Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Csabesz6
#31081
értékük összege jöhetne😄

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#31080
<#wow2>

desigo
#31079
off

kaposi1
#31078
Lakott terület?

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#31077
<#wow2>

z0ty4
#31076

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

szabod
#31075
OFF: így kell 300 ezres büntit összeszedni.

Mente et Malleo

bency
#31074
Enyém a GTO 😄

:) Semmi okosság :P

sjani1995
#31073
piroskákon osztozhatunk valakivel, lujóé lehet a sárga : DDD

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

#31072

w77d
#31071
meeeekkora buli leeszz ott lesz a magja XXXXD

Willi Betz
#31070
Baaazmeg,te is ott leszel? Kössz,hogy elkeféled a hétvégém! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31069
tankcsapdára maradsz ? 😄
ám ha meglátlak rádköszönök.. 😊

w77d
#31068
én is megyek pár haverral, talizni kéne ott nem? 😄

#31067
jah 😄

w77d
#31066
te is jösz? 😄

#31065

#31064
naja, bízok benne hogy ott lesz 😊

Willi Betz
#31063
Jaja,Ledes hátsó lámpa fasza😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#31062
Ha valóban Catera akkor én a csávó helyében regisztráltam volna az autót a holnapi Hungaroringi mulatságra,mint egyedi autó. Persze csak nálunk egyedi ez a német Cadillac 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31061
Pár pillanatra láttam csak, velem szembe jött, tükörbõl még megnéztem a hátulját, de én elhittem hogy Catera 😄
ilyenvolt a hátsólámpa, így nagyon durván jól néz ki 😊

Willi Betz
#31060
Kettõrõl lehet tudni. Ez az egyik,a másik pedig a régebbi fajta. Utóbbi már lehet nincs az országban. Másrészrõl pedig ez se biztos,hogy Catera,belsejét kéne egyszer megnézni,mivel a tükrei a régi fajta a hátsó lökhárító pedig Omegáé.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31059
gondolom túl sok nincs belõle az országban <#finom>

TaRka0107
#31058
Akoholista<#eljen>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#31057
ez nem kérdés XXD

Willi Betz
#31056
Ez-e?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Effe88
#31055
<#banplz><#nevetes1>
szóval neked a kocsma kéne inkább😄😄😄

w77d
#31054
Filléres sörözõ <#eljen><#eljen><#eljen>

Effe88
#31053
reggel fél 8 körül,határ út.....😄😄

#31052
szürke E rendszámos Catera a méta utcán :o

jetblack
#31051

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

desigo
#31050
ma egy piros Audi R8-at meg egy Camarot
gyilkos volt mindkettõ...
w77d
#31049
ha ez ilyen könnyen menne XXXD

desigo
#31048
el is mentem ezt a postot késõbb bizonyítéknak xD
Biztosítási csalásért nincs még letöltendõ?
matyi0323
#31047
ha keméény vagy.. mármint nem csak az iváshoz xDD
akkor csináld amit mi anno.. ( igaz az suzukival volt XDDD )
Tisza híd felvezetõjénél a szalagkorlátnak éjjel neki szembõl.. olyan 60-al, kinyílt a légzsák, baj nem lett ( mondjuk ez kurva nagy szerencse volt 😄 utólag rájöttünk, hogy mekkora idióták vagyunk 😄 ) tetõ, alja.. ami létezik minden elment.. totálkár lett😄 kifzették az egészet.. aztán ismerõs autószerelõ.. 300k-ból megcsináltuk olyanra, mintha új lenne 😞 és majd most várom a lebaszásokat. 😊-.- )

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Csabesz6
#31046
dehogynem. dagadt😄

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

w77d
#31045
kussojjá és mennyé vissza segget nyalni XXXD

bency
#31044
Az osztrigára van már szüksége 😄

:) Semmi okosság :P

w77d
#31043
nem különösebben

Csabesz6
#31042
lehet rádférne

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#31041
<#eljen>

w77d
#31040
az kényszerhelyzet volt, mentettem XXD

Mészy
#31039


Morris Minor 1000:

Sunbeam H120:


Aston Martin V8 Vantage:

Off
Audi E-tron:

Bentley:

Rocközön.com online Rockradio és a Galaktikus Rockfamily otthona

Willi Betz
#31038
Enpinceviz.jpg<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31037
minek kapáljak, az nem az én világom XD

Willi Betz
#31036
<#eljen><#idiota>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31035

#31034
inkabb takarodj ki a foldre kapalni aztan majd osszejon valami elobb utobb

anti hero

Willi Betz
#31033
Add el alkatrésznek...persze nem egyben.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

SötétBarom
#31032
Menj oda valami építkezésen egy lepusztult melóshoz, aztán adj neki egy deákot. El van intézve.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;