1822
  • Gundark
    #1102
    Hű mennyi Vas :)) Mennyibe került az épitése?
  • Titan
    #1101
    Skacok!
    Nem tudtok megoldást a problémámra? Telepítés, pecselés után bejön a logo, betőlt és a menü képe teljesen fekete!
    Van valami ötlet?
  • silenthunter3
    #1100
    Sziasztok!
    Bocsi, hogy még mindig ezzel zavarok, de ha felteszem a magyarítást, akkor betöltéskor lefagy a játék :( Úgy gondoltam,ha felrakom angolul, akkor jó lesz, de nem lehet.Ez hogy van? Nem lehet angolul játszani?
  • bgabor
    #1099
    Hajót még sohasem maketteztem! Sosem értettem, hogyan lehet megfesteni ilyen pontosan az alján azt a piros részt, ami a vízvonal alatt van.
  • Tuvok #1098
    Szívem szakad meg :)


    [hajós családból származik]
  • Yamato1
    #1097



    És ezek pedig az én modell hajóim amik képesek vizen is úszni! :D
    De a Yamato még folyamatban van.....
  • bgabor
    #1096
    Köszi! Szép képek. Bár arra jobb inkább nem gondolni, hogyan festenek ma.
  • Yamato1
    #1095

    Álcafestés közben...
  • Yamato1
    #1094

    És napjainkban.....
  • Yamato1
    #1093

    Tüzelés közben....
  • Yamato1
    #1092

    Norwég körúton.Itt már álcafestéssel....
  • Yamato1
    #1091

    Szerintem ez a kép ÖNMAGÁÉRT beszél!
  • Yamato1
    #1090

    Indulás a Balti-tengerre...
  • Yamato1
    #1089


    És elkészült állapotban.....
  • Yamato1
    #1088

    Folyamatban az építés....
  • Yamato1
    #1087

    Építés közben
  • Yamato1
    #1086

    1940 decemberében
  • Yamato1
    #1085
    Rakhatok fel ha érdekel.
  • Yamato1
    #1084
  • bgabor
    #1083
    A Bismarckról nincs kép?
  • Yamato1
    #1082
  • Yamato1
    #1081

    Ez itt a Musashi fedélzete,hogy átérezzétek micsoda GÓLIÁT volt... :D
  • bgabor
    #1080
    Most játszom az Uboat missions hadjáratot, de valahányszor teljesítek egy feladatot és utána status reportot küldök, azonnal új feladatot kapnak? Mikor kell visszatérnem a kikötőbe?
  • Yamato1
    #1079

    És elsüllyedésének pillanata.....
  • Yamato1
    #1078

    itt meg pont egy bomba eltalálja.
  • Yamato1
    #1077

    Valamelyik könyvben olvastam.Csak meg kéne keresnem mert van egypár....
    Sőt még a makett is megvan 1/250 -es arányban!1m hosszú.
  • Gundark
    #1076
    Megvallom ezen képességéről nem hallottam ezidáig. Lenne róla kép, vagy valami teknikaji leirás? Nekem megfelel az is ha Te leirod :) Nekem elsőre elég hihetetlennek tűnik. Nem deformálódik el a lövedék a vizbe csapódáskor? Mennyi volt az ágyúinak a torkolati sebessége? Mivel ekkora vasakat lőtt az égbe gondolom "nem túl sok" 400 500 m/s?
  • Gundark
    #1075
    A dreadnought osztálynál találták fel a lövegtornyot. Mármint a rendeset. A szokásos 1-2-3 elöl 1-2 hátul. Oldalt meg kicsik. Később ezeket jórészt elhagyták, és légvédelem került oda. Aztán jöttek a super dreadnoughtok :) Akkor találták fel a csatacirkáló osztályt is. Mondjuk az meg is bukott kicsit. Aztán jöttek azok az "igazi" "mai" BB-k. Aztán pedig a repcsik :)) A "CSatahajó" mint fogalom már Nelson idejében is létezett. Mert a népeknek egyszerű név kell, nem "sorhajó" meg ilyenek :)
  • bgabor
    #1074
    No igen, de a Dreadnought kategória elavult és eltűnt az első világháborúval. Csatahajók meg bőven szaladgáltak még a másodikban is.
    Csak Pearl Harbourban kilenc amcsi csatahajó ment tönkre.
  • Gundark
    #1073
    Öö :) Nem. A battleship mint olyan már létezett. A dreadnought-tal jöttek az angolok és hirtelen elavult lett minden :) És ennek igen nem örültek mert ezzel kezdődött egy szép fegyverkezési verseny. Mert ugye ezek hihetetlen összegbe kerültek.
  • bgabor
    #1072
    Nem előb Dreadnoughtjai és aztán csatahajói véletlenül? A Dreadnought még első világháborús.
  • Gundark
    #1071
    Na igen, ő volt a csatahajók korának a vége. Ami persze már a korall tengeren véget ért :) De a tengeri nagyhatalmak abban mérték az erőt hogy kinek mekkora csatahajói, később dreadnoughtjai voltak. Persze már az első vhban megkérdőjeleződött mikor a "kicsi" és "olcsó" U-9 a torpedóival elkapta az Aboukirt a Cressyt meg a Hoguet a "nagy" és "drága" hajókat. De aztán :) Billy Mitchell bebizonyitotta hogy ki is lesz az úr hamarosan a tengeren :)
  • Yamato1
    #1070
    Hát igen.:) Beleborzongok,hogy a lőtávolsága max.több mint 30km volt.Ráadásul 1 darab lövegtornya olyan nehéz volt mint egy romboló.Ja és a lőszer meg 1,5 tonnás amit úgy terveztek,hogy ha nem pontos találatot érnek el vel de az ellenséges hajó közelében csapódik a vízbe akkor torpedóként tud továbbhaladni(Persze nem km-eket úszva).
    Ja és a világ legnagyobb poénja,hogy repülőgépnél nagyobb ellenfele soha nem volt! :D
  • Gundark
    #1069
    Értelemszerű hogy nagy köteléket küldenek ellene. Egyrészt, akkor már szinte mindenhol övék volt a légifölény, másrészt nem lehetett "elengedni". Ha elsunnyog valamerre és (a felderités,hmm, néhányszor nem állt a helyzet magaslatán egyik oldalon sem :) valahogy közel keveredik (a közel a hajóágyúk lőtávola :) valakihez azt szétüti.
  • Yamato1
    #1068
    Az biztos! :D
    De szerintem a "kevesebb" anyagnak jóval kevesebb esélye lett volna bármennyire is megközelítenie.(persze ez csak a Musashi-ra érvényes)Mivel a Yamato-nak nem volt légi fedezete és csak néhány rombolóval volt. :D
  • Yamato1
    #1067
    A csónak indításos hibát én úgy szoktam kiküszöbölni,hogy leállok a tengeralattjáróval és amikor indítom őket hátramenetbe kapcsolok és így lassan eltávolodunk egymástól és kész.De ettől függetlenűl eléggé nagy hiba.:D
  • silenthunter3
    #1066
    Először is köszönöm a választ.
    Visszatérve a csónak indításos hibára, én egy hónapja írtam a forgalmazónak erről.Visszaírták, hogy kérnek egy diagnózist.Elküldtem, de nem kaptam választ.Na, mindegy.Az add on megoldja a problémát?
  • Gundark
    #1065
    Jó de ne felejtsd el hogy egy tömegtámadás áldozata lett. Lehet hogy sokkal kevesebb anyag is elég lett volna, de egyrészt biztosra kellett menni, másrészt, ha már ott voltak ledobták rá :)
  • ceas
    #1064
    Rábukkantam egy másik linkre a silenthunter3.hu-hoz, ami működik, hátha másnak is jól jön:
    silenthunter3.hu
  • Titan
    #1063
    Nálam is ez a hiba..sikerűlt megtalálni a megoldást?