597
  • Joxy
    #517
    Olyan kocsi-t kell letöltened, amiben van ilyen funkció, és azt be tenned a szerelvénybe.
  • Rono
    #516
    Hali all! Nincsen a játékban olyna nézet mintha egy vagonban ülnénk? az MS train sim ben volt de itt nincs vagy csak én nem találom? hiányolom belőle!
  • kukorica
    #515
    Megjent egy kiegészítő?? Milyen kiegészítőről van szó, mert én ugytudom hogy nincs MAGYARITÁS a TRS2006-hoz.

    Én még gondolkodtam hogy ha autózásra is kiadják a programok, és lehet majd autózni a saját építésű pályán.

    itt ebbe a forumba tud valaki modellezni a trs alá?
  • gabf1
    #514
    Nektek nem ír ki hibát telepítéskor? vmi crc error asszem. És ha kihagyom akkor nem indul el a game, vmi fatal error van
  • Guriga
    #513
    Ha magyarított vonatszimulátort akarsz, akkor az MSTS marad egyedül... A TRS nem magyar, és nem is lesz egy darabig.
  • laci1993
    #512
    ja de hogyha ezt nem lehet teljesbe letölteni akkor van valamien más hasonló vonatszumulaátor aminek a grafója is ilyen ennél rosszabb ne legyen meg lehet utasokat is szálítani és vannak megálók és persze ingyen tejesbe le lehet tölteni











  • Charly
    #511
    Nincs még magyar pálya a progihoz
  • Charly
    #510
    Nem fogsz semmire menni a warezzal hidd el
  • Charly
    #509
    Nem biztos hogy elég nagy a géped
  • laci1993
    #508
    de ha ezt nem lehet letölteni ingyen akkor jó lessz a 2004 es vagy valamien ilyesmi grafikájú vonatszimulátor amihez lehet leszedni majd magyarítást meg ilyeneket meg ugyanezek majdnem mindent meglehet benne csinálni

  • laci1993
    #507
    hali valaki elmondaná inkább leírná hogy honnan lehet a teljes játékot ingyen letölteni de ha leírná valaki azt úgy konkrétan ha lehet akkor egy linket is adhat kössz. ja és ha valaki válaszol ott a válasz gomb






  • kukorica
    #506
    valaki ebbe a fórumban, rendelt már TRS2006-ot?

    Nekem pontosan kell leirni hogy hogyan rendelhető meg a TrainzRoad Simulator 2006?
  • Morpeus
    #505
    köszi
  • K Ace
    #504
    Vmi olyasmit ír, hogy enyhén fékezd meg a vonatot, és elkezsd lassulni.
  • Morpeus
    #503
  • Morpeus
    #502
    csá! itt mit kell csinálni?
  • Morpeus
    #501
    Csá!Melyik a jobb a 2004 vagy a 2006? Mert néztem a screen shotokat de a 2006-nak az első képeken elég csúnya a grafikája. A gépigéyn nem fontos mert elég nagy vasam van hozzá.(Pl.: GeF7600)
  • PLackó
    #500
    engem is érdekelnének pályák,főleg magyarok :)
  • K Ace
    #499
    Hi. Pályákat honnan tudok letölteni az Auran download station-on kívül. Mer a trainz.hu-n minden van csak pálya nincs. Mozdonyokból már tele vagyok már csak pálya kéne. Ja és vmi metrós pályát nemtudtok mint pl az a német metrós pálya csak ne keljen hozzá auran regisztráció. thx
  • ntex
    #498
    nálam valamiért patcheés után mikor betölti a pályát kiír egy hibaüzit és nem jön be semmi
  • kukorica
    #497
    Szia

    a 942 hozzászólásban szeretnék válaszolni. az SP1 http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=22682 itt van
  • kukorica
    #496
    Jövő hétfőtől 19 fokot mondanak. 1 rész rossz: Mert a hirtelen enyhülés az megviseli a szívbajosokat. másik része JÓ: Mert megyek BÉCSBE TRS2006-ot venni?
  • kukorica
    #495
    bh
  • kukorica
    #494
    INNEN!!!
  • kukorica
    #493
  • laci1993
    #492
    honnan lehet letölteni???



  • Charly
    #491
    Kiött a sp1 es javitás hozzá ámen
  • samhun
    #490
    maléves vonat? LoL. Nem inkább MÁV?
    Veri5 te a MÁV al repülsz?
  • kisviku
    #489
    Ez nagyon szép.Hadd kérdezzek már valamit.Magyar útvonalat merre találok a TRS 2006-hoz? Úgy hallottam, mintha valaki/valakik lemodelleztek egy magyar vasútvonalat.Vagy legalábbis fejlesztés alatt van.
  • gumikacsa
    #488
    Ott, ahol a VOLÁNBUSZ-os repülőket találod... Egyébként a magyar vonatok itt vannak
  • veri5
    #487
    Hol tudok MALÉV-os vonatokat letölteni?
  • samhun
    #486
    www.nitroforce.atw.hu/szar.JPG
  • samhun
    #485
    Segitsetek, plz. most jött le a game, limited dvd edition. installnál ezt irja ki:

    folyamatosan nyomja a szöveget...
  • samhun
    #484
    2005.09
  • veri5
    #483
    mikor jött ki a game?
  • kBagyula #482
    Itt nézz szét esetleg...
  • samhun
    #481
    Vannak magyar állomások? Ha nincs, akkor ilyen pályákat hol tudok leszedni?
    (király a csörgő! taurus nincs) MÁV os, vagy GYSEV ?
  • kBagyula #480
    Mostanában a tanulmányaim miatt nem, de korábban elég aktív voltam, és leszek megint hamarosan.

    Pl.


  • gumikacsa
    #479
    csak nem ojjektumokat gyártasz?
  • kBagyula #478
    Hát egen. Vannak profi pályaépítők, én csak a kezük alá dolgozok.