56
  • C7
    #56
    halihó! megvan a bővített változat, de az ezüst utazós extrát nem találom sehol. nem tudna segíteni valaki?
  • Ma2ska
    #55
    cgi, effektparádé ok, semmi gond ezzel akik a filmeknek ezt a részét csinálják manapság, értik a dolgukat, de nem ártana vmi hitelesebb szinészi játék, egyéniségek, a lehetőségeken belül jobb történet, mert anélkül az egész olyan mint a xar masnival átkötve. Még gyerekek sem élvezik igy, mert noha fiatalok, nem hülyék. Képregényadaptációból is lehet jót csinálni, Hellboy, nekem a Sin City is bejött. Pedig az alap story ott sem erősebb semmivel, de valahogy jobban átültették a filmbe.
  • Rinya
    #54
    én régen nagy fantasztius-négyes fan vtam.:p
    Tök yoo rajzfilmet csináltak belöle annó.Szó én biztoss megnézem majd a filmet,és remélem nem lesz olyan nagy csalódás.
  • edios
    #53
    A csajt leszámítva elég bugyuta film ez is. loál
  • IoIa
    #52
    Ritka szar film ez is.

    PS: viszont hogy ne csak mindig szarozzak egy filmet, ajánlok egy jót is: One Point O
    Info itt.
  • Macccy
    #51
    elmegy ... bár csapatos szuperhírókból egyelőre marad a profi X-MEN
  • onimusha
    #50
    hát igen gagyi, de van sok kaksievő akiket meg kell eteni
  • NuCLEARScoRp
    #49
    Nagyon kiály film... az meg hogy ti mit írtok róla
    LE VAN SZARVA!!
  • Alfa Of NS
    #48
    Nem magat a not kell megkerdezni a szepsegerol, mert az mindig talal magaban kifogasolnivalot
  • haab
    #47
    Szerintem is gyönörü de pl olvasta egy cikket amiben elmonta hogy idézem pl a sin city be 5 órás haj és smink és egy PushUp vagy mien melltartótol nézet kijól és ő nem tatja magát sexisnek. Azért én láttam sima képet róla hát ugyse ronda.
  • [HUN]PAStheLoD
    #46
    Jah, és lehet, hogy a csaj szilkon-photoshop-smink-kreálmány, de akkor is geciszép. Mert tényleg "szép" , végre nem egy buta kiéltarcú nagymellű szőke/kék/stb-vel akarják eladni a filmeket.
  • [HUN]PAStheLoD
    #45
    Tehát a tényállás a mai filmekkel. Lejön max 2-3 óra alatt az egész jó minőségű TeleCine/TeleSync .. az angolból gyengébbek várnak a feliratra 1-2 hetet, a finnyások a dvdrip-ig várnak a megtekintéssel.. és megnézik a filmet, 1-2 óra móka és kacagás. Summa summárum, megéri, főleg hogy nem (sokat) kell fizetni érte.
  • KOKIKO
    #44
    igazaD van
    mellesleg a film
  • ttbela
    #43
    jajj vazze- hány évesek vagytok? Ez a film így elsőre a Pokémon szintet üti meg, a többi lófasz jóska szupermennel együtt.
  • CarajoEsp
    #42
    Istenkirály:) Ezt énse mondhattam volna szebben:)
  • winnie
    #41
    egy hozzáértő vélemény, a star wars és képregény1-fanatikus kevin smith-től (shop-stop)

    [i] Speaking of movies, he commented that the recent Fantastic Four film was “kind of fucking terrible.”

    Kevin Smith refused to say anything about the status of Daredevil Target. He did say that he wouldn’t want to direct a Daredevil sequel though. “I don’t want to direct a superhero movie unless it’s something I created.” Smith said.
  • TomiBone
    #40
    Nézd meg sok helyen a top10-es filmek listáinak összeállítását mivel indokolják:
    1. mert jó benne a csaj
    2. mert jó benne a csaj
    3. mert jó benne a csaj
    4. mert jó benne a csaj
    stb...
  • TomiBone
    #39
    Igen, teddybear meg csocso, ez tényleg nektek való film lehet, hiszen a meghalni és a különb... szót sem tudjátok rendesen leírni. Nem láttam a filmet, de sejtem, hogy bokamagasságú IQ kell az élvezetéhez.
  • winnie
    #38
    szerintem ez a cikk messze van a hurrogástól:)
  • irkab1rka
    #37
    "Klikk a képekre a nagyobb változathoz"

    na de minek??? :)))))

    Alfa of nis: you got the point ;)
  • zLk
    #36
    Nekem igenis tetszett..
    Jókat röhögtem rajta, és nemtom ki irta a cikket, de nagyon unottam mehetett a moziba.
    Sok nagyképű..hagyjátok már magatokat. ehh
    Igy lehurrogni egy filmet...pff
  • Alfa Of NS
    #35
    "Most miről beszélbetünk? Puncikról vagy a filmről."

    Puncikrol es a filmrol
  • worldwideweb
    #34
    Nekem már a képregény sem tetszett.
  • RpPRO
    #33
    Ez pontosan igy van!! Erre probaltam utalni az alabbi kommentemmel. Elolvastam a leirast, megneztem a kepeket es ennyi volt a velemenyem. Meg dc-rol sem fogom letolteni.
  • Commandante
    #32
    Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba Jessica Alba ...

    Most miről beszélbetünk? Puncikról vagy a filmről. Mert ha egy film egyetlen erénye hogy domborít benne valami fiatal tyúk, az már régen rossz. Vagy legalább is kevés.
  • Alfa Of NS
    #31
    Jessica szepsege rulez!
  • Styk
    #30
    Tegnap láttam a filmet egynek elmegy de nem akkora szám viszont Jessica Alba hmmm.... Azért még a többi részt is megnézem !!!
  • Bith
    #29
    Jessica Alba mindenhogy csodaszép.
  • winnie
    #28
    transformers 2007-ben, a múlt heti film alapján - és azért ne felejük, hogy batman és superman 20 évvel idősebbek az F4-nél.
  • CrazyTomcsy
    #27
    Csak azt azért ne feledjük, hogy az f4 képregény az egyik legrégebbi a műfajban, akkor ezek a szuperhősök még újnak hatottak. Az más téma, hogy manapság már dunát lehetne velük rekeszteni, de ilyenkor a maszkmester keze meg van kötve. Amit lehetett, azt kihozták a filmből. Anno régebben elég nagy képregényrajongó voltam, így már elég régről ismerem az f4-et is, és nekem a film is bejön. Már várom, hogy mikor lesz transzformersz film
  • Commandante
    #26
    Most komolyan! Ha a pélómra szemet és szájat rajzolnék, az is érdekesebb figura lenne, mint az F4 együtt vagy külön-külön. Ha Hellboy-t Izé mellé állítanánk, az F4 maszkmestere harakirit követne el.
  • winnie
    #25
    a batman inkább komor, mint komolytalan, de ez ízlés kérdése - bár itt a többségnek nagyon bejött.
  • Kelta
    #24
    Érdekes dolog ez, nekem pl a pókember nem jött be.
    Tul vontatott és nyálas lett, Batman komolytalan, Daredevil, csak Affleck re épült, Hulk ban tul sok volt a "mély"mondanivaló F4 meg látványos meg szép, de hiányoltam belöle az akciokat, ennél sokkal többet vártam.
    Nekem az X-men jött be, szerintem annál találták el az egyensulyt a film és a képregény közt, ott hasonlitottak a szereplök legjobban képregénybeli egojukhoz.
    de ez csak az én véleményem
  • snorbi
    #23
    Szerintem a Batman teljesen rendben volt...
    De ez olyan vacaknak tűnik, hogy még letölteni se lenne kedvem :\
  • saco
    #22
    Annyit hozzateve az elozo hozzaszolasomhoz, h volt 3. resz is (ami feledheto)
  • saco
    #21
    csocso nemtom tul fiatal vagy, vagy tul oreg, en az elobbire tippelek.Itt az elso es a masodik!Gyerekkent rajongtam a filmekert, talan azert mert olvastam, szerettem a kepregenyvaltozatot.Ugyanez van az x-men-el is, oket is imadtam,a tobbi azert nem jon be szimplan, mert nem olvastam oket anno.ennyi :)
  • ttbela
    #20
    Ez már első ránézésre se teccett, és én, mint klasszikus Batman rajongó unom már ezt a sok idétlenséget, a Pókember még elmegy, de a DareDeviltől eddig mind1ikre csak egy jelzőt tudnék használni: szar.
  • Hedgehunter #19
    Szeretem a kepregenyeket szoval ez bejott....
  • állat
    #18
    Nekem a Hellboy-cimü film jött be.
  • Qukker
    #17
    A tininindzsateknőcöket már régen leforgatták, több mint 10 éve lehetett amikor megvolt kalózkazettán (19 éves vagyok, akkor imádtam őket) (: Azt hiszem 2 része is volt, de ez nem 100%