2654



FAQ

  • petit2000
    #2534
    Hi all!

    Nekem a Reloaded verzió van meg tehát lerí róla h nem eredeti. Elindítom a kezdő képernyő után megragad és semmi. Nem válaszol. Patch nélkül is próbáltam ugy se jó meg 1.06 ossal se. Crackeltem mindig. Valaki segítsen. köszi
  • Braveheart
    #2533
    Alapból megkapod az erősebb hősöket (army leading hero vagy mi), és a fortressekben felveheted a többi hőst (sima hero, velük nem tudsz területet foglalni, csak ha erősebb hőssel megy), plusz ugyanígy felvehetsz 1 custom hero-t is.
  • gallardo
    #2532
    üdv. az lenne a kérdésem hogy azt nem lehet megoldani hogy a war of the ring-ben hogy én döntsem el hogy melyik kik legyenek a hadvezéreim?
  • Narxis
    #2531
    Jaja, vágom.
  • Braveheart
    #2530
    Eddig is ment azért a multi... csak szar mikor azért veszít az ember mert beszaggat és pont azon a kimaradt 1-2 másodpercen múlik egy csata...
  • Narxis
    #2529
    :D Várunk. :P
  • Braveheart
    #2528
    Vettem egy új laptopot. Mennyivel másabb így játszani... reszkessetek multisok
  • Gaben78
    #2527
    ksz srácok!!! megprob mini image...
  • oO VinyuS Oo
    #2526
    1.6-hoz én nem láttam még normális mini img-et (inkább megvettem)
  • mike0013
    #2525
    többi is jó...
    csak nem crack-et kell használni, hanem mini-image-et
  • oO VinyuS Oo
    #2524
    1.4 ig van rendes patch amivel még lehet multizni hamachin
  • Gaben78
    #2523
    most raktam újra hogy alapok legyenek, mert patch-val már eltérő verziót generál, és nem is lát össze a két gép...
  • Narxis
    #2522
    Ha nem tettél rá patchet akkor az 1.0-ásat leszeded és bemásolod a játék könyvtárába, bár sztem érdemes patchelni.
  • Narxis
    #2521
    Vagyis egy áruházban ami Pesten és 3 vidéki városban van és nem lehetett online megrendelni.
  • Narxis
    #2520
    Ez egy egyszeri akció volt Pesten.
  • Gaben78
    #2519
    megnézem Esztergom Tecsó :D
  • Braveheart
    #2518
    Nemrég láttam vhol 1990-ért, én még 8ért vettem, kieggel együtt, de megérte!
  • Gaben78
    #2517
    bár ennyit megér.
  • Gaben78
    #2516
    ksz. ott keresgéltem, game.dat hegyek, de egyik sem... "vedd meg eredetiben beszólást hiányolt volna" Nekem már több a csekkem mint a fizum sajnos :)
  • Narxis
    #2515
    gamecopyworld.com
  • oO VinyuS Oo
    #2514
    hibás crack vedd meg eredetiben
  • Gaben78
    #2513
    hi
    help kéne, miért dob ki a multi 3 perc után hogy vesztettem, amikor még semmi nem történt??? csak az egyik gép csinálja...
  • Raven21
    #2512
    Heló
    Azt szeretném kérdezni, hogy a saját pályákat vagy ha szedek le pályákat, azt hova kell másolni hogy tudjak rajta játszani?
  • Narxis
    #2511
    Pest nekem messze van, ahogy nézem Győrben és Debrecenben van még csak ilyen áruház. :(
  • tommygiant
    #2510
    A budapesti Saturn áruházakban [b]1990 Ft[b]-ért kapható a BFME2! (Az akció 2009.01.07-től a készlet erejéig, vagy 2009.01.20-ig érvényes.)
  • Csibusz
    #2509
    Sziasztok idáig simán nyomtuk lanba a játékot... ma ezt írta ki mikor beállítottunk mindent és elindítottuk a játékot:
    nem sikerült a hősöknek átadni az adatait.
    vagy valami ilyesmit... :S
  • gubacsek
    #2508
    uj szerver várok mindenkit akinek letöltött a játéka nem eredeti és 1.00-ás alap patchhel nyomul:D

    Crash bfme2 a jelszó pedig bfme2
  • Narxis
    #2507
    Leszedted bfm.hu -ról a nehezítő modot?
  • Zoliz
    #2506
    Valaki jöjjön már hamachizni ma olyan uncsi egyedül
    3 brutal gépet verek le Minas Tirithen a várból, ez a max képességem, de emberrel biztos izgibb

    Hálózatnév:red_alert_3_humachi.hu
    Jelszó:humachi
  • tommygiant
    #2505
    "Mellesleg mi se tudtunk játszani LAN-on, hiába próbáltuk. Felpeccselt bolti verziókkal. Magyarítással. A beállításoknál lévő multi IP-cím meg hasonlókat nem engedi módosítani, és nem támogatja az 1280X1024-es felbontást."
    Miért akartad a "beállításoknál lévő multi IP-cím"-et "meg hasonlókat" módosítani?
  • Narxis
    #2504
    Akkor szimplán bénák vagytok, az még rosszabb.
  • Braveheart
    #2503
    Akkor vmit tuti elkúrtatok.
    A TFT-s monitorod miatt meg nem tudlak sajnálni :) Nekem is olyanom van mégsem zavar...
  • bgabor
    #2502
    Benézted, mert eredetivel próbáltuk.
  • bgabor
    #2501
    Aha. És az fel se merül benned, hogy ez nem a kockaság miatt probléma, hanem mert a TFT-m natív felbontása ennyi?
  • Braveheart
    #2500
    "és nem támogatja az 1280X1024-es felbontást"

    Azta, ekkora kocka beszólást! A szemed nem is látja a különbséget, pláne meg ha fullra állítod egyáltalán nem csúnya!
  • Narxis
    #2499
    Lol, te minden játékot fikázol, nekem bőven megfelel az 1024-es felbontás ultra high beállítással. Meg kell venni eredetibe, hamachi nekem se működik. Warezolt verzió alapján te ne mondjál véleményt a multiról.
  • bgabor
    #2498
    Mi a fenéért kér a FAQ jelszót? Miféle hozzánemértő ember csinálta ezt?

    Mellesleg mi se tudtunk játszani LAN-on, hiába próbáltuk. Felpeccselt bolti verziókkal. Magyarítással. A beállításoknál lévő multi IP-cím meg hasonlókat nem engedi módosítani, és nem támogatja az 1280X1024-es felbontást.

    Szóval igénytelen szar program ez.
  • ragobynara
    #2497
    Szia, énis pár napja raktam fel a játékot, játszhatnánk, ha gondolod. Küldj egy privát üzit és válaszban megadom az msn címem, a többit ott megbeszéljük.
  • Narxis
    #2496
    Használtok modokat? bfme.hu-n találtam párat, de nem nagyon győztek meg, hogy kellenek nekem...
  • Narxis
    #2495
    Aha. :D

    Amúgy nem vettem meg a gamét, nincs egy vasam se. Viszont megvan a RELOAD-edes verzió, itt már minden jól működik, fel is tudtam patchelni. Nagyon király játék, imádom. Multizni is kéne.