6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • Jinx4169
    #2726
    megfelelő daemon tools van fönt és hol pibe van crack mer amit itt belinkeltetet az már nem él?
  • cuccok
    #2725
    HÁNY CHAPTER VAN A JÁTÉKBAN??
  • Jabar
    #2724
    kb 200 hozzászólással ezelött volt belinkelve egy crack,Daemon 4.06HE-be mountolva tökéletesen működik, ha meg elindul a játék de közben dob ki akkor vegyél le mindent minimumra, ha ugy betölt akkor lépésenként megpróbálhatod feljebb venni.
    A játék nehézségéről, ha ez nehéz játék akkor nem tudom mi a könyü, :)
    Ahol szivtam kicsit az sem azért mert olyan nehéz hanem mert átláthatatlan volt (kihangsúlyozom, számomra) kicsit kb 5 percig. egyszerű semmi logikát nem igénylő játék ami jó pár órára kellemes, könyed szórakozást nyújt, de mi mást kéne hogy nyújtson, ez a lényege! :)
  • B@dsector
    #2723
    Sziasztok! Én is a pók bálványnál vagyok elakadva, hol található a 4. kristály?
  • obe
    #2722
    hi, lennél olyan kedves priviben leirnád milyen fileket lehet törölni a game-ből hogy kisebb helyet foglajon...meg hogy mit tömöritettél?..köszi
  • Halfer
    #2721
    jah, virtuális memória minimuma túl kicsi. 2 giga szabad helyem volt, azóta 8, nem rinyál már :)
  • markastor
    #2720
    Ja. A demo exe-jével próbálkoznék. Mellesleg marha sokáig tölt egy pályát. Kb. 4-5 perc; pedig a gépem nem annyira rossz. A64 3500+, 7600GT, 1024MB RAM. :(
  • miki90
    #2719
    crackeld má be te gyökszi!!!!
  • reaper4
    #2718
    a megfelelő daemon tools van fent? a legújabb? ha igen akkor mennie kéne...
  • markastor
    #2717
    Nálam a prologue még normálisan megy, de amikor töltene be a Gates of Stonehelm nevű pálya, akkor CTD.

    Valakinek volt már ilyen problémája?
    Valami megoldás esetleg?

    Köszi
  • Jinx4169
    #2716
    basszameg má mit kell csinálni evvel h elinduljon securom loader v1.2 se joo meg az se amit hozzá tölöttek fel az a procyon:@ help!mindig azt írja h kérjük vegye ki a lemezt a jelenleg használt meghajtóból és tegye be az eredeti Dark MEssiah...a securom loadernél is pont ezt írja...ugye azt az mm fájlt kell loadlolni?
  • miki90
    #2715
    Na nekem is sikerült kiprobálni a játékot!:)
    Azt kell h mondjam az eddigi legjobb játék amivel jáccotam:)

    egy bajom lenne: hogy amikor bedöntöttem azt a falat mikor elvágtam a láncot utána kidobott egy ien üzivel h: kevés a virtuális memoria vmi IDevice: igy kezdödött!!!

    Ien volt már a HL 2 EP1-nél is csak nem emlékszem hogyan oldottam meg!!:S
  • magus
    #2714
    ha csak a fegyveredet használod akkor tényleg nehéz, de amikor pl a hajót kellett kitisztítani h elmenekülhessünk, akkor alig volt életem, gyorsan odarohantam az egyetlen egy mágushoz, lerúgtam a vízbe, után a a maradék 2 hp-mal úgy nyertem, hogy menekültem, megvártam míg befordul a sarkon az egyik kardos emberke, azt lerúgtam, és így mentem végig mind a 4-en. tetszik h nem muszáj agyonverned mindegyiket. (bár ha én tudok úszni ők miért nem?-.-)
  • cuccok
    #2713
    kicsit pontosabban?:)
  • Gabisan
    #2712
    Tudna valaki segiteni,nincsen beszedhangom a jatekban.A Demo exe - vel tolom,SB Live 5.1 hangkartyam van.Mi lehet a problema oka?!Koszi!
  • j0nNyKa
    #2711
    nagyjabol kurvarovid :D
  • cuccok
    #2710
    naggyából milyen hoisszú a játék???
  • reaper4
    #2709
    bocs új daemon tools 4.06+ securom loader v1.2 es
  • reger
    #2708
    A textúrákat vedd le mediumra ,a shadert hagyhatod highon ,és megoldódik a problémád(Ha jól olvastam a készítők elkúrták a high textúrák scriptelését)
  • Mr_no_NaMe
    #2707
    Azaz menőcsávó vagyol! Rohatt béna krekkerek! Nem is te vagy a béna...
  • reaper4
    #2706
    krekkel nekem se ment... nekem az új daemon tools+antisecurom-mal megy
  • bandika64
    #2705
    Rakás szar letörlöm a faszba nem működik.Ha kjön CD Galaxisban akkor megveszem.Béna noob krekkerek!
  • miki90
    #2704
    ez asszem azt jelenti h: full játékhoz valo törés!
    vagy nem?
  • miki90
    #2703
    jo hát én ezt a gbw-ön találtam és a kövi szöveg volt mellette: *This game fix is actually the game demo executable, works for the full version of the game.
  • watto
    #2702
    jó a teljes játék?
    megéri megvenni vagy leszedni?
  • bandika64
    #2701
    Már a tököm televan ezzel a tört szarokkal. Új krekket felraktam Engine errort írt ki régit felraktam kidobott asztalra betöltésnél.KAPJÁK BE!
  • Rage47
    #2700
    érdekes h ugyanakkora mérete mint a demo.exe-nek:)
  • Ikarus
    #2699
    van arra valami megoldás, hogy amicor a chapter 1 elindul, egyszerűen kifagy a játék?
    visszaolvasta. a grafikát lejebb vettem, holott elég jó vasam van, de egyszerűen mindíg ugyanaz a hibe :-/
  • csgj
    #2698
    nagyon égő, ha leveszem a shadert low-ra? mert úgy nekem jobban megy a game (de a textúrák és a modellek high-ba vannak :))
  • Carrob
    #2697
    a 6. részben amikor a pók szoborhoz kell vinni köveket a lila meg a narancssárga kő már megvan de hol találom a harmadikat?
  • miki90
    #2696
    ott a crack!!!!
  • GoKu x
    #2695
    oks megoldottam!
  • GoKu x
    #2694
    vki mondja már meg lécci h in kell elinditani a játékot. dt4 van felrakva, kihuztam a dvd olvasomat is sd 1.2 és 7.26 al is probáltam. a kompatibilitást is 2000re állitottam, de mindig ezt irja ki:Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
  • miki90
    #2693
    CRACK
  • cuccok
    #2692
    hol lehet megvenni ezt a varázslatot???
  • Code92
    #2691
    hy annál a résznél a chapter 4 elején mikor a hajó előtt álloik és lőnek rám v.mi baszott nagyot akkor merre kell futni mertt mindig eltalálnak éa akkor egy óra várás merg egy csomüó akadás mire újra próbálkozhatok (ezért kérdezem meg h. hogy kell)tehátr hova kell ott futni? amúgy a heal varázslatot vedd meg eléggé hasznos de úgy is rohadt hamar meg lehet halni...:(
  • Dosia
    #2690
    Üdv!magyar változat mikor lesz belöle?
  • Csaba007
    #2689
    Császtok! Bocs a kérdéssel de nekem az első rész után amikor tölt az intro kidob és azt írja ki hogy nincs vami bin fájl vagyis nemtudja megnyitnyi.Tudna vaki segíteni hogy mit csináljak vele? Előre is kössz!
  • csgj
    #2688
    nem értem... azt hittem, hogy szabadon lehet fejlődni, de a tapasztalati pontokat mégis csak megadott dolgokra lehet költeni
  • cuccok
    #2687
    haggyátok már rá onkább segítsetek hogy hogy kell a kajáláson kívűl élet-et felvinni mert már a 4. ellent ölöm 3 élettel!!:(