Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#32189
elpuhultál xD
mi lesz pár év múlva?
w77d
#32188
uhh gyerekek de szrul vagyok ma be sem mentem melózni..

Pipör
#32187
Lájk

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

Csabesz6
#32186
annyira azért nem jó a csaj...

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

tviktor91
#32185
Milyen cipö?

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

desigo
#32184
De ocsmány az a cipõ.Jól elcsúnyítja a képeket...
TaRka0107
#32183
Má be vagy baszva, hülyeségeket írsz, inkább má ne igyáXD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#32182
deeeeee én szertek mindenh embert nna most lelépek itthonról spanokkal inni egy piccit meeeee ezt má nem lehet bírni csááááááá

LeWyTy
#32181
Hogy Ihass,,, és olyankor írhass nekünk<#idiota>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

w77d
#32180
eztazt deeenem ez a lényeg.. minek éélünk? minek vaygunk? miért harcolunk egymással??

sjani1995
#32179
Mit ittál?😄DD

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

w77d
#32178
szar az éélet

Gaben17
#32177
Bátorkodom kicsit offolni.
Hátha valakinek van egy kattintásra ideje és lájkolja<#smile>



Köszönöm!
Gaben

Spirit of Perfomance Koenigsegg

w77d
#32176
neeeem, én nem vagyok buzi ezért a jó oldalon álltam XXD

kemszi2
#32175
akarod mondani: szerencsére végig mentünk hiába dobáltak 😄
w77d
#32174
sajnos végigmentek hiába dobáltunk...

Effe88
#32173
<#nevetes1><#nevetes1>

kemszi2
#32172
és hogy sikerült a felvonulás?
w77d
#32171
nem ronda az, nagyon is szép.. és egy ilyen jóképû csávó szokta vezetni XXD

Effe88
#32170
fúúúú az gechhiiiii ronda<#nyes><#idiota><#idiota>

w77d
#32168
puncikabrijót

w77d
#32166
minek repülne? XXXD

Csabesz6
#32165
mert arra aztán nem repül a repcsi...omg😄

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

kifli
#32164
rájöttek, hogy a hátsó lámpát a mondeoról másolták, és így már nem kellett nekik, mert a elég proli kocsi :S

inkább vettek egy lambot...
w77d
#32163
há várjáá nem tudhatod hol lakik... lehet afrika valami kihalt része és akkor tényleg nagy szám XXD

Willi Betz
#32162
Maseratit kidobták? 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#32161
nagy élmény lehetett..

kifli
#32160
és az milyen autó?
Willi Betz
#32158
Miféle replikára gondolsz? Irmscherhez ennek sok köze nincs,ha arra célzol. Mert egy darab olyan elem sincs rajta. Ellenben viszont kurva igénytelen a 2. ködlámpa 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32157
Az AMS-nél cikkeket írok, a Garázs-nál pedig szerkesztõ vagyok és az online hír részleget is én viszem XXD

sjani1995
#32156
fhúúúúúteeee tudtam volna hogy ilyenekbe benne vagy nem rendelem meg AMS-t 😄DD
Garázs-t eddig néztem<#idiota>

 Rise FM  Mi a vas legnagyobb ionja? A kam-ion.

#32155
itt miért nincs lambó kereskedés a lidl-k mellett ? 😄D

Adaaam
#32154
kéne mindkettõ <#eljen> tegnap egy quattroporte ment elõttem, nagyon szép hangja van

everything's better with music

BenedekFeco
#32153




Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Norbi1990
#32152
Porsche 356 OT-s rendszámmal.
#32150
<#wilting>

w77d
#32149
elég jellegtelen ferka akármilyen ritka... simán le lehet toyotázni vagy honda vagy dacia XXD

SötétBarom
#32148
Hamar helyre lehetne pofozni, nagy kárt még nem csinált 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#32147

solo
#32146
Eladó am: D

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

#32145
van ám ízlése a tulajnak <#wilting>

solo
#32144
Semmi különöst csak ezt:



Nemhinném, hogy ez nem replica, nem értek hozzá: D Varrógépekkel nem foglalkozok: D

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

Effe88
#32143
az bizony
megbízhatóbb is a jó kis mazda😊

#32142
ez a kombi varrógép egy az egyben 6os mazda

szabii98
#32141
am ja, nagyon VW-s 😄 de sztem szép.

I met God. She's black

kifli
#32140
nemmondod, 1-2 napja erröl megy a vita. De ha megnézed az eddigi seatokat, nem hasonlítottak a vw-re annyira mint pl ez...

a lökhárítóban a törés, meg a lámpa nagyon vw...
#32139
Ferrari 365 GT4 2+2 <#szeret>

Stig95
#32138
ügyes vagy

Ki mondta, hogy f??det rám?!

Willi Betz
#32137
Octavia kõne!<#idiota>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?