2654



FAQ

  • blackcaptain
    #2574
    (ÚJ) Hamachi szerver:

    NÉV: Lord of the Rings: BFME2
    JELSZÓ: 0000
  • oO VinyuS Oo
    #2573
    eredeti tuti nem csinálja ezt ez az egyik beépített másolásvédelemnek köszönhető. De megfelelő töréssel kiküszöbölhető! De ajánlatosabb egy eredeti beszerzése!
  • darki81
    #2572
    lehet időremegy
  • hopimix
    #2571
    Hali! Azt szeretném kérdezni, hogy az miért van hogy a játék 3min 30s után azt írja ki hogy vesztettem? Volt már fent a gépemen eredetiben is és akkor ezt csinálta...Segítsetek pls!!
  • darki81
    #2570
    az 1.6-os peccsel meg 1.6-os creckel hamachiba akarnak rám csatlakozni, és azt irja ki hogy nem ugyan az a verzio, pedig ugyan az minden! vki?
  • darki81
    #2569
    creck
  • kafa
    #2568
    Hali emberek/nők!!!Vólna 1 kérdésem,hogy honnan tudnám leszedni a játék 1.04 vagy 1.05 ös crack-jét!!A patch megvan hozzá csak sehol sem találom a neten a crackjeiket!!!PLZ irjatok!!JA ÉS NEM ORIGINÁL!! §:-)
  • MrTwister
    #2567
    Ja Win7 alatt az xp elérési út alatt van.
  • MrTwister
    #2566
    Megoldás:
    "Browse (using my computer or windows explorer) to the folder

    xp
    C:\Documents and Settings\[your login name]\Application Data\My Battle for Middle-earth(tm) II Files

    vista
    C:\Users\[your login name]\AppData\Roaming\My Battle for Middle-earth(tm) Files

    Just create a text file (right-click in the folder and do new -> text document) and then name the file Options.ini It will probably give you a warning message about the file not being able to be read afterwards, don't worry, this is normal. After you create the file, the icon will change from a text file to a text file with a gear on it. Just double-click the file to edit it (open with notepad if that doesn't work for some reason.)

    Paste the following settings into the file and then save it:

    AudioLOD = High
    HasSeenLogoMovies = yes
    IdealStaticGameLOD = High
    Resolution = 1024 768
    StaticGameLOD = High
    TimesInGame = 5

    Save and Finish, let's play!"
    Nekem így megy!
  • MrTwister
    #2565
    Próbáltam és mindig ugyanaz a hibaüzenet. Köszi azért.
  • Braveheart
    #2564
    Sztem próbáld meg win xp kompatibilitási módban indítani rendszergazdaként... talán...
  • MrTwister
    #2563
    Sziasztok!
    Windows 7 Professionalom van 32 bites magyar. Eredeti Gyűrűk ura Harc középföldéért 2 DVD-t felraktam , felpatcheletem 1.6-ra indítom és nem idul ezt dobja hibaüzinek: Teh Battle for Middle-earth II működése leállt a windows megoldást keres a problémára...blalbla.. persze nem talál semmit. Ilyenkor mi van? Valaki segítsen légyszíves!
  • blackcaptain
    #2562
    Üdv!

    Aki szeretne multiba játszani:

    (Az eddigiek beteltek)

    Hamachi szerver:

    Név: BFME2 TEAM 01
    Jelszó: 12345


    Név: BFME2 TEAM 02
    Jelszó: 12345


    Név: BFME2 TEAM 03
    Jelszó: 12345
  • blackcaptain
    #2561
    Üdv!

    Az előző szerverek már beteltek ezért itt egy újabb:

    NÉV: -=[ Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth II ]=-

    JELSZÓ: 12345

    Gyertek bátran!

  • mumeen
    #2560
    Sziasztok!
    Nekem az volna a kérdésem,hogy beállítottam mindent a max-ra,de nem állítja át.Nincs árnyék,meg a grafkó sem valami jó.Az első részével is játszottam,az ment maxon tökéletesen,és mivel az 1 és 2 között nem látok grafikai különbséget,ezért feltételeztem azt,hogy ennek is mennie kellene maxon...a beállítást is engedélyezi,de nem állít semmit.Mi lehet a gond??
  • szoszibá
    #2559
    Sziasztok! Nekem lenne kedvem multizni! Tört játékom van, hamachin tolom néha haverommal! Keressetek meg! MSN, vagy mail: [email protected]
  • blackcaptain
    #2558
    Sziasztok!

    A BFME2 kedvelőinek itt egy kiváló hamachi szerver:

    Név: .::| LotR: The Battle for Middle Earth 2 |::.

    Jelszó: bfme2

    Gyertek bátran van hely még bőven! ;)


    Ha valakinek segítségre van szüksége vegyen fel Skype-ra:

    b-l-a-c-k-c-a-p-t-a-i-n
  • djbenji13
    #2557
    Sziasztok!
    Walaki tudna nekem segíteni, a BFME2 Multiban?
    Ha igen, KÉREM WEGYEN FEL MSN-RE : [email protected]

    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!
  • Narxis
    #2556
    gamecopyworld
  • rokku
    #2555
    Vagy cracket az 1.5 -höz?
  • rokku
    #2554
    Nem tudna valaki adni 1.06 -hoz magyarosítást?
  • Narxis
    #2553
    LOL ott van alattad a megoldás
  • Narxis
    #2552
    Routert használsz? Csak ennél a játéknál van probléma vagy más online játékoknál is esetleg böngészésnél?
  • Blaziuska
    #2551
    Sziasztok
    Nem tudja valaki hogy mért van mindig connection problémám amikor jétszok online.Eredeti game az online játékrésznél és nem tudok másokkal játszani mert a kapcsolat nem jön létre.
  • H3nG
    #2550
    hali akinek connection timed out probálják meg router nélkül..
  • Gyovai
    #2549
    Nem muszály eredeti, tört verzioval is lehet játszani hamachival, én is azzal játszom.
  • Narxis
    #2548
    Ez zsír, szívesen multiznék ha eredetibe meglenne.
  • Gyovai
    #2547
  • Gyovai
    #2546
    Aki kedvet kapott, és van kedve játszani írjon.
  • Gyovai
    #2545
    Az első2 az síma gép elleni harc , viszont a 3-dik kép multi 2VS3 gép(2 nehéz+1 kegyetlen) persze volt egy kis hátrány is beállítva.
  • Narxis
    #2544
    Ez kemény. Multi?
  • Gyovai
    #2543
  • Gyovai
    #2542
  • Gyovai
    #2541
  • Csibusz
    #2540
    Nekem is ez a problémám.. de én hamachival .. nem megy..
  • David R
    #2539
    hali!tört verzió van fenn és lanozni próbáltunk vele 2en de nem sikerült.connection timed out-ot ír ki amikor csatlakozni próbálok.mi lehet a baj?
  • AC2
    #2538
    mi haverokkal szoktuk nyomni, de csak ritkán, szal lenne :)
  • Gyovai
    #2537
    hello!
    valakinek van kedve játszani hamchin?
  • petit2000
    #2536
    köszi megpróbáljuk :)
  • Narxis
    #2535
    Várni kell szerintem, nekem is eltartott 1-2 percig mire elindult. És csak azt a kis indítási képet láttam. Aszittem, hogy lefagyott, de nem!