1822
  • zoltang
    #377
    Nem látom a torpedók adatait. (sebesség, hatótáv stb.)
  • zoltang
    #376
    Hol a torpedó betöltéséhez szükséges idő?
    Hogy %-ban mutatja, komoly?
  • zoltang
    #375
    Az amerikai hajókon nincs passzív hangradar (csak aktív)?

    Hol a kapitányi kabin?

    A sebességmérés, hogy történik, mert nekem a óra bejön, de nem számol sebességet?

    A távolságmérés nagyon egyszerű az SH3-hoz képest. Csak az alsó véghelyzetbe kell hozni a képet? Ennyi?
  • priluki
    #374
    és hogy kell fotozni?? mert én erre nem jöttem rá :(
  • Thanatos
    #373
    hát nemtom eddig nekem valami 5 helyen kellet járöröznöm kb + fotok... :D
  • Thanatos
    #372
    hát nemtom eddig nekem valami 5 helyen kellet járöröznöm kb + fotok... :D
  • Skyline
    #371
    Én nemkaptam új missziót,fixen fotóznom kellett hiroshima-t akárhány reportot küldtem...
    A kikötőbe vissza kell térni,énis néztem úgytűnik kötelező:)
  • Thanatos
    #370
    nem tudja valaki itt is meg lehet oldani end missiont ugy hogy ne kelljen visszatérni a kikötöbe? mert én nem találtam ilyet :D
    másik, az normális hogy minden egyes elküldött report után új feladatot kapok , és ez direkt van igy vagy csak az első küldin már egyből 600 missiot kell megcsinálni?
  • Skyline
    #369
    1024*768,minden bekapcsolva,fullon:










    Ami a legnagyobb poz nekem a grafban hogy végre látszanak a sérülések:




  • zoltang
    #368
    Nálam a "lapos személyzet"-hiba még nem jött be. :)
  • zoltang
    #367
    Ilyet még nem láttam. :) Ez a progi tele van hibákkal.
    A torpedó-gyakorló pályán a már kilőtt eltávolodott "angolna" felrobbant út közben. De a hajóm K.O. kapott. :))))))))))))))

  • Skyline
    #366
    Hát aki szerint a graf kaki az faxkalap,vegyen grafikuskártyát,sztem frankó,az előző résznél is jelentősen jobb...:)
    Az egyetlen gondom talán az hogy a fedélzetről nézgelődve akik körülöttem vannak (ill akik másik hajón de az mind1 lenne) lapok..:) Szószerint lapok:)
    A kezelés csöppet változott de aki játszott a 3-al az gyorsan átszokik...
    Az mi kicsit furi..Annak örülök hogy a gép lassabban reagálja le a rá kilőtt torpedót (kicsit felfel röhögtem amikor a 3-ban a hatalmas olajszllító padlógázt adva kitért az 500-ról kilőtt fullsebességü torpedo elöl..:) ),viszont rögötn az első küldetésem (hiroshima kikötőnél fotózás) elsüllyesztettem 3 hajót (1hadi,2keres) a kkikötőben kb 2 kmé-el arrébb állt a flotta.Nem reagáltak..Odamentem elsüllyesztettem 3 repülőgépszállítót...Nem volt reakció mosolyogva felszínen kimentem az öbölből...
    Tehát ez furi..
    Ami viszont jobban tetszik az elődnél,az a készenléti/pihenési állapot kapcsolása...Nem kell a fáradt baromarcúakat ideoda rakosgatni,pihenőmódban automatikusan váltják egymást és csak 1/3-ad állomány dolgozik...
    No mind1 nekem bejött.
  • DJ Skyline
    #365
    baromi jó!
  • zoltang
    #364
    Nem tudom mit kellett ahhoz bekapcsolni. :)

    Nálam sem száguld a progi (AMD X2 4600+, ATI1950Pro, 1GB DDR2). Zabálja a memóriát. A virtális memória is felmegy kb. 1.7 GB-ig. :(
    Talán tényleg kell neki a 2 GB? (hiv. gépigény, ajánlott gép)
  • Cowek
    #363
    Fel lehet szedni valahogy a mentőcsónakokból a megmenekült ellenséget?
  • zoltang
    #362
    Bocs egy graf. opció még nem volt bepipálva (azt hiszem Postprocessing angolul). [



    [URL=http://kepup.extra.hu/p/?vizalatt.jpg]Hajó a vízalatt.

    Kis japán cirkáló.
  • PLackó
    #361
    Melyik az az opció,amivel a víz alá is látsz?(tehát a 3. képeden)
    Sok mindent le kellett vennem,bár nem túl erős a gépem.(A64 3800+,1 giga ram,7600GT)
    A 3 nagyon szépen futott még ezzel a géppel is, de hátha tudnak még kicsit optimalizálni patchben.
  • bootsector
    #360
    Bocs, ha nagyon láma kérdést teszek fel. Ebben ez az egy szem hajótípus szerepel? A 3-ban azért volt választék...
  • zoltang
    #359
    Maxon van 1280x1024-ben, csak a blendig... valami van lekapcsolva, mert ronda fénylő lett a textura. :) (ATI 1950PRO, 16xAF)
  • DJ Skyline
    #358
    a hivatalos képeken kicsit máshogyan nézett ki! vagy csak nincsen maxon a graf? :)
  • Pluskast
    #357
    Szerintem meg nem jó összehasonlítani a 2 játékot, mivel az egyik egy második világháborús szimulátoros játék a másik pedig a modern tengeri háborúkat feldolgozó stratégiai game. A 2 játék között csak annyi a hasonlóság, hogy mind a kettő a tengeri csatákat dolgozza fel. Azon kívűl meg semmi más. Arról meg nem is beszélve, hogy a DW-ben meg magától érthetődően több a gombkombináció mivel egy technikailag fejletebb korban játszódik.
  • zoltang
    #356
    Szép a vízalatti hajó:


    A 105mm -es hatás:


    ...eredménye:
  • zoltang
    #355
    Sikerült nekem is kipróbálni végre az SH4-et (még csak a 1-2 gyakorlóküldetést néztem meg). A románoknak megint nem sikerült elsőre egy jól futó/ optimalizált, "hibátlan" progit kiadni. Szép gépigénye lett. A grafika is szép szép...

    Az új, bonyolultabb kezelés, de szokható/ tanulható. Sok új, jó ötlet/ újítás és hiba.

    Érdekes volt látni a régi hibát, hogy a hídon állva a kapitánnyal is lemerül a hajó pl.: a periszkópmélységre. De a legénység most időben levonult a hajóba.

    A madarak vijjogása is bugos nálam, mert a hangjuk beregad egy időre. :)

    Jópár javítás ráfér még.
  • crossy104
    #354
    Valaki tudja, hogyan javitható a hajó sérülése? Létrehezok egy javitó szakaszt, de semmit sem csinálnak.Mellesleg a legénységgel gőzöm sincs mit kell tenni.Segitsem valaki légyszi.
  • Bucser
    #353
    De így volt...
  • Sephi
    #352
    Igen ez magatol erthetodo mi? Masikban nem igy volt.
  • neuro
    #351
    A grafikában egyetértek a játszhatóságban nem.
    Azért tűnik kevésbé "felhasználóbarátnak" a DW mert venni kell a fáradtságot, hogy megtanulj pár dolgot. De ez nem a játszhatóságot csökkenti, hanem a "learning curve"-et növeli. Maximum azoknak okoz ez gondot, akik nem tudnak vagy nem akarnak 10 percnél tovább foglalkozni azzal, hogy melyik a "tűzgomb"...
  • Gunn69
    #350
    Szerintem nem így értette. A DW jobb a realitásában, egyébként pedig veri a Silent Hunter játszhatóságban és szerintem grafikában is.
  • neuro
    #349
    ha valami reális akkor nem játszható?
  • Mythbuster
    #348
    Csak ha a realitás szintjén nézzük de játszhatóság terén a Silent Hunter jobb.
  • neuro
    #347
    szerintem is jobban tetszik mint a 3, főleg azért mert a csendes-óceáni hadszíntér még nem annyira lerágott csont

    egyébként meg a Dangerous Waters még mindig a legjobb :)
  • Thanatos
    #346
    nemtom nekem eddig jobban tetszik mint a 3, bár lehet ez csak amiatt van mert nekem meg a 3 volt kurva nagy csalódás a 2 után :P
  • Ari18
    #345
    Ez az utolsó esélyünk....:(
  • Pluskast
    #344
    Ebben van igazság de én reménykedem, hogy ha kihoznak egy peccset akkor javúl valami.
  • Ari18
    #343
    A SH3 után nekem ez egy HATALAS csalódás.
    Igy elrontani valamit....:(((((((((((((((
    A 3.részel napokat játszottam de ezzel...
    A kezelése szörnyű lett a 3-hoz képest.
    Annyi effekt van benne,hogy az már inkább hátrányává vált,mint előnnyé.
    Röviden ennyi..............................:((
  • Tomcika
    #342
    óóóó ti már játszotok vele?
    nekem még kb 1 nap
  • Cash23
    #341
    hello itt hogy lehet pihentetni a legénységet vagy itt nincs? de akkor mi az a csik a képeik melet?
  • priluki
    #340
    Kezdö vagyok még és tényleg nem tudom ,de az elsö pályán a karier modba fotokat kell készitenem a japcsi kikötöben.. Addig oké ,hogy odacirkálok,nade hogyan készitek fotot??? pls
  • Pluskast
    #339
    Elvileg ha víz alatt vagy a szonárkezelőd mondja, hogy milyen irányból jön a zaj. Aminek nagy hasznát lehet venni - ezt is csak a 3 alapján tudom mondani- az a radar de azt meg az elején még nem kapsz, szóval nyilatkozni nem tudok, hogy itt mennyire jó és használható:)
  • Cowek
    #338
    Köszi :-)
    Igen, itt is van lopakodó mód. Már csak a sonár működésére kellene rájönnöm, mert nekem csak egyett bippen indításkor azt nagy kuss van mindig :-) De lehet hogy későbbi küldetéseknél már lesz szerepe.