1822
  • HUNterRichmond
    #1262
    100km-en belül kell eltöltened talán 48 órát. Abból is rájössz, hogy teljesítve, hogy a helyet mutató csillag "kiszürkül".
  • Shoulderblade
    #1261
    Szasztok!!

    Én azért fordulok mostan hozzátok, mer a manuális célzás véletlen sem akar összejönni, ugyan magyar a leírás, de nem volt szerencsém az előző részekhez, így még újonc vagyok ezen a területen. Például teljesen homályos, hogy a hajó szögét hogyan kapom meg, mert a saccolás még erősen kiforratlan nálam. Szóval, amint látom még él a fórum, szóval ha valaki megszánna..
    köszönöm előre is
  • zs333
    #1260
    Sziasztok.
    Valaki segítsen már rajtam!!!
    Állandóan járőrözést kapok feladatként, Honshu Island körzetében.
    Fogalmam sincs, hogyan lehet teljesíteni.
    Kérem, ha valaki tudja, írja le nekem pontosan!!!
    Az sem segít ha áthelyeztetem magam, ott is ugyan ez a feladat, tehát valahogy be kellene fejeznem.
    Hány óráig kell ott járőrözni?
    Mekkora területen kell mozogni?
    Szóval a SH 3 sokkal könnyebb volt.
    Remélem, tud valaki segíteni.
    Köszönöm.

  • TitaniumRR #1259
    Cold War MOD

    Itt találod: http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=130521

  • DonZorro
    #1258
    Melyik MOD ez? LINK?
  • TitaniumRR #1257
    Egy kis időutazás





  • priluki
    #1256
    lol ,kösz :D
  • tozserricsi
    #1255
    Indítsd el a játékot...
  • priluki
    #1254
    Hi bocs a warezért,de van 1.4 patch-hoz crack? GCW.ön nem találtam.
  • Karabiner
    #1253
    SH4 magyarositás link Parancsolj.
  • Rolika16
    #1252
    Hello

    Magyarosítás linket tud valaki adni ? Ahol régen leszedtem nincs már fent,és nem találok más oldalt,ahol fent lenne.

    Köszi
  • bacow
    #1251
    okés köszi szépen
  • Karabiner
    #1250
    Hali. Nem sajna a magyarosítás csak az alaphoz jó. Hivatalosan Magyarországon meg se jelent a wolves.
  • bacow
    #1249
    sziasztok érdeklödnék hogy a Silent Hunter 4 U-Boat Mission-hoz müködik a wolves of the pacific magyarositása vagy az csak az alaphoz jó?
  • wilson bácsi
    #1248
    balázsom.regisztráltam az ubi-n ,a tűzfalban is engedélyezett mégsem ad szervert??????????????????????
  • VBalazs
    #1247
    először is engedélyezni kell a tűzfalban a programot
    aztán regisztrálni kell az ubi-n
    én spec. eddig jutottam el utána gondolom a szerverek vannak
  • wilson bácsi
    #1246
    sziasztok! az SH4 telepítése után mit kell tennem,beállítanom hogy tudjam használni a multyt. előre is köszi!!!!!
  • VBalazs
    #1245
    hát ha nincs elég szabad hely akkor kell egy kis törlés



    (az egyéni méretben lehet megadni)
  • csn tamás
    #1244
    s ezzel megegyező mennyiségű helykell a c: -n nem? mert így elsőre nem engedte feltenni nagyobbra. helyet kell csinálnom!?
  • VBalazs
    #1243
    vezérlőpult->rendszer->speciális
    teljesitménynél beállitás és ott a speciálisban lehet beállitani
    nekem 3070mb
  • csn tamás
    #1242
    sziasztok! az lenne a gondom hogy mikor töltöm be a küldetést, kiírja hogy a számítógép virtuális memoria minimuma tul kicsi. ezen lehet segíteni? mert más játéknál is kiírta de azokkal tudtam még attol játszani...
  • VBalazs
    #1241
    szerintem ugyanúgy hibás a game neked is
    megoldás lehet az ha
    -bázist cserélsz
    -hajót váltasz
    -letöltöd és telepíted az 1.4-es patch-ot
    egyébként én gyorsan lecserélném a porpoise-t mert a többihez képest lassabb és ahhoz képest milyen nagy túl kevés torpedót visz magával
    nekem pl. állandóan kiírja hogy új hajó stb.
    ja és érdemes átírni a beállításokba (dokumentumok\sh4\....\savegames\0000...\,active userplayerunits.upc) jegyzettömbbel a max officers\petty officers annyira ahány van a legénységbe és akkor nem írja ki hogy túl sok ez meg az és lehet cserélgetni a gépészeket vagy bármit mert harchelyzetben sokkal gyorsabb az újratöltés

    MaxOfficers=11
    MaxPettyOfficers=39

    remélem értitek
  • grimm13
    #1240
    Jelenleg Perl-ben állomásozom 43-ban és egy Porpoise osztályút vezetek a küldetést teljesítem(járőrözés a valamilyen szigetnél ) néha 1-1 hajót, konvojt is meglékelek....
  • VBalazs
    #1239
    milyen feladatot kapsz? járőrözés,hajósüllyesztés? teljesíted a feladatot?
    lehet hogy egy báziscsere segít
    én kifejezetten örültem amikor átkerültem brisbane-be mert nem kellett állandóan japánba mennem Pearl-ból
    egyébként a Balao osztályú hajóra mikor lehet felszerelni még egy fedélzeti ágyút?
    mert a múzeumban is kettő van és pár képen is
  • grimm13
    #1238
    hello az lenne a kérdésem hogy egymás után már a negyedik őrjáratomat kapom ugyan oda,ez így lesz a játék végéig nem kapok semmi uj feladatot?
  • VBalazs
    #1237
    ott maradhatsz egy évig is de az ugyanúg sárga marad
    egyébként már volt olyan is hogy S-18osztály-ra a 4.5ös ágyú helyett TwinHeavy AA gun-t raktam ami jól nézett ki de nem működött és nem is volt értelme
    és olyan is volt hogy 1941 dec 17 Manila bázis Salmon osztály Hidrogén Peroxid meghajtású torpedó
    ami tudomásom szerint a háború végén lesz elérhető
  • HUNterRichmond
    #1236
    A kiindulási kikötőbe kell visszamenni, és a dokkolást kell választani, nem az újratöltést/fegyverezést.
    Ha a térképen lévő "küldetésjelölő" szürke, akkor gond nélkül mennie kellene. Járőrözésnél van egy bizonyos távolság, amin belül kell maradni 48 óráig(vagy amíg kiszürkül a jel).
  • VBalazs
    #1235
    nekem is ez a helyzet , én ilyenkor elmegyek egy bázisra ott kilövők pár hajót aztán amikor megvan az 50000tonna hajótér(vagy ha elfogy az összes torpedó) akkor visszamegyek a bázisra(bár tegnap 177407tonna volt:D-persze nem szállítóhajókból hanem 2csatahajóból és 4anyahajóból)
    nem kapsz semmilyen büntetést hogy nem teljesítetted a parancsot
    de érdekes módon a 24-48órás járőrözés működik
  • BaLeeX
    #1234
    Ez hihetetlen. Karrier mód első küldetés, járőrözzek az egyik sziget közelében. Tegnap, miután leírtátok, hogy lehet utántölteni utántöltöttem már 2x a tengeralattjárót már jópár napot járőröztem de még mindig nem írja befejezettnek a küldetést.
    A fő probléma, hogy a hajótest sérülése már 93 és azt nem javítják a kikőtöben így pár perc periszkópmélységtől is szétesik az egész gönc.
    Meddig tart egy ilyen küldi?
  • VBalazs
    #1233
    kössz
    most már csak azt kellene megtudni hogy mikor van ott
  • Yamato1
    #1232
    Ha minden igasz akkor KURE volt a hazai bázisa!Mivel nem volt máshol ekkora kikötő ami befogadhatta volna (javításra stb...)
  • VBalazs
    #1231
    egyébként a midget sub-nál egy torpedó=egy repüléssel
    ha valaki kiakarja próbálni a tengeralattjáró pusztítást akkor menjen el az egyik japán kikötőbe ezek közül:kettő kikötőbe vannak Tokió alatt , Kyushu sziget dél keleti részén Myazaki vagy Takanabe kikötőben(nem garantált hogy ott lesz)

    valaki tudja hogy hol van a yamato bázisa?
  • BaLeeX
    #1230
    Nagyon jó, köszi!
  • Hmuda
    #1229
    Nem lesz failed. Csak akkor ha véglegesek kikötsz, de ha jól emlékszem akkor nem kell pont a kezdő kikötőbe visszamenni, elég a legközelebbi baráti dokkba bemenni utántöltésre.
  • BaLeeX
    #1228
    Lenne egy kérdésem!

    Karrier ('41) első küldetés. Járőrözzek xy szigetnél. Járőrőzök szépen. Nagyon izgi, néha jön egy-egy repülő. Meguntam, elmentem a partok környékére, kinyírtam egy konvolyt meg még jópár hajót csak kifogytam. Hogyan lehet újratölteni a lőszert? Vissza kell menni a támaszpontra? Nem lesz failed a küldetés ha előbb visszamegyek? Vagy hogy van ez?
  • HUNterRichmond
    #1227
    Akkor az "bugdenagyon"
  • VBalazs
    #1226
    azért nem hinném hogy az a hajó kibírt volna 14torpedó találatot
    szerintem csak simán hibás a játék
    az egyetlen torpedós mod csak a torpedók leírását változtatta meg
    majd az új hdd-n a sima verzióval kipróbálom
    hátha ott kiírja
  • HUNterRichmond
    #1225
    Érdekes, nekem annakidején a SH3 nem szerette felírkálni a süllyesztéseket. A 4-ben ilyennel még nem találkoztam.
    Az "Enemy unit stb"-t akkor írja ki, ha kaputt van neki, nem csak bizonyos mélységben. Vannak azonban olyan modok amelyek ezt variálják "She is going down!"-ra, vagy egyáltalán nem kapsz üzenetet-re.
    Ha viszont a naplóban sincs benne, akkor nem számolta föl neked.
    Nincs esetleg fennt valami torpedó mod vagy netalán a "Natural Sinking Mechanics"? Ezutóbbival viszont elképzelhetőnek tartom az elsüllyeszthetetlen hajókat. Nekem annakidején egyetlen egy kis fingos tartályhajó benyelte 10 torpedómat meg az összes lőszert az ányúból.
  • zoltang
    #1224
    Atlantic Campaign for SH4: New Release

    subsim


  • VBalazs
    #1223
    persze hogy eltalálja de lyukat persze nem csinál , attól még süllyedni kezd kissé(emlékszem még a Walter u-boottal kilőttem egy zaukonuget és Walter meghajtással mentem,közben a torpedó befogta a hajómat és neki ment ,akkora sérülés keletkezett hogy a kormánylapátot is gajra vágta)
    azt hiszem pontosan 14sima torpedót lőttem bele(ugyanennyi mark 10-es torpedóval még a yamatót is el lehet süllyeszteni)
    egy idő után teljesen lemerül,aztán valahogyan a sekély vízben elkezd előre menni nagyon lassan ,amikor már eléri a mélyebb vizeket akkor már nem látom de ugyanúgy tovább megy
    azt tudom hogy csak akkor írja ki hogy enemy unit... amikor az adott tengeralattjáró a biztonságos merülési határ alá süllyed
    nem tudom mennyi lehet ennek a merülése de 200méternél mélyebbre süllyedt és azt már az u-boot-ok sem nagyon bírják
    egyébként az a mentésem már tönkrement és ujjat kellett kezdenem
    de volt olyan is amikor egy large modern tankert akartam kilőni csak hogy az valahogy a tengerfenékbe ragadt bele és az orra meg fent volt a levegőben , hiába lőttél bele akár mennyi torpedót , az meg sem mozdul
    persze ha save utána meg load akkor nem kell lőnöd semmit bele