Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32136
Én MA láttam egy házat!

szabii98
#32135
A cégcsoporthoz tartozik az Audi, a ©koda Auto, a Lamborghini, a Bugatti, a Bentley, a SEAT és a szûkebb értelemben vett Volkswagen, a Volkswagen AG.
a VW csoporton belül sokszor használnak ugyan olyan alkatrészeket, ugyan olyan autó desinget(VW Passat-Skoda Octavia asszem pl)

I met God. She's black

kifli
#32134
nem te törted össze a garázsba a saját, meg apád kocsiját? Meg egyszer a felfüggesztést is majdnem kitörted nem? Velem ménem történnek ilyenek... <#nemtudom>

amúgy a seat elég vw-n néz ki
#32133

w77d
#32132
áá tényleg nem tudok XXXXD

#32131
nem tud vezetni, milyen teszt ? 😄

w77d
#32130
A Seatot és az Astrát a Garázs TV-be csináltuk, a Rolls meg az AMS magazinba lesz... már csak pár dolgot kell összeszednem róla és összerittyenteni hozzá valamit... de ez majd késõbb egyelõre csúszásban vagyok más tesztekkel is 😄

llacee
#32129
nemrossz 😄

Volkswagen Passat 2.0 TDI Highline 2010

w77d
#32128
forgatás és fotózás

llacee
#32127
tesztvezetés?

Volkswagen Passat 2.0 TDI Highline 2010

w77d
#32126
ma ezekkel játszogattam:








jó kis forgatási nap volt, a Rolls bitang egy állat, a Seat meg csak simán kéne.. full extra, kurva jó minõség, igazi komfortérzet..

cement
#32125
ja, mert gazd. totalkar lenne szerencsetlen autó 😄DDDDDDDDDDDDD

respect to the man in the ice cream van

BenedekFeco
#32124
Szereted ha büdös a pics@ egy kicsit? XD

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Peter1
#32123
Ezt majd a nemi beteg gondozóban mond el <#nevetes1>

Ide mit lehet írni?

w77d
#32122
az a jó, ha pikáns XXXXXXD

Peter1
#32121
Látom mégsem akarsz megváltozni. El fogsz káthozni. Csak az a kérdés mien formában? <#hawaii>

Ide mit lehet írni?

LaszloLedzenyi
#32120
remélem kifogsz vmi üszkös rühes gombásat<#idiota>

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

w77d
#32119
el kell menjek kurvázni

Peter1
#32118
Vétkeztél fiam <#ejnye1>. Parázna gondolataid támadtak. Milyen büntetést érdemelsz?

Ide mit lehet írni?

w77d
#32117
az baj ha késztetést érzek arra, hogy messzirõl rávetõdjek a motorháztetejére? 😄

#32116

desigo
#32115
ring mellett?
#32114
meg volt beszélve a tulajjal.. 😊

w77d
#32113
Ez a Koeingsegg csak úgy állt a semmiben? vagy mi? hol volt? mit csinált ott?

#32112

desigo
#32111
hörr <#wow2>
Csabesz6
#32110
madár

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Gaben17
#32109
Ma

Spirit of Perfomance Koenigsegg

pajti
#32108
WRC? <#hawaii>

kemszi2
#32107
pug szalonban


solo
#32106
Nincs azzal baj. Inkább mint valami japán-koreai-kinai belpiacos fost: D

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

w77d
#32105
régebbi ferkák is tele voltak fiat alkatrészekkel, pl a gombok, szellõzõnyílások, indexek meg még rengeteg apróság

Csabesz6
#32104
csak az a baj, hogy nem mindenki magasztalja az egekig a pusztulat fauvé genyát;D

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#32103
az összes ferkán fiat index van oldalt :'DDDDD

kifli
#32102
azért az erõs, hogy a fiathoz a ferrarit hasonlítod, a vw-hez meg a sokda/seat-ot 😄

sokdába meg seatba ugyanazok az alkatrészek is kerülhetnek, mint ami egy golf-ba vagy polóba, passat stb, de egy ferrariba, egy fiat panda alkatrésze nemnagyon kerül 😄
tviktor91
#32101
es?
Noname tv vs sony
Noname .: 180k --->sony alkatreszekböl all
Sony .: 360k

Miert? Mert a nevet fizeted meg...+A Sony x hibaszazalekkal dolgozik a nonamet meg nem tudod.Attol meg a noname sosem lesz sony.Mint ahogy a Fiat sem lesz sosem Ferrari.Ugyan ugy nem lesz a skodabol se VW söt meg seatbol sem,arrol nem is beszelve hogy par even belül az ar töredekebe fognak kerülni,ami persze a masikra is igaz,de nem olyan mertekben.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Csabesz6
#32100
nem is azokra gondoltam😉

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

desigo
#32099
csak nem egy tucat autónak ami akár azonos karosszériára épül...
desigo
#32098
pont ugyanaz az alkatrész van egy fábiában mint polóban
volt rá nemegyszer példa,hogy az egyik márkaszerviz a másik raktárából vitt alkatrészt,hogy ne kelljen várni amíg megjön a rendelés
Csabesz6
#32097
Baromság mind. Attól hogy egy konszern, még lehet önálló jelleme.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#32096
Volkswagen Aktiengesellschaft

tviktor91
#32095
Jaja mint a meseben.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32094
audi=vw
lambo=vw
bugatti=vw
bentley=vw

tviktor91
#32093
Tenyleg pont....
skoda=vw
seat = vw
fiat= ferrari

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32092
de csodaszép volt az a fehér 458 a végén :-))

Stig95
#32091
ja én is láttam ma 😄

Ki mondta, hogy f??det rám?!

#32090
5. sebességnél az év családi autója lett 😄

desigo
#32089
Superb pont az a minõség mint egy Passat
rég a múltba veszett a Volkswagen jó minõsége már
(tisztelet a kevés kivételnek)
tviktor91
#32088
Egy fos skoda lesz mindig is...
Passat<#eljen>

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32087
Na ez a SuperB nagyon ott van! <#taps><#vigyor0>
Naggggyyyyyon tetszik! 😄

CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz RAM: Corsair XMS3 4GB DDR3 1600Mhz GPU: ASUS nVidia GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 OS: Windows 7 PSN ID: Robbie_0222