2654



FAQ

  • trws
    #2614
    Üdv! Aki szeretne BFME2zni akkor az jöjjön a hamachi szerveremre:
    Név: bfme2 szerver
    Jelszó: lotr
  • Tower Guard
    #2613
    ÁLLÍTÓLAG EZ SEGÍT, DE HIÁBA, NÁLAM SEMMIT NEM ÉRT...http://mirror1.glocksoft.com/dhtml_setup.exe
  • Tower Guard
    #2612
    "kapja"

    A letöltött dll-eket meg a system-be kell tenni, ezt elfelejtettem, de tökmind1, mert nem fog menni.
  • Tower Guard
    #2611
    Utánanéztem, rájöttem.
    Aki ezt a hiba üzenetet kapja, bármilyen programnál, vagy magyarosításnál, vagy akárhol (bfme2.exe, helyett a fájl neve) az beszopta.

    Sohasem fog onnantól működni.
    Írtak 1-2 próbálkozást, de azokkal sem megy.
    Töltsd le a delphi egy más változatát, vagy töltsd le ezt crviewer9.dll, vagy ezt stdvcl32.dll és a futtatásnál írd be ezt regsvr32 crviewer9.dll vagy ezt regsvr32 stdvcl32.dll, vagy nem lesz jó és hibát ír ki, vagy jó lesz de ugyanazt a hiba üzenetet kapod.

    Lófasz az egész.
  • Tower Guard
    #2610
    Nem működik a magyarosítás windows 7 alatt, vagy nem értem mi baja van? Plz help!


    Application Error

    Exception EOleSysError in module bfme2.exe at 000FB06D.
    Hiba az OLE beálltásjegyzék használata közben.

    OK
  • falloutfan
    #2609
    miért van az hogy nem látok senkit se viszont engem meg látnak az előszobában? hamachin is meg tunnglen is próbálkoztam de semmi
  • Hosszúlépés
    #2608
    December 31-én megszűnik a bfme összes részének multiplayere.
  • blackcaptain
    #2607
    Üdv Mindenkinek!

    Újra előkerült ez a remek játék ezért akinek van kedve:

    Íme a 3 újjászületett szerver:

    1.) Név: LotR: BFME2 01
    2.) Név: LotR: BFME2 02
    3.) Név: LotR: BFME2 03

    Jelszóra nincs szükség a csatlakozáshoz.
    Én mindig a legfrissebb hamachi-t használom, eddig tökéletesen bevált, nem volt gond a csatlakozásoknál. Bátran ajánlom mindenkinek!

    Gyertek bátran, csatlakozzatok és játszunk! ;)
  • Hosszúlépés
    #2606
    Hát akkor vedd meg, vagy tudom ajánlani a beload.hu-t, ahonnan én is leszedtem, amíg meg nem vettem :)
  • benedekcs
    #2605
    Semmise, szinte mindent próbáltam:
    Reinstall,crack csere,patch,máshonnan letölti a gamet...
  • Hosszúlépés
    #2604
    benedekcs,

    reinstall nem segít?:)
  • benedekcs
    #2603
    De jó hogy senki se segít!!
    Kösz szépen! pff
  • Hosszúlépés
    #2602
    Kombinator1991

    Az lehet a baj, hogyha egy ideig nem írtok chat-be, akkor az ég tudja miért, de kickel.
    Szóval írjatok időnként valamit és jó lesz.

    (keresek jó hamachi szobát, írjátok meg a szoba nevét és jelszavát PÜ-ben :D )
  • Kombinator1991
    #2601
    Nemtom bárki ránéz-e még erre a topicra de kérdésem: Hamachin elinditjuk a játékot szeró van rámegyünk a szeróra és némi idő után kickeli a playereket nemtudjuk mitöl, ha baromi gyorsak vagyunk akkor eltudjuk inditani, de ez sok játékos esetén nem mindig jön össze (3v3 meg 4v4 elég gyakori nálunk). Ezt a hibát hogyan lehet orvosolni?
  • benedekcs
    #2600
    Segítsen valaki pls!!!
    Nagyon fontos!!
  • benedekcs
    #2599
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne a Battle for Middle Earth 2-vel hogy elindítanám a játékot, (pl: gonosz hadjárat,skirmish) "Game.dat hibát ír ki" .

    Mi lehet a gond???

    Próbáltam már több helyől letölteni a játékot, máshonnan cracket letölteni, patchelni (patchelésnél pedig "Game Crash"-et ír ki).
    A játék első része minden gond nélkül futott.
    Ha valaki tudja a megoldást annak megköszönném ha segítene.
    Előre is köszi!
  • karak91
    #2598
    Battle for middle earth 2. uj szoba!!!!! a szoba készült : 2010.09.29

    Na sziasztok csak annyit szeretnék ide irni hogy csináltam nektek egy mamachi szobát a gyűrűk ura rajongóinak hamachin keresztül játszanánk, léci ha valaki olvassa majd az üzenetet másnak is mutassa meg és gyertek minnél többen mindenkit várok ,ha gyültök jo csatákkal nézünk szembe!!
    Hamachi szoba neve: Battle for middle earth 2. Jelszó: 1234567
    A csatákat sima 1.00 verzioval játszuk,nem kell semmi extra ennek a szobának ez a lényege az alapjáték,ne aggódjatok ,teszteltük és megy simán az alapjáték is patch nélkül!!!!
    Várok mindenkit,léci gyertek!!!ha valaki privát üzenetet szeretne nekem küldeni: [email protected] kérném KÖSZI mindenkinek!!
  • karak91
    #2597
    .
  • pikszi
    #2596
    Sziasztok. Valaki segitene onlinra felmeni játszani probáltam de nem engedi valaki segítsen lécives nagyon unom a gép ellen a játékot más ellen is akkarok játszani
  • blackcaptain
    #2595
    Sziasztok!

    A következő HAMACHI szobában remek csatáknak nézhettek elébe:

    NÉV: [b]LOTR: The Battle for Middle Earth 1 - 2[b]
    JELSZÓ: 0000

    Gyertek bátran!
  • kishandris
    #2594
    sziasztok most az lenne a kérdésem hogy letöltöttem a játékot és nem találom a CD 1 filét ezt töltöttem le:The.Lord.Of.The.Rings.Battle.For.Middle.Earth.2-RELOADED a www.isohunt.com-rol ha valaki tud segiteni akkor segitsen!!
  • engine
    #2593
    Köszönöm a címeket, lightjack-nél a pont tényleg csak angolul kerestem.
    CD galaxisból meg is rendeltem, köszönöm a segítséget :)
  • ratgab
    #2592
    http://szamitastechnika.vatera.hu/szoftver/jatekszoftverek/pc/kaland_strategia/lotr_the_battle_for_middle_earth_2_collector_s_ed_176466804.html

    Esetleg egy ilyenhez mit szólsz? Gyűjtői kiadású Lotr Battle for Middle-Earth 2.
  • lightjack
    #2591
    http://cdgalaxis.hu/PC/13036/gyuruk-ura-harc-kozepfoldeert-2.html

    itt van olcsóbban...és ez cd galaxis^^ sztem az volt a baj hogy te battle for middle earth 2 néven kerested.
  • lightjack
    #2590
    http://shop.gamestar.hu/index.php?main_page=product_info&products_id=467

    itt meglehet kapni...
  • engine
    #2589
    Sziasztok!

    Nekem egyszerű kérdésem lenne. Hol lehet kapni?
    Amerre jártam azt mondták nincs és nem is lesz (576, cdgalaxis).
    EA store-ban okos ötlettől vezérelve csak a kieg van fent, amihez kéne az alap, de azt nem árusítják.

    Előre is kösz a segítséget!
  • Wolf73
    #2588
    Sziasztok!

    A BFME2 Special Extended Edition 4.5 módját kipróbálta valaki? Működött neki, ebben kérnék segítséget.

    Köszi előre is.
  • Narxis
    #2587
    ok, megveszem
  • lightjack
    #2586
    hát nem is tudom...talán azért nem, mert becrackeltétek és ugye akkor más a verziószám, ez egy védelem a tört játékokkal szemben...de most komolyan, vegyétek már meg! nálunk pl van használt pc játékok üzlete ahol ugyanúgy meg lehet kapni a játékot, max nem olya szép fdíszes dobozba meg kézikönyv nélkül 900ft-ér...vegyétek meg azt mehet az online party
  • Serath
    #2585
    Hali!
    Segítséget szeretnék kérni. Haverokkal leszedtük a játékot, 1.6-ig felpatch-eltük és hamachin akarnánk játszani de egyszerűen nem látjuk a szerót. Senki senkiét. Előre is köszi.
  • Narxis
    #2584
    Tényleg, el is felejtettem, hogy már ilyen olcsó... nincs valami gold kiadás? 1 + 2 + kieg egyben? Megvenném.
  • lightjack
    #2583
    nemtom miért csak hamachin játszotok...online sokkal szórakoztatóbb, a játékot meg már szinte bárhol megkapod max 2000ft ért...
  • Johny150
    #2582
    Király hamachi szeró naponta 7 online játékos BFME2 ROTWK
    név:bfme2 - rotwk HUN
    Jelszó:123
    Gyertek!
  • lightjack
    #2581
    huhh
    hosszú post
  • lightjack
    #2580
    nem, nem szűnt meg, engem felengedett épp most toltam egy 2v2-t...

    darki81:azért nem engednek csatlakozni hozzád mert crackelted. ez egy védelem a tört játékokhoz. ha crackeled a játékot akkor mindegyik belépéskor más lesz a verziószám. nézd csak meg. bemész settingsbe és jobb alul látni fogod a verziószámot. akkor jó ha 1.6 van odaírva. amúgy ez tört játékkal cskis úgy küszöbölhető ki, ha szerzel egy hivatalos telepítőkulcsot egy boltban vásárolt eredeti bfme2 től (haverodtól elkéred, de csak akkor ha eredeti game van neki és ha már ő nem játszik online, mert ha ketten akartok felmenni csak 1 et fog felengedni, és ebből vita lesz...>.<) aztán feletszed az eredeti cd kulccsal a játékot. után nehogy crackeld. hagyd így. aztán töltsd le a Daemon Tools Lite 4.30.3-at, tedd fel. utána felmész erre az oldalra: http://m0004.gamecopyworld.com/games/pc_lotr_battle_for_middle-earth_2.shtml#LotR:%20Battle%20for%20Middle-Earth%202%20[EURO]%20No-DVD/Fixed%20Image%201 és kattints rá a File Archive [5.5 MB] - Maxi Image felirat melletti lemezre, majd töltsd le....

    miután letöltötted csomagold ki. ezután töltsd le a YASU nevezetű programot, majd csomagold ki és a YASU(csak ezt) fájlt másold be az előbb feltelepített daemon tools mappába...

    most mountold be a daemon tollsal a letöltött mini image-t majd idnítsd el a YASU-t és menny rá h Cloak. utána indítsd el( ne csukd be a YASU-t)
    a bfme2-t és már mehetsz is...

    tanács: inkább vedd meg, mert amíg én ezt megoldottam nagyon sok problémám volt vele, elment vele 1 nap mire rájöttem h kell...1500ft ér megkapod szinte bárhol, sokkal egyszerűbb

    tapasztaltabb játékosoktól: nem tud vki vmi jó taktikát a törpökhöz 2v2 be bucklandon??képtelen vok velük játszani....
  • zpp0663
    #2579
    Sziasztok! Megszűnt a játék online hálózata? Mert nem enged fel mulitra :S Vagy csak nálam van baj?
  • Narxis
    #2578
  • Narxis
    #2577
    Bemásolni a játék mappájába ahova telepítetted és felülírni az eredetivel.
  • banike
    #2576
    letöltötem a cracket és egy olyan van benne hogy game.dat azzal mit kell csinálni?
  • banike
    #2575
    itt lehet warez ügyekben kérdezni?