2654



FAQ

  • gubacsek
    #2494
    ez a hamachis dolgo annyi hogy csinálunk hálózatot, és belépünk mindketten a játékba ott hálózat és ott látjuk egymást elvileg?:D
  • gubacsek
    #2493
    bfme.hu-ról letöltöttem replayt azt hova kell bemásolni? a másik gondom hogy a videok alatt nincs hang-.-' valaki tud erről valamit miért nincs? előre is köszi!
  • Narxis
    #2492
    Most voltam Tescoban, ott nincs, Media Marktban meg 4290Ft volt az első és a második rész is. :D Inkább majd cdgalaxistól veszem.
  • gubacsek
    #2491
    3990 mindenhol:) ha jól tudom
  • Narxis
    #2490
    Már próbáltam, valami ősrégi Spitfires kiadás volt nekem, Spitfire a csapat neve aki feltörte és teljesen megbuherálták mert pl. patch se megy fel rá, csak amit ők raktak bele 1.01-es. A RELOAD-edes verziót meg sehonnan se lehet leszedni, egyébként olvasgattam és azért van ez a hiba mert EA valami antiwarez cuccot rakott bele és ha nem jó a crack kiszúrja a program akkor ezért felrobbantja a pályán a játékos összes egységét vagy csak simán kidobja asztalra. :D De írtak olyat is, hogy widescreen miatt is lehet, na mindegy. Most remélhetőleg megyek és megnézem Tescoba, aztán ha lesz és olcsó lesz akkor megveszem.
  • gubacsek
    #2489
    nézz másik crack után nekem is ez volt eleinta a baj. Próbáld ezek közül vmelyikkel:

    G6DM-8WXP-46WB-746L-GRLD
    NMKK-J4M6-HSNZ-NHS2-6RLD
    UYL4-WXJF-EGUW-CEGJ-3RLD
  • Narxis
    #2488
    Lehet. Megveszem karácsonyra magamnak, baráti ára van és ezt a játékot nem unom meg.
  • Braveheart
    #2487
    Nem lehet hogy rossz cracked van? Én megvettem eredetiben és sose volt ilyen bajom.
  • Narxis
    #2486
    Nem tudjátok mi a bűbánatos francért halok meg a campagain elején? Good campaign első pályája, Glorfindellel beérek Rivendelbe, beszélek Elronddal, megmutatja a játék, hogy hol gyárthatok egységet aztán fél percre rá tök mindegy hol áll az egységem, hősök mind meghalnak és Game Over, nem látok semmilyen ellenséget, de mintha valami óriásról ordítoznának. De nem csak campaign hanem skirmishben is mindenem meghal/felrobban a játék elején. Mintha valami bug lenne, pedig egyszer már kijátszottam a játékot.
  • Narxis
    #2485
    Nem tudom pontosan, de elvileg hamachi magától felismeri a játékot, szobát kell keresni ahova beléphetsz.
  • gubacsek
    #2484
    hamachival vki eltudja mopndani pontosan hogy kell? mert sok hideget meleget hallottam a progiról de nekem még sose jött össze vele a játék:S
  • Narxis
    #2483
    Tök mindegy milyen cracked lesz, online max. hamachi nevű progival játszhatsz. Egyébként ha felpatchelted akkor gamecopyworld.com -on nézz szét.
  • gubacsek
    #2482
    Sziasztok letöltöttem a játékot és rákattintottam hogy online mire lekellett szednem egy patchet. mikor leszedtem nem ment a játék gondolom vmi más crack kell hozzá. valaki megtudja mondani hogy hol tudom megszerezni?
  • Narxis
    #2481
    Megnézem majd a helyi tescoban, hátha tartós akció. :)
  • tommygiant
    #2480
    Fogarasi úti Tescoban volt egyszer akcióban. :)
  • Narxis
    #2479
    gamecopyworld.com
  • Narxis
    #2478
    Pontosabban 3990Ft. De ha elárulod, hogy hol 2000Ft akkor megveszem.
  • Narxis
    #2477
    Fut.
  • Al Ashrad
    #2476
    Srácok, Vistán hogy tudok játszani a játékkal? A witch king elfut vistán?
  • Braveheart
    #2475
    Még most is login timed out... mi a fene van?
  • Braveheart
    #2474
    Nektek megy most az online rész? Connection timed out van mindig, esetleg szervízelik a gamespyt?
  • oO VinyuS Oo
    #2473
    ezért kell neten tolni.
  • donatus13
    #2472
    EZ meg a másik XDDDDD de hőssel még játék sincsen oda mész hőssel kb ilyen 6 perces menetek játszól XD
  • oO VinyuS Oo
    #2471
    LOL LOL LOL
    A gépet bármilyen taktika nélkül meg lehet verni:D:DD:
  • donatus13
    #2470
    Lol én alapból normálisan játszok és nem hőssel a hős egy nagy kalap szar... baromság egy kreált hőssel 1 magában levered a gépet...
  • Braveheart
    #2469
    Ugyanígy csinálom, csak azzal a különbséggel, hogy ha pl 1000 kezdőpénzes pályán, rögtön az elején 2 nyersanyagos épület, utána alapegységes épület, majd mégegy nyersanyagos, majd kovácsműhely/hős.
    Vagy először hős és utána a fejlesztések.
  • oO VinyuS Oo
    #2468
    Hát ha 5 percet gondolkodsz azon hogy támadj az már régen rossz! Én már egy éve nem játszottam (lehet most újra felrakom) de 3-4 perc alatt már nem árt támadni! Én álltalában úgy keztem hogy egy nyersanyagos és egy alap egységes épület
    amint lehet egy egység kifejleszt ezzekkel elmenni krippelni majd egyből készítsd a következő egységet esetleg mégegy nyersanyagos aztán az a legalapabb hőst hozd ki a várból és mehet az első roham.
    De mindig érdemes kifigyelni hogy az ellenfél mivel van és nem árt ismerni melyik csapatnak mi az erőssége és arra felkészülve támadni!
  • Braveheart
    #2467
    Hali! Megvettem nemrég a játékot meg a kieget, el is kezdtem multizni, persze csak jópár nap "gyakorlás" után. Az első ellenfeleim sorba sz@rrá vertem, de mostanában olyan furcsa érzésem van... Szóval terjeszkedek szépen, meg gyártam az egységeket, de mire megfogalmazódik bennem, hogy kb 5 perc múlva támadok, addigra az ellen rendszerint odaér hozzám kb 3X akkora fullra felupgradelt sereggel, ráadásul ha íjászoktat gyártok lovasokkal, ha lándzsásokat akkor íjászokkal, ha vegyes sereggel, akkor meg minden földi jóval...
    Szóval visszanéztem pár replayt, és számomra még mindig érthetetlen a dolog... Hősöket is hoz általában (ez 3-4 ellenfélnél esett meg csak ma pl). Lehet hogy cheatelnek? Nem mentegetőzni akarok, ha evesztek egy csatát mindig visszanézem, hátha tanulok belőle, de ez tényleg érdekes már...
    Nektek nem volt hasonló tapasztalatotok? Mégegyszer mondom, nem tartom magam bénának, meg nem is azért gyanakodom, mert mindig megvernek, de ezek az esetek elég kirívóak.
  • tommygiant
    #2466
    2000 Ft-ért kapható eredetiben.
  • blackcaptain
    #2465
    Sziasztok!!!
    Lenne egy olyan gondom hogy leszedtem az 1.6-os patch-et de nem találok hozzá crack-et! [#zavart2
    Valaki nem tudna nekem segíteni hogy hol találok?
  • Csibusz
    #2464
    Köszi már megoldottam:)
  • Csibusz
    #2463
    nekem valamiért nincs a dokumentumokban az a my lord of ring vagy milyen mappa mitől?
  • Telcontar999
    #2462
    Hát én régen próbáltam már akkor már nem lehetett. De most leszedtem torrenten ujr aa Witch Kinget felraktam és még crackelni és mini image semmi nem kellet és elindult (csodálkoztam is). Bementem Optionsban és ott látom h 2.00 verziou és akárhányszor bemegyek ugyan annyi marad. Ha van kedvetek még Hamachin Witch Kingezni akkor irjatok(itt)
  • Dave00
    #2461
    Nekünk sikerült!nem kell crackelni hanem meg kell patchelni és mini imageval elindítani!jahh meg daemon tools-hoz kell yasu és ennyi!mi elég sokat nyomjuk/tuk multiba!
  • Telcontar999
    #2460
    Hello.
    Ha nem eredeti a Witch Kinged akkor ne mtudtok vele hamachin multizni mert hiába patchelsz/crackelsz folyamat változni fog a verzió száma
  • Saku
    #2459
    siasztok
    a játék telepítő kodját szeret ném meg szerezni
    lécci segítsetek
  • 94mike
    #2458
    32
  • nomator
    #2457
    Gyertek erre a serora!!
    name:bármilehet
    password:bármilehet
  • Gaben78
    #2456
    1.05 és 1.06 is probáltam, detto nem tudok csatlakozni
  • Gaben78
    #2455
    help kéne.
    látja a két gépem egymást a játékon bellül, de nem tok csatlakozni...azt írja lehet más a játék verzio, de tök u.a.