Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#31131
Hát ja,a fehér Calibrára rálehetett fogni,hogy gyári.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

sjani1995
#31130
Képek a taliról. Találtak gyári Calibrát, meg olyan Astrát is aminek Focus ködlámpája volt. pfchujjj... Csikós feje....: DDD

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

LeWyTy
#31129
Trance4ever! wwáááá<#taps>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

LeWyTy
#31128
Ezt a mustangot utálom a legjobban... de ez valahogy tetszik<#nevetes1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#31127
szegényke de ronda :S

Willi Betz
#31126
Ki persze. Egy kalap szar volt az a rádió.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31125
te kidobtál egy Alpine-t??? én megbaszlak XXXD

Willi Betz
#31124
Csoda,hogy ebben a gyári rádió van😄 A legtöbben mindenféle szar fejegységet raknak. Enyémben sem gyári volt,mikor megvettem,hanem valami Alpine. Basztam is ki a kukába,csak úgy zörgött. 😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31123

SötétBarom
#31122

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Willi Betz
#31121
Te alkoholista faszfej XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31120
azé jó kis autós nap volt a mai. Ezt megkoronázandó én most lelépek egy prostihoz, utána meg úgy bebaszok asszem hogy hétfõn kerülök elõ....

#31119
õszintén szólva leszarom minek nevezik azt az évet, az attól még ugyanúgy DTM volt 😄

Norbi1990
#31118
Persze, de aki tudja az nem DTM-nek mondja 😄
solo
#31117
Törölni nemér: DDDxD

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

solo
#31116
Nemtudom sokan mit esznek ezan az autón.Multkor megnéztem egyet közelebbrõl..Hát, nekem az egész egy ilyen olcsó camry,astra és egy a 90 es évekbõl származó ocsmány cadillacnek a turmixa:\

Belseje meg teljesen nem az én világom.

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

#31115
jah, de a lényegen nem változat, ugyanúgy DTM-nek mondja mindenki 😄

Norbi1990
#31114
96ba nem DTM volt a neve hanem ITC(International Touring Car Series) 😄
De nagyon szép kis kocsi <#vigyor2>
#31113
ez viszont '96-ban DTM bajnok volt 😊

Willi Betz
#31112
Sztem nincs is 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31111
hát az ritka mint a fehér holló...

Willi Betz
#31110
Az viszont érdekes volt,hogy nem lehetett gyári Calibrát látni. XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31109
most látom a Corsás srácok azé megvárták 😄 mi itt már krúzoltunk visszafelé...

w77d
#31108
itt nem áltunk be, pont itt a szörfös kabriónál lévõ ficakban voltunk szépen sorra... a patrol-os F astra egy régi haveré, a G astra kombi is mellette az volt, a flip floppos B Corsa, meg a szemben lévõ bõrös Corsa is meg még sokan mások 😊

#31107
V6 volt ráírva 😊

Willi Betz
#31106
Ezüst Omega fogadok 3.0-es. 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31105

Willi Betz
#31104
Kerekek érdekesen mutatnak rajta😄 Mondjuk szarnék bele,így is dugnám mint a biciklit 😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31103
nemáááá, mi kérdeztük a szervezõket azt mondták nem lehet menni... Ott vártunk és bandáztunk, zenéltünk vagy 12 autóval XXXD

#31102
16:00kor mehettek fel a pályára a tuning masinák 😄D

#31101
csak ilyenek :/

Willi Betz
#31100
Nem az OPC-t nézegettem,hanem egy simát. Igaz OPC Line volt.

@31098:
Kint volt,de nem nagyon rakták ki a nézelõdõknek.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31099
pedig nem volt tõlünk messze az az OPC 😊

S2000
#31098
Az opc-s volt kinn? Ez? Nagyon kéne😊

Willi Betz
#31097
Oda nem mentem,mert azt nem érdekelt. Az idõ nagy részét a piros Insignia körül töltöttem meg beszélgettem a csókával.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31096
mi jópáran összejöttünk haverokkal a hátsó tuning részen... hazafelé meg volt raccsing hát bammeg az egyik barom miatt füstölõsre fékeztem a gumit, de legalább nem volt csatt XXXXD

Willi Betz
#31095
Voltam,de csak fél órát kb.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31094
ottvótááá tee?? én is voltam, most értem haza XD

Willi Betz
#31093
Az már rég rossz,ha Lujciról álmodsz. 😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BenedekFeco
#31092
A minit már lekaptam tavaly...



Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

LeWyTy
#31091
Mini , TT<#finom>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Effe88
#31090
az állatja
hova sietett ennyire...
megérdemelte

BenedekFeco
#31089


Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

TaRka0107
#31088
B*sszátok ki, valamit álmodtam Lujóról csak elfelejtettem.:AS:ASASDDASD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Willi Betz
#31087
Ezt is láttam többek között:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

szabod
#31086
Aha, nálunk volt

Mente et Malleo

#31085
úgy 10körüli magyar van (tulajdonú, egy része magyar rendszámmal), valószínû Romániában még több, mint minden más luxusautóból is 😄

bency
#31084
Egyenesen ocsmány .

:) Semmi okosság :P

kaposi1
#31083
Két darab van belõle a világon de ritka ronda szegénykém.Azért az árát elfogadnám.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#31082
Azért kíváncsi lennék hány Rolls fut Romániában.<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: