Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bency
#32239
Hagyjad,TROLL.

:) Semmi okosság :P

Effe88
#32238
mi van???😄😄😄

w77d
#32237
honnan tudtad? XXXXXD

tviktor91
#32236
persze persze...latod ezert fölösleges barmit is elmondani,pont az ilyen faszok miatt akik honapokon keresztül erre verik.Vagyis mondhatjuk ugy h az ilyen karörvendö irigy köcsögök miatt,akik sajat zsebböl vesztettek x ezret de arra mar nem verik ki.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

TaRka0107
#32235
Már úgyis eldöntötted😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#32234
most szóltak haverok, hogy este inni kéne.. nem tudom mit tegyek... engedjek a nyomásnak? XXD

Effe88
#32233
persze persze

tviktor91
#32232
Pénzböl.
hahahaha nagyon vicces föleg h nyert penz volt amit elbasztam es meg igy is maradt belöle-.-

@228
Itthon ilyet nem erdemes venni,kint 5ezer eurort van normalis 6ezerert mar olyat is lattam ami elsö tulaj es 110ezer km😄 termeszetesen csillogot-villogot kivül-belül nemet autohoz meltoan😄

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Effe88
#32231
és mibõl veszed majd meg???😄😄
a tippmixbõl???!! -700k nál vagy így is😄😄😄

#32230
<#wow2>

SötétBarom
#32229
Amúgy a minap láttam egy R8 roadstert Sopronban. :>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#32228
Szemezek velük én is, pofátlanul elkérik érte a pénzt. Horror. 1.5-ért kapsz normálisat, aztán 12-17 évesek..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

S2000
#32227
+1<#idiota>

tviktor91
#32226
Nem,szlovák.<#hehe>

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

DannyL
#32225
Ebbe én is bele vagyok szeretve, de tényleg régi fos. 😄

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

LeWyTy
#32224
Az is texas-i lesz?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

tviktor91
#32223
Ilyet.:..akarok venni nemsokára:ooo ez nem punci,csak régi fos,de legalább lobog a hajam.<#idiota>

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

desigo
#32222
jó kis classic cucc <#eljen>
w77d
#32221
igazán levehette volna XXD

DannyL
#32220
Nekem csak a póló nem tetszett. 😊

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

w77d
#32219
és a csajt megcsináltad? én biztos hogy ott helyben vágom gerincre nem érdekel ki néz XXXD

Gaben17
#32218
Csináltam olyat is 😄

Spirit of Perfomance Koenigsegg

S2000
#32217
A napszemüveg sem elõnyös...Volt képe anélkül is, nagyon sokat ront rajta, nélkül viszont<#law>

w77d
#32216
nem vagyok buzi, te kis buzi XXXD

bency
#32215
Nem,õ köztudottan buzi,azért szavazta le,mint te.

:) Semmi okosság :P

tviktor91
#32214
hehe<#eljen>

Látjátok ,ízléses emberek leszavazzák.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32213
<#levele>

#32212
hagyd.... biztos meleg és neki csak a cabrio micra tetszik XD

#32211
/ban

tviktor91
#32210
Piros szar..
következõt.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32209
<#worship>

#32208



#32207
ja, pl testfestés 😄

LeWyTy
#32206
Csak nekem tûnik úgy hogy alig mer hozzáérni az autóhoz?<#nevetes1>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

DannyL
#32205
Adhattak volna szegény kislányra valami normális göncöt ha már egy ilyen szekér mellett pózol. Szörnyû az a póló.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#32204

kifli
#32203
"Amennyiben nincs saját képed..."

<#rolleyes>
#32202
ismerõs képe :

tviktor91
#32201
Ki beszél itt a csajról?😄DD

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32200
bazdmeg látom már magam elõtt ahogy morognak a nyugdíjasok, hogy egyre kisebbek a buszok, sokat nyúl a vezetõség... de azért természetesen bepréselik magukat 20-an XXXD

#32199
bosnyák teret kerüld el !!!!!!!!! 😄DD

w77d
#32198
bazdmeg XXXXXXXXD

#32197
csak ne felejtsd el levenni a rózsaszín felniket a kocsiról..... 😄DDD

#32196
aztán jól beül majd melléd a sok guruló cekkeres öreg nyanya is
jó lesz az neked 😄DDDDDDDDDDDDDDD

w77d
#32195
gyerekek óriási csajozási módot találtam ma ki.. állandóan látom a megállókban a jó csajokat. Nyomtatok ilyen busz járat táblákat és éppen az aktuálisat felküldöm szélvédõre, beállok a megállóba és kinyitom neki az ajtót XXXD délután ki is próbálom, kíváncsi leszek XXD

w77d
#32194
a randa smink nélkül szebb az arca...

#32193
#32192
valami képet beszúrhatnál...

desigo
#32191
fene azt a nagy optimizmusod <#idiota>
vegyél valami hátsókerekes élményautót (MX5,S2000,Z4) és egybõl szebben látod majd a világot...
w77d
#32190
megdöglök