Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cement
#31734
ilyen nevu aston martin nincs

respect to the man in the ice cream van

#31733
Szombaton voltam Bp-n... sajnos fotózni nem sikerült, de láttam egy matt szürke Lamborghini Gallardo-t, egy Aston Martin DB9 Vantage-t, meg 2 Subaru Impreza WRX STi-t, az M3-ason meg rám elõzött odafele egy Porsche Cayman.
Csabesz6
#31732
szebb is😊

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#31731
1.8-ért viheted
igaz ez nem cabrio

kifli
#31730
ja, rémálom 😄
sjani1995
#31729
<#worship><#wow2>álomautó

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

#31728

w77d
#31727
nem, egy öreg bácsika a tulaj

#31726
az álomautó múzeum vezetõje az a taplóparaszt aki be szokta mutatni az amerikai vasakat ?

kemszi2
#31725
azért volt ismerõs az autók felállása 😄 ott voltam én is 😄
jetblack
#31724
speciel ez a 2005-ös fõnix csarnoki autókiállításról van <#nevetes1>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

kemszi2
#31723
ez mikori?😊
jetblack
#31722
Kicsit kutatgálva a gépen ezt találtam

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

jetblack
#31721
Nem bántani én is 117Kg vagyok és együtt érzek vele <#nevetes1>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

matyi0323
#31720
nem is xDD
mikor még írtam, volt itt 3 hsz.. abból válaszoltam egyre.. direkt kibasztak velem xDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

bency
#31718
<#banplz><#banplz>

:) Semmi okosság :P

matyi0323
#31717
vele tesztelik mekkora az a max tömeg amit elbír.. XDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

w77d
#31716
ember a puncikabrijót használom manapság a legkevesebbet, jobbnál jobb kocsik vannak a seggem alatt XXD

solo
#31715
Jaja: D

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

kifli
#31714
lecserélhetné kis fûnyíróra 😄
solo
#31713
Csak gondoltam jobban élveznéd, mint a kis fekete bevásárlókocsival való kurvázást: DDDD

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

w77d
#31712
minek gokartozzak, ha fasza igazi verdákkal csapathatom? XD

solo
#31711
Remélem voltál gokartozni is fölöttük: D Én meg a pályatulajt ismerem: D

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

szabod
#31710
Minden nap elmegyek a múzeum mellett. Elhatároztam, hogy 1x bemegyek, de mostmár tuti nem. A 3/4-ét láttam már valamilyen kiállításon/felvonuláson/veterán talin.

amúgy meg baszott volna el a 47-es villanyos 😛

Mente et Malleo

w77d
#31709
gyakorlatilag a teljes múzeum kint volt tudom én 😄 nem sokat állnak az autók állandóan úton vannak valami találkozóra. Viszont ülni bennük meg vezetni az valami fenomenális 😄

#31708
azok is voltak kint 😄

w77d
#31707
a nyitottal most is mentünk, nagyot lép 😄 meg próbáltunk Ford Fairlane-t, Impalát és Bel Airt is...

w77d
#31706
hülye javítóprogram írta át, egy betût elbasztam és ahhoz igazította 😄

#31705
voltak WTCC-n is a Corvettek 😊

Willi Betz
#31704
Ja,két helyen is 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31703
fáradt vagyok elírtam bazdmeg XXD

Willi Betz
#31702
Nem Államautó te hülye,hanem Álom. XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31701
mai munkanap sok forgatással, sok fárasztó autókázással, viszont egy nagyon rendes embert ismertem meg az Álomautó Múzeum tulaj személyében. A képek telóval készültek csakazértis XD












Csabesz6
#31700
Nem láttalak a tömegnyomorban😄 De ezt másik topikban folyt...

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

kifli
#31699
youtube chaneleden még fentvan? 😄
jetblack
#31698
És még tagadod hogy nem vagy alkesz XDDDDD

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

w77d
#31697
ez egy jó fej gyerek nna XXD

jetblack
#31696

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

#31695

w77d
#31694
de szép kép ázistenit

#31693
w77d
#31692
éééééééénnn?? XXD

#31691
te meg iszol mint 1 matróz XD

w77d
#31690
beszél mindenki hülyeségeket errefelé XXXD

Willi Betz
#31689
"Fater,máá megint kukázol?" <#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#31688
apádat is fõnöknek hívod ? 😄

w77d
#31687
milyen Passattal? nincs nekem Passatom, más autóját meg nem vezethetem fõnök XXD

Willi Betz
#31686
Dehogynem lehet tudni,Basszáttal XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#31685
nem, én többel mentem és nem került be sehova, minthogy ezáltal azt sem lehet tudni milyen autóval mentem....

#31684