1822
  • TitaniumRR #1142
    A .7z ill. a .bin kiterjesztésű file-okkal nem tud mit kezdeni gépem. Mivel érdemes azokat megnyitni úgy hogy el is induljon a telepítés?
  • Titan
    #1141
    Erről jut eszembe, nem tudtok ajánlani valami jó, módot vagy módokat, amivel szebbé lehet tenni a játékot?
    Gondolok itt textúrákra (hajó, égbolt, víz..stb.) vagy hangokra! Ti mivel stuffoltátok a játékot?
  • HUNterRichmond
    #1140
    Itt lehet körbenézni playable ship-eket keresve:
    http://www.subsim.com/radioroom
  • bgabor
    #1139
    Azt csak tudod, honnan töltötted le! Naaa, ne kínozz minket, adj linket hozzá!

    Kábé egymillió év óta várok egy normális II.vhs csatahajószimulátorra.
  • Yamato1
    #1138
    Na ná,hogy lehet.
    Csak a linket nem tudom.De az a baj,hogy nincs kisérőhajóm.Csak egyedül hajózom.....(Mintha Okinawa felé mennék...)
  • bgabor
    #1137
    Ilyen hozzászólást link nélkül! Valamilyen moddal lehet hajókat irányítani?
  • Yamato1
    #1136
    Sziasztok!

    Egyszerűen imádom ezt a game-t!
    Főleg,hogy irányíthatom a YAMATO-t + Graf Spee-t stb....

    Végre megcsinálták,hogy hajóval is lehessen küzdeni.Egy küldetés alatt elsüllyesztettem 178.000. tonnát vele! :D
  • TitaniumRR #1135
    Check this out:

    http://adjunct.diodon349.com/photopoint/index.htm

    dozens of authentic submarine and submercible photos
  • HUNterRichmond
    #1134
    Ajánlom hozzá az Operation Monsoon modot, ami beletesz 1-2 új helyszínt is, Type II, Type VII és a kimaradt IX variánsokkal (pl. Dobpergés hadművelet a kelet-amerikai partoknál, 1943 nyarán a Monsoon naszádok Lorient-ből idulnak ki Penang felé, háború elejei karrierlehetőség Type II és VII naszádokkal a'la SH3).
    http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=134922
  • JohnnyRicco
    #1133
    Thanks! :)
  • Thanatos
    #1132
    utobbi
  • JohnnyRicco
    #1131
    Sziasztok az lenne a kérédésem, hogy ha fölrakom az U-boat kieget utána kell-e még patchelnem vagy abban bennevan az összes eddig kiadott patch ?
  • DonZorro
    #1130
    Szia,

    Próbáld csak ki az 1.4es PATCH-el is...
    Biztosan az a megoldás!

    Üdv,
    DonZorro
  • marci555
    #1129
    Helló! Tudna vki segíteni? feltelepítema játékot, felrakom hozzá az 1.2-es patchet elindítom a játékot betölt, de mikor a főmenü kéne hogy jöjjön elsötétül a kép és onnantól semmi.

    Üdv: Marci
  • Papirzacsi
    #1128
    Programhiba. Nálam is ezt csinálja, minden gumicsónakos vízrebocsájtós résznél. Egyszer siekrült kijátszani a dolgot, hogy közel mentem a parthoz a hajóval, kitettem a csónakost és azonnal mentettem. Egyszer bejött, többször nem. :-(
  • tbandi
    #1127
    Oké ezer köszönet a tippért minjárt meg is próbálom!
  • Hmuda
    #1126
    Asszem ott kell maradni 24 óráig a jelzéstől 100km-nél nem messzebb.
  • tbandi
    #1125
    Mi a küldetés lényege ha abba a négyzetbe kell őrjáratot teljesiteni ahol egy távcső látható?Ha valaki tudja jó lenne!!!!
  • LarryTaylor
    #1124
    Sziasztok!

    Az a kérdésem az SH4 rajongók felé, hogy szerintetek mi lehet a baj a következő esetnél?
    Ki akarom tenni az ügynököt, vagy a katonákat az adott helyen. Motor leáll, aztán rákattintok a csónak előkészítését megcélzó gombra, ezek után a játék fogja magát és kilép.
    Próbáltam az 1.4-es és az 1.3-as patch-csel is. Mindkettőnél előjön ez a hiba. Írtam már Ubisoftéknak is ezzel kapcsolatban, de annyit se írnak vissza, hogy fapapucs.
    Köszönöm előre is a segítő hozzászólásokat!!!!
  • Furijoe
    #1123
    Nagyon cool a game
  • zoltang
    #1122
    Miért van az, hogy akármikor nézem a multit, sosincs senki? Nem játszik az SH4-el senki multiba (sem)?
  • HUNter Örni
    #1121
    ÜDV
    A SH4 Uboat Mission-ban nem tudja valaki hogy lehet szerezni légpeliszkopot ha lehet, vagy kell hozzá valami kiegészités.
  • hernyo
    #1120
    Köszi szépen! Isten vagy végre működik! :D
  • Titan
    #1119
    Ha a főmenüre gondolsz, akkor codec hiba! Szedd le a codecpackot a gépedről!
  • hernyo
    #1118
    Sziasztok!
    Valaki találkozott már olyan problémával, hogy a teljes menü felcsúszik a bal felső sarokba?
  • HungaroJET
    #1117
    Üdv Mindenkinek !

    Kéne egy kis segítség ! A játék hangerejével van gondom. Iszonyat halk. Nem tudom hangosabbra beállítani. Pedig ha a zenéket (.ogg fájlok) akármilyen lejátszóval megszólaltatom akkor kb. 5x hangosabbak alapból.

    SH3 alatt detto. Viszont ott azzal trükközöm, hogy betöltés alatt visszalépek asztalra - így miután betöltődott a játék rendben, hangos minden ahogy kell.

    SH4 alatt ugyanezt eljátszva 1 másodpercig jó a hangerő utána megint visszáll alig hallhatóra. 1.4 és 1.5 verzió ugyanúgy. (A mezei 1.0 mintha hangosabb lett volna)

    Biztos valami kodek hiba, pedig 1000 program van fent a gépen azok mind rendben futnak - pláne a hang effektek.

    Volt már valakinek hasonló problámája ? Valami ötlet ? Melyik kodek lehet a LUDAS ?
  • Titan
    #1116
    Skacok ebben lehet valahogy majd tuningolni a hajóm motorját vagy a pontjaimon másik hajót venni, mint a 3-ban? A torpedók paramétereit hol találom meg?
    Most kezdtem és 2 fajtát tudok bepakolni MK10 és MK15 mi köztük a különbség?
    Sokat játszottam a 3-mal és nekem sokkal átláthatóbbnak tünik...
  • zs333
    #1115
    Sziasztok!
    Remélem tud valaki segíteni!
    Van a játékban egy olyan, a támadó térképen, hogy iránymér. Tudjátok, fent az a kérdőjel! Elvileg a tengeralattjáró köré kellene rajzolnia egy iránytűt.
    Na ez valamiért nem müködik!
    Tudja valaki miért nem?
    Esetleg tud valaki megoldást rá?
    Köszi előre is!
  • Titan
    #1114
    Én is ezzel szívtam! Megoldás: KÓDEK HIBA! Nekem FFDShow volt fent és mikor leszedtem teljesen jól ment!
  • LarryTaylor
    #1113
    Sziasztok!!
    Nemrégiben vásároltam meg a Silent Hunter 4-et. Telepítettem, elindítottam. Lement az intró rendben, viszont betöltötte a menüt, ami összetorlódott, így csak a kilépés menüpontot választhatom.
    Szerintetek mi lehet a probléma?

    Előre is köszönöm a válaszokat!!!!
  • bgabor
    #1112
    Semmi gáz, mindenkivel előfordul. :D
  • Yamato1
    #1111
    Igazad van!Elkúrtam.Nem kicsit.Nagyon.
    3 milliárd volt / darab. :D
  • bgabor
    #1110
    Azt nyilván tudod, hogy az angol billion szó a magyar milliárdnak felel meg. Nem lehet, hogy fordítási hiba az a három billió dollár? Egyetlen hajóért?
  • Yamato1
    #1109
    Nem akar senki multizni?
  • Yamato1
    #1108
    Hát a Yamato-t azt festékszóróval készítem.A Tirpitz az ecsettel volt.
    Model Master-t használok festéknek mivel az vízálló, mivel úsznak ezek a hajók.
  • Yamato1
    #1107
    Aszongya,hogy a Bismarck teljes költsége 196 millió birodalmi márka volt.
    A Yamato ennél drágább volt biztosan.Ha azt veszem,hogy a USS Iowa BB-61,USS New Jersey BB-62, USS Missouri BB-63 stb.. osztályú hajók voltak a hozzá hasonló nagyságukkal.Akkor abban az esetben viszonyítani lehet csak,hogy a USS Missouri BB-63 építési értéke 100 millió dollár volt a II. világháborúban.Ami mai értéknek lefordítva 3 BILLIÓ dollárnak felelne meg.
  • Gundark
    #1106
    És az igazi? :)
  • bgabor
    #1105
    Hát nekem fel se tűnt. Nagyon szép! De ezek szerint nem festékszóróval csináltad, hanem ecsettel? Milyen színeket használtál? Milyen márkájak a makettek?
  • Yamato1
    #1104
    Egyszerű.Az enyém sem nagyon pontos mivel kézzel festettem.:)
    Egyébként leragasztod azt a felületet ahol már más színűnek kell lenni és kész.Aztán megszárad, vársz kb 1 napot és leragasztod azt a felét amit már lefestettél(cerlux az tökéletes mert az nem szedi fel a festést).Nyilván a festett részig ragasztod le és onnan festheted más színüvel tovább.Persze ez az én módszerem.:D
  • Yamato1
    #1103
    Mármint az igazi vagy a modell? :D
    A Tirpitz az 10.000.- volt a makett + festék stb..
    A Yamato az kicsit húzósabb mivel az 1 méter hosszú.Áron alul vettem 30.000.-.De forog a radar is. :D