829
  • Slash89
    #669
    Ez az egyik legjobb rész. Aztán a második évadban még az is nagyon jó volt, amelyik úgy kezdődött, hogy bejön Tom és ráfogja a pisztolyát Dianara(nemtom hogy a tv2 hol jár, lehet hogy ez még nem volt).
  • akyyy
    #668
    nekem is tetszett.... :D érdekes volt:D


    csak köcsög tv2 kkéső estére teszti:(
  • Broafka
    #667
    nem tom, én csak a TV-ben nézem! :)

    most az volt hogy az a Tom vagy ki, valami alternatív életbe került, és eltelt 8 év vagy mennyi, és akkor lett ott egy felesége, meg minden csuda jó volt, meg nem tom! szóval jó volt nah! :)
  • kirol
    #666
    Nemtudom melyik volt tegnap, én régen néztem, de tudom, hogy volt egy olyan rész, ami 2x42 perces volt, és elrabolták benne a kiscsajt több más gyerkőccel, meg egyebek. És az volt a legeslegjobb rész. A többi ezt meg sem közelítette!
  • grebber
    #665
    Elég lol tegnap este meló után belenéztem ebbe a részbe és ahhoz képest hogy pár hónapja néztem végig az egész sorozatot erre a részre még véletlenül sem emlékszem :(
  • Broafka
    #664
    ez valami hihetetlenül jó rész volt!

    és de örülök hogy emlékezett rá a csaj is! :)
    aranyosak voltak! :)

    Ez nagyon jó rész volt! az eddigi legjobb 4400 rész szerintem!
  • Broafka
    #663
    a Mai rész a TV2-n tök jó! :)
    végre egy olyan rész ami olyan igazán érdekes! :)
  • Pheaper
    #662
    jajaa :D
  • kirol
    #661
    Nem tudom láttátok e, de a TV2 hiradóban mondták, hogy az autópályán a nyulas balesetet 4400 nyúl élte túl.
  • Shaman
    #660
    lenne ennek értelme?

    amikor megjelentek 4400-an voltak,inne a szám,ezzel nevezték el őket,mint egy gyüjtő fogalom.
    Sok értelme nem lenne naponta más nevet adni nekik :-p
  • ricky
    #659
    mert olyan sokan még nem haltak meg!!!
  • akyyy
    #658
    Nah azért 4400, mert annyian tüntke el vmikor és jelentek meg ugyebár.

    de azóta már egy rakás 4400-as meghalt vmiben, baleet, gyilkosság, akkor miért nem azt mondogatják, hogy háromezerkétszázkilencvenkettő????
  • Bubbax
    #657
    Ja, nekem is ez a bajom ezzel a sorozattal, itt háromrészenként váltogatják a szereplők személyiségét és ettől a szereplők gyakran oda nem illő dolgokat csinálnak.:)
  • Kaplan
    #656
    Kevesebb mint három hónap :)
  • kirol
    #655
    2007.06.03-án kezdődik csak a 4. évad?
    De sokárra lesz még az.
  • The FlashBack
    #654
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aki látta már az s02e05-öt. Tudja valaki, hogy hogy hívják azt alányt, akinek segít són?:)
  • fery02
    #653
    Nekem is megvan mindhárom szinkronosan, mindegyik rész a Cinemax-ról lett felvéve, kivéve a 3. évad legelső része, valami USA csatornáról lett felvéve. :) Nektek is?
  • stargatelost
    #652
    a cinemax már leadta szinkronosan a harmadikat is
  • Shaman
    #651
    ok,akkor lemaradtam
  • öregharcsa
    #650
    lemardatál...
    nekem mindhárom szinkronos....
  • Shaman
    #649
    sztem még csak az első 2 évad van meg szinkronosan,de lehet,hogy le vagyok maradva...
  • Police88
    #648
    van vmi oldal ahol fent van a 03x13 szinkronosan?
  • Corvy
    #647
    plz vki segítsen!!! 642es h.sz.!
  • Broafka
    #646
    köcce!
  • REALista
    #645
    Amanda Abizaid - A Place In Time
  • Kanál
    #644
    google, 4400 theme ennyi.
  • Broafka
    #643
    nem tudjátok mi a szám címe ami a szereplők bemutatásánál megy?
    honnan tudnám megszerezni?
  • Corvy
    #642
    Hali mindenkinek..
    nos azalényeg h. a 2. évad 5. epizód 20.percében elhangzik 1 zene, amit Shawn és a kolduscsaj eggyütt gitároznak, nos esetleg nemtudja vki h. az 1 eredeti szám? és ha igen vki tud róla vmit? előre is thx :)

    bye
  • Zoli007
    #641
    Nekem nem tetszett a 3. évad. Imho nincs benne az a 4400 feeling. Meg sajna jópár szereplőt kiírtak.
  • ricky
    #640
    userbar:

  • antekirt
    #639
    Lassan beindul a sztori :) Már várom a 4. évadot...
  • Kaplan
    #638
    A konkrét megvan de nem pörög annyira még.
  • fsgh
    #637
    igaz én még csak az első évadot néztem meg de azért a konkrét célját megtudjuk szvsz a 4400aknak..
  • Kaplan
    #636
    2. évad is kivégezve. Nagyon tetszik a sorozat, főleg a főcím zene (:) de egy kicsit lassúnak érzem. Igazán konkrét dolgokat még mindig nem tudtunk meg a 4400 jelentőségéről. Mindegy délután nekiállok a harmadik évadnak. Skouris meg
  • Police88
    #635
    Bírom ahogy reklámozzák benne a psp-t :D
  • Police88
    #634
    02x04-nél tartok nagyon bejön a sorozat
  • winnie
    #633
    fsgh-nak igaza van, de ilyenek a scifi sorozatok.

    az első 6 rész teljes eégszet alkot. amikor leforgatták, még szó sem volt 2-3. évadról. az csak később lett. általában a scifi miniket azért nem szokás totálisan lezárni, hadd gondolkodjon az ember.
  • Shaman
    #632
    hát nevezhetjük valamiféle lezárásnak....

    Nyílván a 3. évad vége sem éppen egy fullos befejezés,hisz sok-sok kérdés nyitva marad,de mégis valamiféle lezárás.
  • fsgh
    #631
    ugy tudtam hogy 5részre tervezték és a nagy nézetség miatt hosszabították meg...tehát ennek tudatában valami féle lezárást vártam...
  • Kanál
    #630
    5 rész után egy biztos folytatás tudatában mégis mit vártál?