6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Rage47
    #2125
    én is harcosal leszek:p
  • Alwares
    #2124
    Szerintem én harcossal fogom végigzúzni. Nagyon jól ki lehet vele használni a terep adottságait, lerugni az embereket belerugni tüzbe, vizve, szakadékba, karóba... ÁÁÁÁ... Nem birom kiváni mig lejön.... Akárhogy is számolom 512-es nettel leszedni 37 óra... Az már nem kevés...
  • j0nNyKa
    #2123
    nemtom, nekem assasin nagyon beadja
    gyakorlatilag mire beerek 1 "terem"be, addigra ures, mer szepen mindenkit halkan, csendben vegigolok mindenfele modon, azutan nezek szet :]
  • IgH
    #2122
    Lehet kérdezték már akkor sry,de várhatóan a magyar boltokba mikor kerül? Mert szerintem én meglepem magam egy eredeti változattal,előzetes infók,demók alapján ez a gém megérdemli..utoljára asszem a Guild Wars-sal tettem ugyanezt..
  • csgj
    #2121
    vki privátban nem tudna elküldeni egy oldalcímet, ahonnan viszonylag gyorsan le tudom szedni, és nem kell hozzá meghívó?
  • Rage47
    #2120
    ohh dejo:/ pedig tök jo lett volna egy bikaerös harcos-varázsló:))
  • FLeK0
    #2119
    Steamen feloldották a preloadot, csodaklienssel lehet letölteni a maradékot és játszani, nincs a single playeren további védelem úgy tűnik.
  • j0nNyKa
    #2118
    ja szori :D
    mind1, lenyeg szempontjabol 1re megy

    rage: igen, csak nem erdemes, mert keves a skillpont, amibol erdemes csak 1, de NAGYON maximum 2 agat fejleszteni
    tehat ok, fejlodsz harcra, van ugyan tuzlabdad, csak epp a fat se gyujtja fel, olyan gyenge.. erted.. :D
  • kill3r21
    #2117
    várj félreértettél én nem albérletben lakom hanem szüleimmel...:D
  • Rage47
    #2116
    jah ott tényleg vannak durva dolgok, föleg h ki sem jött még:DD

    amúgy ebben a game-ben lehet lenni pl. harcossal, és közben varázslatokat használni is?
  • j0nNyKa
    #2115
    jo ertem en, de ahoz kepest ami mashol szokott menni (nezz meg majd 1 nfs carbon topicot... :D)
    szoval sztem itt egyelore jo a helyzet
  • Rage47
    #2114
    hát, ha azoknál meg tudták oldani, akkor sztem valószinű
  • Rage47
    #2113
    jól van nem komolyan értettem h minden 2. hsz az, csak visszaolvasva 162 hsz-t soknak tűnt eccerre:))
  • Balumann
    #2112
    Lehetséges, hogy kifog jönni egy nosteam -es verzió, vagy valami ilyen steam kivevő, hogy esetleg Hamachi -val lan módba lehessen játszani? (mint a cs source meg 1.6, meg valve játékok?).
  • j0nNyKa
    #2111
    igen hat albiban foleg ciki sokat tolteni :P

    rage: nem jott ki ilyesmi (ja es amugy nem is minden 2. hsz warez, szerintem itt mas topicokhoz kepest egesz jo -meg- a helyzet)
    alwares: en orulok, hogy nagy a meret, de rendesen ki van dolgozva
    nem akarok osszehasonlitast tenni, mert semmi koze a 2nek egymashoz, de epp a kozelmultban jott ki 1 jatek, ami fele ekkora meretu, es igencsak osszecsaptak, es veletlenul sem gothic 3-nak hivjak
  • Rage47
    #2110
    tényleg, rendes multi demo jött ki?
  • Alwares
    #2109
    Nah ez szép nagy méretű lett. Mikor demo volt inkább csak reménykedtem benne hogy az azért akkora mert csesztek rendesen megcsinálni, de amit most látom... Hááát... Mindegy talán holnap este/éjszaka már tudok is vele játszani...
  • kill3r21
    #2108
    nem mert az 1/4ét én fizetem :D sajnos
  • Rage47
    #2107
    akkoris, minden 2. kérdés h honnan lehet leszedni... ott a gugli:)
  • Thanatos
    #2106
    mind1, remélhetőleg a nap folyamán feleszmélnek a modik és majd kitakaritják az állatját :)
  • j0nNyKa
    #2105
    vegtere is meg hivatalosan nem jott ki, nincs mit csodalkozni
  • Rage47
    #2104
    te jó ég, mennyi lamer van, egyfolytában megy a warez:(
  • vg
    #2103
    Szerinted ha egész éjjel megy a gép, akkor hatalmas villanyszámla lesz? Inkább téged fog megbaszni apuci, amikor meglátja, hogy ilyen hülye a fia!
  • bcrics
    #2102
    uhh hazajövök mit látok a forumon hogy már kinn vann a game tyyüüü fel a gamelanndre és télleg waaaa hösünk extatikus állapotban picit verejtékezve elküld 1 smsst 1 euforiábn vrja hogy lejöjön a gepre a cumó hosszú éjszaka lesz:))

    hja még csak ez a verzió van:Dark Messiah Of Might And Magic CLONEDVD-PROCYON??
  • adammmmmmm
    #2101
    egyépként azért kérdezem mert azok közül az oldalak közül amiket ismarak csak 1 -en van de ott az átlagos 3 nap 160 FT ott 400 4 Nap
    Ezért jönne jól ha mondanátok egy pár jó oldalt
  • j0nNyKa
    #2100
    de apuci megbasz a nagy villanyszamla miatt, hogy egesz ejjel jatekot toltesz !
    :D
  • vg
    #2099
    Ismét egy okoska birka gimis... :D
  • kill3r21
    #2098
    a most megredelném akkor kb holnap 11 orára jöne meg addigra lentlesz :D
  • Thanatos
    #2097
    nem ez a legnagyobb méretű game.... :)
  • j0nNyKa
    #2096
    xboxra azon dobtak, logikusnak tunik hogy pcre is azon jon
    max jovoheten kiderul
  • scorpeeon
    #2095
    LOÁL :D az eddigi legnagyobb mérető game, ever! :D
    Ezt aztán ki se lehet írni, csak 2 részletben.
    Gondolom az eredeti játékot dual layeresre nyomják...
  • koschwarz
    #2094
    eddig ebben a játékban tetszik a legjobban az orkok megvalósítása. monnyuk a gyűrűk ura filmre hajaz, de az is jó volt
  • adammmmmmm
    #2093
    haha örülök hogy poénos kedvedben vagy
  • j0nNyKa
    #2092
    ha gyors a posta, akkor ez eleg gyors
  • dante3
    #2091
    Nekem még csak a hatodik,fél órája kezdtem szedni!
  • Code92
    #2090
    látom a varez mizériával eggyüt a vita mizéria is beindult vitázik itt minden szájber gyúrunk vazze ember aki a billentyűzet mögül nagy menő ne vegye senki se maqára mert most spéci senkire nem gondoltam.
    amúgy már a 14 dik rar jön jeee
  • dante3
    #2089
    Látom beindult a Warez mizéria!
  • koschwarz
    #2088
    hú b+ te nem vagy semmi

    stílus ember, stílus...
  • adammmmmmm
    #2087
    akkor egy oldalt ahol olcsó és gyorsan jön
  • Borat
    #2086
    Eltartana vagy 5 napig.