1822
  • antigua
    #1302
    #1284 ?
  • Titan
    #1301
    #1284 egész jóra sikeredett...van benne köd, vihar és a hangok is elég jók...szerintem az egyik legjobb mod eddig...
  • bgabor
    #1300
    Jaja, nem is lehet rá feltelepíteni a kiegészítőt, a magyarul megjelenő játékok jó szokása szerint.
  • antigua
    #1299
    A magyarosítás megoldódott, egy normális vízfelszin azonban még továbra is édekelne .
  • w77d
    #1298
    a játék magyarul jelent meg nálunk, legalábbis az én verzióm magyar...
  • antigua
    #1297
    Üdvözlök mindenkit !
    Bekapcsolódnék én is e fórumba. Párnapja kezdtem el még csak a SL4-et de nekem is az az érzésem, hogy nem az igazi. Szerintem is az SL3 jobban sikerült ! ( de ahogy az angolok mondják : a puding próbája az evés )

    Más: Tud valaki valamiféle magyarosítást a játékhoz, illetve normális vízfelszín mod-ot ? Nagyon érdekelne.

  • Hmuda
    #1296
    Nekem úgy rémlik, hogy a legfrissebb patchekkel ki lehet kapcsolni a HDR-t és egyéb felesleges effekteket amik csak az AA-t csesztetik és utána minden további nélkül rá lehet rakni driverből.
  • w77d
    #1295
    nem tudjátok hogy lehetne élsimítást ráerőszakolni a játékra??
  • HUNterRichmond
    #1294
    Ízelítő:




  • HUNterRichmond
    #1293
    Amíg nem játszottál a 3. résszel a 4. fog tetszeni. Utána viszont nem, és ez tény a játékosok egy részénél, hacsak nem a grafikai csillivillit nézed.
    Ez így alakult ki. A többségnél, akik játszottak a 3-mal, a 4. valahogyan "nem igazán jön be", hacsak nem amcsi patrióta.
    Amúgy maga a játék nem rossz, jelenleg én is a FOTRS-moddal kezdtem bele, de hangulatban közel sincs az elődjéhez. Az uboat kieg. számomra egy csalódás, engem legjobban a legénység hangjainak "összebarmolása" zavar.
    Viszont várom a hozzá készülő japán kampányt, mert az érdekelne.
  • TitaniumRR #1292
    Tudod te, csak nem akarod elmondani.

    Figyelj, szerintem mégis mondjuk el neki - 3-ra.

    1...
    2...
    .
    .
    2,5...

    Na, szóval az a szitu, hogy a 3. rész hangulata, kidolgozottsága mérföldekkel vezet a 4. rész előtt - legalábbis sokan így gondoljuk.
    A 4. rész látványban vezet egyedül. Bár most a "Fall of the Rising Sun" moddal újra kezdek megbarátkozni ezzel a résszel is.

    Tényleg próbáld ki a 3. részt is. Érdemes.
  • bakvarnyu
    #1291
    Nem tudom miért A hármat jobban dicsérik.Kisebb gépigény, és nincs csónak.
  • Shoulderblade
    #1290

    Nem akarok veletek összeveszni, de ha lejjebb néztek pár sorral, megtaláljátok a fejlécen a nevemet és a dátumot, ha még követtek, akkor láthatjátok, hogy a következő bejegyzés időpontja okot ad felindultságomnak..
    Van egy olyan típusú küldetés, hogy ugye az ügynököt letedd egy szigetnél csónakban. Szóval, őszintén én sem használnám, de nem tehetek ellene. Bár, ha neked nem ugrott be, akkor az én játékommal nem stimmel valami.

    Egyébként miért játszak inkább a 3. résszel? Nekem kimaradt, igen....

    Köszönöm egyébként a válaszotok!!!
  • TitaniumRR #1289
    :-)

    Na akadj ki, ha "2 percen belül" nem érkezik válasz a kérdésedre. Ez egy réteg játék. Célközönsége zömmel kiforrott felnőtt emberekből áll. A Vér Pistikéket nem vonza a relatíve kifinomultság csak ideig-óráig. Nekik még el kell telnie 10++ évnek, ahhoz, hogy beérjenek az ilyen stílusú játékokra.

    Visszatérve: Nem nagyon értem a problémád. Ha bírod az angolt, akkor a subsim.com-on biztosan találsz gyógyírt a bajodra.
    Én a mentőcsónak adta lehetőségeket soha nem használtam. Ha játszom, egyéb részletek sokkal jobban lekötnek. :-)
  • bakvarnyu
    #1288
    játsszál inkább a 3. résszel
  • Shoulderblade
    #1287
    .. valami, valami...no...)
  • Shoulderblade
    #1286
    Eredetiben vettem meg a játékot. A "gumicsónakos jelenség" -immáron nevezhetem így, a játékélményt drasztikusan..hümm... elcseszi!! Ha nem sikerül segíteni, legalább annyit közöljetek velem, hogy van rá megoldás, vagy tik is megszenveditek! (elég, ha van rá megoldás akkor: igen, németül a 'ja' még rövidebb, avagy nem: no..

    Köszönöm
  • TitaniumRR #1285
    Nyugodt vagyok, jó szándékból írtam neked, a szoftvergyártó cégek érdekei meg nem foglalkoztatnak. A youtube-ék tárgyalnak teljes mozifilmek oldalukon való leális megjelenéséről. Bár nem ua., de ettől kezdve miről beszélünk?

    Egy tanács: nem vagyok PC guru, de ha szaggat, akkor a vétel előtt számítógép konfig update nem árt:

    Check this out: SH4 rendszerkövetelmény

    Nálam is anno szaggatott - megoldás: videokártya update.
  • blackgamer
    #1284
    nyugi, nem kell a lelkiismeret duma, megveszem...
    csak jelenleg szaggat a gépemen, ezért még nem rohantam el boltba
    patch-ek optimalizáltak valamit rajta?
  • TitaniumRR #1283
    BG, majd meglátod, hogy a fogadon kívül mit fogsz még szívni... A "Vér Pistike-játékoknál nem veszed észre, ha 1-2 részlet bug-os, annál inkább a szimulátoroknál.

    Richmond!

    Köszönjük. Tényleg szép. És igen. Így kell kinéznie kérem (végre) a tengervíznek:

    Real_seafoam
  • HUNterRichmond
    #1282
    A harmadik oldal, Fall of the rising Sun!



    http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=142603
  • w77d
    #1281
    nnna ma megvettem a gamet, estefelé már vadászok is :)
  • blackgamer
    #1280
    ehh, csak a codec pack-ot kellett törölni
  • TitaniumRR #1279
    Warez elfelejt - Boltba be - 1.800,- Ft-ért megvesz - probléma megszűnik.
  • blackgamer
    #1278
    a főmenüben összecsúszva a menüpontok, illetve az egész kép szétcsúszva
    ez mitől lehet?
  • Shoulderblade
    #1277
    Hellosztok

    Nincsen a gumicsónakos problémára használható tippetek? Egy mod vagy valami varázserejű csodakotyvalék? Már a gépem épségét veszélyeztetem miután 20-szorra indítom újra a játékot. Tolatás és kanyarodok, a csónak épp a vízen, a hajóm 5 méterre a parttól a legényke az alattjáróm orrában és problémát keres az a fos.. Ez így minden játszhatnékomnyi kedvemet is elveszi!! Ti akkor minden egyes küldetésnél végigszenveditek? Jó nektek..
  • priluki
    #1276
    Müködik megerösithetem ,tegnap kiprobáltuk!!:)
  • bakvarnyu
    #1275
    a 3. rész az tuti működik ezt még nem próbáltuk.
  • DonZorro
    #1274
    Azt nem tom, nem próbáltam sosem...
  • priluki
    #1273
    Köszi,és melyik verzioval,meert halottam oilyat hogy nemindegyikkel megy:D
  • DonZorro
    #1272
    Igen...
  • priluki
    #1271
    Hi,annyi lenne a kérdésem ,hogy müködik lan-ba hamachival a játék?
  • HUNterRichmond
    #1270
    Nekem sikerült... szerintem másoknak is.
  • zs333
    #1269
    Köszi, megpróbálom, bár ha csak te írtál vissza, akkor sok embernek nem sikerülhetett.
  • zoltang
    #1268
    Silent Hunter 5 - Újra lemerülünk /www.gamestar.hu/
  • TitaniumRR #1267
    Innen tudod letölteni:

    http://slil.ru/25415672
    http://slil.ru/25513964

    Jelenleg csak a Los Angeles és a November class érhető el.

    Bát itiz hájli rikámendid tu ríd szrú dö hóól topik

    Addig is nyálcsorgatásnak:







  • crossy104
    #1266
    De lenne egy kérdésem! Le lehet valahonnan tölteni már a hidegháborús modot? Amerikai, orosz tengó, közte pl. Los Angeles 688i osztály.
  • crossy104
    #1265
    A járőrözés a jobbik dolog.Több napig szenvedtem mire megoldottam a " gumicsónakos" problémát ami a játék lefagyásával jár.Megjegyzem eredeti a játék.
  • Shoulderblade
    #1264
    Tudnál küldeni konkrét linket?
  • HUNterRichmond
    #1263
    A SUBSIM fórumon van egy-két oktatóvideó is.