6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Borat
    #2286
    Többször nem fordul elő.
  • Kandurex
    #2285
    #2279 olvasd el, ha már működik neked.
  • Borat
    #2284
    Opsz.Elnézést.
  • Kandurex
    #2283
    Nekem meg a moderálás! Szerinted viccből törlök?
  • Rage47
    #2281
    faq-t ki csinálja?úgy volt h ráncba lesz kicsit szedve...
  • Rage47
    #2280
    pontosan:)
  • Kandurex
    #2279
    Szeretnék már képeket látni, játékmenetről leírásokat olvasni, stb. stb.... elég uncsi már ez a warez kérdés, sőt az se tud felizgatni, hogy már 34% -nál jársz a letöltésben,...nem és nem, senkit nem érdekel, ..ideje lenne némi tartalommal is feltölteni a fórumot!
  • Rage47
    #2278
    olvastam lejjebb, h el sem indul, vagy kifagy:S
  • serito
    #2277
    A ma megjelent werzsönt (CLONEDVD-PROCYON) használja már valaki??
    Vélemények érdekelnek, érdemes-e letölteni, bug egyéb telepítési és indítási problémák vannak-e...stb?
  • Cafu
    #2276
    Valaki vmi ingame képet pls!
  • Alwares
    #2275
    Az a cink hogy a játékról eddig nem is nagyon volt szó...
  • adammmmmmm
    #2274
    Egyet értek!
  • Stex
    #2273
    a játékról is eshetne mostmár szó, nem győzök visszolvasni érdemi infokért..
  • PunkZoli
    #2272
    énúgyvagyok ezzel,hogy most nincs pénzem ,mert vennem kell végre egy vga-t ,de jöv hónapban fogom megvenni... addig lehet leszedem a nem legalt, még nem tudom...ha collectors lesz a közeljövőben elérhető ,akkor azt megveszem
  • HF
    #2271
    Ha meg valakinek annyira megtetszik egy game (pl warezos), akkor előbb-utóbb megveszi eredetiben -ritka eset
  • adios
    #2270
    Ha jó game-k nekem is adhatod.;)Nekem első rangú helye lenne a polcon:))))))
  • Borat
    #2269
    Csatlakozom! :)
  • MerlinW
    #2268
    Van 10 eredeti játékom a polcon, szerintem csak a szoba összhangját rontják:) Lehet berakom őket egy dobozba a padlásra:)
  • mucsácsó
    #2267
    szerintem is pontosan erről van szó, osztom a véleményed! ;)
  • Borat
    #2266
    Főleg a mai világban.
  • magus
    #2265
    jó dolog, ha ott van a polcon

    ...

    nekem nem jó, hogy ott van pár játék a polcon, sose használom. míg a warcraft 3, na az megérte, mai napig játszom vele.

    nem volt az utóbbi években egy olyan játék (jó, wow nem számít), ami lekötött volna 2 hétnél továbbra (már annyi is ritka), akkor meg miért vegyem meg? akad a gépemen, bugos, szar, korán adták ki, köze nincs ahhoz amit ígértek, a legtöbb ilyen.
  • MerlinW
    #2264
    Nyugi, legtöbb "sznobnak" is csak a szája jár, ugyanúgy warezol... Bevallom megtehetném, hogy megvegyem a játékokat (természetesen módjával), de minek adjak ki 10ropit játékra, ha 1) hamarabb letöltöm, mint hogy lemennék a boltba, 2) offline játszom túlnyomórészt, 3) keveset játszom, legtöbb játékkal csak addig játszom, míg nem lesz máshoz kedvem, ill idő, 4) a pénznek mindig van máshol helye.

    Ha nem lenne warez, egész egyszerűen nem játszanék, ennyi. Van egy ilyen "szolgáltatás" ami lehetővé teszi a játékok ingyen hozzáférését, hát kihasználom. Igaz sosem rinyálok, ha nem megy valami.

    Lehet köpködni, én így kezelem a dolgokat, s szvsz nincs benne semmi rossz. Másik, hogy senkire sem tartozik, ki mivel és hogyan játszik.

    uff
  • adios
    #2263
    Összefoglalva az eredeti játék igazi értéke az, hogy olyan drága tehát hamár egyszer kiadtál érte ennyi pénzt akkor kiakarod élvezni minden pillanatát,és nem teszed le addig amíg 100% nem lesz.Persze ez akkor igaz ha a játék igazi gyöngyszem.Én így voltam a Rome:Total Warral is és nagyon jó gém szerintem és még mindig játszok vele.De azért warezolni mégis olcsóbb és takarékosabb.
  • Alwares
    #2262
    A 16 ezer forint egyébként tényleg sok. Elég sokan vannak akik kicsivel többért vesznek video-kártyát. Bár ez a játék, hát én halál komolyan mondom megérdemelné hogy megvegyem. Fáj is a szivem egy kicsit hogy nem tudom megvenni. Tényleg, komolyan megérdemelné...
  • mucsácsó
    #2261
    látom előttem is mondták már, amire én gondoltam, csak mialatt írtam a kommentemet, nem láttam ezt a postot :)
    szóval akkor úgy gondolom, hogy nem csak én látom így a dolgokat.
  • Borat
    #2260
    Igazad van HF barátom.
  • mucsácsó
    #2259
    ez teljesen így van...
    na meg ha már tudjuk, akkor használjuk ki a net adta lehetőséget..
    részben jó is a warez, részben nem, és az is igaz, hogy az eredeti játék kb. egy kincs, és sokkal értékesebb, mint egy kiír/tárolt release pl...
    dehát...tényleg nem mindenki teheti meg, hogy megveszi ez meg azt meg amazt..ez nem amerika, hogy hetente 50k (biztosan túlzás...)zsebpénze van a gyerekeknek, és azt vesznek amit akarnak... -sőt, van aki nem kap zsebpénzt, de én erre nem panaszkodom, örülök hogy van netem, meg ami szükséges nekem, azt megkapom úgy is..node ezt nem taglalom.
    viszont aki meg felnőtt, és dolgozik, az meg szerintem belátja, hogy 10-15 ezer forint nem olyan kevés mégsem, és az kellhet fontosabb dolgokra is, mint egy rohadt játék, amit tényleg 1-2x kijátszol, és utánna nézed a porosodó tokját.. (persze a multis játékoknál más a helyzet megint..)
    persze ha egy játék nagyon nagyon kell, akkor hát vegye meg, nem hiába árulják, meg ez személyes ügy, mindenki szarik rá, hogy ki veszi meg, és ki tölti le szvsz......
  • HF
    #2258
    Egyébként a játék (hogy pontosak legyünk) 9999Ft
  • HF
    #2257
    biztos elleszel vele egy jódarabig
  • Voltan
    #2256
    Persze, van értéke...
    De azért az ember nem ad ki 16-18 ezer forintot egy játékért látatlanban, pláne, hogy max. egyszer végigviszi azt jóvan. Egyébként egyetlen játék sem ér meg 16 ezer forintot. Egy sem.
    Én is szoktam eredeti cuccokat venni, amikor már lejjebb megy az áruk, jó dolog, ha ott van a polcon. Sőt, régen premier cuccokat is vettem hébe-hóba az akkori 9-10 ezres árért. De az utóbbi egy évben nagyon megszaladtak az árak, ráadásul a régi díszdobozos időknek is vége, ma már legtöbbször csak bele van b*szva egy lemez egy DVD tokba, és kész. Se doboz, se rendes kézikönyv se semmi. Hát így, és ennyiért nem.
  • Borat
    #2255
    A mostani gépemre is egy éven keresztül gyűjtöttem.
    Nos a játékidő...tessék végigvinni. :D
    Sajnos én nem tudom,hogy mennyi a játékidő.Megközelítő értéket sem tudok mondani.
  • GoKu x
    #2254
    játékidőt mondjon vki pls.
  • kill3r21
    #2253
    75 el keveset mondtál sztem..én is örülök h tudom néha fejleszteni gépet persze részletböl. a játékvásárlás a legmagasabb álom sajnos
  • GoKu x
    #2252
    gondolkozom h mibe köthetnék bele amit irtál :) de nem tok bele kötni mert ez igy van.
  • adios
    #2251
    Teljesen igazad van.
  • Borat
    #2250
    Na ez jó kérdés.
  • Alwares
    #2249
    Szerintem is igy van. Mostanában kurvára zavar a sok sznob akik azzal vagánykodnak hogy meg veszik a játékokat. Szerintem a legtöbb ember megvenné az ilyen remek játékokat mint ez is de nincsen rá pénzük! És ha valaki ezzért vegzál valakit mert warezol az fogja be mert az már személyeskedés.
    Én például dolgozok az iskola mellet is és mégsem engedhetem meg magamnak hogy megvegyek havonta vagy fél évente játékokat 10 ezerért... Épp elég a netet fizeni meg a részleteket stb... És ha még társasági életet is él az ember, sportol stb... Egyszóval magyarországon a játékosok 75%-a nem engedheti meg magának a vásárlást... Ez a véleményem...
  • Borat
    #2248
  • GoKu x
    #2247
    nah h vmi jot ir irjunk! nem tudja vki h mennyi lehet a játékidő?
  • adios
    #2246
    Persze,annak is megvan a maga értéke nagyobb mint warezről,dehát akkor is olcsóbb emígy.