1822
  • Pluskast
    #457
    Hát tényleg remélem, hogy nem ez a végleges listája a patch-nek mert ez alapján egy bugot sem javít ki.
  • Charly
    #456
    Szerinted ha az emberek feje fölött megjelenik a zzzzzzzzz az mit jelent?
  • Ams
    #455
    a készülő 1.1
  • Gunn69
    #454
    Nálad alszanak?:D
  • Charly
    #453
    nem értem csak nálam alszanak az emberek?
  • Cowek
    #452
    Köszi! Másfél napig egyhelyben álltam és complett lett a küldetés... Asszem megszabadulok pár torpedótól, azt irány a bázis :-)
  • zoltang
    #451
    Ma vettem a gépembe még 1GB DDR2 800MHz RAM-ot a meglévő 1 GB mellé. A 2 Gb-ot meghálálja a játék. Gyorsabban tölt be és "simábban" megy tőle (de még nem tökéletes).
  • Cowek
    #450
    Igen patrol, bocsi :-) Kipróbálom a várakozást. Köszi!
  • Gunn69
    #449
    Az szerintem patrol. Nekem nem ez volt az első career küldetés és talán várni kell 24 órát a helyszínen, ahogy a 3 -ban kellet.
  • Cowek
    #448
    Van egy olyan küldetés amit patriotnak hívnak. Távcső az emblémája. Hiába variálunk a helyszinen, incompletted marad a küldetés státusza. Az első carreer küldetés is ilyen.
  • Gunn69
    #447
    Mit hogyan kell teljesíteni? :) Elmész a megadott koordinátára, ott megcsinálod, amit kérnek (fotózol, süllyesztesz, akármi) aztán visszahajókázol a kiinduló kikötőbe és ott, amikor megkérdi akarsz e dokkolni rákattansz, hogy ja. Ennyi. Az is lehet, hogy másik szövetséges kikötőbe is visszamehetsz.
  • Cowek
    #446
    Látom már 3-an nem tudjuk hogyan kell teljesíteni a járőrözést.
  • doki79
    #445
    Hi, nálam tök jól fut. Kicsit fura a 3-hoz képest, a grafika jobb, a periszkóp kicsit magasabbra is emelkedhetne, fagyi nálam még nem volt :). Várom hozzá a magyarosítást. Egészében eddig nem rossz.

    P4 2.8 dual, ati x1900gt 256,1Gb ddr2 667Mhz, MSI 965 Neo F
  • Charly
    #444
    sziasztok nálatok nem aludt el a legénység mit csináljak velük hol pihentessem őket és meddig kell járörözni?

    Válaszokat előre köszönöm
  • DJ Skyline
    #443
    szar! :D
    P4 2.4Ghz, ATI 9550 128 MB, 768 MB RAM, Gigabyte alaplap! bővítés már tervben van, már csak pénz kéne! :D
  • Zsolo007
    #442
    Milyen géped van?
  • Cowek
    #441
    Látom nem csak én jártam így :-)
  • Cowek
    #440
    Ha elmegyek egy patriot - járőrözésre - mitől válik complettedre a küldetés? járőrözök mint a megveszett, de mindig incomplett :-S
  • zoltang
    #439
    Subsim's Silent Hunter 4 Attack Video
  • drop
    #438
    elsö küldinél megvan a fotos rész utána elküld a egy helyre patrolozni
    na ot medig kell lenni mert elsülyesztetem már 6 hajót
    a sh3 ba 1 napig kelet járörözni it medig kell mert már három napja vagyok a jelkörnyékén de még mindig nincs completed irva
  • DJ Skyline
    #437
    durván gépigényes a játék! 1024*768, MINDEN low, minden kikapcsolva, de még így sem az igazi! :S
  • rekettyes
    #436
    Hát engem is, de először megnézem a törtet megy-e a gépemen.
  • Bucser
    #435
    Nem nincsen meg eredetiben. Bár a 7k-s ár elgondolkodtatott.
  • Charly
    #434
    Sziasztok az embereket hogy kell ill lehet pihentetni??
  • crossy104
    #433
    Jó, hogy nem kell gyűjteni hajóra.Ha kijön egy új modell akkor értesitenek, és ha kell megkapod
  • rekettyes
    #432
    ja ténleg már van crack hozzá.
    Neked eredeti van nem? Adtak hozzá kihajthatós térképet?
  • Bucser
    #431
    www.gamcopyworld.com.

    search Silent Hunter 4
    click fixed exe.

    Örül
  • rekettyes
    #430
    Nagyon szeretnéd ha valaki segítene?
    Tedd fel a legújabb Daemon Tools-t 4.08HE.
    El kell indítani a Yasu-t de csak egyszer , akkor elrejti a többi meghajtót. Utána elindítod a játékot.
  • wonax
    #429
    Nagyon szeretném ha valaki segitene?
    Letöltöttem a Silent Hunter 4-et fel instaláltam van egy Yasu pr. amivel el kellene indulni de nem müködik nem tudom hogy kell kezelni.
    Ha valaki tud segiteni nagyon megköszönném.
  • saxicola
    #428
    Milyen a grafika?
  • Piedon
    #427
    Sajnos én is úgy látom, hogy megint várni kell míg lesz ebből is 1.4b-s verzió, vicces mert még helyesírási hibát is találtam benne "mounth"-ot írtak a "month" helyett.
  • Looserke
    #426
    na asszem uninstall lesz...már harmadszor dob ki az asztalra, amikor ki akarok rakni egy ügynököt a partra...
    Meg akartam ágyúzni egy merchantot...erre egyszerűen elsüllyed a hajóm, holott semmi sérülés nem volt rajta....bughalmaz az egész...a legénység meg állandóan számokat skandál, mint valami szeánszon, holott semmi értelme az egésznek (nem hajót jeleznek vagy ilyesmi)...

    A 3 ezerszer hangulatosabb és jobb volt...
  • Looserke
    #425
    Azok a funkciók működnek itt is, mint amik a 3-ban???

    pl. az automatikus hajó azonosítás, meg az adatok folyamatos kiírása, mint ami ezen a képen a nyílnál lévő cetlin található látható:
    http://etnies.muskatli.hu/sh/photoalbum/images/passanger2_jpg.jpg

    és a kis téglalapos célzás, ami itt:
    http://etnies.muskatli.hu/sh/photoalbum/images/fuelbunker1_jpg.jpg

    én csak az élményért játszok, nem akarok mindent kiszámolgatni meg iylenek...szóval fontos lenne, hogy használni tudjam ugyanazokat a funkciókat, amiket a 3-ban úgy megszerettem...
  • Gundark
    #424
    Alapvetően nem lehet a 3at és a 4et összehasonlitani. Jól ismerjük az atlanti csatát és kétségtelenül megvan a bája annak amikor az ember átlóg a védelmen és belülről támadja a konvojt. Nomeg az hogy A tengeralattjáró az a VIIes :)) Itt viszont, mindamellett hogy hasonló a feladat, másképpen kell megoldani. Ezen a hadszintéren jobban kijönnek azok a feladatok amikre eredetileg a tengót szánták. Felderités, magányos támadás, kimenekités, illetve különleges egységek ki-be rakása. No és ott van az a másik dolog a technikával. A német tengók fényévekkel voltak jobbak mint a többi ország hasonló vasai. (magam is tambort választottam elsőre, na, mondom kicsit örüljenek a legények, gyakorló vészmerülés. Megnyomom a c-t, és várok. Meg is szólal a duda, de nem történik semmi. Kimegyek külsőbe és látom hogy ömlik bele a viz de meg sem rezdül :) És valóban nagyon sok idő eltelik mire elmerülünk. Ilyenkor eszembe jut a bátor VIIc-m, elüvölti magát az ember hogy alarm, és már bukunk is le :) Persze igazságtalan vagyok mert a tambor jóval nagyobb. ) Szivesen kipróbálnék egy Narwhalt, meg egy Gatot :)) Szóval szépen várjuk a pecseket, és a megszállottak munkáit.
  • Gunn69
    #423
    Nem azért van olyan gépem amilyen olyan monitorral, amilyen, hogy ne számítson a grafika...
  • Charly
    #422
    Sziasztok az embereket hogy kell ill lehet pihentetni??
  • Thanatos
    #421
    hát a 4ben joval változatosabbak eddig nekem a küldik mint a 3-ban... :D
  • Zsolo007
    #420
    Nekem nem jött be, az meg túl kötött volt, a 3 meg túl random, a kettő között lenne jó... Lenne ez a random rendszer, időnként specifikus küldikkel, attól függően mondjuk, hogy hogy teljesítek...
  • Cowek
    #419
    Én a 4-ben még viharral sem találkoztam.
  • Zsolo007
    #418
    Mintha az számítana...