153
Ellopták...
  • Darukezelő
    #33
    nem értek ehez,ezért láma kérdés,de motorra lehet biztosítást kötni?
    ha igen volt rajta?
  • Duddits
    #32
    Nah, lehet, hogy meglesz a mocim!

    Elvileg valami Baranyáéknál van darabokba.
  • Mike
    #31
  • Duddits
    #30
    Hát full tankkal elég sokáig tudnak menni. :-( És 3 nagy mamlasz csak furikázni?


    Nah, most beszéltem volt o.társam bátyjával, és azt mondta régi haverjai szoktak lopott motort árulni. Most elment teleofnálni párat... Remélem sikerrel jár.
  • PeeTeR
    #29
    kezet, labat, gerincet tornem az ilyen kis gyokereknek...
  • bazza
    #28
    unokatesóméktól is loptak bicajt Alsózsolcán, a mákjuk az volt, hogy a szomszédban egy nyomozó lakik, aki 2 nap alatt megkerítette a bringát... :)
  • joebacsi
    #27
    érd elég keményen cigánytanya, ha mákod van pár rézbőrű gyerek kis furikázásra lopta el, ha kifogy a benzin bevágják valami bokorba a határban :)
  • Duddits
    #26
    És miért van mázlim? Vissza nem adják.
  • Duddits
    #25
    Hogy szarjam le, mikor az első motorom volt, és vagy már 80-90E-be benne van nekünk?? Örülök, hogy ezt is megkaptam, mert most vannak/voltak anyagi gondok, és erre meg.....
  • Carlos
    #24
    Szerintem 1%.
  • Tufa
    #23
    Nekem két motoromat vitték el a kertből. Levágták a lakatot a kapuról és már vitték is :C
    Bejelentettem hogy ellopták, azóta nem lett meg. (Kb 2-3 éve történt) Szvsz mázlid lehet ha olyanfajta társaság vitte el aki nem igazán ért a motorokhoz(talán nem szedik szét és adogatják el darabokban)
  • cSuwwi
    #22
    te visszaadtad volna? biztos nem egy milliomos találta meg, és amit adsz esetleg a megtalálónak pár ezrest, akkor már inkább megtartja, elvégre "talált pénz"...
  • Carlos
    #21
    Visszaggyam?
    Nemtuttam hogy a Tiéd.
    [hülye viccén senki se merjen nevetni, mert nem vicces]
    Sajnálom.
  • TheZsenyka
    #20
    Pár évvez ezelőtt a brifkómat hagytam el száztíz rugaccsal. Eléggé bosszantott a dolog. Szerencsére a brifkót "érintetlenül" visszaküldték, tele volt iratokkal, de természetesen (sajnos ez nem meseország) a pénz nem volt benne.

    Elvileg ez lopásnak számít, de hát kevés ember lehet, aki ennyi lóvét visszaad.
  • Sephi
    #19
    En egyszer kint felejetettem a full extras 55000 Ft-os bringamat a haz elott egesz ejjel es nem vitte el a banat sem :D
  • haxoror
    #18
    Jaja a kutya a legbiztosabb védelem, nálunk 2 dobberman van eleresztve a közös kertbe, nem is tűnt el semmi már évek óta ráadásul mázli hogy még csendesek is.
  • DJ Skyline
    #17
    nekünk egyszer az autónkból lopták ki a nemműködö magnót!:DDD
    jól járt vele..és amilyen pancser volt a rabló a leghátsó ablakot törte be...a hátsó ajtó mögöttit...aztán gondolom kinyitogatta a többi két ajtót!:DDDD
    nagy veszteség nem volt mert a magnó így is egy kalap szart se ért,csak hát meg kellett javítatni az ablakot ami azért nem 5ft...igaz ez már vagy 6 éve történt
  • Grusi
    #16
    Naja, be kell jelenteni.
    Gusztustalan világban élünk...
  • Dichter
    #15
    Ajánlok valamit! Hívd fel: 112
    Ha bejelenteted, nem lesz rosszabb.
  • bazza
    #14
    Nálunk a besurranóktól kell félni. Az utcánkban már mindenhonnan loptak el vmit fényes nappal. Tőlünk fater pénztárcáját csórta el. Szerencse hogy hónap vége volt. De akkoris. rossz belegondolni, hogy miközben TV-zel, addig egy koszos surmó bemászik hozzád és elteszi a cuccaidat. Azóta kénytelenek voltunk házi barkács riasztóba fogni, így ha bejön vki az ajtón megszólal egy kisebb riasztó. bár néha beszarik mert infrás, és ha elmegy egy hangya az ajtó előtt akkor is beszólal és a szívbajt hozza a ház népére...
  • Davidus
    #13
    Nekem a bringámat loptákel 3 hete. A következót kell tenni ilyenkor... szard le és a következőre vigyázz jobban:P
  • Duddits
    #12
    Elvileg arra mentek amerre inkább cigányok laknak.
    Köszi.
  • Grusi
    #11
    Undorító... Tuti cigány szardarab volt mind.
    Részvét, szép moci volt!
  • Duddits
    #10
    Elfutott... :-(



    A Simson-nal meg nem tudom, hogy csinálták, elvileg 3 "mackós" ember volt, hát de azok, hogy mentek? 2 futott, egy meg vitte a jó kis (volt) Simson-om? :-)

    Meg a szomszéd, aki közvetlen a motornál lakik, az csöngetett ezerrel, hogy lopják a motort (vagy nem tudom mit mondott), aztán mikor már a csöngőre én is felkeltem, csak azt látom, hogy fut ki fater ezerrel. (Mondjuk a szomszénak lehetett volna annyi esze, hogy elmegy elintézi a mocit, vagy valamit csinál, és szól inkább a feleségének, hogy csöngessen ő...). Én meg kilépek a lépcsőházból, és persze egyből a Simson-t kerestem. De nem volt. Mondom, hogy a jó kurv@ @nját, azt rohantam be a lépcső alá a biciklimért egy szál alsógyatába. Aztán meg elkezdtem keresni. Pár embernél kérdezősködtem, nem tudom mit szóltak ahoz, hogy hajnali 5-kor egy alsógatyás biciklis keress egy motort.
  • cSuwwi
    #9
    kitapostam volna a belét, ha elkapom a bemászós figurát
    vagy a kutyát kell kiengedni, odáig (ha egyszer van rács), persze csak ha nem ugat feleslegesen
  • Duddits
    #8
    Nekünk a biciklinket is elakarták lopni! Panelból!! A folyosó végén laktunk, de volt egy rácsajtó. A bicikliket meg ott tároltuk az ajtó mögött, a folyosó végén. És egy nyomorék meg bemászott, és átakarta emelni. De a kutya meg elkezdett ugatni, azt fater meg érszrevette. Így azt nem tudta elvinni. Lehet, hogy most megkeresett minket, és nagyobb falatra hajt?
  • Duddits
    #7
    Mi LOL? He?
  • Metwork
    #6
    LOL:)
  • DJ Skyline
    #5
    az derék..
  • Duddits
    #4
    Nem is. Anyám is nyugatott hajnalba, hogy hadjam, meg, hogy már így is ideges, meg, hogy mi lesz velem... De azért is elmentem. Csak nem találtam semmit.
  • IlluminatoR
    #3
    Szép.
  • ChevyG #2
    látom nem adod fel
  • Duddits
    #1
    Sziasztok!


    Gondoltam ide írhatnánk be, hogyha valakinek elloptak valamiléyt, és akkor esetleg segíthetnénk egymásnak.




    Akkor én kezdeném is a sort.


    Ma hajnalba, Érd Parkvárosba ellopták teljesen felujított Simson-omat. Érdiek jelentkezését várom.