829
  • cooldoc
    #749
    Ez a 9. rész viszont elég jó volt, nekem tetszett. De nem lövöm le a poénokat.
  • sadvagabond
    #748
    ez a 8-ik epi volt eddig a leggyengébb...fillernek is semmi volt,nem vitte előre az egészet,unalmas volt...csak becsülrtből néztem végig,pedig a sorozat nekem is ott van az elsők között.remélem,több ilyen nem lesz.
  • Seeley
    #747
    jah, lehet a háború lesz az, de szerintem Tom csak a végén nyomja be..meg lesz Marked is, huh, én várom, kattogás :DDD
  • precision
    #746
    szerintem már hamarabb benyomja magának a promicint, jóval durvább cliffhangerre számítok
  • Seeley
    #745
    Nah 4x08 nagy volt

    Igaz nem valóság, de mégis. Tom és Jordan, ehh, készek voltak együtt. Meg a végén a telefonbeszélgetés...azért a geek csóka képessége nem rossz :DDD

    Tetszik eddig az évad nagyon. Tom továbbra is kedvenc, szegénmyt sajnálom, be markedolva, ehh, meg P+, úgyis évad végi cliffhanger hogy betolja magának a promicint..:SS

    Shawn-t bírom, nagyon akarja az egyensúlyt...amúgy az emberiség veszte a háború..fasz Coliert kinyírni kéne már.
  • precision
    #744
    jó volt a mostani rész, végre nem az az unalmas xaktás-nyomozós rész, hanem a fő storyline -on történtek események
  • Istencsászár
    #743
    Jólesz ez, megint sűrüsödnek a dolgok 1 helyre:)) ( 7. rész )
  • Istencsászár
    #742
    Jaja, jó kis rész volt, kezdenek beindulni az események és az újabb szálak.
  • grebber
    #741
    Nem 5 hanem 6. rész na elirtam!
  • shaba23 #740
    én is mot kezdtem letölteni és megnézni az egészet. a letöltéssel már majdnem megvagyok :)
  • grebber
    #739
    Na ez a 5. rész elég érdekes volt kiváncsi leszek mi lesz majd az ügynök csákóval!
  • robie18
    #738
    sztem rohadt yo volt, rohadt jó lesz. Kész pont :D
  • PunkZoli
    #737
    ugyanez az érzésem...valahogy nekem ez lassú, és nincs már benne váratlan...újdonság
  • Istencsászár
    #736
    Pedig ő vezető egyéniség, és nyakig bennevan, nagyon jó karakter!, sőt véleményem szerint neki van a legjobb képessége... a gyógyítás.
  • Bubbax
    #735
    Hát a 4x04 elég sok új infót adott a háttér misztikumból, főleg az utolsó percek alatt.
    Persze Maya mondhatna több látnoki okosságot meg a néger csóka is akciózhatna, márha még a sorozatban van egyáltalán. Ami nem tetszik, hogy egy húgyos gimnazista(Són) vezet itt mozgalmat,alapítványt... A 4400-ak között egy alkalmasabb sem akadt?
  • Istencsászár
    #734
    Nekem teljesen x akták feelingje van, kicsi nyomozgatós valamikor érzelgős vagy a főszálat vivő részek... nincs ezzel semmi baj szvsz.
  • Istencsászár
    #733
    Én nem érzem ezt, a 3. évad vége nagyon jólett, és most gondolom mindenki onnan akarja folytatni, csak közbe szétváltak az utak, az Isabell szál lezárult, a promicin botrány kissé ellaposodott... most a promicin és annak beadásából történő dolgokon van a hangsúly, nyomozások vannak különös esetek amik nagyon jók, Shawn is felépült, és lehet megnyilik ujra a központ... kell pár rész hogy a bonyodalmak ujra kialakuljanak... vissza kell térnie Collier-nek stb...

    Nem kell egyből a levesbe csapni, ujra be kell inditani a szálakat, és be is fog indulni nyugalom, nem lehet minden rész pörgős és csattanós, akkor mi maradna a végére?
  • zorden
    #732
    egyet van ertve - szep magyarosan. Mar a harmadik vege fele is elegge tanacstalannak tunt a dolog. A 4. evad nekem a Supernatural 2. evadara emlekeztet, azaz (szinte) semmi haladas a fo folyamban, csak kitoltik az idot a "4400 of the week"-kel.
  • qper
    #731
    a sorozat helyett évadot akartam volt írni offkorz, szküzémoá.
  • qper
    #730
    Nektek hogy tetszik a 4. sorozat?
    Én imádtam az első hármat, ezt is már nagyon vártam. A 4/1-et nézvén gondoltam hogy ez nem az igazi, de belerázódunk a dologba, viszont pl. a 4/4-et 30 percnél megállítottam, és mást néztem. Valahogy úgy érzem, hogy ez már nem az a sorozat amit annyira vártam hétről hétre, ami sokkal jobban tetszik mint pl. a mindenki által imádott (és tényleg nem rossz) Heroes.

    Valami mgeváltozott. Számomra az egész roppant vontatott, nyögvenyelős és izzadságszagúvá vált.

    Ez persze az én véleményem persze. Kíváncsi vagyok, hogy csak bennem hangolódott el valami tavaly óta (illetve március óta, amikor az egészet újranéztem), vagy más is egyetért velem?
  • PunkZoli
    #729
    köszzépen:)
  • Istencsászár
    #728
    Inkább nevezzük képességnek, 4. részt még nemláttam szal nemtudom miről van szó, nehogy elmond:)
  • grebber
    #727
    Hm jó tulajdonsága lett Aprilnek :D
  • Istencsászár
    #726
    A gonosz néger nemrossz bőr csaj : Isabell :)
  • precision
    #725
    3. vége volt
    ezen a héten jött ki a 4. évad 4. része
  • PunkZoli
    #724
    hali ,lehetne egy kérdésem? me most nem vagyok képbe ,torrenten láttam új részeket... én ott fejeztem be ,hogy a gonosz nigger csajszinak, aki mellesleg nem rossz bőr elszállt az ereje, és az ha jolemlékszem évadzáró volt...na ez a 3as vagy a 2 es évad végén volt?:)
  • Istencsászár
    #723
    Jól megcsinálták az elejét, mondom maamnak mi a franc ennyiről lemaradtam?:D azt csak vízió volt, de frankó... Első két részt néztem, egyenlőre csak bevezető alap semmi extra, csak a szokásos nyomozósdi ami nagyon jó mert az ilyeneket imádom:)
  • kirol
    #722
    Hát én még mindig azt mondom, hogy a 3. évadban volt egy 2 részes epizód, amikor elrabolják a kisgyerkőcöket, és az anyja elfelejti Maya -t.

    Na az akkora rész volt, hogy egyik másik sorozat sem volt olyan jó a részeiben.
  • Bubbax
    #721
    Az összes eddigi epizód hozta a közepesnél valamivel jobb színvonalat, néha voltak kiugrások felfelé, de semmi olyan, amit már ne láttunk volna valahol és szerintem ez így jó. Jó kis sorozat ez.
  • grebber
    #720
    Még jó hogy egyből reagáltam szerencsére nem valoság volt! :D

    Érdekes képessége lett Kyle-nak azt megkell hagyni!
  • grebber
    #719
    Hm a nyomozocsajnak mióta lett képessége??
  • kirol
    #718
    Hát nem is árt az.
  • RaveAir
    #717
    Jobban szeretek több részt megnézni, és vagyok olyan kényelmes, hogy megvárom míg valaki elkészíti hozzá a feliratot.
  • öregharcsa
    #716
    de nézzük...szerintem ez volt a leggyengusabb rész az összes közül....olyan semmitmondó...
  • The FlashBack
    #715
    nekem is a vinyón pihen, előtte kivégzem a CMS02-t. x)
  • kirol
    #714
    Hát ennyire nem nézi senki?
    Mondjuk én még az elsőt se láttam, már a másik vinyón van, de az a gép most szét van szedve ezen meg nincs sata sajna. :(
  • MerlinW
    #713
    Jahm, elég kaki évadnyitás volt. Reméljük megpörgetik a kereket
  • kirol
    #712
    Tudom, csak hülyéskedtem, mert pont az én hsz-emre válaszoltál a hsz-edben.
  • cooldoc
    #711
    Nem a felirat...a rész volt gyengus. nekem nem kell felirat...LOL.
    Én fogalmaztam félreérthetően, excusee moix.
  • kirol
    #710
    Nem is láttam ,hogy már van felirat hozzá. Akkor várj egy kicsit, hátha lezs egy rendes felirat, ami nem lesz gyengus.