Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#31031
bámmeg engem ne hasonlíts ahhoz a szarhoz XXD

#31030
olyan alekoszos feelinget érzek ha lujó eszembe jut 😄DDDDDDDDDD
((akinek egy alapos baszás hiányzik....))

w77d
#31029
én nagggggyon megbaszlak XXXXD

kemszi2
#31028
várj nem.kitaláltam ülj rá a tetejére XD
kemszi2
#31027
rá kell ejteni egy zongorát
w77d
#31026
nna egy ilyennel kéne full gázzal telibetolatni egy parkolóban, de úgy, hogy a tetõoszlopot is érje a dolog....

#31025
w77d
#31024
nunán rúglak bammeg XXXD

kemszi2
#31023
tedd fel a netre a csajok hamar rákapnak és megveszik XD
w77d
#31022
nem a passatrol van szó, hanem az opelrõl

kemszi2
#31021
meguntad a passatot?
w77d
#31020
nem kell ezen mit kifejteni, ha a biztosító gazdasági tk-t állapít meg a kocsira, azaz hogy javíthatatlan, úgy egyben megkapom a teljes árát a kocsinak (többet, mint amennyiért most el lehetne adni). Másik személyautóval nem jó ezt intézni mert akkor az is kuka, ráfizetés. Egy régi csotrogányon meg meg sem látszana, a kötelezõje sem ugrana meg...

SötétBarom
#31019
Állj be egy jobbkezes utcába, aztán várd a kamazt.

Szerk.:
Ezt fejtsd csak ki bõvebben..

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

w77d
#31018
Gazdasági TK-t kéne elõállítani, ezeknek a régi szaroknak meg nincs Bonus besorolásuk, tehát senki nem jár rosszabbul...

bency
#31017
Minek az neked?😛

:) Semmi okosság :P

w77d
#31016
valakinek nincs véletlen valami régi nagy Kamaz vagy hasonlója???

#31015
ez még pár éve láttam (szín felni stimmel és TG-s rendszáma volt), nagyon szép színe van nappal <#vigyor3><#eljen>

BenedekFeco
#31014


Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Willi Betz
#31013
Aztán,ha kész lesz az autód,akkor én fogok irigykedni 😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Kicsizoli
#31012
Irigykedek...

Készülget a gép lassan, de biztosan..

#31011
<#eljen>

itt van pár kép róla, P-s rendszámmal :-))

Kicsizoli
#31010

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#31009
Atyaég<#worship><#worship><#pias>

Iso Rivolta Lele gyönyörû gép....magyar volt?

Minden tiszteletem a tulajnak..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

#31008
bertone gyanús 😄

#31007
espada ?

GhostRider1
#31006
ez milyen fajta gépjármû?

&#9733;

#31005
azt hiszem ezt láttam egy hete
nagy méretben fel tudod linkként tenni ?

#31004
<#eljen>

if ican
#31003

desigo
#31002
nem ért túl jó véget ez az Astrás történet
bár még mindig jobb mintha totálkárra törted volna...
#31001
annyit nem ér !!!!!!4

Willi Betz
#31000
Adok érte egy ezüst Omegát,motorháztetõ,lökhárító és elsõ sárvédõk nélkül XD Viszont 3.0-es. 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#30999
adok érte 5 zsák krumplit

w77d
#30998
nna visszavittem a twintopot a szervízbe, megint megállt a tetõ. Mondtam, hogy megcsinálják most már ki sem hozom, rakják ki árulni.... Addig amíg nem adtam el és nicns a kezemben a lé addig járok felváltva az Antarával és a Passattal...

kifli
#30997
kiment elé egy mercis, csókolom
Firerock
#30996
elmondanátok a teljes sztorit? nem nagyon áll össze...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Csabesz6
#30995
Ha már GTL-ben ezzel veretem, csak felismerem<#zavart1>

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

w77d
#30994
ne bízzzáááááááá vénember XXXD

#30993
ebben bízom/bízunk !!!!!!!!!!44

Willi Betz
#30992
Én nem verlek meg,én csak feltolom a seggedbe a zöld Bravo-t XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30991
hülyevagy

Willi Betz
#30990
Téged egyszer nagyon megfognak kalapálni! XD Mindenkinek beszólsz. 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#30989
hülyevagy

#30988
...és tényleg Elan, meaculpa

#30987
<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

Csabesz6
#30986
Lotus Elan(?)<#law>

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Willi Betz
#30985
Lagonda,meg sárga Aston!<#worship>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

kifli
#30984
mintha valaki fogott volna egy amcsi verdát, és összepráseli az elejét meg hátulját 😄
#30983
aston martin lagonda

mabbak
#30982
az utolsó az micsoda? állatul néz ki 😄