1398
Szakadozott net, netes játékoknál packetloss stb...
  • a.carkey
    #1278
    Ilyenkor mi van? Tök másak pl. a digitális tévé csomagok. Hogy fogják összekombinálni a kettőt? Pl. én most az extra családiban vagyok. Az 98 csatorna. A UPCnél nincs ennyi a goldban sem. Akkor ha jön ápr. 1., akkor dupla áron kapom majd a goldot, mint a legnagyobb UPC csomag, (van hűség még júniusig), vagy ugyanazt kapom majd, ami most is jön és júniusban újbóli szerződést kell majd kötni?

    Jó lenne ezt tudni. De van elég dolgom, erre most nincs időm, hogy végivárakozzam a központjaikat. Ha valaki tud infot, ossza már meg!
  • CroftManor
    #1277
    Ott igen, UPC lesz. De egyébként elég ha felmész a upc vagy az fn honlapjára, ott van település lista.
  • pointer4
    #1276
    Arról van valami részletes infód, hogy merre él ez a levél ?
    Ha nem is komplett lista, saját érdekeltségem az XXII. ker.?
  • CroftManor
    #1275
    UPC üdvözlő levél

    Fibernet tájékoztató levél
  • RelakS
    #1274
    Hölgyeim és Nyulaim!

    2011. április 1-étől a gödöllői térséget átveszi a UPC szőröstül bőröstül.
  • pointer4
    #1273
  • CroftManor
    #1272
    Május-Június.
  • pointer4
    #1271
    Nyáron megtudjuk :)
  • RelakS
    #1270
    "tavasszal"
    aztán vagy igaz, vagy nem
  • pointer4
    #1269
    Tudsz valami konkrét lelépési időpontról ?
    Nekem nem késett.
  • RelakS
    #1268
    vajon búcsúzóul megszívat még a fibernet, vagy másnál is késik a számla?
  • darkmenx
    #1267
    szomoru.
  • CroftManor
    #1266
    Amíg a hálózat fejlesztés nem történik meg, addig nem fogsz tudni váltani 120 mbitre. Nem hivatalos információk szerint, a UPC csak jövő évben kezdi meg az FN hálózat fejlesztését. Annyi változás várható idén, hogy olcsóbb havidíjakon tudnak majd szerződést kötni az efik, de egyelőre maradnak az FN csomagok.
  • RelakS
    #1265
    kicsit véres a torka a youtube-nak.
    Más is jelezte már, aki nem fiberneten van
  • sznus
    #1264
    Másnak is döglődik (megint) a külföldi irányú sávszél? Többek között a youtube elég lassú.
  • a.carkey
    #1263
    Lehet, de komolyabban lassan másfél éve volt gondom velük. TV szempontjából meg nagyon jó a kínálatuk. Néztem minden szolgáltatót, hozzájuk képest sehol sincsenek. (Még fizetős csomag tekintetében sem.

    Ha lesz időpont a cserére, kérlek szóljatok!

    Több napnyi bebe tvt kell rögzítenem. :)
  • RelakS
    #1262
    Akkor én mázlista vagyok?
    Kétszer volt gondom a nettel, mindkét alkalommal egy modem csere megoldotta.
    Minden hónapban rendesen fizetek, és egyszer sem volt probléma a számlázással.

    Ennek ellenére nálunk népszokás lemondani az előfizetést (leginkább a digitális tévét), szóval lehet hogy én vagyok az üdítő kivételek egyike ;)
  • darkmenx
    #1261
    hetente van gond a nettel, az arak irrealisan magasak mas szolgaltatokhoz kepest, a savszelesseg is max. egy atlag nyugdijas igenyeit elegiti ki a mai vilagban.

    hozzateszem, hogy ismerosom 10eve upc elofizeto es soha nem kotottek bele a "routerbe".
  • pointer4
    #1260
    A sok marha, mind szembe jön az úton, mi ?
  • a.carkey
    #1259
    + a UPC csatornakiosztása a Fibernethez képest egy SZAR!
  • a.carkey
    #1258
    Szerencsére csak "várhatóan". Nem örülök a UPCnek. Hosszú ideje minden okés volt. Az árak persze magasak, de azért nem haltunk bele, mert nem volt gond a nettel és jó volt a Fibernet sávszélessége. Most meg jönnek ezek, és még a végén a rooterbe is belekötnek.
  • darkmenx
    #1257
    http://www.upc.hu/ugyfelszolgalat/tudastar/szamlazas-ugyintezes/altalanos-kerdesek/fibernet-02/2094/20943166.html
  • pointer4
    #1256
    Nekem jó lenne a mostani is, csak negyed áron :D
  • darkmenx
    #1255
    nagyon remelem a 22.ker benne van a 10%-ba, mert mar valtanek 120mbitre :<
  • morcosqtya
    #1254
    Nagyon el vannak maradva az árversenyben pl. a Digi-hez képest (is). Legalábbis itt Kecskeméten.
    Már én is erősen gondolkozom, hogy dobbantsak tőlük, de engem még (elvileg) köt a hűség-szerződés.
  • pointer4
    #1253
    Múlt héten mentem be az irodájukba, mert lejárt a szerződésem. Azt mondta a csaj, központilag van meghosszabbítva az eddigi csomagom, hűségszerződés nélkül, tehát minden hónapban kiszállhatok. És nincs is hűségszerződéses konstrukció, és nem is lenne olcsóbb.
    Kérdeztem miért van ez, valami ilyesmi sablon szöveg volt, hogy ez azért van, mert sok ügyfél elégedetlenkedett az automatikus meghosszabbítás miatt, és ezért eltörölték. :D
    Erre kérdeztem, hogy nem a UPC miatt van? A válasz meg úgy hangzott, hogy a UPC csak 10%-ot vett meg, az nem sok.
    Minden esetre gyanús, hogy az a cég, ahol nemrég még 2 év volt a minimum hűségnyilatkozat, mostanra eltörölte az egészet :D
    Szerintem ez már előkészület valami változásra, vagy legalábbis remélem :D
  • a.carkey
    #1252
    Nem mondod? OMG!
  • darkmenx
    #1251
    valakinek valami info a upc vetelrol? :(
  • darkmenx
    #1250
    latom nagyon nem akarjak elsietni azt a bejelentest, hogy 22-be atveszi a upc ezt a szart. remelem nem azert, mert ez nem fog megtortenni :D
  • darkmenx
    #1249
    kulfoldi sav szarakodott, biztos mar kint se szeretik ezt a szart es ddosoljak :(
  • Zozo76
    #1248
    nemtom mi volt. 2 napig nem ment, de ma estere megjavult magatol. biztos a szolgaltatonal lehetett valami.
  • pointer4
    #1247
    Bannolták a fibernet ip-ket X-box-liveról ? :D
  • Zozo76
    #1246
    Nem is mondtam a legjobbat:

    3 laptop van itthon es 2 xbox360. Az egyik xbox-ot kiveve mindegyik szerkezet WIFI-n kapcsolodik a router-hez. Vasarnap es elotte minden szep es jo volt, minden mukodott, vasarnap pl mindket XBOX uzemelt egyszerre, mindketto elerte az XBOX LIVE-t. Hetfon bementem (mint irtam) a Fibernet-hez, hosszabbitani 1 evet, este bekapcsolva az egyik XBOX-ot mar nem csatlakozott a LIVE-hoz, erdekes modon a utana a masikat is kiprobaltam, termeszetesen az sem, es azota sem. Mar mindent kiprobaltunk, a routert is kiiktattuk, de semmi, mindig megbukik mindket gep az INTERNET-XBOX LIVE teszten. Egyszeruen nem tudom mi a baj. Termeszetesen nem lett semmi sem allitgatva a swm hetfon sem vasarnap sem elotte. Felhivtuk az Fibernet ugyelszolgalatat, igertek hogy majd valami technikai szakember visszahiv, persze azota sem hivott senki. Az a baj hogy amugy a net meg meg, mindharom laptop eleri a netet, bar inkabb az lenne a baj, hogy egyatalan nem megy. Egyszeruen nemtudom mi a baj. Pedig valami a szolgaltato felol kellett hogy tortenjen.
  • pointer4
    #1245
    Hihi, nekem meg tavaly, még fél évvel a szerződéshosszabbítás után is 23.000,-et akartak levonni (határozatlan idejű díj, az általam választott csomagra) incasso, úgy rohantam a bankba letiltatni a fibernet kérelem kifizetését, hiába faxoltam be 5x az 1 évről szóló szerződéshosszabbítós papírom :D
    Ilyen papírokat mindig el kell tenni!
    Idén, év elején meg 5000(tv)+7000(net) csomagot írtam alá, persze 5k+8k-t számláztak. Aztán hívtak, hogy az biza olyan "olcsó" csomagot én nem kaphattam, mert nem vagyok új belépő, és még most se kapnék. Az, hogy általuk aláírt papírom van ezekről az összegekről, az csak akkor hatotta meg őket, amikor már hivatalos levelet küldtem, "..Gazdasági Versenyhivatalhoz fordulni, tisztességtelen piaci magatartás miatt..." címszóval.

    Nekem általában mindig simán mennek az ilyen ügyeim, kivéve evvel a céggel, itt minden évben van valami új kihívás :D
  • Zozo76
    #1244
    Hat nem kell(ett) volna bemenni! AUTOMATIKUSAN tovabb hosszabodik 1 evvel a husegvallalas! Azert ezen marha nagyot neztem. Mi lett volna ha nem akarom? Semmit nem is kellett alairni! Sztem nincs meg egy ilyen ceg mint ez. Mondjuk nekem jol jott ki most de azert erdekes. Amugy meg mar amiatt is be kellett mennem a varosba hogy csekket fizessek be szal mindegy volt akkor mar.
  • pointer4
    #1243
    Szerintem, be kell menni, mert alá kell írni hivatalos papírtot.
    Engem inkább az érdekelne, hogy január 1 től, még oda kell-e mennie egyáltalán.
    Nekem jan.22. körül jár le.
  • Zozo76
    #1242
    Szia Croft Manor!

    Annyi kerdesem lenne hogy lejar vagy mar le is jart az 1 eves husegem a fibernetnel, es szeretnek hosszabbitani meg 1 evet, ehhez eleg a telefonos "konzultacio" az ugyfelszolgalattal, esetleg a webes feluleten van valami hozza (nem igen talaltam), mert a Godolloi iroda allandoan tele szokott lenne, es nincs kedvem ott "toketlenkedni" ha itthonrol is el lehet erni...?
  • darkmenx
    #1241
    megtortent.
  • pointer4
    #1240
    igyál egy kávét!
  • CroftManor
    #1239
    nekem van de egyelőre nem publikus.