597
  • gumikacsa
    #477
    Ez de durva:

  • kBagyula #476
    Nincs, nem lehet, lásd: #453 :( ez van.
  • wonax
    #475
    Ha valaki tud TRS 2006 hoz magyarositást vagy megcsinálja fizetek érte értesitsen.
    wonax
  • samhun
    #474
    hi. honnan tudom leszedni, dc n, torrenten , és fizetős warezen kivül? amugy valós városok vannak benne?
  • levi1989
    #473
    szasztok hol vannak a game mentései?
  • good charlotte
    #472
    már meg van letöltöttem csak kéne néhány kuid hozzá ami az oldalon van valaki nem tudna segíteni hogy honnan tölthetném le? mert csak úgy működik rendesen a pálya lécci segítsetek!! mert az oldalról nem lehet letölteni nioncs valami kuid gyűjtő oldal? :D lécci
  • good charlotte
    #471
    hello valaki tudna segíteni? láttam egy tök jó metro-s modot a játékhozitt csak az abj hogy németül van valaki tudna segíteni hogy tudom letölteni mert valami serial kell hozzá de én kaptam a játékot egy haveromtól és nem adott semmilyen serialt:( valaki segítsen mert kell nekem:D
  • levi1989
    #470
    hello van egy kis gondom! Bockbeer árut milyen kocsival lehet szállítani, ha megmondanátok a kocsi nevét nagyon örülnék köszi előre is!
  • kBagyula #469
    A H0TTrainz lapján szívesen segítenek, sőt én is tudok, ha elakadsz valahol. Vannak a fenti linken a GYIK-ben is segédletek + ott a fórum, televan profikkal. ;)
  • Cream78
    #468
    Hm..Akor ezek szerint egyszerübb megtanulni angolul, mint magyarítást gyártani hozzá! Na nem baj valahogy kitalálom mit kell, egy két pályát már végigcsinálltam...
  • kBagyula #467
    Nincs, lásd: #453
  • levi1989
    #466
    hello a trainz 2006-hoz van magyarosítás?
  • Zod
    #465
    Hello!

    Milyen ez a játék? Úgyértem, mihez hasonlít? Transport Tycoon Deluxe, Railroad Tycoon? Mi a cél a játékban? Lehet pénzt keresni, árukat-embereket ide-oda szállítani benne???
  • kukorica
    #464
    Hello! Tudna nekem valaki segíteni?

    Láttam a Trs 2006 játékot, csak eddig demó volt. ÉS SZUPER!!!! Olvastam az auran.com-ot és olvastam hogy (ezek szerint) 69$ dollárba kerül a teljes full verzió. kb 15.000 ft . Na most a Serial numberem lejárt, Nem tudom letölteni az AURANNÁL, Na most azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet ezt a játékot megvásárolni?
  • kBagyula #463
    Az fizetős. Nekem ugyan megvan a TRS2004-hez, de csak egyszer raktam fel anno. :P Annyira nem nagy durranás 10 perc játék után, de szép és teljesen kidolgozott darab.
  • Vviikkttoorr
    #462
    Jaa....és meg lehet valahogy szerezni a Module City V2.0-t?
    Mert a játékon csak egy DEMO van eggől a villamosos pályából!
  • Vviikkttoorr
    #461
    THX!
    :D
  • kBagyula #460
    Nincs, lásd: #453
  • Vviikkttoorr
    #459
    ez is megoldódott!
    xD
    Van magyarosítás?
  • Vviikkttoorr
    #458
    kÖSZI MÁR MEGVAN!
    Most telepítésnél van bajom!
    1-es cd felmegy,2.cd-t berakom utána elkezdi tölteni tovább!!!
    Eccer csak egy hiba file hogy nem megfelelő kötet van a meghajtódba!
    :S
    Mit csinájjak?
    PLS segítsetek!
  • Vviikkttoorr
    #457
    helo!
    tudna valaki adni egy cd key-t?
    Köszi!
    interneten nem találtam sehol! :(
  • Totomamas
    #456
    OK megoldottam. Képzeljétek el, hogy véletlenül 100Hz-re állítottam a monitor frissítését az opciókban,ezért nem akarta engedni. Bár ezt nem értem, miért, mert a monitorom 19"-os, és szépen pötyög 100hz-en 1024x768 felbontáson más progiknál.
    Hála Microsoftéknak. Hehe
  • Totomamas
    #455
    Valaki kérem segítsen..
  • Totomamas
    #454
    Most ilyenkor mi van? Újak a drivereim..

  • kBagyula #453
    Magyarítást nem lehet hozzá készíteni, mert:
    - Nem ismeri az ékezetes betűket,
    - Speciális tömörítési eljárással vannak a fájlok tömörítve, kibonthatatlan, vagyis nincs eszköz hozzá a piacon. *.ja (ja-archive a formátum) A fejlesztők sz@rnak ránk.

    A TRS2004-el, UTC-vel, Trainz 1.0-val próbálkoztunk anno, de nagyon kevés sikerrel.
  • kBagyula #452
    Szia!

    Nézz át ide a fórumba, sokat tudnak a fórumtagok segíteni...
  • Totomamas
    #451
    Szevasztok.Elkeztem a 2006-os Trainz-t és valahogy gáz van a tutorialokkal. Hiába megcsinálom, nem akar tovább engedni sok tekintetben. Van valakinek ötlete? Esetleg tudtok ajánlani patchet, mert én eddig nem találtam.
  • Riccsusz
    #450
    Hello! Hogyan lehet pályákat és vonatokat berakni pontosabban honnan lehet letölteni (magyar)? Köszi!!
  • Cream78
    #449
    Na akkor gyorsan írjon valaki magyarítást,meg evvel is foglalkozzanak annyit mint a 2004-el! Rohadt sok a szöveg a küldetések nagy részét aki nem tud angolul az csillabizálhatja egy darabig......Tetszik a game csak hát facom se kínlódik annyit inkább mással nyomulok....
  • Duddits
    #448
    Nem létezik.
  • skacqkac
    #447
    Csocsi! Tudna nekem valaki segiteni! A Trainz railroad simulator 2006-hoz létezik magyarositás? és ha igen akkor hol?
  • edeleny
    #446
    Sziasztok,tudnatok segiteni,a jatek meg az elejen VSFilter.ddl Fatal Errorra hivatkozva kilep,mi lenne ez?
  • Guriga
    #445
    Szia!
    Bárki regisztrálhat a trainz.hu-ra. Ma is történt regisztráció. Lehet, hogy valami böngésző beálítás miatt nem sikerült neked.
  • nagykispeter
    #444
    A trainz.hu-ra miért nem lehet regisztrálni?Zárt körű rendezvény?
  • rgida666
    #443
    Sziasztok!

    Letöltöttem a Train drivert, de nem akar elindulni, mert hiányol egy alkalmazást. Nem tudom, hogy ez egy önálló játék lenne, vagy egy kiegészítő a TRS2006-hoz.
    Ha valakinek megvan és megy, az írjon már, mert akkor én is leszedem a TRS-t.
    Előre is köszi.
  • good charlotte
    #442
    szia azt szeretném mgekérdezni hogy ezek a képek egy ilyen mávos kiegészítő lesz vagy mi??? és megjelent már??? avyg mikor fog???
  • PLackó
    #441
  • gumikacsa
    #440
    minek??? A netről leszedhetsz pár százat... Köztük egy rakás MÁV-os cuccot, amik mellesleg sokkal szebbek, mintha az auran készítette volna őket.
    Kis életkép egy készülő pályából (forrás: trainz fórum) Nem kicsinyítettem, mert így "mutatja meg magát igazán":
  • Carti19
    #439
    Azmég okés hogy sok pályát hozzátettek...de tehettek volna bele min. 20 új mozdonyt... :(
  • levi1989
    #438
    hello! én pach-et magyarosítást és modot keresek a trainz 2006-hoz