1822
  • Gunn69
    #417
    És nem utolsósorban jóval komolyabb a grafikája.
  • Thanatos
    #416
    viszont jóval élvezetesebb mint a 3, és küldik is nomrálisak vannak benne :)
  • Gunn69
    #415
    Szerintem ez is jó a sok bug ellenére de meg tudom érteni azt is, akit a három jobban magával ragad.
  • Zsolo007
    #414
    Az már túl ronda ;)
  • Thanatos
    #413
    akkor nézd meg a 2-t is, az mégjobb :DD
  • ChevyG #412
    uhh, már naon kiváncsi vok
  • Cowek
    #411
    Én nem játszottam eddig korábbi verzióval, de most ott tartok hogy szedem a 3-at... ha tényleg jobb mint ez, meg is veszem 2.600-ért
  • Piedon
    #410
    Attól tartok, ha magyarul jelenik meg akkor átveszik a 3-ban lévő lefordított szövegeket. Viszont az 576nál nem jelzik, hogy magyar verzió lesz.
  • zoltang
    #409
    CD Galaxis előrendelés.

    Honosítás: magyar szinkron vagy felirat
    Kategória: szimulátor
    Érkezés módja: premier
    Várható: 2007 tavasz
    Kiadás módja: normál
    Adathordozó: PC DVD
    Várható ára: 9 990 Ft

    Windows XP/ Windows Vista

    Érdekes, hogy a 576-nál olcsóbbnak igérik. 6999 Ft.
    (Katalógus.)
  • bakvarnyu
    #408
    Nem tudjátok a bolti verzióhoz adnak valami fasza kis Csendes-Óceán térképet? olyat amit ki lehetne tenni a falra?
  • zoltang
    #407
    A sebbesség becslése, hogy történik?

    A távolság mérésénél a két képet fedésbe hozom és mindig 9000-t mutat (yard vagy méter???).
  • zoltang
    #406
    Korábban már én is jeleztem, hogy csak az aktív szonárt lehet üzemeltetni (feleslegesen).

    A passzív autómatikus, az őrszem szól ha hall valamit. De az aktívval is úgy lehet távolságot mérni, hogy pl.: perszkóppal befogom a hajót és kérem a távolságmérést. Magamtól nem tudok az irányára ráállni. :)

    A radar sem semmi...
  • Looserke
    #405
    a szonárral hogy lehet keresni?

    a 3-ban körbe tudtam forgatni és hallgatni a hajócsavarokat...it nem tudom hogy kell...illetve van egy gomb amire gyorsan körbeforog és kész...
  • zoltang
    #404
    A radaros nem mondta pontosan, hogy hajó, de én megnéztem és az volt.
  • zoltang
    #403
    Űtban a távoli célterület fele gyakoroltattam a riadókészültséget és a vészmerülést. Ezek a nagy, bazi amcsi hajók (Tambor) vészmerülésben több, mint 1 perc kell, hogy a tornyuk víz alatt legyen (normál merülés kb 1:40).
    A német IXD2-nek is 35-45 mp elég volt. :)

    Amúgy van ebben a verzióban is csendes üzemmód.

    A hajón van egy elsőgenerációs SD ("légi") radar. Érdekesmód jelezte az őrszem, hogy hajót észlel vele. :))) De én a radar képernyőjén semmit sem láttam. :) A kapcsolók nem is működnek rajta.

    Jók ezek a vízalatti "moszatok" (halak nincsenek?):
  • Pluskast
    #402
    Nekem fullon van minden de nekem egy fuúziós erőművem van úgyhogy én nem számítok:)
  • Pluskast
    #401
    Na látod ez a szomorú. Miért kell eleve kihozni úgy egy játékot, hogy tudja a készítő, hogy bugos? Tudom mert a kiadó rugdossa a feneküket. Ez meg mégszomorúbb.
  • Gunn69
    #400
    Multiba próbálta már valaki?
  • Looserke
    #399
    hogy a f*szba lehet az kikapcsolni, hogy ne ugassanak állandóan a fülembe...csak azt hallom folyamatosan, hogy zero-five-six-six-seven-zero-four...stb...stb...
    holott sehol sincs körülöttünk hajó, se repülő semmi csak 20 méter mélyen állunk a tengóval...semmi jelenteni valójuk nincs, akkor miért ugatnak folyamatosan???
    ez valami bug???
  • Looserke
    #398
    Hát kipróbáltam de elég vegyes benyomásaim vannak... Támadtam egy rombolót el is süllyedt de a mellette lévő rám sem bagózott...ment tovább halál nyugiban...
    Egy csomó mindent nem találok még, amit a 3-ban már megszoktam.
    Pl. lehetett azonosíttatni az egyik tiszttel a befogott hajó típusát és azután már a kis könyvecskében be lehetett jelölni, hogy meliyk részére célozzon a tüzér a hajónak...na azt itt most nem találom csak a kis könyvecskét tudtam behozni. Nekem is papírmasé tisztek állnak a hajóhídon akik kb. 1 mm vastagok ha oldalt forgulnak nekem...ez mi???
  • Cowek
    #397
    Nekem gyönyörűen elfut P4 2,8 (nem celeron), 9800 Pro val és 2GB rammal
  • Zsolo007
    #396
    Tapasztalatokat gépigényről tudnátok írni? Kinek milyen géppel, milyen beállításokkal (nem kell részletesen) hogy fut. Mennyivel kell erősebb gép neki a 3-nál?
  • Gundark
    #395
    Ez a hajóbejárás érdekes dolog. valószinűleg egyszer meg is tenném :) De többször biztos nem, mert minek. Ha járőr van akkor a térképen vagyok, ha meg lőnek lesz*rom hogy rémült képet vág a motoroknál a tiszt :) Az SH3 is tele volt bugokkal. Nem is kicsikkel. De a pecsek és a lelkesedők megoldották. Egyébként ma már nincs is olyan játék amihez nem kell pecs :)
  • Pluskast
    #394
    Én nem örülök neki mert ez a game visszaesés a haramadik részhez képest. Arról meg nem is beszélve, hogy ugyan az a csapat csinálta a két játékot, szóval legalább saját magukat tisztelhetnék annyira, hogy egy fejlettebb játékot adnak ki mint az előd. Pl itt nagyban ígérgették, hogy most majd be leht járni a hajót és majd a gépházba is el lehet jutni. Ehhez képest még egy nyomi kapitányi kabin sincs de még egy rádiós vagy szonár szoba sem ami a háromban meg megvolt. Aztán marhára irritál, hogy nincs TDC menü csak a periszkóp mellett valami kis használhatatlan vacak. A manuális célzás kész kínszenvedés és teljesen alkalmatlan. A legszomorúbb, hogy ezek a dolgok már benne voltak az elődben és mind hangulatilag mind funkcionalítását tekintve jók és hasznosak voltak. Akkor most miért kellett kihagyni? Majd imádkozzunk, és reménykedjünk, hogy egy peccs formájában esetleg beteszik? Elég csúnya dolog így elbánni a játékostársadalommal akik fejlődést és nem vissza lépést vártak a 4. résztől. Az, hogy meg a grafika fejlődött marhára nem izgat. Ha szép és csiri-viri játékkal akarok játszani akkor veszek egy konzolt.......
  • Gunn69
    #393
    pedig de.
  • bakvarnyu
    #392
    gyá ez a játékból van?
    nem is mondjátok, hogy ilyen jól néz ki.
  • zoltang
    #391
    Meg kell hagyni, hogy jól néz ki:
  • zoltang
    #390
    Örülök. :))))
  • zoltang
    #389
    Örölök. :) De jó lenne pl.: ha nem csak egy csík jelezné a üzemanyagkészletet (legalább tudnám, hogy az általam vezetett bárka hatósugara mennyi).
  • neuro
    #388
    ne legyél telhetetlen, örülj hogy egyáltalán még jönnek ki ilyen játékok, még akkor is ha csak "szim light" kategóriában
  • zoltang
    #387
    A múzeumról jobb nem is beszélni. :) Ott semmi hasznos info. Még az SH1-ből vannak "dokumentumaim" hajókról, torpedókról stb.

    Itt miért nincs iylen?

    Az SH3-ban azért, ha akartál "venni" a hajódra valamit (vagy a kiszemelt hajóról), akkor arról volt egy kis korrekt leírás, adat.
  • neuro
    #386
    Már az SH3 sem a hiper realisztikusságról szólt. Egyébként én megvagyok elégedve az auto szonárral, ha pedig megunom megyek DW-zni.

    A hajókról van infó a játék "Museum" részében, a torpedókra meg rá kell keresni Google-el...
  • Mikee76
    #385
    Még mindig ott tartok, h el sem indul a setup.. :((
  • Gunn69
    #384
    Multiban próbálta már valaki?
  • DJ Skyline
    #383
    nem lehet, hogy a warez verzió ilyen béna? voltak ilyenek anno (nem tudok pontos nevet mondani), hogy a warez verzió egy kalap csokipapírral volt egyenlő, de az eredeti meg mint kés a vajban, semmi probléma
  • zoltang
    #382
    Nem láttam semmit a hadjáratban - amikor hajót kell válsztani - a lenendő Uboot adatairól/ tudásáról. Ugyanígy semmi a felszerelhető radarról stb. stb.
  • zoltang
    #381
    Akkor az aktív is minek? Lehetne autómata. Nevetséges.

    Nem a torpedók beállításaira gondoltam, azokat megtaláltam. :)
    "Típusismertetőre" gondoltam. Lássam, hogy szimuláció.
  • zoltang
    #380
    Még nem eredeti csak "tesztelem", hogy megéri-e megvenni. :)

    De eddig a régebbi SH3 profibbnak tűnik a hiányosságai ellenére.
  • neuro
    #379
    van rajta passzív szonár, de szerintem csak automatikusan működik (legalábbis s szonárkezelő bemondja az adatokat)

    a torpedó adatokat a bal oldalról beugró képernyőn tudod beállítani periszkóp nézetben
  • DJ Skyline
    #378
    eléggé bugos a játék mint olvasgatom itt

    zoltang, neked eredetiben van meg?