829
  • cooldoc
    #709
    Elég gyengus volt.:(
  • kirol
    #708
    Csak legyen gyorsan felirat hozzá!
  • Serpa
    #707
    végre folytatódik ...
  • cooldoc
    #706
    Én már le is töltöttem.
  • The FlashBack
    #705
    maXDDDXDXD
  • cooldoc
    #704
    Holnap...
  • cooldoc
    #703
    Izzítok én is.:)
  • kirol
    #702
    Na már csak pár nap.
  • The FlashBack
    #701
    ajjaj, akkor gyorsan bekell fejezni a harmadik évadotXD
    dejó hogy 12 sorit nézekXD
  • QuippeR
    #700
    alig több mint két hét. dejó :)
  • MerlinW
    #699
    17-Jun-2007 The 4400 04x01 The Wrath of Graham
  • cooldoc
    #698
    Én már nagyon várom a negyediket. Halkan jegyzem meg: nekem jobban tetszett, mint a Hősök.
  • akyyy
    #697
    nah végignéztem 2. évad utolsó részét, elég ütős volt a vége. ( bár jobb lett vona ha nem tudom mi lesz izabellel:((((

    de amit a végén mutat "csövest", kiváncsi leszek kicsoda:D
    nem tudja valaki tv2 mikor fogja adni?:(

    te meg mit irtl spoilerbe? nem merem elolvasni:D hova spoileres, harmadik évadba?
  • stargatelost
    #696
    mér ne foglalkoznának vele?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja, hogy te még nem láttad a harmadik évadot :)
  • akyyy
    #695
    a 44000 központos csávóka , akit ugye lelőttek, a hullája a temetésen vag ymin meg eltünt, miért nem foglakoznak vele? O.o
  • teminho
    #694
    sziasztok. tudna valaki segíteni nekem megszerezni a 2. évadot divx-es formátumban angol hanggal magyar felirattal. torrentel már próbálkoztam, sehol se találom és nem töltelék siteokon... bármilyen megoldás érdekelne. előre is köszönöm, sziasztok
  • kirol
    #693
    Na már egy hónap sincs hátra.

    Kíváncsi vagyok a kezdésre. Hogyan tudják folytatni ezután a szörnyű/siralmas évadzáró után.
  • akyyy
    #692
    mekkora poén volt már, hogy ott mossák akocsit, a kamera távolodik és előbukkannak a biztonsági őrök:DDD

    a végén meg maya dumája?: minden rendben van..

    de nincs:DDD
  • kirol
    #691
    Na közben a kis köcsögök elhalasztották 6/17/2007 -re.
  • kirol
    #690
    4x01 33 The Wrath of Graham 2007.06.03
  • Shaman
    #689
    mikor kezdik a negyedik évadot?
    valaki egyszer azt mondta,hogy valamikor most nyáron...
  • akyyy
    #688
    2. évad, asszem 8 rész.
  • öregharcsa
    #687
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudom hol tartotok de a 3. évadban kiderül hogy miért nem jelentkeznek a képességek...ha akarod leírom de akkor lelövök egy csomó poént...
  • akyyy
    #686
    én is erre gondoltam, hogy valakinek a képessége később jelentkezik, amivel pusztítani kezd. még ha nem is önszántából.
  • Broafka
    #685
    miért ne, a Fekete csávónak (nem tudja hogy hívják) akinek van az a fehér felesége meg az a "torz" babájuk... annak isncsen még semmi képessége (legalábbis a TV2 szerint)

    De amit én nem értek az az hogy ha a jövőbeli emberek azért küldték vissza ezeket az embereket a képességeikkel hogy megmentsék a földet akkor mi értelme van olyan képességnek ami pusztít? :)
  • akyyy
    #684
    np. hiszen már leadták egyszer magyarhonba, tv2 meg egy köcs. :)

    bár én csütörtökre helyeztem át magamnnak :D msot néztem meg a hordozó részt. és valamit megint nem értek.

    ugye még a pilotba, vagy utána volt az emberke, aki iylen hangot adott ki, ami az ember agyát szétmorzsolta (asszem). oké, ő volt a legelső 4400-as akinek veszélyes aképessége.

    de akkor aki most volt nő, hogy mérget szórt szét, miért nem hamarébb jelentkezett a képessége? miért csak most? :S

    Mert az még oké, ha xynak ázsiába olyan képessége van, hogy átlát a falon, és csak akkor figyelnek fel rá, amikor az elnök kukkolása, vagy kémkedés miatt lecsukják... ami monjduk az utolsó rész. de azért, ha valaki kiírt egy falut, nem hiszem, hogy enyni évig csak lappangott a képessége....
  • kirol
    #683
    Jaj bocsi, hülye vagyok, hogy beírtam, de olyan régen volt, és tök arra gondoltam, a TV2-set meg elfelejtettem.
  • öregharcsa
    #682
    én nem bírtam...megnéztem egyszerre..(na jó, több nap alatt)
  • akyyy
    #681
    akkor asszem azta részt ujra megnézem..:D

    meg hülye tv2 miatt kénytelen vagyok a többi részt letöltve megnézni, és mivel már van szinkronosan mind, nagy akisértés hogy egyszerre nézzem meg... de lehet kibírom a heti egy résszel is:D
  • Slash89
    #680
    Asszem hogy azok, mert később is mutatják őket és ugyanazt a fura termet mutatják aztán is. Asszem 3. évad elején mutatták megint.
  • akyyy
    #679
    amugy a legutobbi részben azok az emberek csak a nő találta ki, vagy tényleg ők voltak azok, akik a 4400-at elvitték?
  • akyyy
    #678
    vazebazze!
  • kirol
    #677
    Az új évadhoz nincs valami jó képernyőkímélő?
  • kirol
    #676
    A második vége, amikor egyből nő lesz a csecsemőből. Az zsír volt.
  • Slash89
    #675
    Egyetértek, a 3. évad végét szerintem meg lehetett volna csinálni sokkal jobban. A történet egész jó volt, de hangulatosabban is megcsinálhatták volna, mint például a 2. évad végén.
  • kirol
    #674
    Hagyjad már szegényt, nem igazán van képben a dologgal kapcsolatban.

    De már csak kicsit több, mint 1 hónap és kezdődik!
    Bár a 3. zárása tré volt nagyon, kíváncsi vagyok, hogy fog kezdődni.
  • Broafka
    #673
    akkor fordítva... bánom is én! a lényeg hogy elegem van már a mutánsokból! :D
    (4400 - X-men - Heroes)
    Maya - Jean Grey (még ő áll ehhez a legközelebb) - Az a festős csóka
    Soan - Beast - Niki (az emberben lévő szörnyeteg)

    És még sorolhatnánk tulajdonképpen!
    szal eléggé koppintás minden kis szar!

    A kérdés már csak az hogy hogyan nézzük a dolgokat:

    jövőbéli emberek áldása - Geneteikai mutáció (evoulúció) - Szintén evolúciós kérdés
  • QuippeR
    #672
    a 4400 hogy a fenébe lenne Hősök koppintás? a Heroes most tart az első évad végefelé, szerencsétlen 4400-ből meg már a negyedik évadra várunk.
  • kirol
    #671
    Nekem már több mint egy éve 4400 a csengőhangom.
  • Broafka
    #670
    hát nem! :)

    De sajnos nincs túl sok ötlet benne nagyon!

    A Hősök X-men koppintás a 4400 meg Hősök koppintás, szóval mindenki koppint mindenkiről, és alig tér el valamiben! :)

    de a 4400-nak jó a menü zenéje! :P
    és az előző rész, hát az valami fenomenális volt szerintem! :)
    és annyira jó hogy a csaj is emlékezett a Tomra! ^^