153
Ellopták...
  • LiPTON
    #73
    aztán aggyatok a pofájukra, hogy elvegyék a többiek kedvét is! nem kell azokat sajnálni, bírják a kiképzést, azért jobb ha többen mentek(kicsit ciki lenne, ha fordítva sülne el a dolog)
  • Mr_no_NaMe
    #72
    Sztem az az 1 csávó is elég lenne vazz:D
    Bár ha még többen vagytok az csak jobb:)
    Hátha azok is sokan lesznek,az meg kellemetlen...Főleg ha a wordos srác is benne van.
  • BADE
    #71
    de aztán csak gyomorra üssetek,nehogy rendőrségi ügy legyen belőle:)
  • Duddits
    #70
    Már szereztem az 196 magas, 124 kg súlyú csávót, aki a hétvégén is eltörte valakinek az orrát, mert kötözködött vele... Meg vagyunk már páran...
  • LiPTON
    #69
    de a word-ös sráccal is úgyaneztez zsarol? figy.: lehet, hogy ő is benne van!
  • LiPTON
    #68
    s kiverném belőlük a mocit
  • LiPTON
    #67
    részvétem a mociért. én is tom hogy szar dolog ha vkinek a cuccát elviszik, de felénk ez már szinte mindennaposnálunk is a sok c***ny él az állam pénzén, s ha elfogy a money, pótolják - ki így, ki úgy(=lopnak innen-onnan). én is most csináltam meg a mocim hétvégén, megyek is érte, beteszem a "páncélszekrénybe"+ lelakatolom! helyedben öszeszednék pár embert(mondjuk 12-16 markos legény nem árt, ha a brazil gépsorba bemerészkedtek
  • Mr_no_NaMe
    #66
    De addigra már beszerzünk pár M4est azt indulhat a pusztítás
  • Duddits
    #65
    Itt a köcsög!
  • Duddits
    #64
    Gyerünk gyilkolni!!! Köcsög tolvajok! (Mindjárt berakom az srácot aki tudja kinél van).
  • DJ Skyline
    #63
    akkor olyasmi szerepet tölthet be mint robin hood!
  • Metwork
    #62
    a gyámoltalanok védőszentje:)
  • Takezó
    #61
    igen, eltatláltad :Ð
  • Darukezelő
    #60
    :DDD
    gondolom akkor valami bunyós emberke lehet!:DDD
  • Takezó
    #59
    hivatásos igazságosztó :Ð
  • Darukezelő
    #58
    ki az a Tomcat?
  • Takezó
    #57
    nekem is ez jutott eszembe
  • Sir Quno Jedi
    #56
    Tomcatnek kell szólni !
  • Metwork
    #55
    az ifába többen férnek :)
  • Chief
    #54
    Cigók általában Zsukkal vagy Zsigulival közlekednek... :)
  • Metwork
    #53
    persze és 2 nap múlva jön föl szabolcsból az IFA tele cigányokkal
    az lesz a 3. menet
  • Duddits
    #52
    Nem tudom hol lakik, mert akinek kellett a Word, az csak este megy hozzá. Telefonjuk meg elvileg nincs azoknak akik lopták...
  • Mr_no_NaMe
    #51
    Elmész a haverjaiddal a cigánytányára baseballütővel vagy vmi csővel,
    és addig veritek a rohhat cigányokat míg térdenálva sírva nem könyörögnek hogy bocsáásá meg!Akkor még 1et beléjükrugni és meg van bocsájtva
    Persze ha a mocidat nem találod náluk mer eladták vagy vmi akkor még 1 menet:DD
  • Metwork
    #50
    a falu egyik fele veri a másik felét, király:)
  • Duddits
    #49
    Ma vagy holnap újra nálam lesz.
  • Chief
    #48
    És azt mondta, ha segítek neki még pár dologba, ingyen visszakapom.

    Ember, én már fogtam volna egy bárdot, vascsövet, vipárát, gumibotot, vagy valami büntető eszközt, és elmentem volna a motorért...
  • Duddits
    #47
    Nah, vannak fejlemények! 18-20 évesek. És azt mondta, ha segítek neki még pár dologba, ingyen visszakapom.

    De közbe szervezkedtem, és már szereztem 20 éven fölüli embereket, akik örömmel szétvernék! Szóval visszafog kerülni a mocikám!
  • bobka
    #46
    egyaltalan feherember lopott mar barmelyikotoktol is? :)
  • Davidus
    #45
    jó akkor filózz rajta egész nap:P
  • Davidus
    #44
    :D
  • Yo Lord
    #43
    nekem meg eltunt 4200 ft-m és nem tudtam cigit venni!!!! :DDDD
    de ez még 3 hónapja volt! :DDDD
  • Yo Lord
    #42
    hát akkor ezt halgassátok meg!
    egyik hawerom meséli: h egyik nap nézi békésen otthon a tv-t és elalszik egy kicsit utána azt halja vagy valaki matat a konyhában pedig csak ő volt otthon egyedül!
    kimegy és annyit lát h ott vannak bent a konyhájába ilyen h is mondjam "árus cigányok"és ott cigizgetnek bent! :DDDDDDDDDD
    csak magugtól bementek cigizni!
    és végülis nem vittek el semmit!
    de ha velem történt volna agyonvágtam volna őket! :DDDD
    hát ilyet!
  • Rage47
    #41
    ezzel zsarol?áhh baxxus
  • cSuwwi
    #40
    pontosan
  • Chief
    #39
    Csak a srác csak akkor beszél ha megcsinálok neki egy dizájnos Word dokumentumot.

    Mi az hogy csak akkor beszél, menjél és vágd pofán...
  • Duddits
    #38
  • Rain1
    #37
    3 éve az én bringámat is ellopták a cigányok. Lomtalanítás volt, és ilyenkor állandóan az utcán vannak és nézik, hogy mit elehet elvinni.

    Néhány hónapja, meg az oszt.társam biciglijét lopták el a suliból. Aztán a gyerek ellopott még egyet, darabokra szedte mindkettőt, és összekeverte a sajátjával. Aztán másnap abba jött be a suliba. Délután már vissza is kapták mindketten a saját biciglijüket.
  • Duddits
    #36
    Most intézem! lehet, hogy meglesz! Csak a srác csak akkor beszél ha megcsinálok neki egy dizájnos Word dokumentumot. Ha valaki segít, kérem privátba jelezze. Az anyag már megvan hozzá!
  • PeeTeR
    #35
    szerintem igen. vegulis egy festmenygyujtemenyre is lehet mert az is szemelyes vagyontargy... vagy tevedek?
  • Tufa
    #34
    Vissza nem, de ha bejelented a rendörségnél, van esély rá hogy megtalálják...