hivatalos bolti magyar verzió nyelvi fájlait tartalmazza. ergo: pontos, érthető, nincsenek kihagyások (pl a régiben több helyen egyszerűen konzolparancs volt magyar vagy angol helyett).
  • Ombika
    #6113
    Nah miben masabb,mint a regi?
  • grebber
    #6112
    Nincs valami olyan magyar oldal ami leirja nagyon frankón a történetét a játéknak? Esetleg valaki leirhatná aki nagyon vágja már!
  • Szega87
    #6111
    már megtaláltam , a pók szoborba kelett a másik 2 gem mellé. Felkelett rop bowal mennem a fal tetejére az egyik terembe ami tele volt élőhalotakkal és onnan kelett kikaparnom a falból. AMúgy tisztára felbúzdultam és most sikerült bő 2 perce végigjátszanom :D Nagyon jó kis game. Remélem lesz még folytatása! Megnéztem mindkét végkifejlettre a variációt xD Lenne ötletem mi vel lehetne a 2. részt folytatni :DDD
  • Silent Knight
    #6110
    nagyon szívesen daneelolivaw!
  • Silent Knight
    #6109
    a meg mi?
  • daneelolivaw
    #6108
    nagyon szépen köszönöm, Silent Knight :)
  • Szega87
    #6107
    Hol tugom az Eye of Maident megszerezni?
  • Silent Knight
    #6106
    jah igen, önkitömörítő SFX, szép licencet és telepítőszöveget is írtam hozá :-). fontos, hogy célnak a Dark Messiah főkönyvtárán belül az mm alkönyvárat adjátok meg, de ezt leírtam a telepítőben is.
  • Silent Knight
    #6105
    A Saját weboldalam innen letölthetitek a honosítást, könnyen megtalálható.
  • Szega87
    #6104
    engem is érdekelne :)
  • Silent Knight
    #6103
    igen, más a fordítás, de véleményem szerint ez jobb, mint a "netes", ugye ez "eredeti magyar", nem úgy fordították, betömörítem, és felrakom. ha kész, linkelek.
  • grebber
    #6102
    És az a magyarítás amit kaptál miben másabb mint amit feltetek netre?
  • Silent Knight
    #6101
    hát, ez a magyarítás egy rakás guánó. sebaj, megszereztem az eredti magyar verzió resource mappáját :-) (Köszi Smöre), így már hungarishe a felirat is, video meg, van vagy 4 a játékban (pluszminus az intro, outro), mondjuk a source engine-nek ez a lényege, nem video, minden real-time-ban történik (lásd: Half-Life 2 és társai (Episode 1-2). a pao-kao-t meg hosszú megölni, nekem vagy 2 percig tartott, őfelsége nem volt hajlandó bedugni a fejét a kapu alá, pedig tűzlabdával is jeleztem, hogy hahó, ittvagyok! :D de 2 perc után méltóztatott bedugni a fejét és megpróbált bekapni (nejött neki össze, ráesett egy kapu a nyakára :D )
  • Qwerty4
    #6100
    Ennél a játéknál sztem nem gond.Nagyon gyenge video felhozatal van, példátlanul rossz a játékok közt.
    Sok minden nem derül ki belőlük.
  • koschwarz
    #6099
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rá kell ereszteni a fejére egy vasajtót...
  • grebber
    #6098
    Csak az a baj a történet lényegét az átvezető videok szövegéből szürheted le amihez ugye nincs felirat :(
  • Szega87
    #6097
    hogy kell elpusztítani a PAO KAYT-t?
  • Silent Knight
    #6096
    köszi! újra végigviszem, mostmár magyarul :-) talán nem akadok el benne :D
  • Qwerty4
    #6095
    #6016!
  • Silent Knight
    #6094
    magyar nyelvi fájlok? esetleg mellékelhetnéd :-) nagyon hálás lennék, ha a bezippelt dolgokat feldobnád valami ingyenes térhelyre és linkelnél egyet :-) végigtolnám magyarul is :-) mondjuk én feliratokat mellőztem, megpróbáltam hallás után értelmezni, és sikerült is nagyjából (most jön az érettségi, és a magnót nem feliratozzák XD, kár :D ).