6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Borat
    #2085
    A torrent sajnos nekem is lassan szokott jönni.De nem töltöm.
  • adammmmmmm
    #2083
    Nekem is az a kérdésem hogy torrentről vagy oldalról.És ha torrentről akkor tudnátok adni olyan oldalt ahol valamilyen torrentel gyorsan le jön?
  • mucsácsó
    #2082
    de nem itt kéne vitázni =/
    amúgy vg azt hiszem megérik a kövi warnod, ha így folytatod =/
  • Szega87
    #2081
    vg te minek játsz ebbe a topicba ? mindenki full normális , semmi szükség az olyan fórumozokra mint te
  • Atyman
    #2080
    Többen írták, hogy most szedik le.. A kérdésem az, hogy torrentről vagy vagy valamiylen oldalról nyomjátok?
  • Szega87
    #2079
    többtiszteletet te , ő már vlmi letett a fórumos topicok képzeletbei asztalán
  • j0nNyKa
    #2078
    7,05 GB (7 576 506 368 bájt)
  • j0nNyKa
    #2077
    igen optimizaltak
  • mucsácsó
    #2076
    7,6 GB :D
  • kill3r21
    #2075
    7GB
  • Deajka
    #2074
    Hali!

    Mekkora az ISO mérete ? Valaki pls!
  • kill3r21
    #2073
    értem akkor mara a loader :D
  • mucsácsó
    #2072
    sztem nem ajánlatos, miva a DEMO 0.9beta volt, így ugyanaz lenne csak a helyzet, mint a Heroes 5 idején volt...
  • SNAKE01
    #2071
    most értem haza!
    szal csak most láttam hogy kijött...
  • kill3r21
    #2070
    OFF
    Gyerekek ha jol olvasom akkor lehet Cracként használni a demo exe-ét!!! akinek lent van a game kiprobálná:??
    THX
    ON
  • Newfronter
    #2069
    Varival vagyok, úgyhogy nemtudom. :D
  • CalebJoe
    #2068
    Hát már kijött...
  • SNAKE01
    #2067
    ja ti már a fullt nyomjátok?
  • CalebJoe
    #2066
    lejön:)
    3 óra és 45 perc míg lejön...
  • CalebJoe
    #2065
    De egy bérgyilokra mi a jellemző?mármint amire lehet adni.
    Pls mondd el nem byrok már várni míg kijön:))
  • Newfronter
    #2064
    Teljesen kötött sztem, eddig nem találkoztam mellékküldivel, ez inkább egy Enclave ha lehet hozzá hasonlítani.

    3 kaszt, de te döntöd el, hogy mire adsz TP-t. Szóval lehet ilyen keverék is akár. :)
  • CalebJoe
    #2063
    kötött...
  • Zsolo007
    #2062
    Mennyire lineáris egyébként? Vannak opcionális mellékküldik? Vagy teljesen kötött mint egy fps?
  • CalebJoe
    #2061
    De 3 kaszt van?a faq-nál az oldalon 4 rajz van.assasin,warrior,mage meg vmi zöld:D
  • Newfronter
    #2060
    Hát nem tudom, nem lövöm le a poént mi történik... viszont aki szétnéz a városban egy spoiler tagban beírhatja mit talált :) én mentem a küldetés után...
  • CalebJoe
    #2059
    De a vársoban mi van?kereskedni lehet?(gondolom)
  • Newfronter
    #2058
    Nem az nincs az elején. Tutorial pálya, utána jön a város.
  • CalebJoe
    #2057
    Ja és az első map mint a demóban?És nehéz kinyírni a troll-t?
  • CalebJoe
    #2056
    ....
  • Newfronter
    #2055
    Játszottam egy kicsit vele, nagyon változatos eddig a játék, rengeteg lehetőség van az ellenségek más világra küldésére. A pályán eddig mindig találtam dobozokat, hordókat stb, amivel kárt tehetsz az ellenségben.
    Szóval elég jól felépített a terep, nem elnagyolt.
    Érdemes a nagyobb ládákat összetörni, mert vannak benne lötyik, stb.
  • Code92
    #2054
    nekem 45 k-val
  • mucsácsó
    #2053
    akkor aszonnyátok, hogy demo óta optimizáltak a játékon?
    de te jó ég, de ez mire lejön nekem... :D
  • CalebJoe
    #2052
    Még 4 óra...260-70 k-val...
  • Code92
    #2051
    én meg mmár szedemn a teljest de eléggé lassan jön tehát miun holnaputánra lesz meg de már nagyon várom
  • CalebJoe
    #2050
    Én assasin,azt csá:D
  • Borat
    #2049
    Én a demóban a harcos-lopakodó karakter kombinációját próbáltam ki.
    Az se kutya!
  • Bucser
    #2048
    Akkor majd ha egyszer tervező mérnök leszel véletlenül és készítesz egy pályázatra munkát és majd az autocad fájlaidat egy riválisod jól letölti és szanaszéjjel tolja a neten majd gyönyörűen valaki beáll eléd a te pályamunkáddal és ő kapja majd a díjat na akkor talán tisztában leszel, hogy milyen érzés amikor több éves vagy hónapos munkád gyümölcsét más úgy élvezi, hogy szarik a fejedre... valóban nem lopás. szimplán csak geciség.
  • MerlinW
    #2047
    Nomeg ott van a soksok különböző hackelt offline steam kliens. Mint alternatíva.
  • Rick Wyeth
    #2046
    hát sebbesség.. Nekem sztem jobb lett:) 1giga proci ati 9200 1024VIRTUÁLIS memória és 256 mb normális és csak a nagyon nagyon nagy részeknél akad meg a játék, de a fő hogy fut :)
  • PunkZoli
    #2045
    a nem steamne vásárolt gammát is lehet steamen aktiválni nem? ill a multihoz ugyebár elengedhetetlen ez